RSS-feed

Digitální archív map pro orientační běh

Vítejte v archívu map!

Stáhněte si aktuální verzi QuickRoute zde. Umožňuje publikovat rovnou informace jako Délka tratě a Převýšení, dále automaticky přenáší kromě mapy i mapu bez postupů. Postupy se pak dají přepínat v detailu mapy...

Pro nastavení ukládání map a postupů je nutné nastavit v programu QuickRoute "Webservise adress:" http://map.omaps.cz/webservice.php a jako username a password uveďte Vaše přihlašovací údaje do tohoto archívu map. Pokud budete mít zájem ukládat si zde své mapy, kontaktujte mne na e-mail jiveob(zavináč)gmail.com!

Návod pro nové uživatele najdete zde

Brugere

Navn Kort Seneste kort Dato Opdateret
Klára Benešová 0
Zdeněk Blabla 4 Klasická trať 19-04-2015 28-04-2015 17:41
Milan Bušík 1 Sněhulákův kufr - Jarník 1979 23-02-2014 25-02-2014 07:16
Tereza Cílková 3 Mistrovství oblasti ve sprintu-Telč 22-04-2017 22-04-2017 17:23
Karel Deim 0
Marta Dlouhá 62 Parukářka 1:4 000 T 21-06-2017 21-06-2017 21:35
Jaroslav Hudeček 13 Mistrovství JČ ve sprintu 28-04-2018 29-04-2018 09:36
Helena Hudečková 275 Vodňanský kapr E2 - D45 13-10-2019 13-10-2019 17:21
Filip Hulec 47 10. Austriacup 20-10-2019 22-10-2019 10:13
Dušan Kosobud 47 Sprint Písek 24-03-2019 24-03-2019 18:00
Anna Kosobudová 59 ODM 2019 Liberec Štafety 27-06-2019 30-06-2019 12:30
Katka Kosobudová 96 MČR štafet a klubů 06-10-2019 07-10-2019 18:44
Lenka Kosobudová 39 Český pohár štafet - Luhačovice 22-04-2018 24-04-2018 19:17
Vanda Králová 538 Ďáblická bludička 23-10-2019 24-10-2019 00:44
Magdaléna Krotilová 246 OŽ Kostelec nad Černými lesy D45 20-10-2019 20-10-2019 18:14
Martina Kujanová 81 Obl.ž, D 55 13-10-2019 13-10-2019 22:38
Vít Majer 6 Linz Cup 2015, 3 závod 13-06-2015 21-07-2015 14:29
Zuzana Neradová 0
Eliška Nováková 0
Martina Nováková 23 Rumcajsovy míle E3 D45 12-08-2018 16-09-2018 11:45
Romana Pacovská 5 Oblastní žebříček - Frymburk 23-04-2017 25-04-2017 09:42
Silvie Papicová 44 OB Olešná D21L, krátká 19-10-2019 19-10-2019 18:11
Robert Polák 0
Štěpánka Pospíšilová 98 Nedamov 35L 13-10-2019 13-10-2019 18:10
Radka Přílepková 2 Pimonův kufr 5.ročník 23-09-2018 26-09-2018 16:18
Pavla Přívozníková 4 Mikulášův kufr 05-12-2017 05-12-2017 22:11
Jitka Procházková 7 Čičiňák 17-12-2017 27-12-2017 11:10
Petr Ruda 49 Vodňanský kapr 13-10-2019 18-10-2019 23:25
Anna Rudová 36 MJO - krátká trať 27-04-2019 27-04-2019 21:42
Magda Rudová 30 Oblastní žebříček 26-08-2018 03-09-2018 20:54
Vojta Růta 20 Sedmihoří - E3 06-07-2014 07-07-2014 16:34
Diana Štráchalová 0
Antonín Střelba 59 OŽ Kostelec nad Černými Lesy (H14) 20-10-2019 20-10-2019 19:12
Ondřej Střelba 550 OŽ JE Staré Splavy - sprint (H21B) 28-09-2019 28-09-2019 20:49
Pavla Svítilová 79 O liga Hrádek 22.10.19 BU 22-10-2019 23-10-2019 09:11
Anna Svobodová 32 Přebor oblasti na krátké treti 07-04-2018 13-04-2018 19:19
Jana Svobodová 5 Přebor škol Jindřichův Hradec 09-05-2017 09-05-2017 19:26
Jiří Vébr 127 OŽ - jč - Sprint Písek - H21 24-03-2019 27-03-2019 10:57
Jiří Vébr 0
Radek Vébr 19 5.závod ŽB-M 29-05-2011 03-06-2011 21:29

De seneste kort 10 | 20 | 50 | alle

Navn Kort Dato Kategori Opdateret
Vanda Králová Ďáblická bludička 23-10-2019 Závody 24-10-2019 00:44
Vanda Králová O-Liga Hrádek - AU 22-10-2019 Tréninky 24-10-2019 00:33
Pavla Svítilová Sprint Kostelec D35 20.10.19 20-10-2019 Závody 23-10-2019 09:23
Pavla Svítilová Olešná D35 19.10.19 19-10-2019 Závody 23-10-2019 09:18
Pavla Svítilová O liga Hrádek 22.10.19 BU 22-10-2019 Závody 23-10-2019 09:11
Filip Hulec 10. Austriacup 20-10-2019 Závody 22-10-2019 10:13
Antonín Střelba OŽ Kostelec nad Černými Lesy (H14) 20-10-2019 Závody 20-10-2019 19:12
Antonín Střelba OŽ Olešná (H14) 19-10-2019 Závody 20-10-2019 19:00
Magdaléna Krotilová OŽ Kostelec nad Černými lesy D45 20-10-2019 Závody 20-10-2019 18:14
Vanda Králová OŽ Kostelec nad Černými Lesy - sprint (D21L) 20-10-2019 Závody 20-10-2019 16:44

Seneste kommenterede kort 10 | 20 | 50 | alle

Navn Kort Kommentarer Senest kommenteret af Opdateret
Helena Hudečková trénink SC 3.10. 1 Jiří Vébr 10-10-2017 16:19
Helena Hudečková ŽB Písek - krátká - D45B 1 jive 11-09-2017 15:59
Vanda Králová Advanta - E2: krátká D21A (40./43) 2 Wanda 21-08-2017 11:39
Magdaléna Krotilová HSH Vysočina cup E1 D45B 1 Helen 16-07-2017 22:09
Anna Kosobudová ODM 2017 - Krátká trat' 1 jive 04-07-2017 09:49
Anna Kosobudová ODM 2017 - Sprintové štafety 1 jive 04-07-2017 09:42
Anna Kosobudová ODM 2017 - Sprint 1 jive 04-07-2017 09:37
Katka Kosobudová Sprintové štafety- ODM 2017 1 jive 04-07-2017 09:33
Katka Kosobudová Sprint- ODM 2017 1 jive 04-07-2017 09:26
Dušan Kosobud Odbočovák 1 jive 08-06-2017 17:34