RSS akis

Digitální archív map pro orientační běh

Vítejte v archívu map!

Stáhněte si aktuální verzi QuickRoute zde. Umožňuje publikovat rovnou informace jako Délka tratě a Převýšení, dále automaticky přenáší kromě mapy i mapu bez postupů. Postupy se pak dají přepínat v detailu mapy...

Pro nastavení ukládání map a postupů je nutné nastavit v programu QuickRoute "Webservise adress:" http://map.omaps.cz/webservice.php a jako username a password uveďte Vaše přihlašovací údaje do tohoto archívu map. Pokud budete mít zájem ukládat si zde své mapy, kontaktujte mne na e-mail jiveob(zavináč)gmail.com!

Návod pro nové uživatele najdete zde

Kullanicilar

Ad Haritalar Son harita Tarih Güncelleme
Klára Benešová 0
Zdeněk Blabla 4 Klasická trať 19/04/2015 28/04/2015 17:41
Milan Bušík 1 Sněhulákův kufr - Jarník 1979 23/02/2014 25/02/2014 07:16
Tereza Cílková 3 Mistrovství oblasti ve sprintu-Telč 22/04/2017 22/04/2017 17:23
Karel Deim 0
Marta Dlouhá 62 Parukářka 1:4 000 T 21/06/2017 21/06/2017 21:35
Jaroslav Hudeček 13 Mistrovství JČ ve sprintu 28/04/2018 29/04/2018 09:36
Helena Hudečková 227 MČR družstev - DH225 14/10/2018 15/10/2018 12:23
Filip Hulec 17 6. Linzcup, 3. kolo 06/10/2018 07/10/2018 13:07
Dušan Kosobud 46 MČR klubů Šumperk 08/10/2017 20/10/2017 20:42
Anna Kosobudová 53 Žebříček B čechy východ- Růžená 09/09/2018 11/09/2018 21:21
Katka Kosobudová 77 ŽB - B - Čechy východ 10/06/2018 11/06/2018 20:14
Lenka Kosobudová 39 Český pohár štafet - Luhačovice 22/04/2018 24/04/2018 19:17
Vanda Králová 380 MČR družstev - MIX (za VTA) 14/10/2018 15/10/2018 10:50
Magdaléna Krotilová 192 MČR klubů MIX 4.úsek 14/10/2018 14/10/2018 20:19
Martina Kujanová 51 žebříčekSt.Čechy, Praha 23/09/2018 24/09/2018 00:25
Vít Majer 6 Linz Cup 2015, 3 závod 13/06/2015 21/07/2015 14:29
Zuzana Neradová 0
Eliška Nováková 0
Martina Nováková 23 Rumcajsovy míle E3 D45 12/08/2018 16/09/2018 11:45
Romana Pacovská 5 Oblastní žebříček - Frymburk 23/04/2017 25/04/2017 09:42
Silvie Papicová 14 OB Dobříš D35, krátká 22/09/2018 23/09/2018 20:24
Robert Polák 0
Štěpánka Pospíšilová 76 Krňany ,D35L 23/09/2018 23/09/2018 15:35
Radka Přílepková 2 Pimonův kufr 5.ročník 23/09/2018 26/09/2018 16:18
Pavla Přívozníková 4 Mikulášův kufr 05/12/2017 05/12/2017 22:11
Jitka Procházková 7 Čičiňák 17/12/2017 27/12/2017 11:10
Petr Ruda 33 Mistrovství a Veterániáda ČR štafet 13/10/2018 15/10/2018 23:04
Anna Rudová 35 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafetHelfenburk 13/10/2018 15/10/2018 20:56
Magda Rudová 30 Oblastní žebříček 26/08/2018 03/09/2018 20:54
Vojta Růta 20 Sedmihoří - E3 06/07/2014 07/07/2014 16:34
Diana Štráchalová 0
Ondřej Střelba 407 MČR a Veterániáda klubů (DH175) 14/10/2018 14/10/2018 23:05
Pavla Svítilová 24 Rumcajsovy míle 12.8.18 D40 E3 12/08/2018 13/08/2018 09:33
Anna Svobodová 32 Přebor oblasti na krátké treti 07/04/2018 13/04/2018 19:19
Jana Svobodová 5 Přebor škol Jindřichův Hradec 09/05/2017 09/05/2017 19:26
Jiří Vébr 126 Pěkné prázdniny 2018 – E3 middle – kat. H21A 26/08/2018 27/08/2018 14:05
Jiří Vébr 0
Radek Vébr 19 5.závod ŽB-M 29/05/2011 03/06/2011 21:29

Son haritalar 10 | 20 | 50 | hepsi

Ad Harita Tarih Kategori Güncelleme
Petr Ruda Mistrovství a Veterániáda ČR štafet 13/10/2018 Závody 15/10/2018 23:04
Anna Rudová Mistrovství a Veteraniáda ČR štafetHelfenburk 13/10/2018 Tréninky 15/10/2018 20:56
Anna Rudová Šumavský kufr - klasická trať 07/10/2018 Závody 15/10/2018 20:45
Anna Rudová Šumavský kufr - krátká 06/10/2018 Závody 15/10/2018 20:40
Anna Rudová Český pohár štafet a česká liga klubů Zlín 30/09/2018 Závody 15/10/2018 20:32
Anna Rudová Český pohár štafet a Česká liga klubů Zlín 29/09/2018 Závody 15/10/2018 20:24
Helena Hudečková MČR družstev - DH225 14/10/2018 Závody 15/10/2018 12:23
Helena Hudečková MČR štafet - D135 13/10/2018 Závody 15/10/2018 12:10
Vanda Králová MČR družstev - MIX (za VTA) 14/10/2018 Závody 15/10/2018 10:50
Vanda Králová MČR čtafet - MIX (za VTA) 13/10/2018 Závody 15/10/2018 10:41

Son yorum yapilan haritalar 10 | 20 | 50 | hepsi

Ad Harita Yorumlar Son yorum yapan Güncelleme
Helena Hudečková trénink SC 3.10. 1 Jiří Vébr 10/10/2017 16:19
Helena Hudečková ŽB Písek - krátká - D45B 1 jive 11/09/2017 15:59
Vanda Králová Advanta - E2: krátká D21A (40./43) 2 Wanda 21/08/2017 11:39
Magdaléna Krotilová HSH Vysočina cup E1 D45B 1 Helen 16/07/2017 22:09
Anna Kosobudová ODM 2017 - Krátká trat' 1 jive 04/07/2017 09:49
Anna Kosobudová ODM 2017 - Sprintové štafety 1 jive 04/07/2017 09:42
Anna Kosobudová ODM 2017 - Sprint 1 jive 04/07/2017 09:37
Katka Kosobudová Sprintové štafety- ODM 2017 1 jive 04/07/2017 09:33
Katka Kosobudová Sprint- ODM 2017 1 jive 04/07/2017 09:26
Dušan Kosobud Odbočovák 1 jive 08/06/2017 17:34