RSS voog

Digitální archív map pro orientační běh

Vítejte v archívu map!

Stáhněte si aktuální verzi QuickRoute zde. Umožňuje publikovat rovnou informace jako Délka tratě a Převýšení, dále automaticky přenáší kromě mapy i mapu bez postupů. Postupy se pak dají přepínat v detailu mapy...

Pro nastavení ukládání map a postupů je nutné nastavit v programu QuickRoute "Webservise adress:" http://map.omaps.cz/webservice.php a jako username a password uveďte Vaše přihlašovací údaje do tohoto archívu map. Pokud budete mít zájem ukládat si zde své mapy, kontaktujte mne na e-mail jiveob(zavináč)gmail.com!

Návod pro nové uživatele najdete zde

Kasutajad

Nimi Kaardid Viimane kaart Kuupäev Uuendatud
Klára Benešová 0
Zdeněk Blabla 4 Klasická trať 2015-04-19 2015-04-28 17:41
Milan Bušík 1 Sněhulákův kufr - Jarník 1979 2014-02-23 2014-02-25 07:16
Tereza Cílková 3 Mistrovství oblasti ve sprintu-Telč 2017-04-22 2017-04-22 17:23
Karel Deim 0
Marta Dlouhá 62 Parukářka 1:4 000 T 2017-06-21 2017-06-21 21:35
Jaroslav Hudeček 13 Mistrovství JČ ve sprintu 2018-04-28 2018-04-29 09:36
Helena Hudečková 276 Zimní kufrování - PAJDA .- kat.B 2019-12-26 2019-12-28 13:17
Filip Hulec 48 Vá_noční bloudění Písek, noční scorelauf dvojic 2019-12-07 2019-12-07 22:54
Dušan Kosobud 47 Sprint Písek 2019-03-24 2019-03-24 18:00
Anna Kosobudová 59 ODM 2019 Liberec Štafety 2019-06-27 2019-06-30 12:30
Katka Kosobudová 99 Vá_noční bloudění 2019 2019-12-07 2019-12-15 12:29
Lenka Kosobudová 39 Český pohár štafet - Luhačovice 2018-04-22 2018-04-24 19:17
Vanda Králová 567 RIC trénink - Černé Voděrady 2020-01-26 2020-01-26 21:43
Magdaléna Krotilová 248 MČR HROB Radvanice DD40 2019-11-03 2019-11-04 17:20
Martina Kujanová 82 Kamenický 2020-01-19 2020-01-19 14:56
Vít Majer 6 Linz Cup 2015, 3 závod 2015-06-13 2015-07-21 14:29
Zuzana Neradová 0
Eliška Nováková 0
Martina Nováková 23 Rumcajsovy míle E3 D45 2018-08-12 2018-09-16 11:45
Romana Pacovská 5 Oblastní žebříček - Frymburk 2017-04-23 2017-04-25 09:42
Silvie Papicová 44 OB Olešná D21L, krátká 2019-10-19 2019-10-19 18:11
Robert Polák 0
Štěpánka Pospíšilová 99 HROB 2019,E 2,DD40 2019-11-03 2019-11-04 18:14
Radka Přílepková 2 Pimonův kufr 5.ročník 2018-09-23 2018-09-26 16:18
Pavla Přívozníková 4 Mikulášův kufr 2017-12-05 2017-12-05 22:11
Jitka Procházková 7 Čičiňák 2017-12-17 2017-12-27 11:10
Petr Ruda 49 Vodňanský kapr 2019-10-13 2019-10-18 23:25
Anna Rudová 36 MJO - krátká trať 2019-04-27 2019-04-27 21:42
Magda Rudová 30 Oblastní žebříček 2018-08-26 2018-09-03 20:54
Vojta Růta 20 Sedmihoří - E3 2014-07-06 2014-07-07 16:34
Diana Štráchalová 0
Antonín Střelba 71 PZL Noční Hrádek 2020-01-23 2020-01-23 21:30
Ondřej Střelba 577 RIC trénink Černé Voděrady 2020-01-26 2020-01-26 21:28
Pavla Svítilová 89 Trénink Kamenice Voděrady 27.1.20 2020-01-26 2020-01-27 15:05
Anna Svobodová 32 Přebor oblasti na krátké treti 2018-04-07 2018-04-13 19:19
Jana Svobodová 5 Přebor škol Jindřichův Hradec 2017-05-09 2017-05-09 19:26
Jiří Vébr 127 OŽ - jč - Sprint Písek - H21 2019-03-24 2019-03-27 10:57
Jiří Vébr 0
Radek Vébr 19 5.závod ŽB-M 2011-05-29 2011-06-03 21:29

Hiljutised kaardid 10 | 20 | 50 | kõik

Nimi Kaart Kuupäev Kategooria Uuendatud
Pavla Svítilová Trénink Kamenice Voděrady 27.1.20 2020-01-26 Tréninky 2020-01-27 15:05
Vanda Králová RIC trénink - Černé Voděrady 2020-01-26 Tréninky 2020-01-26 21:43
Ondřej Střelba RIC trénink Černé Voděrady 2020-01-26 Tréninky 2020-01-26 21:28
Vanda Králová PZL Pootočený Hrádek 2020-01-23 PZL 2020-01-23 21:59
Vanda Králová F1 Špenát 2020-01-22 F1 (noční) 2020-01-23 21:47
Antonín Střelba PZL Noční Hrádek 2020-01-23 PZL 2020-01-23 21:30
Ondřej Střelba PZL Noční Hrádek 2020-01-23 PZL 2020-01-23 21:10
Ondřej Střelba F1 Špenát 2020-01-22 F1 2020-01-23 20:58
Pavla Svítilová Trénink Kamenice 19.1.20 2020-01-19 Tréninky 2020-01-20 13:40
Martina Kujanová Kamenický 2020-01-19 Tréninky 2020-01-19 14:56

Viimased kommenteeritud kaardid 10 | 20 | 50 | kõik

Nimi Kaart Kommentaarid Viimane kommenteerija: Uuendatud
Helena Hudečková trénink SC 3.10. 1 Jiří Vébr 2017-10-10 16:19
Helena Hudečková ŽB Písek - krátká - D45B 1 jive 2017-09-11 15:59
Vanda Králová Advanta - E2: krátká D21A (40./43) 2 Wanda 2017-08-21 11:39
Magdaléna Krotilová HSH Vysočina cup E1 D45B 1 Helen 2017-07-16 22:09
Anna Kosobudová ODM 2017 - Krátká trat' 1 jive 2017-07-04 09:49
Anna Kosobudová ODM 2017 - Sprintové štafety 1 jive 2017-07-04 09:42
Anna Kosobudová ODM 2017 - Sprint 1 jive 2017-07-04 09:37
Katka Kosobudová Sprintové štafety- ODM 2017 1 jive 2017-07-04 09:33
Katka Kosobudová Sprint- ODM 2017 1 jive 2017-07-04 09:26
Dušan Kosobud Odbočovák 1 jive 2017-06-08 17:34