RSS kanál

Digitální archív map pro orientační běh

Vítejte v archívu map!

Stáhněte si aktuální verzi QuickRoute zde. Umožňuje publikovat rovnou informace jako Délka tratě a Převýšení, dále automaticky přenáší kromě mapy i mapu bez postupů. Postupy se pak dají přepínat v detailu mapy...

Pro nastavení ukládání map a postupů je nutné nastavit v programu QuickRoute "Webservise adress:" http://map.omaps.cz/webservice.php a jako username a password uveďte Vaše přihlašovací údaje do tohoto archívu map. Pokud budete mít zájem ukládat si zde své mapy, kontaktujte mne na e-mail jiveob(zavináč)gmail.com!

Návod pro nové uživatele najdete zde

Uživatelé

Jméno Mapy Poslední mapa Datum Aktualizováno
Klára Benešová 0
Zdeněk Blabla 4 Klasická trať 19.04.2015 28.04.2015 17:41
Milan Bušík 1 Sněhulákův kufr - Jarník 1979 23.02.2014 25.02.2014 07:16
Tereza Cílková 3 Mistrovství oblasti ve sprintu-Telč 22.04.2017 22.04.2017 17:23
Karel Deim 0
Marta Dlouhá 62 Parukářka 1:4 000 T 21.06.2017 21.06.2017 21:35
Jaroslav Hudeček 13 Mistrovství JČ ve sprintu 28.04.2018 29.04.2018 09:36
Helena Hudečková 241 MČR noční - D50 13.04.2019 14.04.2019 14:23
Filip Hulec 25 1. Linzcup 06.04.2019 06.04.2019 21:53
Dušan Kosobud 47 Sprint Písek 24.03.2019 24.03.2019 18:00
Anna Kosobudová 56 Písecký sprint 24.03.2019 24.03.2019 18:42
Katka Kosobudová 82 Oblastní žebříček - Písek 24.03.2019 04.04.2019 19:53
Lenka Kosobudová 39 Český pohár štafet - Luhačovice 22.04.2018 24.04.2018 19:17
Vanda Králová 450 EPO Hostivař 09.04.2019 11.04.2019 20:08
Magdaléna Krotilová 206 Sudetské Tojnárkovo bloudění III 31.03.2019 31.03.2019 19:33
Martina Kujanová 62 Žebříček P St.č. 07.04.2019 07.04.2019 19:41
Vít Majer 6 Linz Cup 2015, 3 závod 13.06.2015 21.07.2015 14:29
Zuzana Neradová 0
Eliška Nováková 0
Martina Nováková 23 Rumcajsovy míle E3 D45 12.08.2018 16.09.2018 11:45
Romana Pacovská 5 Oblastní žebříček - Frymburk 23.04.2017 25.04.2017 09:42
Silvie Papicová 27 OB Týnec nad Sázavou D35 07.04.2019 07.04.2019 19:21
Robert Polák 0
Štěpánka Pospíšilová 89 Týnec nad Sázavou,žebříček (D 35) 07.04.2019 09.04.2019 19:23
Radka Přílepková 2 Pimonův kufr 5.ročník 23.09.2018 26.09.2018 16:18
Pavla Přívozníková 4 Mikulášův kufr 05.12.2017 05.12.2017 22:11
Jitka Procházková 7 Čičiňák 17.12.2017 27.12.2017 11:10
Petr Ruda 43 Český pohár štafet 23.03.2019 23.03.2019 23:18
Anna Rudová 35 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafetHelfenburk 13.10.2018 15.10.2018 20:56
Magda Rudová 30 Oblastní žebříček 26.08.2018 03.09.2018 20:54
Vojta Růta 20 Sedmihoří - E3 06.07.2014 07.07.2014 16:34
Diana Štráchalová 0
Antonín Střelba 21 OŽ Týnec nad Sázavou - Middle (H14) 07.04.2019 07.04.2019 18:43
Ondřej Střelba 478 OŽ Týnec nad Sázavou - middlle (H21L) 07.04.2019 07.04.2019 17:39
Pavla Svítilová 54 Páťa Týnec H12 7.4.19 07.04.2019 07.04.2019 18:51
Anna Svobodová 32 Přebor oblasti na krátké treti 07.04.2018 13.04.2018 19:19
Jana Svobodová 5 Přebor škol Jindřichův Hradec 09.05.2017 09.05.2017 19:26
Jiří Vébr 127 OŽ - jč - Sprint Písek - H21 24.03.2019 27.03.2019 10:57
Jiří Vébr 0
Radek Vébr 19 5.závod ŽB-M 29.05.2011 03.06.2011 21:29

Poslední mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Datum Kategorie Aktualizováno
Helena Hudečková MČR noční - D50 13.04.2019 Závody 14.04.2019 14:23
Vanda Králová EPO Hostivař 09.04.2019 EPO 11.04.2019 20:08
Pavla Svítilová Týnec D35 7.4.19 07.04.2019 Závody 10.04.2019 10:23
Pavla Svítilová Sprint Grébovka D35 6.4.19 06.04.2019 Závody 10.04.2019 10:13
Štěpánka Pospíšilová Týnec nad Sázavou,žebříček (D 35) 07.04.2019 Závody 09.04.2019 19:23
Vanda Králová OŽ krátká Týnec nad Sázavou 07.04.2019 Závody 07.04.2019 23:26
Vanda Králová MO sprint Gröbovka 06.04.2019 Závody 07.04.2019 23:17
Martina Kujanová STB mapa r.1850 31.03.2019 Závody 07.04.2019 19:55
Martina Kujanová Žebříček P St.č. 07.04.2019 Závody 07.04.2019 19:41
Silvie Papicová OB Týnec nad Sázavou D35 07.04.2019 Tréninky 07.04.2019 19:21

Naposledy komentované mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Počet komentářů Poslední komentář od Aktualizováno
Helena Hudečková trénink SC 3.10. 1 Jiří Vébr 10.10.2017 16:19
Helena Hudečková ŽB Písek - krátká - D45B 1 jive 11.09.2017 15:59
Vanda Králová Advanta - E2: krátká D21A (40./43) 2 Wanda 21.08.2017 11:39
Magdaléna Krotilová HSH Vysočina cup E1 D45B 1 Helen 16.07.2017 22:09
Anna Kosobudová ODM 2017 - Krátká trat' 1 jive 04.07.2017 09:49
Anna Kosobudová ODM 2017 - Sprintové štafety 1 jive 04.07.2017 09:42
Anna Kosobudová ODM 2017 - Sprint 1 jive 04.07.2017 09:37
Katka Kosobudová Sprintové štafety- ODM 2017 1 jive 04.07.2017 09:33
Katka Kosobudová Sprint- ODM 2017 1 jive 04.07.2017 09:26
Dušan Kosobud Odbočovák 1 jive 08.06.2017 17:34