RSS feed

Digitální archív map pro orientační běh

Vítejte v archívu map!

Stáhněte si aktuální verzi QuickRoute zde. Umožňuje publikovat rovnou informace jako Délka tratě a Převýšení, dále automaticky přenáší kromě mapy i mapu bez postupů. Postupy se pak dají přepínat v detailu mapy...

Pro nastavení ukládání map a postupů je nutné nastavit v programu QuickRoute "Webservise adress:" http://map.omaps.cz/webservice.php a jako username a password uveďte Vaše přihlašovací údaje do tohoto archívu map. Pokud budete mít zájem ukládat si zde své mapy, kontaktujte mne na e-mail jiveob(zavináč)gmail.com!

Návod pro nové uživatele najdete zde

Users

Name Maps Last map Date Updated
Klára Benešová 0
Zdeněk Blabla 4 Klasická trať 19/04/2015 28/04/2015 17:41
Milan Bušík 1 Sněhulákův kufr - Jarník 1979 23/02/2014 25/02/2014 07:16
Tereza Cílková 3 Mistrovství oblasti ve sprintu-Telč 22/04/2017 22/04/2017 17:23
Karel Deim 0
Marta Dlouhá 62 Parukářka 1:4 000 T 21/06/2017 21/06/2017 21:35
Jaroslav Hudeček 13 Mistrovství JČ ve sprintu 28/04/2018 29/04/2018 09:36
Helena Hudečková 218 Bedřichov - neděle - D45 05/08/2018 09/08/2018 18:20
Filip Hulec 11 3. Linzcup 12/05/2018 12/05/2018 21:01
Dušan Kosobud 46 MČR klubů Šumperk 08/10/2017 20/10/2017 20:42
Anna Kosobudová 51 ČPŠ - Plzen 27/05/2018 10/06/2018 20:37
Katka Kosobudová 77 ŽB - B - Čechy východ 10/06/2018 11/06/2018 20:14
Lenka Kosobudová 39 Český pohár štafet - Luhačovice 22/04/2018 24/04/2018 19:17
Vanda Králová 360 Rumcajsovy míle E3 - D21A 12/08/2018 12/08/2018 21:13
Magdaléna Krotilová 184 Rumcajsovy míle E3 D45 12/08/2018 12/08/2018 16:55
Martina Kujanová 46 LokoTour 2018 Bedřichov 05/08/2018 05/08/2018 21:59
Vít Majer 6 Linz Cup 2015, 3 závod 13/06/2015 21/07/2015 14:29
Zuzana Neradová 0
Eliška Nováková 0
Martina Nováková 10 5. závod ještědského žebříčku P 12/05/2018 18/08/2018 15:22
Romana Pacovská 5 Oblastní žebříček - Frymburk 23/04/2017 25/04/2017 09:42
Silvie Papicová 13 HSH Vysočina E3 15/07/2018 17/07/2018 20:59
Robert Polák 0
Štěpánka Pospíšilová 71 Šumperský divočák E3,D40 29/07/2018 01/08/2018 20:49
Pavla Přívozníková 4 Mikulášův kufr 05/12/2017 05/12/2017 22:11
Jitka Procházková 7 Čičiňák 17/12/2017 27/12/2017 11:10
Petr Ruda 26 Žebříček B - krátká - Číměř 10/06/2018 10/06/2018 17:45
Anna Rudová 27 Český pohár štafet 2018 27/05/2018 27/05/2018 21:47
Magda Rudová 27 2. závod Jihočeského žebříčku - Písecká klasika 21/04/2018 25/04/2018 22:10
Vojta Růta 20 Sedmihoří - E3 06/07/2014 07/07/2014 16:34
Diana Štráchalová 0
Ondřej Střelba 389 Rumcajsovy míle E3 (H35) 12/08/2018 13/08/2018 19:52
Pavla Svítilová 24 Rumcajsovy míle 12.8.18 D40 E3 12/08/2018 13/08/2018 09:33
Anna Svobodová 32 Přebor oblasti na krátké treti 07/04/2018 13/04/2018 19:19
Jana Svobodová 5 Přebor škol Jindřichův Hradec 09/05/2017 09/05/2017 19:26
Jiří Vébr 123 Vodňanský kapr 2017 - 2.Etapa - H21L 15/10/2017 15/10/2017 21:22
Jiří Vébr 0
Radek Vébr 19 5.závod ŽB-M 29/05/2011 03/06/2011 21:29

Last maps 10 | 20 | 50 | all

Name Map Date Category Updated
Martina Nováková 5. závod ještědského žebříčku P 12/05/2018 Závody 18/08/2018 15:22
Martina Nováková 4.závod ještědského žebříčku D45 12/05/2018 Závody 18/08/2018 15:07
Martina Nováková 8. závod Východočeské oblasti D45D 08/05/2018 Závody 18/08/2018 14:16
Martina Nováková Žebříček B - Čechy západ D45B 06/05/2018 Závody 18/08/2018 14:07
Martina Nováková Žebříček B - Čechy západ D21C 05/05/2018 Závody 18/08/2018 14:07
Martina Nováková Oblastní mistrovství ve sprintu 21/04/2018 Závody 18/08/2018 11:49
Martina Nováková 1. závod Manufaktura Českého poháru 2018 D45 15/04/2018 Závody 18/08/2018 11:30
Martina Nováková 2. kolo Východočeckého poháru D45D 07/04/2018 Závody 18/08/2018 10:33
Martina Nováková 22. ročník Jarního poháru D45D 25/03/2018 Závody 18/08/2018 10:35
Martina Nováková 11. ročník Bedřichovké pětihodinovky 07/01/2018 Závody 18/08/2018 09:10

Last commented maps 10 | 20 | 50 | all

Name Map Comments Last comment by Updated
Helena Hudečková trénink SC 3.10. 1 Jiří Vébr 10/10/2017 16:19
Helena Hudečková ŽB Písek - krátká - D45B 1 jive 11/09/2017 15:59
Vanda Králová Advanta - E2: krátká D21A (40./43) 2 Wanda 21/08/2017 11:39
Magdaléna Krotilová HSH Vysočina cup E1 D45B 1 Helen 16/07/2017 22:09
Anna Kosobudová ODM 2017 - Krátká trat' 1 jive 04/07/2017 09:49
Anna Kosobudová ODM 2017 - Sprintové štafety 1 jive 04/07/2017 09:42
Anna Kosobudová ODM 2017 - Sprint 1 jive 04/07/2017 09:37
Katka Kosobudová Sprintové štafety- ODM 2017 1 jive 04/07/2017 09:33
Katka Kosobudová Sprint- ODM 2017 1 jive 04/07/2017 09:26
Dušan Kosobud Odbočovák 1 jive 08/06/2017 17:34