RSS feed

Digitální archív map pro orientační běh

Vítejte v archívu map!

Stáhněte si aktuální verzi QuickRoute zde. Umožňuje publikovat rovnou informace jako Délka tratě a Převýšení, dále automaticky přenáší kromě mapy i mapu bez postupů. Postupy se pak dají přepínat v detailu mapy...

Pro nastavení ukládání map a postupů je nutné nastavit v programu QuickRoute "Webservise adress:" http://map.omaps.cz/webservice.php a jako username a password uveďte Vaše přihlašovací údaje do tohoto archívu map. Pokud budete mít zájem ukládat si zde své mapy, kontaktujte mne na e-mail jiveob(zavináč)gmail.com!

Návod pro nové uživatele najdete zde

Utilizadores

Nome Mapas Último mapa Data Actualizado
Klára Benešová 0
Zdeněk Blabla 4 Klasická trať 19-04-2015 28-04-2015 17:41
Milan Bušík 1 Sněhulákův kufr - Jarník 1979 23-02-2014 25-02-2014 07:16
Tereza Cílková 3 Mistrovství oblasti ve sprintu-Telč 22-04-2017 22-04-2017 17:23
Karel Deim 0
Marta Dlouhá 62 Parukářka 1:4 000 T 21-06-2017 21-06-2017 21:35
Jaroslav Hudeček 13 Mistrovství JČ ve sprintu 28-04-2018 29-04-2018 09:36
Helena Hudečková 276 Zimní kufrování - PAJDA .- kat.B 26-12-2019 28-12-2019 13:17
Filip Hulec 48 Vá_noční bloudění Písek, noční scorelauf dvojic 07-12-2019 07-12-2019 22:54
Dušan Kosobud 47 Sprint Písek 24-03-2019 24-03-2019 18:00
Anna Kosobudová 59 ODM 2019 Liberec Štafety 27-06-2019 30-06-2019 12:30
Katka Kosobudová 99 Vá_noční bloudění 2019 07-12-2019 15-12-2019 12:29
Lenka Kosobudová 39 Český pohár štafet - Luhačovice 22-04-2018 24-04-2018 19:17
Vanda Králová 567 RIC trénink - Černé Voděrady 26-01-2020 26-01-2020 21:43
Magdaléna Krotilová 248 MČR HROB Radvanice DD40 03-11-2019 04-11-2019 17:20
Martina Kujanová 82 Kamenický 19-01-2020 19-01-2020 14:56
Vít Majer 6 Linz Cup 2015, 3 závod 13-06-2015 21-07-2015 14:29
Zuzana Neradová 0
Eliška Nováková 0
Martina Nováková 23 Rumcajsovy míle E3 D45 12-08-2018 16-09-2018 11:45
Romana Pacovská 5 Oblastní žebříček - Frymburk 23-04-2017 25-04-2017 09:42
Silvie Papicová 44 OB Olešná D21L, krátká 19-10-2019 19-10-2019 18:11
Robert Polák 0
Štěpánka Pospíšilová 99 HROB 2019,E 2,DD40 03-11-2019 04-11-2019 18:14
Radka Přílepková 2 Pimonův kufr 5.ročník 23-09-2018 26-09-2018 16:18
Pavla Přívozníková 4 Mikulášův kufr 05-12-2017 05-12-2017 22:11
Jitka Procházková 7 Čičiňák 17-12-2017 27-12-2017 11:10
Petr Ruda 49 Vodňanský kapr 13-10-2019 18-10-2019 23:25
Anna Rudová 36 MJO - krátká trať 27-04-2019 27-04-2019 21:42
Magda Rudová 30 Oblastní žebříček 26-08-2018 03-09-2018 20:54
Vojta Růta 20 Sedmihoří - E3 06-07-2014 07-07-2014 16:34
Diana Štráchalová 0
Antonín Střelba 71 PZL Noční Hrádek 23-01-2020 23-01-2020 21:30
Ondřej Střelba 577 RIC trénink Černé Voděrady 26-01-2020 26-01-2020 21:28
Pavla Svítilová 89 Trénink Kamenice Voděrady 27.1.20 26-01-2020 27-01-2020 15:05
Anna Svobodová 32 Přebor oblasti na krátké treti 07-04-2018 13-04-2018 19:19
Jana Svobodová 5 Přebor škol Jindřichův Hradec 09-05-2017 09-05-2017 19:26
Jiří Vébr 127 OŽ - jč - Sprint Písek - H21 24-03-2019 27-03-2019 10:57
Jiří Vébr 0
Radek Vébr 19 5.závod ŽB-M 29-05-2011 03-06-2011 21:29

Últimos mapas 10 | 20 | 50 | todos

Nome Mapa Data Categoria Actualizado
Pavla Svítilová Trénink Kamenice Voděrady 27.1.20 26-01-2020 Tréninky 27-01-2020 15:05
Vanda Králová RIC trénink - Černé Voděrady 26-01-2020 Tréninky 26-01-2020 21:43
Ondřej Střelba RIC trénink Černé Voděrady 26-01-2020 Tréninky 26-01-2020 21:28
Vanda Králová PZL Pootočený Hrádek 23-01-2020 PZL 23-01-2020 21:59
Vanda Králová F1 Špenát 22-01-2020 F1 (noční) 23-01-2020 21:47
Antonín Střelba PZL Noční Hrádek 23-01-2020 PZL 23-01-2020 21:30
Ondřej Střelba PZL Noční Hrádek 23-01-2020 PZL 23-01-2020 21:10
Ondřej Střelba F1 Špenát 22-01-2020 F1 23-01-2020 20:58
Pavla Svítilová Trénink Kamenice 19.1.20 19-01-2020 Tréninky 20-01-2020 13:40
Martina Kujanová Kamenický 19-01-2020 Tréninky 19-01-2020 14:56

Últimos mapas comentados 10 | 20 | 50 | todos

Nome Mapa Comentários Último comentário por Actualizado
Helena Hudečková trénink SC 3.10. 1 Jiří Vébr 10-10-2017 16:19
Helena Hudečková ŽB Písek - krátká - D45B 1 jive 11-09-2017 15:59
Vanda Králová Advanta - E2: krátká D21A (40./43) 2 Wanda 21-08-2017 11:39
Magdaléna Krotilová HSH Vysočina cup E1 D45B 1 Helen 16-07-2017 22:09
Anna Kosobudová ODM 2017 - Krátká trat' 1 jive 04-07-2017 09:49
Anna Kosobudová ODM 2017 - Sprintové štafety 1 jive 04-07-2017 09:42
Anna Kosobudová ODM 2017 - Sprint 1 jive 04-07-2017 09:37
Katka Kosobudová Sprintové štafety- ODM 2017 1 jive 04-07-2017 09:33
Katka Kosobudová Sprint- ODM 2017 1 jive 04-07-2017 09:26
Dušan Kosobud Odbočovák 1 jive 08-06-2017 17:34