RSS kanál

Digitální archív map pro orientační běh

Vítejte v archívu map!

Stáhněte si aktuální verzi QuickRoute zde. Umožňuje publikovat rovnou informace jako Délka tratě a Převýšení, dále automaticky přenáší kromě mapy i mapu bez postupů. Postupy se pak dají přepínat v detailu mapy...

Pro nastavení ukládání map a postupů je nutné nastavit v programu QuickRoute "Webservise adress:" http://map.omaps.cz/webservice.php a jako username a password uveďte Vaše přihlašovací údaje do tohoto archívu map. Pokud budete mít zájem ukládat si zde své mapy, kontaktujte mne na e-mail jiveob(zavináč)gmail.com!

Návod pro nové uživatele najdete zde

Uživatelé

Jméno Mapy Poslední mapa Datum Aktualizováno
Klára Benešová 0
Zdeněk Blabla 4 Klasická trať 19.04.2015 28.04.2015 17:41
Milan Bušík 1 Sněhulákův kufr - Jarník 1979 23.02.2014 25.02.2014 07:16
Tereza Cílková 3 Mistrovství oblasti ve sprintu-Telč 22.04.2017 22.04.2017 17:23
Karel Deim 0
Marta Dlouhá 62 Parukářka 1:4 000 T 21.06.2017 21.06.2017 21:35
Jaroslav Hudeček 13 Mistrovství JČ ve sprintu 28.04.2018 29.04.2018 09:36
Helena Hudečková 280 Sandstones E3 - (D50A) 02.08.2020 04.08.2020 16:35
Filip Hulec 60 Rumcajsovy míle E3 19.07.2020 20.07.2020 10:21
Dušan Kosobud 47 Sprint Písek 24.03.2019 24.03.2019 18:00
Anna Kosobudová 60 Pěkné prázdniny v českém ráji 2019 E3 25.08.2019 21.03.2020 18:18
Katka Kosobudová 111 PRDOL - E3 23.05.2020 23.05.2020 22:14
Lenka Kosobudová 39 Český pohár štafet - Luhačovice 22.04.2018 24.04.2018 19:17
Vanda Králová 621 Sandstones E3 02.08.2020 02.08.2020 20:47
Magdaléna Krotilová 252 Rumcajsovy míle E3 D45B 19.07.2020 19.07.2020 19:24
Martina Kujanová 93 Sandstone Pískovce E3 02.08.2020 02.08.2020 23:22
Vít Majer 6 Linz Cup 2015, 3 závod 13.06.2015 21.07.2015 14:29
Zuzana Neradová 0
Eliška Nováková 0
Martina Nováková 23 Rumcajsovy míle E3 D45 12.08.2018 16.09.2018 11:45
Romana Pacovská 5 Oblastní žebříček - Frymburk 23.04.2017 25.04.2017 09:42
Silvie Papicová 46 Česká Kanada 13.06.2020 14.06.2020 19:42
Robert Polák 0
Štěpánka Pospíšilová 103 Rumcajsovy míle,E3,D40 19.07.2020 19.07.2020 17:39
Radka Přílepková 2 Pimonův kufr 5.ročník 23.09.2018 26.09.2018 16:18
Pavla Přívozníková 4 Mikulášův kufr 05.12.2017 05.12.2017 22:11
Jitka Procházková 7 Čičiňák 17.12.2017 27.12.2017 11:10
Petr Ruda 49 Vodňanský kapr 13.10.2019 18.10.2019 23:25
Anna Rudová 36 MJO - krátká trať 27.04.2019 27.04.2019 21:42
Magda Rudová 30 Oblastní žebříček 26.08.2018 03.09.2018 20:54
Vojta Růta 20 Sedmihoří - E3 06.07.2014 07.07.2014 16:34
Diana Štráchalová 0
Antonín Střelba 81 PRDOL Mehelník 2 2020 24.05.2020 24.05.2020 20:02
Ondřej Střelba 639 Sandstones E3 (H40A) 02.08.2020 02.08.2020 20:11
Pavla Svítilová 130 Hostěraz 14.6.20 Sb 14.06.2020 14.06.2020 20:44
Anna Svobodová 32 Přebor oblasti na krátké treti 07.04.2018 13.04.2018 19:19
Jana Svobodová 5 Přebor škol Jindřichův Hradec 09.05.2017 09.05.2017 19:26
Jiří Vébr 127 OŽ - jč - Sprint Písek - H21 24.03.2019 27.03.2019 10:57
Jiří Vébr 0
Radek Vébr 19 5.závod ŽB-M 29.05.2011 03.06.2011 21:29

Poslední mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Datum Kategorie Aktualizováno
Helena Hudečková Sandstones E3 - (D50A) 02.08.2020 Závody 04.08.2020 16:35
Helena Hudečková Sandstones E2 (D50A) 01.08.2020 Závody 04.08.2020 16:26
Martina Kujanová Sandstone Pískovce E3 02.08.2020 Závody 02.08.2020 23:22
Martina Kujanová Sandstone Pískovce E2 01.08.2020 Závody 02.08.2020 23:14
Martina Kujanová Sandstones Pískovce 31.07.2020 Závody 02.08.2020 23:06
Vanda Králová Sandstones E3 02.08.2020 Závody 02.08.2020 20:47
Vanda Králová Sandstones E2 01.08.2020 Závody 02.08.2020 20:44
Vanda Králová Sandstones E1 31.07.2020 Závody 02.08.2020 20:39
Ondřej Střelba Sandstones E3 (H40A) 02.08.2020 Závody 02.08.2020 20:11
Ondřej Střelba Sandstones E2 (H40A) 01.08.2020 Závody 02.08.2020 20:03

Naposledy komentované mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Počet komentářů Poslední komentář od Aktualizováno
Vanda Králová Koronavirus no. 5 - Říčany 1 Bára V. 12.04.2020 15:49
Helena Hudečková trénink SC 3.10. 1 Jiří Vébr 10.10.2017 16:19
Helena Hudečková ŽB Písek - krátká - D45B 1 jive 11.09.2017 15:59
Vanda Králová Advanta - E2: krátká D21A (40./43) 2 Wanda 21.08.2017 11:39
Magdaléna Krotilová HSH Vysočina cup E1 D45B 1 Helen 16.07.2017 22:09
Anna Kosobudová ODM 2017 - Krátká trat' 1 jive 04.07.2017 09:49
Anna Kosobudová ODM 2017 - Sprintové štafety 1 jive 04.07.2017 09:42
Anna Kosobudová ODM 2017 - Sprint 1 jive 04.07.2017 09:37
Katka Kosobudová Sprintové štafety- ODM 2017 1 jive 04.07.2017 09:33
Katka Kosobudová Sprint- ODM 2017 1 jive 04.07.2017 09:26