RSS-flöde

Digitální archív map pro orientační běh

Vítejte v archívu map!

Stáhněte si aktuální verzi QuickRoute zde. Umožňuje publikovat rovnou informace jako Délka tratě a Převýšení, dále automaticky přenáší kromě mapy i mapu bez postupů. Postupy se pak dají přepínat v detailu mapy...

Pro nastavení ukládání map a postupů je nutné nastavit v programu QuickRoute "Webservise adress:" http://map.omaps.cz/webservice.php a jako username a password uveďte Vaše přihlašovací údaje do tohoto archívu map. Pokud budete mít zájem ukládat si zde své mapy, kontaktujte mne na e-mail jiveob(zavináč)gmail.com!

Návod pro nové uživatele najdete zde

Användare

Namn Kartor Senaste kartan Datum Uppdaterad
Klára Benešová 0
Zdeněk Blabla 4 Klasická trať 2015-04-19 2015-04-28 17:41
Milan Bušík 1 Sněhulákův kufr - Jarník 1979 2014-02-23 2014-02-25 07:16
Tereza Cílková 3 Mistrovství oblasti ve sprintu-Telč 2017-04-22 2017-04-22 17:23
Karel Deim 0
Marta Dlouhá 62 Parukářka 1:4 000 T 2017-06-21 2017-06-21 21:35
Jaroslav Hudeček 13 Mistrovství JČ ve sprintu 2018-04-28 2018-04-29 09:36
Helena Hudečková 233 Night orienteering tour - 2.závod 2018-12-06 2018-12-08 14:13
Filip Hulec 21 pražský žebříček 2018-11-04 2018-11-09 21:16
Dušan Kosobud 46 MČR klubů Šumperk 2017-10-08 2017-10-20 20:42
Anna Kosobudová 54 MČR Štafet 2018-10-14 2018-11-13 17:57
Katka Kosobudová 77 ŽB - B - Čechy východ 2018-06-10 2018-06-11 20:14
Lenka Kosobudová 39 Český pohár štafet - Luhačovice 2018-04-22 2018-04-24 19:17
Vanda Králová 400 PZL Tour de Prague 2018-12-09 2018-12-09 22:13
Magdaléna Krotilová 198 MČR HROB E2 DD40 2018-11-04 2018-11-05 07:15
Martina Kujanová 58 Soustředění Tábor 2019 4.e. 2018-11-25 2018-11-25 23:13
Vít Majer 6 Linz Cup 2015, 3 závod 2015-06-13 2015-07-21 14:29
Zuzana Neradová 0
Eliška Nováková 0
Martina Nováková 23 Rumcajsovy míle E3 D45 2018-08-12 2018-09-16 11:45
Romana Pacovská 5 Oblastní žebříček - Frymburk 2017-04-23 2017-04-25 09:42
Silvie Papicová 20 BZOB soustředění nedělě PINTOVKA 2018 2018-11-25 2018-11-25 16:55
Robert Polák 0
Štěpánka Pospíšilová 83 BŽOB soustředění 2018,Pintovka 2018-11-25 2018-11-25 16:27
Radka Přílepková 2 Pimonův kufr 5.ročník 2018-09-23 2018-09-26 16:18
Pavla Přívozníková 4 Mikulášův kufr 2017-12-05 2017-12-05 22:11
Jitka Procházková 7 Čičiňák 2017-12-17 2017-12-27 11:10
Petr Ruda 37 2. night orienteering tour 2018-12-06 2018-12-09 23:36
Anna Rudová 35 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafetHelfenburk 2018-10-13 2018-10-15 20:56
Magda Rudová 30 Oblastní žebříček 2018-08-26 2018-09-03 20:54
Vojta Růta 20 Sedmihoří - E3 2014-07-06 2014-07-07 16:34
Diana Štráchalová 0
Antonín Střelba 4 Tour de Prague 2018-12-09 2018-12-10 21:57
Ondřej Střelba 431 PZL Tour de Prague - Ládví (A) 2018-12-09 2018-12-09 21:50
Pavla Svítilová 40 Kamenice 9.12.18 Dlouhá 2018-12-09 2018-12-10 10:09
Anna Svobodová 32 Přebor oblasti na krátké treti 2018-04-07 2018-04-13 19:19
Jana Svobodová 5 Přebor škol Jindřichův Hradec 2017-05-09 2017-05-09 19:26
Jiří Vébr 126 Pěkné prázdniny 2018 – E3 middle – kat. H21A 2018-08-26 2018-08-27 14:05
Jiří Vébr 0
Radek Vébr 19 5.závod ŽB-M 2011-05-29 2011-06-03 21:29

Senaste kartorna 10 | 20 | 50 | alla

Namn Karta Datum Kategori Uppdaterad
Antonín Střelba Tour de Prague 2018-12-09 PZL 2018-12-10 21:57
Antonín Střelba Mikulášský kufr (diblíci) 2018-12-04 PZL 2018-12-10 21:42
Pavla Svítilová Kamenice 9.12.18 Dlouhá 2018-12-09 Tréninky 2018-12-10 10:09
Petr Ruda 2. night orienteering tour 2018-12-06 Tréninky 2018-12-09 23:36
Vanda Králová PZL Tour de Prague 2018-12-09 PZL 2018-12-09 22:13
Ondřej Střelba PZL Tour de Prague - Ládví (A) 2018-12-09 PZL 2018-12-09 21:50
Helena Hudečková Night orienteering tour - 2.závod 2018-12-06 Tréninky 2018-12-08 14:13
Vanda Králová F1 Říčany 2018-12-05 F1 (noční) 2018-12-05 22:24
Ondřej Střelba F1 Říčany 2018-12-05 F1 2018-12-05 22:10
Vanda Králová PZL Noční hrádek (Pekelnice - bez cest) 2018-12-04 PZL 2018-12-05 11:44

Senast kommenterade kartorna 10 | 20 | 50 | alla

Namn Karta Kommentarer Senast kommentarad av Uppdaterad
Helena Hudečková trénink SC 3.10. 1 Jiří Vébr 2017-10-10 16:19
Helena Hudečková ŽB Písek - krátká - D45B 1 jive 2017-09-11 15:59
Vanda Králová Advanta - E2: krátká D21A (40./43) 2 Wanda 2017-08-21 11:39
Magdaléna Krotilová HSH Vysočina cup E1 D45B 1 Helen 2017-07-16 22:09
Anna Kosobudová ODM 2017 - Krátká trat' 1 jive 2017-07-04 09:49
Anna Kosobudová ODM 2017 - Sprintové štafety 1 jive 2017-07-04 09:42
Anna Kosobudová ODM 2017 - Sprint 1 jive 2017-07-04 09:37
Katka Kosobudová Sprintové štafety- ODM 2017 1 jive 2017-07-04 09:33
Katka Kosobudová Sprint- ODM 2017 1 jive 2017-07-04 09:26
Dušan Kosobud Odbočovák 1 jive 2017-06-08 17:34