RSS feed

Digitální archív map pro orientační běh

Vítejte v archívu map!

Stáhněte si aktuální verzi QuickRoute zde. Umožňuje publikovat rovnou informace jako Délka tratě a Převýšení, dále automaticky přenáší kromě mapy i mapu bez postupů. Postupy se pak dají přepínat v detailu mapy...

Pro nastavení ukládání map a postupů je nutné nastavit v programu QuickRoute "Webservise adress:" http://map.omaps.cz/webservice.php a jako username a password uveďte Vaše přihlašovací údaje do tohoto archívu map. Pokud budete mít zájem ukládat si zde své mapy, kontaktujte mne na e-mail jiveob(zavináč)gmail.com!

Návod pro nové uživatele najdete zde

Utilisateurs

Nom Cartes Dernière carte Date Mise à jour
Klára Benešová 0
Zdeněk Blabla 4 Klasická trať 19-04-2015 28-04-2015 17:41
Milan Bušík 1 Sněhulákův kufr - Jarník 1979 23-02-2014 25-02-2014 07:16
Tereza Cílková 3 Mistrovství oblasti ve sprintu-Telč 22-04-2017 22-04-2017 17:23
Karel Deim 0
Marta Dlouhá 62 Parukářka 1:4 000 T 21-06-2017 21-06-2017 21:35
Jaroslav Hudeček 13 Mistrovství JČ ve sprintu 28-04-2018 29-04-2018 09:36
Helena Hudečková 227 MČR družstev - DH225 14-10-2018 15-10-2018 12:23
Filip Hulec 17 6. Linzcup, 3. kolo 06-10-2018 07-10-2018 13:07
Dušan Kosobud 46 MČR klubů Šumperk 08-10-2017 20-10-2017 20:42
Anna Kosobudová 53 Žebříček B čechy východ- Růžená 09-09-2018 11-09-2018 21:21
Katka Kosobudová 77 ŽB - B - Čechy východ 10-06-2018 11-06-2018 20:14
Lenka Kosobudová 39 Český pohár štafet - Luhačovice 22-04-2018 24-04-2018 19:17
Vanda Králová 380 MČR družstev - MIX (za VTA) 14-10-2018 15-10-2018 10:50
Magdaléna Krotilová 192 MČR klubů MIX 4.úsek 14-10-2018 14-10-2018 20:19
Martina Kujanová 51 žebříčekSt.Čechy, Praha 23-09-2018 24-09-2018 00:25
Vít Majer 6 Linz Cup 2015, 3 závod 13-06-2015 21-07-2015 14:29
Zuzana Neradová 0
Eliška Nováková 0
Martina Nováková 23 Rumcajsovy míle E3 D45 12-08-2018 16-09-2018 11:45
Romana Pacovská 5 Oblastní žebříček - Frymburk 23-04-2017 25-04-2017 09:42
Silvie Papicová 14 OB Dobříš D35, krátká 22-09-2018 23-09-2018 20:24
Robert Polák 0
Štěpánka Pospíšilová 76 Krňany ,D35L 23-09-2018 23-09-2018 15:35
Radka Přílepková 2 Pimonův kufr 5.ročník 23-09-2018 26-09-2018 16:18
Pavla Přívozníková 4 Mikulášův kufr 05-12-2017 05-12-2017 22:11
Jitka Procházková 7 Čičiňák 17-12-2017 27-12-2017 11:10
Petr Ruda 33 Mistrovství a Veterániáda ČR štafet 13-10-2018 15-10-2018 23:04
Anna Rudová 35 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafetHelfenburk 13-10-2018 15-10-2018 20:56
Magda Rudová 30 Oblastní žebříček 26-08-2018 03-09-2018 20:54
Vojta Růta 20 Sedmihoří - E3 06-07-2014 07-07-2014 16:34
Diana Štráchalová 0
Ondřej Střelba 407 MČR a Veterániáda klubů (DH175) 14-10-2018 14-10-2018 23:05
Pavla Svítilová 24 Rumcajsovy míle 12.8.18 D40 E3 12-08-2018 13-08-2018 09:33
Anna Svobodová 32 Přebor oblasti na krátké treti 07-04-2018 13-04-2018 19:19
Jana Svobodová 5 Přebor škol Jindřichův Hradec 09-05-2017 09-05-2017 19:26
Jiří Vébr 126 Pěkné prázdniny 2018 – E3 middle – kat. H21A 26-08-2018 27-08-2018 14:05
Jiří Vébr 0
Radek Vébr 19 5.závod ŽB-M 29-05-2011 03-06-2011 21:29

Dernières cartes 10 | 20 | 50 | tout

Nom Carte Date Catégorie Mise à jour
Petr Ruda Mistrovství a Veterániáda ČR štafet 13-10-2018 Závody 15-10-2018 23:04
Anna Rudová Mistrovství a Veteraniáda ČR štafetHelfenburk 13-10-2018 Tréninky 15-10-2018 20:56
Anna Rudová Šumavský kufr - klasická trať 07-10-2018 Závody 15-10-2018 20:45
Anna Rudová Šumavský kufr - krátká 06-10-2018 Závody 15-10-2018 20:40
Anna Rudová Český pohár štafet a česká liga klubů Zlín 30-09-2018 Závody 15-10-2018 20:32
Anna Rudová Český pohár štafet a Česká liga klubů Zlín 29-09-2018 Závody 15-10-2018 20:24
Helena Hudečková MČR družstev - DH225 14-10-2018 Závody 15-10-2018 12:23
Helena Hudečková MČR štafet - D135 13-10-2018 Závody 15-10-2018 12:10
Vanda Králová MČR družstev - MIX (za VTA) 14-10-2018 Závody 15-10-2018 10:50
Vanda Králová MČR čtafet - MIX (za VTA) 13-10-2018 Závody 15-10-2018 10:41

Dernières cartes commentées 10 | 20 | 50 | tout

Nom Carte Commentaires Dernier commentaire par Mise à jour
Helena Hudečková trénink SC 3.10. 1 Jiří Vébr 10-10-2017 16:19
Helena Hudečková ŽB Písek - krátká - D45B 1 jive 11-09-2017 15:59
Vanda Králová Advanta - E2: krátká D21A (40./43) 2 Wanda 21-08-2017 11:39
Magdaléna Krotilová HSH Vysočina cup E1 D45B 1 Helen 16-07-2017 22:09
Anna Kosobudová ODM 2017 - Krátká trat' 1 jive 04-07-2017 09:49
Anna Kosobudová ODM 2017 - Sprintové štafety 1 jive 04-07-2017 09:42
Anna Kosobudová ODM 2017 - Sprint 1 jive 04-07-2017 09:37
Katka Kosobudová Sprintové štafety- ODM 2017 1 jive 04-07-2017 09:33
Katka Kosobudová Sprint- ODM 2017 1 jive 04-07-2017 09:26
Dušan Kosobud Odbočovák 1 jive 08-06-2017 17:34