RSS

Digitální archív map pro orientační běh

Vítejte v archívu map!

Stáhněte si aktuální verzi QuickRoute zde. Umožňuje publikovat rovnou informace jako Délka tratě a Převýšení, dále automaticky přenáší kromě mapy i mapu bez postupů. Postupy se pak dají přepínat v detailu mapy...

Pro nastavení ukládání map a postupů je nutné nastavit v programu QuickRoute "Webservise adress:" http://map.omaps.cz/webservice.php a jako username a password uveďte Vaše přihlašovací údaje do tohoto archívu map. Pokud budete mít zájem ukládat si zde své mapy, kontaktujte mne na e-mail jiveob(zavináč)gmail.com!

Návod pro nové uživatele najdete zde

Usuarios

Nombre Mapas Último mapa Fecha Actualizado
Klára Benešová 0
Zdeněk Blabla 4 Klasická trať 2015-04-19 2015-04-28 17:41
Milan Bušík 1 Sněhulákův kufr - Jarník 1979 2014-02-23 2014-02-25 07:16
Tereza Cílková 3 Mistrovství oblasti ve sprintu-Telč 2017-04-22 2017-04-22 17:23
Karel Deim 0
Marta Dlouhá 62 Parukářka 1:4 000 T 2017-06-21 2017-06-21 21:35
Matěj Dlouhý 0
Jaroslav Hudeček 13 Mistrovství JČ ve sprintu 2018-04-28 2018-04-29 09:36
Helena Hudečková 299 Vodňanský kapr E1 - D45 2021-10-16 2021-10-19 13:15
Filip Hulec 120 Jčž Vimperk, krátká 2022-09-24 2022-09-24 16:26
Dušan Kosobud 47 Sprint Písek 2019-03-24 2019-03-24 18:00
Anna Kosobudová 61 PintaCov.1 2020-10-15 2020-10-17 10:40
Katka Kosobudová 114 Trénink PINTACOV 2020-10-15 2020-10-16 21:15
Lenka Kosobudová 39 Český pohár štafet - Luhačovice 2018-04-22 2018-04-24 19:17
Vanda Králová 786 vrstevnicovka Čertova brázda 2022-01-09 2022-04-04 22:46
Petra Krejčová 0
Magdaléna Krotilová 252 Rumcajsovy míle E3 D45B 2020-07-19 2020-07-19 19:24
Martina Kujanová 100 Žebříček P, St.Č. 2021-09-28 2021-09-28 21:26
Vít Majer 6 Linz Cup 2015, 3 závod 2015-06-13 2015-07-21 14:29
Vojtěch Mengler 0
Zuzana Neradová 0
Eliška Nováková 0
Martina Nováková 23 Rumcajsovy míle E3 D45 2018-08-12 2018-09-16 11:45
Romana Pacovská 5 Oblastní žebříček - Frymburk 2017-04-23 2017-04-25 09:42
Silvie Papicová 46 Česká Kanada 2020-06-13 2020-06-14 19:42
Robert Polák 0
Štěpánka Pospíšilová 103 Rumcajsovy míle,E3,D40 2020-07-19 2020-07-19 17:39
Radka Přílepková 2 Pimonův kufr 5.ročník 2018-09-23 2018-09-26 16:18
Radka Přílepková 1 Pimonův kufr- krátká trať 2020-10-03 2020-11-01 11:01
Pavla Přívozníková 4 Mikulášův kufr 2017-12-05 2017-12-05 22:11
Jitka Procházková 7 Čičiňák 2017-12-17 2017-12-27 11:10
Petr Ruda 49 Vodňanský kapr 2019-10-13 2019-10-18 23:25
Anna Rudová 37 Pimonův kufr 2020-10-03 2020-10-04 21:00
Magda Rudová 31 Pimonův kufr 2020-10-03 2020-10-04 20:55
Vojta Růta 20 Sedmihoří - E3 2014-07-06 2014-07-07 16:34
Diana Štráchalová 0
Antonín Střelba 81 PRDOL Mehelník 2 2020 2020-05-24 2020-05-24 20:02
Ondřej Střelba 821 F1 Libovka 2022-03-09 2022-04-03 23:45
Pavla Svítilová 163 Virtuální B5h 15.1.21 2021-01-15 2021-01-15 19:49
Anna Svobodová 32 Přebor oblasti na krátké treti 2018-04-07 2018-04-13 19:19
Jana Svobodová 5 Přebor škol Jindřichův Hradec 2017-05-09 2017-05-09 19:26
Jiří Vébr 127 OŽ - jč - Sprint Písek - H21 2019-03-24 2019-03-27 10:57
Jiří Vébr 0
Radek Vébr 19 5.závod ŽB-M 2011-05-29 2011-06-03 21:29

Últimos mapas 10 | 20 | 50 | all

Nombre Mapa Fecha Categoría Actualizado
Filip Hulec Jčž Vimperk, krátká 2022-09-24 Závody 2022-09-24 16:26
Filip Hulec 5. Linzcup 2022-09-17 Závody 2022-09-17 18:47
Filip Hulec béčka na Jezeře, klasika 2022-09-11 Závody 2022-09-17 08:51
Filip Hulec béčka na Jezeře, krátká 2022-09-10 Závody 2022-09-17 08:45
Filip Hulec Šumavský kufr, klasika 2022-09-04 Závody 2022-09-05 13:55
Filip Hulec Liga Vysočiny a Jihočeský žebříček, Bílá u Číměře 2022-09-03 Závody 2022-09-05 13:48
Filip Hulec Budějovický pohár 2022-08-28 Závody 2022-09-05 13:37
Filip Hulec HSH Vysočina cup E3 2022-07-24 Závody 2022-07-24 20:06
Filip Hulec HSH Vysočina cup E2 2022-07-23 Závody 2022-07-24 20:00
Filip Hulec HSH Vysočina cup E1 2022-07-22 Závody 2022-07-24 19:53

Last commented maps 10 | 20 | 50 | all

Nombre Mapa Comments Last comment by Actualizado
Vanda Králová Koronavirus no. 5 - Říčany 1 Bára V. 2020-04-12 15:49
Helena Hudečková trénink SC 3.10. 1 Jiří Vébr 2017-10-10 16:19
Helena Hudečková ŽB Písek - krátká - D45B 1 jive 2017-09-11 15:59
Vanda Králová Advanta - E2: krátká D21A (40./43) 2 Wanda 2017-08-21 11:39
Magdaléna Krotilová HSH Vysočina cup E1 D45B 1 Helen 2017-07-16 22:09
Anna Kosobudová ODM 2017 - Krátká trat' 1 jive 2017-07-04 09:49
Anna Kosobudová ODM 2017 - Sprintové štafety 1 jive 2017-07-04 09:42
Anna Kosobudová ODM 2017 - Sprint 1 jive 2017-07-04 09:37
Katka Kosobudová Sprintové štafety- ODM 2017 1 jive 2017-07-04 09:33
Katka Kosobudová Sprint- ODM 2017 1 jive 2017-07-04 09:26