RSS feed

Digitální archív map pro orientační běh

Vítejte v archívu map!

Stáhněte si aktuální verzi QuickRoute zde. Umožňuje publikovat rovnou informace jako Délka tratě a Převýšení, dále automaticky přenáší kromě mapy i mapu bez postupů. Postupy se pak dají přepínat v detailu mapy...

Pro nastavení ukládání map a postupů je nutné nastavit v programu QuickRoute "Webservise adress:" http://map.omaps.cz/webservice.php a jako username a password uveďte Vaše přihlašovací údaje do tohoto archívu map. Pokud budete mít zájem ukládat si zde své mapy, kontaktujte mne na e-mail jiveob(zavináč)gmail.com!

Návod pro nové uživatele najdete zde

Utente

Nome Mappe Ultima mappa Data Aggiorna
Klára Benešová 0
Zdeněk Blabla 4 Klasická trať 2015-04-19 2015-04-28 17:41
Milan Bušík 1 Sněhulákův kufr - Jarník 1979 2014-02-23 2014-02-25 07:16
Tereza Cílková 3 Mistrovství oblasti ve sprintu-Telč 2017-04-22 2017-04-22 17:23
Karel Deim 0
Marta Dlouhá 62 Parukářka 1:4 000 T 2017-06-21 2017-06-21 21:35
Jaroslav Hudeček 13 Mistrovství JČ ve sprintu 2018-04-28 2018-04-29 09:36
Helena Hudečková 277 Česká Kanada 2020-06-13 2020-06-14 19:26
Filip Hulec 57 Cykloorientační závod MTBO 2020 2020-06-28 2020-06-29 10:38
Dušan Kosobud 47 Sprint Písek 2019-03-24 2019-03-24 18:00
Anna Kosobudová 60 Pěkné prázdniny v českém ráji 2019 E3 2019-08-25 2020-03-21 18:18
Katka Kosobudová 111 PRDOL - E3 2020-05-23 2020-05-23 22:14
Lenka Kosobudová 39 Český pohár štafet - Luhačovice 2018-04-22 2018-04-24 19:17
Vanda Králová 612 Hejkal O-camp - klasika (D21K) 2020-07-11 2020-07-11 18:40
Magdaléna Krotilová 249 Česká Kanada 2020-06-13 2020-06-14 18:27
Martina Kujanová 87 Česká Kanada 2020-06-14 2020-06-14 23:54
Vít Majer 6 Linz Cup 2015, 3 závod 2015-06-13 2015-07-21 14:29
Zuzana Neradová 0
Eliška Nováková 0
Martina Nováková 23 Rumcajsovy míle E3 D45 2018-08-12 2018-09-16 11:45
Romana Pacovská 5 Oblastní žebříček - Frymburk 2017-04-23 2017-04-25 09:42
Silvie Papicová 46 Česká Kanada 2020-06-13 2020-06-14 19:42
Robert Polák 0
Štěpánka Pospíšilová 100 Česká Kanada 2020-06-13 2020-06-15 12:12
Radka Přílepková 2 Pimonův kufr 5.ročník 2018-09-23 2018-09-26 16:18
Pavla Přívozníková 4 Mikulášův kufr 2017-12-05 2017-12-05 22:11
Jitka Procházková 7 Čičiňák 2017-12-17 2017-12-27 11:10
Petr Ruda 49 Vodňanský kapr 2019-10-13 2019-10-18 23:25
Anna Rudová 36 MJO - krátká trať 2019-04-27 2019-04-27 21:42
Magda Rudová 30 Oblastní žebříček 2018-08-26 2018-09-03 20:54
Vojta Růta 20 Sedmihoří - E3 2014-07-06 2014-07-07 16:34
Diana Štráchalová 0
Antonín Střelba 81 PRDOL Mehelník 2 2020 2020-05-24 2020-05-24 20:02
Ondřej Střelba 630 Hejkal O-cup Z4 (H40) 2020-07-11 2020-07-11 17:49
Pavla Svítilová 130 Hostěraz 14.6.20 Sb 2020-06-14 2020-06-14 20:44
Anna Svobodová 32 Přebor oblasti na krátké treti 2018-04-07 2018-04-13 19:19
Jana Svobodová 5 Přebor škol Jindřichův Hradec 2017-05-09 2017-05-09 19:26
Jiří Vébr 127 OŽ - jč - Sprint Písek - H21 2019-03-24 2019-03-27 10:57
Jiří Vébr 0
Radek Vébr 19 5.závod ŽB-M 2011-05-29 2011-06-03 21:29

Ultime mappe 10 | 20 | 50 | tutti

Nome Mappa Data Categoria Aggiorna
Vanda Králová Hejkal O-camp - klasika (D21K) 2020-07-11 Závody 2020-07-11 18:40
Vanda Králová Hejkal O-Camp - krátká (D21K) 2020-07-10 Závody 2020-07-11 18:33
Vanda Králová trénink 2 kombotech - Hejkal O-camp (Pustá Kamenice) 2020-07-08 Tréninky 2020-07-11 18:24
Vanda Králová trénink 1 - Hejkal O-camp (Koníkov) 2020-07-07 Tréninky 2020-07-11 18:26
Vanda Králová O-liga Braník - B 2020-06-30 Tréninky 2020-07-11 18:26
Ondřej Střelba Hejkal O-cup Z4 (H40) 2020-07-11 Závody 2020-07-11 17:49
Ondřej Střelba Hejkal O-cup Z3 (H40) 2020-07-10 Závody 2020-07-11 17:37
Ondřej Střelba Hejkal O-camp T2 - kombotech 2020-07-08 Tréninky 2020-07-11 17:28
Ondřej Střelba Hejkal O-camp T2/1 2020-07-08 Tréninky 2020-07-11 17:18
Ondřej Střelba Hejkal O-camp T1 - opakované starty 2020-07-07 Tréninky 2020-07-11 17:10

L'ultimo commento della carta 10 | 20 | 50 | tutti

Nome Mappa Commenti Ultimo commento di Aggiorna
Vanda Králová Koronavirus no. 5 - Říčany 1 Bára V. 2020-04-12 15:49
Helena Hudečková trénink SC 3.10. 1 Jiří Vébr 2017-10-10 16:19
Helena Hudečková ŽB Písek - krátká - D45B 1 jive 2017-09-11 15:59
Vanda Králová Advanta - E2: krátká D21A (40./43) 2 Wanda 2017-08-21 11:39
Magdaléna Krotilová HSH Vysočina cup E1 D45B 1 Helen 2017-07-16 22:09
Anna Kosobudová ODM 2017 - Krátká trat' 1 jive 2017-07-04 09:49
Anna Kosobudová ODM 2017 - Sprintové štafety 1 jive 2017-07-04 09:42
Anna Kosobudová ODM 2017 - Sprint 1 jive 2017-07-04 09:37
Katka Kosobudová Sprintové štafety- ODM 2017 1 jive 2017-07-04 09:33
Katka Kosobudová Sprint- ODM 2017 1 jive 2017-07-04 09:26