RSS feed

Digitální archív map pro orientační běh

Vítejte v archívu map!

Stáhněte si aktuální verzi QuickRoute zde. Umožňuje publikovat rovnou informace jako Délka tratě a Převýšení, dále automaticky přenáší kromě mapy i mapu bez postupů. Postupy se pak dají přepínat v detailu mapy...

Pro nastavení ukládání map a postupů je nutné nastavit v programu QuickRoute "Webservise adress:" http://map.omaps.cz/webservice.php a jako username a password uveďte Vaše přihlašovací údaje do tohoto archívu map. Pokud budete mít zájem ukládat si zde své mapy, kontaktujte mne na e-mail jiveob(zavináč)gmail.com!

Návod pro nové uživatele najdete zde

Користувачі

Імя Карти Остання карта Дата Завантажено
Klára Benešová 0
Zdeněk Blabla 4 Klasická trať 19/04/2015 28/04/2015 17:41
Milan Bušík 1 Sněhulákův kufr - Jarník 1979 23/02/2014 25/02/2014 07:16
Tereza Cílková 3 Mistrovství oblasti ve sprintu-Telč 22/04/2017 22/04/2017 17:23
Karel Deim 0
Marta Dlouhá 62 Parukářka 1:4 000 T 21/06/2017 21/06/2017 21:35
Jaroslav Hudeček 13 Mistrovství JČ ve sprintu 28/04/2018 29/04/2018 09:36
Helena Hudečková 280 Sandstones E3 - (D50A) 02/08/2020 04/08/2020 16:35
Filip Hulec 60 Rumcajsovy míle E3 19/07/2020 20/07/2020 10:21
Dušan Kosobud 47 Sprint Písek 24/03/2019 24/03/2019 18:00
Anna Kosobudová 60 Pěkné prázdniny v českém ráji 2019 E3 25/08/2019 21/03/2020 18:18
Katka Kosobudová 111 PRDOL - E3 23/05/2020 23/05/2020 22:14
Lenka Kosobudová 39 Český pohár štafet - Luhačovice 22/04/2018 24/04/2018 19:17
Vanda Králová 621 Sandstones E3 02/08/2020 02/08/2020 20:47
Magdaléna Krotilová 252 Rumcajsovy míle E3 D45B 19/07/2020 19/07/2020 19:24
Martina Kujanová 93 Sandstone Pískovce E3 02/08/2020 02/08/2020 23:22
Vít Majer 6 Linz Cup 2015, 3 závod 13/06/2015 21/07/2015 14:29
Zuzana Neradová 0
Eliška Nováková 0
Martina Nováková 23 Rumcajsovy míle E3 D45 12/08/2018 16/09/2018 11:45
Romana Pacovská 5 Oblastní žebříček - Frymburk 23/04/2017 25/04/2017 09:42
Silvie Papicová 46 Česká Kanada 13/06/2020 14/06/2020 19:42
Robert Polák 0
Štěpánka Pospíšilová 103 Rumcajsovy míle,E3,D40 19/07/2020 19/07/2020 17:39
Radka Přílepková 2 Pimonův kufr 5.ročník 23/09/2018 26/09/2018 16:18
Pavla Přívozníková 4 Mikulášův kufr 05/12/2017 05/12/2017 22:11
Jitka Procházková 7 Čičiňák 17/12/2017 27/12/2017 11:10
Petr Ruda 49 Vodňanský kapr 13/10/2019 18/10/2019 23:25
Anna Rudová 36 MJO - krátká trať 27/04/2019 27/04/2019 21:42
Magda Rudová 30 Oblastní žebříček 26/08/2018 03/09/2018 20:54
Vojta Růta 20 Sedmihoří - E3 06/07/2014 07/07/2014 16:34
Diana Štráchalová 0
Antonín Střelba 81 PRDOL Mehelník 2 2020 24/05/2020 24/05/2020 20:02
Ondřej Střelba 639 Sandstones E3 (H40A) 02/08/2020 02/08/2020 20:11
Pavla Svítilová 130 Hostěraz 14.6.20 Sb 14/06/2020 14/06/2020 20:44
Anna Svobodová 32 Přebor oblasti na krátké treti 07/04/2018 13/04/2018 19:19
Jana Svobodová 5 Přebor škol Jindřichův Hradec 09/05/2017 09/05/2017 19:26
Jiří Vébr 127 OŽ - jč - Sprint Písek - H21 24/03/2019 27/03/2019 10:57
Jiří Vébr 0
Radek Vébr 19 5.závod ŽB-M 29/05/2011 03/06/2011 21:29

Останні карти 10 | 20 | 50 | Всі

Імя Карта Дата Категорія Завантажено
Helena Hudečková Sandstones E3 - (D50A) 02/08/2020 Závody 04/08/2020 16:35
Helena Hudečková Sandstones E2 (D50A) 01/08/2020 Závody 04/08/2020 16:26
Martina Kujanová Sandstone Pískovce E3 02/08/2020 Závody 02/08/2020 23:22
Martina Kujanová Sandstone Pískovce E2 01/08/2020 Závody 02/08/2020 23:14
Martina Kujanová Sandstones Pískovce 31/07/2020 Závody 02/08/2020 23:06
Vanda Králová Sandstones E3 02/08/2020 Závody 02/08/2020 20:47
Vanda Králová Sandstones E2 01/08/2020 Závody 02/08/2020 20:44
Vanda Králová Sandstones E1 31/07/2020 Závody 02/08/2020 20:39
Ondřej Střelba Sandstones E3 (H40A) 02/08/2020 Závody 02/08/2020 20:11
Ondřej Střelba Sandstones E2 (H40A) 01/08/2020 Závody 02/08/2020 20:03

Останні коментарі до карт 10 | 20 | 50 | Всі

Імя Карта Коментарі Останній коментар зробив Завантажено
Vanda Králová Koronavirus no. 5 - Říčany 1 Bára V. 12/04/2020 15:49
Helena Hudečková trénink SC 3.10. 1 Jiří Vébr 10/10/2017 16:19
Helena Hudečková ŽB Písek - krátká - D45B 1 jive 11/09/2017 15:59
Vanda Králová Advanta - E2: krátká D21A (40./43) 2 Wanda 21/08/2017 11:39
Magdaléna Krotilová HSH Vysočina cup E1 D45B 1 Helen 16/07/2017 22:09
Anna Kosobudová ODM 2017 - Krátká trat' 1 jive 04/07/2017 09:49
Anna Kosobudová ODM 2017 - Sprintové štafety 1 jive 04/07/2017 09:42
Anna Kosobudová ODM 2017 - Sprint 1 jive 04/07/2017 09:37
Katka Kosobudová Sprintové štafety- ODM 2017 1 jive 04/07/2017 09:33
Katka Kosobudová Sprint- ODM 2017 1 jive 04/07/2017 09:26