RSS feed

Digitální archív map pro orientační běh

Vítejte v archívu map!

Stáhněte si aktuální verzi QuickRoute zde. Umožňuje publikovat rovnou informace jako Délka tratě a Převýšení, dále automaticky přenáší kromě mapy i mapu bez postupů. Postupy se pak dají přepínat v detailu mapy...

Pro nastavení ukládání map a postupů je nutné nastavit v programu QuickRoute "Webservise adress:" http://map.omaps.cz/webservice.php a jako username a password uveďte Vaše přihlašovací údaje do tohoto archívu map. Pokud budete mít zájem ukládat si zde své mapy, kontaktujte mne na e-mail jiveob(zavináč)gmail.com!

Návod pro nové uživatele najdete zde

Пользователи

Имя Карты Последняя карта Дата Загружено
Klára Benešová 0
Zdeněk Blabla 4 Klasická trať 19/04/2015 28/04/2015 17:41
Milan Bušík 1 Sněhulákův kufr - Jarník 1979 23/02/2014 25/02/2014 07:16
Tereza Cílková 3 Mistrovství oblasti ve sprintu-Telč 22/04/2017 22/04/2017 17:23
Karel Deim 0
Marta Dlouhá 62 Parukářka 1:4 000 T 21/06/2017 21/06/2017 21:35
Jaroslav Hudeček 13 Mistrovství JČ ve sprintu 28/04/2018 29/04/2018 09:36
Helena Hudečková 275 Vodňanský kapr E2 - D45 13/10/2019 13/10/2019 17:21
Filip Hulec 46 2. Libínský kufr 29/09/2019 29/09/2019 17:08
Dušan Kosobud 47 Sprint Písek 24/03/2019 24/03/2019 18:00
Anna Kosobudová 59 ODM 2019 Liberec Štafety 27/06/2019 30/06/2019 12:30
Katka Kosobudová 96 MČR štafet a klubů 06/10/2019 07/10/2019 18:44
Lenka Kosobudová 39 Český pohár štafet - Luhačovice 22/04/2018 24/04/2018 19:17
Vanda Králová 531 O-Liga Zátišský potok (A) 08/10/2019 08/10/2019 19:37
Magdaléna Krotilová 245 OŽ Nedamov 13/10/2019 13/10/2019 17:54
Martina Kujanová 81 Obl.ž, D 55 13/10/2019 13/10/2019 22:38
Vít Majer 6 Linz Cup 2015, 3 závod 13/06/2015 21/07/2015 14:29
Zuzana Neradová 0
Eliška Nováková 0
Martina Nováková 23 Rumcajsovy míle E3 D45 12/08/2018 16/09/2018 11:45
Romana Pacovská 5 Oblastní žebříček - Frymburk 23/04/2017 25/04/2017 09:42
Silvie Papicová 43 MČR finále D40A - klasika 22/09/2019 22/09/2019 19:35
Robert Polák 0
Štěpánka Pospíšilová 98 Nedamov 35L 13/10/2019 13/10/2019 18:10
Radka Přílepková 2 Pimonův kufr 5.ročník 23/09/2018 26/09/2018 16:18
Pavla Přívozníková 4 Mikulášův kufr 05/12/2017 05/12/2017 22:11
Jitka Procházková 7 Čičiňák 17/12/2017 27/12/2017 11:10
Petr Ruda 46 3. Linzcup 11/05/2019 24/05/2019 22:04
Anna Rudová 36 MJO - krátká trať 27/04/2019 27/04/2019 21:42
Magda Rudová 30 Oblastní žebříček 26/08/2018 03/09/2018 20:54
Vojta Růta 20 Sedmihoří - E3 06/07/2014 07/07/2014 16:34
Diana Štráchalová 0
Antonín Střelba 57 ČPŠ Kořenov (H14) 15/09/2019 15/09/2019 20:52
Ondřej Střelba 550 OŽ JE Staré Splavy - sprint (H21B) 28/09/2019 28/09/2019 20:49
Pavla Svítilová 74 Ondřejov 29.9.19 D35L 29/09/2019 03/10/2019 12:26
Anna Svobodová 32 Přebor oblasti na krátké treti 07/04/2018 13/04/2018 19:19
Jana Svobodová 5 Přebor škol Jindřichův Hradec 09/05/2017 09/05/2017 19:26
Jiří Vébr 127 OŽ - jč - Sprint Písek - H21 24/03/2019 27/03/2019 10:57
Jiří Vébr 0
Radek Vébr 19 5.závod ŽB-M 29/05/2011 03/06/2011 21:29

Последние карты 10 | 20 | 50 | Все

Имя Карта Дата Категория Загружено
Martina Kujanová Obl.ž, D 55 13/10/2019 Závody 13/10/2019 22:38
Štěpánka Pospíšilová Nedamov 35L 13/10/2019 Závody 13/10/2019 18:10
Magdaléna Krotilová OŽ Nedamov 13/10/2019 Závody 13/10/2019 17:54
Helena Hudečková Vodňanský kapr E2 - D45 13/10/2019 Závody 13/10/2019 17:21
Helena Hudečková Vodňanský kapr - E1 - D45 12/10/2019 Závody 12/10/2019 20:01
Helena Hudečková MČR klubů - DH225 06/10/2019 Závody 12/10/2019 19:50
Helena Hudečková MČR štafet - MIX 05/10/2019 Závody 12/10/2019 19:38
Magdaléna Krotilová O-liga Hodkovičky BU 08/10/2019 Tréninky 13/10/2019 17:56
Vanda Králová O-Liga Zátišský potok (A) 08/10/2019 Závody 08/10/2019 19:37
Katka Kosobudová MČR štafet a klubů 06/10/2019 Závody 07/10/2019 18:44

Последние коменнтарии к картам 10 | 20 | 50 | Все

Имя Карта Комментарии Последний комментарий сделал Загружено
Helena Hudečková trénink SC 3.10. 1 Jiří Vébr 10/10/2017 16:19
Helena Hudečková ŽB Písek - krátká - D45B 1 jive 11/09/2017 15:59
Vanda Králová Advanta - E2: krátká D21A (40./43) 2 Wanda 21/08/2017 11:39
Magdaléna Krotilová HSH Vysočina cup E1 D45B 1 Helen 16/07/2017 22:09
Anna Kosobudová ODM 2017 - Krátká trat' 1 jive 04/07/2017 09:49
Anna Kosobudová ODM 2017 - Sprintové štafety 1 jive 04/07/2017 09:42
Anna Kosobudová ODM 2017 - Sprint 1 jive 04/07/2017 09:37
Katka Kosobudová Sprintové štafety- ODM 2017 1 jive 04/07/2017 09:33
Katka Kosobudová Sprint- ODM 2017 1 jive 04/07/2017 09:26
Dušan Kosobud Odbočovák 1 jive 08/06/2017 17:34