RSS feed

Digitální archív map pro orientační běh

Vítejte v archívu map!

Stáhněte si aktuální verzi QuickRoute zde. Umožňuje publikovat rovnou informace jako Délka tratě a Převýšení, dále automaticky přenáší kromě mapy i mapu bez postupů. Postupy se pak dají přepínat v detailu mapy...

Pro nastavení ukládání map a postupů je nutné nastavit v programu QuickRoute "Webservise adress:" http://map.omaps.cz/webservice.php a jako username a password uveďte Vaše přihlašovací údaje do tohoto archívu map. Pokud budete mít zájem ukládat si zde své mapy, kontaktujte mne na e-mail jiveob(zavináč)gmail.com!

Návod pro nové uživatele najdete zde

Utilizadores

Nome Mapas Último mapa Data Actualizado
Klára Benešová 0
Zdeněk Blabla 4 Klasická trať 19-04-2015 28-04-2015 17:41
Milan Bušík 1 Sněhulákův kufr - Jarník 1979 23-02-2014 25-02-2014 07:16
Tereza Cílková 3 Mistrovství oblasti ve sprintu-Telč 22-04-2017 22-04-2017 17:23
Karel Deim 0
Marta Dlouhá 62 Parukářka 1:4 000 T 21-06-2017 21-06-2017 21:35
Jaroslav Hudeček 13 Mistrovství JČ ve sprintu 28-04-2018 29-04-2018 09:36
Helena Hudečková 275 Vodňanský kapr E2 - D45 13-10-2019 13-10-2019 17:21
Filip Hulec 46 2. Libínský kufr 29-09-2019 29-09-2019 17:08
Dušan Kosobud 47 Sprint Písek 24-03-2019 24-03-2019 18:00
Anna Kosobudová 59 ODM 2019 Liberec Štafety 27-06-2019 30-06-2019 12:30
Katka Kosobudová 96 MČR štafet a klubů 06-10-2019 07-10-2019 18:44
Lenka Kosobudová 39 Český pohár štafet - Luhačovice 22-04-2018 24-04-2018 19:17
Vanda Králová 531 O-Liga Zátišský potok (A) 08-10-2019 08-10-2019 19:37
Magdaléna Krotilová 245 OŽ Nedamov 13-10-2019 13-10-2019 17:54
Martina Kujanová 81 Obl.ž, D 55 13-10-2019 13-10-2019 22:38
Vít Majer 6 Linz Cup 2015, 3 závod 13-06-2015 21-07-2015 14:29
Zuzana Neradová 0
Eliška Nováková 0
Martina Nováková 23 Rumcajsovy míle E3 D45 12-08-2018 16-09-2018 11:45
Romana Pacovská 5 Oblastní žebříček - Frymburk 23-04-2017 25-04-2017 09:42
Silvie Papicová 43 MČR finále D40A - klasika 22-09-2019 22-09-2019 19:35
Robert Polák 0
Štěpánka Pospíšilová 98 Nedamov 35L 13-10-2019 13-10-2019 18:10
Radka Přílepková 2 Pimonův kufr 5.ročník 23-09-2018 26-09-2018 16:18
Pavla Přívozníková 4 Mikulášův kufr 05-12-2017 05-12-2017 22:11
Jitka Procházková 7 Čičiňák 17-12-2017 27-12-2017 11:10
Petr Ruda 46 3. Linzcup 11-05-2019 24-05-2019 22:04
Anna Rudová 36 MJO - krátká trať 27-04-2019 27-04-2019 21:42
Magda Rudová 30 Oblastní žebříček 26-08-2018 03-09-2018 20:54
Vojta Růta 20 Sedmihoří - E3 06-07-2014 07-07-2014 16:34
Diana Štráchalová 0
Antonín Střelba 57 ČPŠ Kořenov (H14) 15-09-2019 15-09-2019 20:52
Ondřej Střelba 550 OŽ JE Staré Splavy - sprint (H21B) 28-09-2019 28-09-2019 20:49
Pavla Svítilová 74 Ondřejov 29.9.19 D35L 29-09-2019 03-10-2019 12:26
Anna Svobodová 32 Přebor oblasti na krátké treti 07-04-2018 13-04-2018 19:19
Jana Svobodová 5 Přebor škol Jindřichův Hradec 09-05-2017 09-05-2017 19:26
Jiří Vébr 127 OŽ - jč - Sprint Písek - H21 24-03-2019 27-03-2019 10:57
Jiří Vébr 0
Radek Vébr 19 5.závod ŽB-M 29-05-2011 03-06-2011 21:29

Últimos mapas 10 | 20 | 50 | todos

Nome Mapa Data Categoria Actualizado
Martina Kujanová Obl.ž, D 55 13-10-2019 Závody 13-10-2019 22:38
Štěpánka Pospíšilová Nedamov 35L 13-10-2019 Závody 13-10-2019 18:10
Magdaléna Krotilová OŽ Nedamov 13-10-2019 Závody 13-10-2019 17:54
Helena Hudečková Vodňanský kapr E2 - D45 13-10-2019 Závody 13-10-2019 17:21
Helena Hudečková Vodňanský kapr - E1 - D45 12-10-2019 Závody 12-10-2019 20:01
Helena Hudečková MČR klubů - DH225 06-10-2019 Závody 12-10-2019 19:50
Helena Hudečková MČR štafet - MIX 05-10-2019 Závody 12-10-2019 19:38
Magdaléna Krotilová O-liga Hodkovičky BU 08-10-2019 Tréninky 13-10-2019 17:56
Vanda Králová O-Liga Zátišský potok (A) 08-10-2019 Závody 08-10-2019 19:37
Katka Kosobudová MČR štafet a klubů 06-10-2019 Závody 07-10-2019 18:44

Últimos mapas comentados 10 | 20 | 50 | todos

Nome Mapa Comentários Último comentário por Actualizado
Helena Hudečková trénink SC 3.10. 1 Jiří Vébr 10-10-2017 16:19
Helena Hudečková ŽB Písek - krátká - D45B 1 jive 11-09-2017 15:59
Vanda Králová Advanta - E2: krátká D21A (40./43) 2 Wanda 21-08-2017 11:39
Magdaléna Krotilová HSH Vysočina cup E1 D45B 1 Helen 16-07-2017 22:09
Anna Kosobudová ODM 2017 - Krátká trat' 1 jive 04-07-2017 09:49
Anna Kosobudová ODM 2017 - Sprintové štafety 1 jive 04-07-2017 09:42
Anna Kosobudová ODM 2017 - Sprint 1 jive 04-07-2017 09:37
Katka Kosobudová Sprintové štafety- ODM 2017 1 jive 04-07-2017 09:33
Katka Kosobudová Sprint- ODM 2017 1 jive 04-07-2017 09:26
Dušan Kosobud Odbočovák 1 jive 08-06-2017 17:34