RSS-feed

Digitální archív map pro orientační běh

Vítejte v archívu map!

Stáhněte si aktuální verzi QuickRoute zde. Umožňuje publikovat rovnou informace jako Délka tratě a Převýšení, dále automaticky přenáší kromě mapy i mapu bez postupů. Postupy se pak dají přepínat v detailu mapy...

Pro nastavení ukládání map a postupů je nutné nastavit v programu QuickRoute "Webservise adress:" http://map.omaps.cz/webservice.php a jako username a password uveďte Vaše přihlašovací údaje do tohoto archívu map. Pokud budete mít zájem ukládat si zde své mapy, kontaktujte mne na e-mail jiveob(zavináč)gmail.com!

Návod pro nové uživatele najdete zde

Brugere

Navn Kort Seneste kort Dato Opdateret
Klára Benešová 0
Zdeněk Blabla 4 Klasická trať 19-04-2015 28-04-2015 17:41
Milan Bušík 1 Sněhulákův kufr - Jarník 1979 23-02-2014 25-02-2014 07:16
Tereza Cílková 3 Mistrovství oblasti ve sprintu-Telč 22-04-2017 22-04-2017 17:23
Karel Deim 0
Marta Dlouhá 62 Parukářka 1:4 000 T 21-06-2017 21-06-2017 21:35
Jaroslav Hudeček 13 Mistrovství JČ ve sprintu 28-04-2018 29-04-2018 09:36
Helena Hudečková 218 Bedřichov - neděle - D45 05-08-2018 09-08-2018 18:20
Filip Hulec 11 3. Linzcup 12-05-2018 12-05-2018 21:01
Dušan Kosobud 46 MČR klubů Šumperk 08-10-2017 20-10-2017 20:42
Anna Kosobudová 51 ČPŠ - Plzen 27-05-2018 10-06-2018 20:37
Katka Kosobudová 77 ŽB - B - Čechy východ 10-06-2018 11-06-2018 20:14
Lenka Kosobudová 39 Český pohár štafet - Luhačovice 22-04-2018 24-04-2018 19:17
Vanda Králová 360 Rumcajsovy míle E3 - D21A 12-08-2018 12-08-2018 21:13
Magdaléna Krotilová 184 Rumcajsovy míle E3 D45 12-08-2018 12-08-2018 16:55
Martina Kujanová 46 LokoTour 2018 Bedřichov 05-08-2018 05-08-2018 21:59
Vít Majer 6 Linz Cup 2015, 3 závod 13-06-2015 21-07-2015 14:29
Zuzana Neradová 0
Eliška Nováková 0
Martina Nováková 10 5. závod ještědského žebříčku P 12-05-2018 18-08-2018 15:22
Romana Pacovská 5 Oblastní žebříček - Frymburk 23-04-2017 25-04-2017 09:42
Silvie Papicová 13 HSH Vysočina E3 15-07-2018 17-07-2018 20:59
Robert Polák 0
Štěpánka Pospíšilová 71 Šumperský divočák E3,D40 29-07-2018 01-08-2018 20:49
Pavla Přívozníková 4 Mikulášův kufr 05-12-2017 05-12-2017 22:11
Jitka Procházková 7 Čičiňák 17-12-2017 27-12-2017 11:10
Petr Ruda 26 Žebříček B - krátká - Číměř 10-06-2018 10-06-2018 17:45
Anna Rudová 27 Český pohár štafet 2018 27-05-2018 27-05-2018 21:47
Magda Rudová 27 2. závod Jihočeského žebříčku - Písecká klasika 21-04-2018 25-04-2018 22:10
Vojta Růta 20 Sedmihoří - E3 06-07-2014 07-07-2014 16:34
Diana Štráchalová 0
Ondřej Střelba 389 Rumcajsovy míle E3 (H35) 12-08-2018 13-08-2018 19:52
Pavla Svítilová 24 Rumcajsovy míle 12.8.18 D40 E3 12-08-2018 13-08-2018 09:33
Anna Svobodová 32 Přebor oblasti na krátké treti 07-04-2018 13-04-2018 19:19
Jana Svobodová 5 Přebor škol Jindřichův Hradec 09-05-2017 09-05-2017 19:26
Jiří Vébr 123 Vodňanský kapr 2017 - 2.Etapa - H21L 15-10-2017 15-10-2017 21:22
Jiří Vébr 0
Radek Vébr 19 5.závod ŽB-M 29-05-2011 03-06-2011 21:29

De seneste kort 10 | 20 | 50 | alle

Navn Kort Dato Kategori Opdateret
Martina Nováková 5. závod ještědského žebříčku P 12-05-2018 Závody 18-08-2018 15:22
Martina Nováková 4.závod ještědského žebříčku D45 12-05-2018 Závody 18-08-2018 15:07
Martina Nováková 8. závod Východočeské oblasti D45D 08-05-2018 Závody 18-08-2018 14:16
Martina Nováková Žebříček B - Čechy západ D45B 06-05-2018 Závody 18-08-2018 14:07
Martina Nováková Žebříček B - Čechy západ D21C 05-05-2018 Závody 18-08-2018 14:07
Martina Nováková Oblastní mistrovství ve sprintu 21-04-2018 Závody 18-08-2018 11:49
Martina Nováková 1. závod Manufaktura Českého poháru 2018 D45 15-04-2018 Závody 18-08-2018 11:30
Martina Nováková 2. kolo Východočeckého poháru D45D 07-04-2018 Závody 18-08-2018 10:33
Martina Nováková 22. ročník Jarního poháru D45D 25-03-2018 Závody 18-08-2018 10:35
Martina Nováková 11. ročník Bedřichovké pětihodinovky 07-01-2018 Závody 18-08-2018 09:10

Seneste kommenterede kort 10 | 20 | 50 | alle

Navn Kort Kommentarer Senest kommenteret af Opdateret
Helena Hudečková trénink SC 3.10. 1 Jiří Vébr 10-10-2017 16:19
Helena Hudečková ŽB Písek - krátká - D45B 1 jive 11-09-2017 15:59
Vanda Králová Advanta - E2: krátká D21A (40./43) 2 Wanda 21-08-2017 11:39
Magdaléna Krotilová HSH Vysočina cup E1 D45B 1 Helen 16-07-2017 22:09
Anna Kosobudová ODM 2017 - Krátká trat' 1 jive 04-07-2017 09:49
Anna Kosobudová ODM 2017 - Sprintové štafety 1 jive 04-07-2017 09:42
Anna Kosobudová ODM 2017 - Sprint 1 jive 04-07-2017 09:37
Katka Kosobudová Sprintové štafety- ODM 2017 1 jive 04-07-2017 09:33
Katka Kosobudová Sprint- ODM 2017 1 jive 04-07-2017 09:26
Dušan Kosobud Odbočovák 1 jive 08-06-2017 17:34