RSS-strøm

Digitální archív map pro orientační běh

Vítejte v archívu map!

Stáhněte si aktuální verzi QuickRoute zde. Umožňuje publikovat rovnou informace jako Délka tratě a Převýšení, dále automaticky přenáší kromě mapy i mapu bez postupů. Postupy se pak dají přepínat v detailu mapy...

Pro nastavení ukládání map a postupů je nutné nastavit v programu QuickRoute "Webservise adress:" http://map.omaps.cz/webservice.php a jako username a password uveďte Vaše přihlašovací údaje do tohoto archívu map. Pokud budete mít zájem ukládat si zde své mapy, kontaktujte mne na e-mail jiveob(zavináč)gmail.com!

Návod pro nové uživatele najdete zde

Brukere

Navn Kart Siste kart Dato Oppdatert
Klára Benešová 0
Zdeněk Blabla 4 Klasická trať 19.04.2015 28.04.2015 17:41
Milan Bušík 1 Sněhulákův kufr - Jarník 1979 23.02.2014 25.02.2014 07:16
Tereza Cílková 3 Mistrovství oblasti ve sprintu-Telč 22.04.2017 22.04.2017 17:23
Karel Deim 0
Marta Dlouhá 62 Parukářka 1:4 000 T 21.06.2017 21.06.2017 21:35
Jaroslav Hudeček 13 Mistrovství JČ ve sprintu 28.04.2018 29.04.2018 09:36
Helena Hudečková 277 Česká Kanada 13.06.2020 14.06.2020 19:26
Filip Hulec 57 Cykloorientační závod MTBO 2020 28.06.2020 29.06.2020 10:38
Dušan Kosobud 47 Sprint Písek 24.03.2019 24.03.2019 18:00
Anna Kosobudová 60 Pěkné prázdniny v českém ráji 2019 E3 25.08.2019 21.03.2020 18:18
Katka Kosobudová 111 PRDOL - E3 23.05.2020 23.05.2020 22:14
Lenka Kosobudová 39 Český pohár štafet - Luhačovice 22.04.2018 24.04.2018 19:17
Vanda Králová 612 Hejkal O-camp - klasika (D21K) 11.07.2020 11.07.2020 18:40
Magdaléna Krotilová 249 Česká Kanada 13.06.2020 14.06.2020 18:27
Martina Kujanová 87 Česká Kanada 14.06.2020 14.06.2020 23:54
Vít Majer 6 Linz Cup 2015, 3 závod 13.06.2015 21.07.2015 14:29
Zuzana Neradová 0
Eliška Nováková 0
Martina Nováková 23 Rumcajsovy míle E3 D45 12.08.2018 16.09.2018 11:45
Romana Pacovská 5 Oblastní žebříček - Frymburk 23.04.2017 25.04.2017 09:42
Silvie Papicová 46 Česká Kanada 13.06.2020 14.06.2020 19:42
Robert Polák 0
Štěpánka Pospíšilová 100 Česká Kanada 13.06.2020 15.06.2020 12:12
Radka Přílepková 2 Pimonův kufr 5.ročník 23.09.2018 26.09.2018 16:18
Pavla Přívozníková 4 Mikulášův kufr 05.12.2017 05.12.2017 22:11
Jitka Procházková 7 Čičiňák 17.12.2017 27.12.2017 11:10
Petr Ruda 49 Vodňanský kapr 13.10.2019 18.10.2019 23:25
Anna Rudová 36 MJO - krátká trať 27.04.2019 27.04.2019 21:42
Magda Rudová 30 Oblastní žebříček 26.08.2018 03.09.2018 20:54
Vojta Růta 20 Sedmihoří - E3 06.07.2014 07.07.2014 16:34
Diana Štráchalová 0
Antonín Střelba 81 PRDOL Mehelník 2 2020 24.05.2020 24.05.2020 20:02
Ondřej Střelba 630 Hejkal O-cup Z4 (H40) 11.07.2020 11.07.2020 17:49
Pavla Svítilová 130 Hostěraz 14.6.20 Sb 14.06.2020 14.06.2020 20:44
Anna Svobodová 32 Přebor oblasti na krátké treti 07.04.2018 13.04.2018 19:19
Jana Svobodová 5 Přebor škol Jindřichův Hradec 09.05.2017 09.05.2017 19:26
Jiří Vébr 127 OŽ - jč - Sprint Písek - H21 24.03.2019 27.03.2019 10:57
Jiří Vébr 0
Radek Vébr 19 5.závod ŽB-M 29.05.2011 03.06.2011 21:29

De siste kartene 10 | 20 | 50 | alle

Navn Kart Dato Kategori Oppdatert
Vanda Králová Hejkal O-camp - klasika (D21K) 11.07.2020 Závody 11.07.2020 18:40
Vanda Králová Hejkal O-Camp - krátká (D21K) 10.07.2020 Závody 11.07.2020 18:33
Vanda Králová trénink 2 kombotech - Hejkal O-camp (Pustá Kamenice) 08.07.2020 Tréninky 11.07.2020 18:24
Vanda Králová trénink 1 - Hejkal O-camp (Koníkov) 07.07.2020 Tréninky 11.07.2020 18:26
Vanda Králová O-liga Braník - B 30.06.2020 Tréninky 11.07.2020 18:26
Ondřej Střelba Hejkal O-cup Z4 (H40) 11.07.2020 Závody 11.07.2020 17:49
Ondřej Střelba Hejkal O-cup Z3 (H40) 10.07.2020 Závody 11.07.2020 17:37
Ondřej Střelba Hejkal O-camp T2 - kombotech 08.07.2020 Tréninky 11.07.2020 17:28
Ondřej Střelba Hejkal O-camp T2/1 08.07.2020 Tréninky 11.07.2020 17:18
Ondřej Střelba Hejkal O-camp T1 - opakované starty 07.07.2020 Tréninky 11.07.2020 17:10

Siste kommenterte kart 10 | 20 | 50 | alle

Navn Kart Kommentarer Siste kommentar av Oppdatert
Vanda Králová Koronavirus no. 5 - Říčany 1 Bára V. 12.04.2020 15:49
Helena Hudečková trénink SC 3.10. 1 Jiří Vébr 10.10.2017 16:19
Helena Hudečková ŽB Písek - krátká - D45B 1 jive 11.09.2017 15:59
Vanda Králová Advanta - E2: krátká D21A (40./43) 2 Wanda 21.08.2017 11:39
Magdaléna Krotilová HSH Vysočina cup E1 D45B 1 Helen 16.07.2017 22:09
Anna Kosobudová ODM 2017 - Krátká trat' 1 jive 04.07.2017 09:49
Anna Kosobudová ODM 2017 - Sprintové štafety 1 jive 04.07.2017 09:42
Anna Kosobudová ODM 2017 - Sprint 1 jive 04.07.2017 09:37
Katka Kosobudová Sprintové štafety- ODM 2017 1 jive 04.07.2017 09:33
Katka Kosobudová Sprint- ODM 2017 1 jive 04.07.2017 09:26