RSS feed

Digitální archív map pro orientační běh

Vítejte v archívu map!

Stáhněte si aktuální verzi QuickRoute zde. Umožňuje publikovat rovnou informace jako Délka tratě a Převýšení, dále automaticky přenáší kromě mapy i mapu bez postupů. Postupy se pak dají přepínat v detailu mapy...

Pro nastavení ukládání map a postupů je nutné nastavit v programu QuickRoute "Webservise adress:" http://map.omaps.cz/webservice.php a jako username a password uveďte Vaše přihlašovací údaje do tohoto archívu map. Pokud budete mít zájem ukládat si zde své mapy, kontaktujte mne na e-mail jiveob(zavináč)gmail.com!

Návod pro nové uživatele najdete zde

Users

Name Maps Last map Date Updated
Klára Benešová 0
Zdeněk Blabla 4 Klasická trať 19/04/2015 28/04/2015 17:41
Milan Bušík 1 Sněhulákův kufr - Jarník 1979 23/02/2014 25/02/2014 07:16
Tereza Cílková 3 Mistrovství oblasti ve sprintu-Telč 22/04/2017 22/04/2017 17:23
Karel Deim 0
Marta Dlouhá 62 Parukářka 1:4 000 T 21/06/2017 21/06/2017 21:35
Jaroslav Hudeček 13 Mistrovství JČ ve sprintu 28/04/2018 29/04/2018 09:36
Helena Hudečková 261 Bohemia E4 - D50A 27/07/2019 31/07/2019 17:22
Filip Hulec 41 Orienteering adventure E5 11/08/2019 13/08/2019 22:08
Dušan Kosobud 47 Sprint Písek 24/03/2019 24/03/2019 18:00
Anna Kosobudová 59 ODM 2019 Liberec Štafety 27/06/2019 30/06/2019 12:30
Katka Kosobudová 86 Mistroství oblasti - klasika 08/06/2019 15/06/2019 19:05
Lenka Kosobudová 39 Český pohár štafet - Luhačovice 22/04/2018 24/04/2018 19:17
Vanda Králová 506 O-Liga Zbraslav 13/08/2019 13/08/2019 22:42
Magdaléna Krotilová 231 O-liga Zbraslav B 13/08/2019 13/08/2019 19:15
Martina Kujanová 73 D 55 03/08/2019 04/08/2019 22:00
Vít Majer 6 Linz Cup 2015, 3 závod 13/06/2015 21/07/2015 14:29
Zuzana Neradová 0
Eliška Nováková 0
Martina Nováková 23 Rumcajsovy míle E3 D45 12/08/2018 16/09/2018 11:45
Romana Pacovská 5 Oblastní žebříček - Frymburk 23/04/2017 25/04/2017 09:42
Silvie Papicová 40 Bedřicho D40 klasika 03/08/2019 03/08/2019 18:36
Robert Polák 0
Štěpánka Pospíšilová 95 HSH Vysočina E3,D40B 14/07/2019 14/07/2019 21:41
Radka Přílepková 2 Pimonův kufr 5.ročník 23/09/2018 26/09/2018 16:18
Pavla Přívozníková 4 Mikulášův kufr 05/12/2017 05/12/2017 22:11
Jitka Procházková 7 Čičiňák 17/12/2017 27/12/2017 11:10
Petr Ruda 46 3. Linzcup 11/05/2019 24/05/2019 22:04
Anna Rudová 36 MJO - krátká trať 27/04/2019 27/04/2019 21:42
Magda Rudová 30 Oblastní žebříček 26/08/2018 03/09/2018 20:54
Vojta Růta 20 Sedmihoří - E3 06/07/2014 07/07/2014 16:34
Diana Štráchalová 0
Antonín Střelba 51 Bohemia Orienteering E5 28/07/2019 28/07/2019 22:51
Ondřej Střelba 532 Orienteering Adventure E4 - middle (H35A) 10/08/2019 10/08/2019 19:07
Pavla Svítilová 68 MČR Finále D40B 23.6.19 23/06/2019 24/06/2019 10:58
Anna Svobodová 32 Přebor oblasti na krátké treti 07/04/2018 13/04/2018 19:19
Jana Svobodová 5 Přebor škol Jindřichův Hradec 09/05/2017 09/05/2017 19:26
Jiří Vébr 127 OŽ - jč - Sprint Písek - H21 24/03/2019 27/03/2019 10:57
Jiří Vébr 0
Radek Vébr 19 5.závod ŽB-M 29/05/2011 03/06/2011 21:29

Last maps 10 | 20 | 50 | all

Name Map Date Category Updated
Vanda Králová O-Liga Zbraslav 13/08/2019 Tréninky 13/08/2019 22:42
Vanda Králová Orienteering Adventure E5 - zkrácená (D21A) 11/08/2019 Závody 13/08/2019 22:33
Filip Hulec Orienteering adventure E5 11/08/2019 Závody 13/08/2019 22:08
Filip Hulec Orienteering adventure E4 10/08/2019 Závody 13/08/2019 22:06
Filip Hulec Orienteering adventure E3 09/08/2019 Závody 13/08/2019 22:05
Filip Hulec Orienteering adventure E2 08/08/2019 Závody 13/08/2019 22:02
Filip Hulec Orienteering adventure E1 07/08/2019 Závody 13/08/2019 22:01
Magdaléna Krotilová O-liga Zbraslav B 13/08/2019 Tréninky 13/08/2019 19:15
Vanda Králová Orienteering Adventure - E4 middle 10/08/2019 Závody 10/08/2019 19:43
Vanda Králová Orienteering Adventure - E3 downhill klasika 09/08/2019 Závody 10/08/2019 19:17

Last commented maps 10 | 20 | 50 | all

Name Map Comments Last comment by Updated
Helena Hudečková trénink SC 3.10. 1 Jiří Vébr 10/10/2017 16:19
Helena Hudečková ŽB Písek - krátká - D45B 1 jive 11/09/2017 15:59
Vanda Králová Advanta - E2: krátká D21A (40./43) 2 Wanda 21/08/2017 11:39
Magdaléna Krotilová HSH Vysočina cup E1 D45B 1 Helen 16/07/2017 22:09
Anna Kosobudová ODM 2017 - Krátká trat' 1 jive 04/07/2017 09:49
Anna Kosobudová ODM 2017 - Sprintové štafety 1 jive 04/07/2017 09:42
Anna Kosobudová ODM 2017 - Sprint 1 jive 04/07/2017 09:37
Katka Kosobudová Sprintové štafety- ODM 2017 1 jive 04/07/2017 09:33
Katka Kosobudová Sprint- ODM 2017 1 jive 04/07/2017 09:26
Dušan Kosobud Odbočovák 1 jive 08/06/2017 17:34