RSS feed

Digitální archív map pro orientační běh

Vítejte v archívu map!

Stáhněte si aktuální verzi QuickRoute zde. Umožňuje publikovat rovnou informace jako Délka tratě a Převýšení, dále automaticky přenáší kromě mapy i mapu bez postupů. Postupy se pak dají přepínat v detailu mapy...

Pro nastavení ukládání map a postupů je nutné nastavit v programu QuickRoute "Webservise adress:" http://map.omaps.cz/webservice.php a jako username a password uveďte Vaše přihlašovací údaje do tohoto archívu map. Pokud budete mít zájem ukládat si zde své mapy, kontaktujte mne na e-mail jiveob(zavináč)gmail.com!

Návod pro nové uživatele najdete zde

Użytkownicy

Nazwa Map Ostatnia mapa Data Zaktualizowana
Klára Benešová 0
Zdeněk Blabla 4 Klasická trať 19/04/2015 28/04/2015 17:41
Milan Bušík 1 Sněhulákův kufr - Jarník 1979 23/02/2014 25/02/2014 07:16
Tereza Cílková 3 Mistrovství oblasti ve sprintu-Telč 22/04/2017 22/04/2017 17:23
Karel Deim 0
Marta Dlouhá 62 Parukářka 1:4 000 T 21/06/2017 21/06/2017 21:35
Jaroslav Hudeček 13 Mistrovství JČ ve sprintu 28/04/2018 29/04/2018 09:36
Helena Hudečková 236 5. Night O-tour 31/01/2019 01/02/2019 09:49
Filip Hulec 22 Sněhulákův kufr O-800 26/12/2018 26/12/2018 19:16
Dušan Kosobud 46 MČR klubů Šumperk 08/10/2017 20/10/2017 20:42
Anna Kosobudová 54 MČR Štafet 14/10/2018 13/11/2018 17:57
Katka Kosobudová 77 ŽB - B - Čechy východ 10/06/2018 11/06/2018 20:14
Lenka Kosobudová 39 Český pohár štafet - Luhačovice 22/04/2018 24/04/2018 19:17
Vanda Králová 426 RIC trénink - Senohraby 17/02/2019 17/02/2019 15:16
Magdaléna Krotilová 201 Kamenický trénink 17/02/2019 17/02/2019 15:34
Martina Kujanová 58 Soustředění Tábor 2019 4.e. 25/11/2018 25/11/2018 23:13
Vít Majer 6 Linz Cup 2015, 3 závod 13/06/2015 21/07/2015 14:29
Zuzana Neradová 0
Eliška Nováková 0
Martina Nováková 23 Rumcajsovy míle E3 D45 12/08/2018 16/09/2018 11:45
Romana Pacovská 5 Oblastní žebříček - Frymburk 23/04/2017 25/04/2017 09:42
Silvie Papicová 20 BZOB soustředění nedělě PINTOVKA 2018 25/11/2018 25/11/2018 16:55
Robert Polák 0
Štěpánka Pospíšilová 83 BŽOB soustředění 2018,Pintovka 25/11/2018 25/11/2018 16:27
Radka Přílepková 2 Pimonův kufr 5.ročník 23/09/2018 26/09/2018 16:18
Pavla Přívozníková 4 Mikulášův kufr 05/12/2017 05/12/2017 22:11
Jitka Procházková 7 Čičiňák 17/12/2017 27/12/2017 11:10
Petr Ruda 40 5. night orienteering tour 31/01/2019 08/02/2019 22:22
Anna Rudová 35 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafetHelfenburk 13/10/2018 15/10/2018 20:56
Magda Rudová 30 Oblastní žebříček 26/08/2018 03/09/2018 20:54
Vojta Růta 20 Sedmihoří - E3 06/07/2014 07/07/2014 16:34
Diana Štráchalová 0
Antonín Střelba 13 RIC Trénink Rybníky 10/02/2019 10/02/2019 19:07
Ondřej Střelba 459 RIC trénink Senohraby 17/02/2019 17/02/2019 16:42
Pavla Svítilová 42 Bedřichovská pětihodinovka 6.1.19 LOB 06/01/2019 06/01/2019 19:59
Anna Svobodová 32 Přebor oblasti na krátké treti 07/04/2018 13/04/2018 19:19
Jana Svobodová 5 Přebor škol Jindřichův Hradec 09/05/2017 09/05/2017 19:26
Jiří Vébr 126 Pěkné prázdniny 2018 – E3 middle – kat. H21A 26/08/2018 27/08/2018 14:05
Jiří Vébr 0
Radek Vébr 19 5.závod ŽB-M 29/05/2011 03/06/2011 21:29

Ostatnie mapy 10 | 20 | 50 | wszystkie

Nazwa Mapa Data Kategoria Zaktualizowana
Ondřej Střelba RIC trénink Senohraby 17/02/2019 Tréninky 17/02/2019 16:42
Ondřej Střelba Kaňk - sběr 16/02/2019 Tréninky 17/02/2019 16:32
Ondřej Střelba Kaňk - věšení 16/02/2019 Tréninky 17/02/2019 16:19
Magdaléna Krotilová Kamenický trénink 17/02/2019 Tréninky 17/02/2019 15:34
Vanda Králová RIC trénink - Senohraby 17/02/2019 Tréninky 17/02/2019 15:16
Vanda Králová Kaňk - sběr 16/02/2019 Tréninky 17/02/2019 15:05
Vanda Králová Kaňk - věšení 16/02/2019 Tréninky 17/02/2019 14:56
Vanda Králová F1 Ondřejov (bez cest) 13/02/2019 F1 (noční) 13/02/2019 21:37
Ondřej Střelba F1 Ondřejov 13/02/2019 F1 13/02/2019 21:24
Vanda Králová F1 Brdce 06/02/2019 F1 (noční) 10/02/2019 21:53

Ostatnio skomentowane mapy 10 | 20 | 50 | wszystkie

Nazwa Mapa Komentarze Ostatni komentujący: Zaktualizowana
Helena Hudečková trénink SC 3.10. 1 Jiří Vébr 10/10/2017 16:19
Helena Hudečková ŽB Písek - krátká - D45B 1 jive 11/09/2017 15:59
Vanda Králová Advanta - E2: krátká D21A (40./43) 2 Wanda 21/08/2017 11:39
Magdaléna Krotilová HSH Vysočina cup E1 D45B 1 Helen 16/07/2017 22:09
Anna Kosobudová ODM 2017 - Krátká trat' 1 jive 04/07/2017 09:49
Anna Kosobudová ODM 2017 - Sprintové štafety 1 jive 04/07/2017 09:42
Anna Kosobudová ODM 2017 - Sprint 1 jive 04/07/2017 09:37
Katka Kosobudová Sprintové štafety- ODM 2017 1 jive 04/07/2017 09:33
Katka Kosobudová Sprint- ODM 2017 1 jive 04/07/2017 09:26
Dušan Kosobud Odbočovák 1 jive 08/06/2017 17:34