BuboCup - E2: krátká W21A Long (11.07.2018)
Kategorie: Závody
Mapa/oblast: 1:750 Veliki Dol - Krajna vas
Země: Slovinsko, Pliskovic
Disciplína: krátká
Skutečná délka: 7.16 km
Čas: 89:45
Prům. tepy: 149
Max. tepy: 182
Poučená z krizového vývoje na sousední mapě jsem byla rozhodnutá nepouštět se do žádných větších akcí... Začátek jsem proto hodně jistila po cestě a bez problémů se dostala do okolí první kontroly. Tam byla třeba k jejímu nalezení ještě trocha kličkování mezi kameny...
K2 skoro tak, jak jsem chtěla (na postupu jsem potkala Ondru, který startoval 15minut přede mnou - pro jeho zážitky doporučuju jeho mapová archiv ;-)) Kontrola nalezena bez větších problémů.
U k3 jsem si nebyla jistá, který závrt je který, takže nalezení předcházela drobná mašlička...
K4 jsem chtěla pojistit cestama, tu v druhé polovině postupu jsem ale zřejmě netrefila. Stejně jako další cestu na k5 (byly to spíš takové vyšlapané stezičky, se kterými by se v Čechách nikdo neobtěžoval mapovat). Tam se ale dalo docela dobře trefit i bez ní a dohledat od spásonosné kamenné zítky podél cesty... Někde za pátou kontrolou jsem doběhla pár M55tek, kteří měli stejnou trasu jako já. Trochu jsme se popoháněli na postupech, takže se dařilo i trochu zvýšit rychlost klopýtání mezi kameny.
k6, k7 a k8 překně v tempu přes kamenné zídky za veteránama... Cestou na k9 jsem za nimi omylem běžela k svou třináctku (kterou jsem za pár minut marně hledala!) Problémy nastaly i s desítkou, kdy jsem se nechala za jedním závodníkem strhnout vlevo a pak jsem se vůbec nemohla najít. Naopak na k11 rychle a bez problémů. Před k12 jsem se stočila, takže jsem se musela trochu vracet.
A pak ZASE TŘINÁCTKA!! Ta byla ve Slovinsku zakletá... Vlastně nevím, co jsem tam dělala. Ten postup teď vypadá docela krátký a jednoduchý :) Nakonec se mi o několika minutách zírání do mapy podařilo vykoukat, kde jsem a pak už bylo nalezení třináctky otázkou chvilky.
K14 jsem posichrovala po cestě, patnáctku jsem původně nechtěla, ale nakonec jsem taky na cestu vystoupala, to samé na k16.
Pocity nebyly nijak oslnivé. Na desítka a třináctka mrzela dost... Nakonec to ale překvapivě nebylo poslední místo :D já za 89 minut, třetí za 76 minut. Jedna ztracená za mnou za 107...
Zobrazit komentáře (0)
 
BuboCup - E2: krátká W21A Long (11.07.2018) BuboCup - E2: krátká W21A Long (11.07.2018)