EPO Valy (24.04.2018)
Kategorie: EPO
Mapa/oblast: 1:10.000 Nad tunelem (stav 2008)
Pořadatel: EPO
Země: ČR, Praha
Disciplína: middle/EPO
Skutečná délka: 11.04 km
Čas: 102:13
Prům. tepy: 170
Max. tepy: 200
Už do kopce k lesu bylo jasný, že mi to dneska moc nepoběží... :( jezdit do práce na kole je sice pěkné, ale v kombinaci s pondělním tréninkem na dráze jsem si způsobila akorát bolavé svaly na stehnech.
K1 jsem přeběhla a musela se k ní vracet (měla jsem vlastní rozum a nešla s davem). Postup na k4 jsem zvolila blbě - bylo potřeba buď vystoupat hned nahoru (asi spíš) nebo seběhnout na spodní cestu, ve svahu jsem byla pomalá nejen proto, že mě bolely holeně...
Postup na K5 jsem zvolila úplně špatně - nepodívala jsem se pořádně, že je až za rýhou s potokem.
Na K9 asi bylo lepší jít po cestě, než se to snažit střihnout lesem. Čistý les nevydržel dlouho, takže jsem si to nakonec ani o moc nezkrátila a bylo to pomalé :(
Na K21 jsem zvolila docela dlouhou obíhačku, která mi ale umožnila celou dobu běžet - docela by mě zajímalo srovnání s cestou do svahu a zase dolů..
Od k28 jsem běžela ve vláčku, kterým jsem se taky nechala strhnout - a to to tam znám (v září to byla první kontrola). Vláček vyběhl hned u domů do svahu, doběhl na hranu kopce a začal hledat, já běžela ještě pár metrů po pěšině a pak jsem to tam taky vytáhla. Pak jsem hledali moc brzo... bylo třeba běžet po pěšinkách až pod kontrolu a pak to vytáhnout po rýze nahoru. A udatnej finiš :)
Zobrazit komentáře (0)
 
EPO Valy (24.04.2018) EPO Valy (24.04.2018)