RSS feed

Digitální archív map pro orientační běh

Vítejte v archívu map!

Stáhněte si aktuální verzi QuickRoute zde. Umožňuje publikovat rovnou informace jako Délka tratě a Převýšení, dále automaticky přenáší kromě mapy i mapu bez postupů. Postupy se pak dají přepínat v detailu mapy...

Pro nastavení ukládání map a postupů je nutné nastavit v programu QuickRoute "Webservise adress:" http://map.omaps.cz/webservice.php a jako username a password uveďte Vaše přihlašovací údaje do tohoto archívu map. Pokud budete mít zájem ukládat si zde své mapy, kontaktujte mne na e-mail jiveob(zavináč)gmail.com!

Návod pro nové uživatele najdete zde

Користувачі

Імя Карти Остання карта Дата Завантажено
Klára Benešová 0
Zdeněk Blabla 4 Klasická trať 19/04/2015 28/04/2015 17:41
Milan Bušík 1 Sněhulákův kufr - Jarník 1979 23/02/2014 25/02/2014 07:16
Tereza Cílková 3 Mistrovství oblasti ve sprintu-Telč 22/04/2017 22/04/2017 17:23
Karel Deim 0
Marta Dlouhá 62 Parukářka 1:4 000 T 21/06/2017 21/06/2017 21:35
Jaroslav Hudeček 13 Mistrovství JČ ve sprintu 28/04/2018 29/04/2018 09:36
Helena Hudečková 269 ŽB Čechy západ - Těptín - D45B 08/09/2019 08/09/2019 22:03
Filip Hulec 42 5. Linzcup 24/08/2019 26/08/2019 16:04
Dušan Kosobud 47 Sprint Písek 24/03/2019 24/03/2019 18:00
Anna Kosobudová 59 ODM 2019 Liberec Štafety 27/06/2019 30/06/2019 12:30
Katka Kosobudová 92 Mistroství oblasti - klasika 08/06/2019 15/06/2019 19:05
Lenka Kosobudová 39 Český pohár štafet - Luhačovice 22/04/2018 24/04/2018 19:17
Vanda Králová 523 ČPŠ - štafety MIX 15/09/2019 15/09/2019 21:30
Magdaléna Krotilová 240 O-liga Vidoule 10/09/2019 10/09/2019 20:54
Martina Kujanová 78 Žebříček B Čechy-západ 08/09/2019 12/09/2019 23:17
Vít Majer 6 Linz Cup 2015, 3 závod 13/06/2015 21/07/2015 14:29
Zuzana Neradová 0
Eliška Nováková 0
Martina Nováková 23 Rumcajsovy míle E3 D45 12/08/2018 16/09/2018 11:45
Romana Pacovská 5 Oblastní žebříček - Frymburk 23/04/2017 25/04/2017 09:42
Silvie Papicová 41 ŽB Čechy západ - Krhanice - D40B 07/09/2019 09/09/2019 20:39
Robert Polák 0
Štěpánka Pospíšilová 97 Žebříček B Těptín ,D40 08/09/2019 10/09/2019 17:06
Radka Přílepková 2 Pimonův kufr 5.ročník 23/09/2018 26/09/2018 16:18
Pavla Přívozníková 4 Mikulášův kufr 05/12/2017 05/12/2017 22:11
Jitka Procházková 7 Čičiňák 17/12/2017 27/12/2017 11:10
Petr Ruda 46 3. Linzcup 11/05/2019 24/05/2019 22:04
Anna Rudová 36 MJO - krátká trať 27/04/2019 27/04/2019 21:42
Magda Rudová 30 Oblastní žebříček 26/08/2018 03/09/2018 20:54
Vojta Růta 20 Sedmihoří - E3 06/07/2014 07/07/2014 16:34
Diana Štráchalová 0
Antonín Střelba 57 ČPŠ Kořenov (H14) 15/09/2019 15/09/2019 20:52
Ondřej Střelba 544 ČPŠ Český Dub (H105) 15/09/2019 15/09/2019 22:35
Pavla Svítilová 68 MČR Finále D40B 23.6.19 23/06/2019 24/06/2019 10:58
Anna Svobodová 32 Přebor oblasti na krátké treti 07/04/2018 13/04/2018 19:19
Jana Svobodová 5 Přebor škol Jindřichův Hradec 09/05/2017 09/05/2017 19:26
Jiří Vébr 127 OŽ - jč - Sprint Písek - H21 24/03/2019 27/03/2019 10:57
Jiří Vébr 0
Radek Vébr 19 5.závod ŽB-M 29/05/2011 03/06/2011 21:29

Останні карти 10 | 20 | 50 | Всі

Імя Карта Дата Категорія Завантажено
Ondřej Střelba ČPŠ Český Dub (H105) 15/09/2019 Závody 15/09/2019 22:35
Vanda Králová ČPŠ - štafety MIX 15/09/2019 Závody 15/09/2019 21:30
Vanda Králová ŽA sprint - Český Dub 14/09/2019 Závody 15/09/2019 21:15
Vanda Králová ČPŠ - štafeta MIX 14/09/2019 Závody 15/09/2019 21:07
Antonín Střelba ČPŠ Kořenov (H14) 15/09/2019 Závody 15/09/2019 20:52
Antonín Střelba ŽA Český dub (H14) 14/09/2019 Závody 15/09/2019 20:35
Antonín Střelba ČPŠ Kořenov (H14) 14/09/2019 Závody 15/09/2019 20:21
Antonín Střelba Pěkné prázdniny E3 (H14) 25/08/2019 Závody 15/09/2019 20:03
Antonín Střelba Pěkné prázdniny E2 (H14) 24/08/2019 Závody 15/09/2019 19:57
Antonín Střelba Pěkné prázdniny E1 (H14) 23/08/2019 Závody 15/09/2019 19:48

Останні коментарі до карт 10 | 20 | 50 | Всі

Імя Карта Коментарі Останній коментар зробив Завантажено
Helena Hudečková trénink SC 3.10. 1 Jiří Vébr 10/10/2017 16:19
Helena Hudečková ŽB Písek - krátká - D45B 1 jive 11/09/2017 15:59
Vanda Králová Advanta - E2: krátká D21A (40./43) 2 Wanda 21/08/2017 11:39
Magdaléna Krotilová HSH Vysočina cup E1 D45B 1 Helen 16/07/2017 22:09
Anna Kosobudová ODM 2017 - Krátká trat' 1 jive 04/07/2017 09:49
Anna Kosobudová ODM 2017 - Sprintové štafety 1 jive 04/07/2017 09:42
Anna Kosobudová ODM 2017 - Sprint 1 jive 04/07/2017 09:37
Katka Kosobudová Sprintové štafety- ODM 2017 1 jive 04/07/2017 09:33
Katka Kosobudová Sprint- ODM 2017 1 jive 04/07/2017 09:26
Dušan Kosobud Odbočovák 1 jive 08/06/2017 17:34