Země: ČR
Disciplína: OB - sprint
Skutečná délka: 2.85 km
Čas: 18:07
KATASTROFA... Začala ještě před startem. Než jsme si rozdali startovní čísla a odnesli si věci do tělocvičny, tak mi zbývalo zhruba 20 minut. Možná vám to přijde dost, ale není, protože koridory byly čtyřminutový a na start to byly 2km... tažme mi zbývala přibližně čtvrt hodiny... Nezbylo mi nic jinýho, než na start běžet, a k tomu ještě docela v tempu, protože jsem byla ve stresu že nestihnu start. Když jsem tam dorazila, tak jsem měla hroznou žízeň, protože bylo vedro. Když jsem tam dorazila, tak jsem měla asi2 min na vydýchání, protože měli posunutý čas asi o 2 nebo 3 minuty. Najednou se to ale změnilo, a já měla ještě deset minut času. Takže jsem 10 minut vystresovsná a žíznivá čekala na startu. Když konečně nastala chvíle mého startu, tak jsem se dozvěděla, že jsou nějaké tratě zkrácené kvůli technickým důvodům, to mě tozhodilo. Koridor dále vedl budovou, takže mi samozřejmě vypadla GPS. -v budově jsme měli minutu na přípravu popisníku a mě to vůbec nešlo, protože se mi klepaly ruce. Po přesunu do dalšího koridoru jsem zjistila, že ksem v ruce zapomněla nůžky. A když jsem se konečně dostala na startovní čáru, tak mi zbývala zhruba půl minutana to, aby mi stihla na hodinkách naskočit GPS. Když začali hodiny pípat, že se blíží start, GPS naskočla. A teď k samotnému závodu... Takže na trať závodu jsem vybíhala uplně rozhozená a už jsem věděla, že tenhle závod bude katastrofa...A taky že byl... Hned postup na 1K jsem zkazila. Nevšimla jsem si průchodu a obídala jsem to. A kontrolu jsem neviděla i když byla 5 metrů odemě. Už při postupu na 2K mě závod definitivně přestal bavit. Nedokázala jsem se rozhodnout jestli je kontrola na mostě nebo pod mostem. A samozřejmě jsem běžela pod most, kde kontrola nebyla. Když mi to došlo a podívala jsem se nahoru, tak jsem kontrolu uviděla, ale musela jsem to ještě oběhnout zpátky. Na 3K jsem běžela zase dolů po schodech a pod most. Na 4K jsem šla zase blbě, protože kontrola byla za plotem, takže jsem to musela zase oběhnout. Na 5K můj postup vedl už po čtvrté po jedněch a těch samých schodech. A když už jsem se konečně vymotala z toho místa, tak katastrofa pokračovala... 5K jsem našla dobře. 6K jsem zbytečně obíhala. Na 7 a 8K jsem jsem šla už po třetí po jedněch a těch samých schodech a s někým jsem se tam srazil, protože byly strašně nepřehledný. Od 8K jsem zaběhla do slepé uličky a tak jsem se musela vracet. Při postupu na 9K jsem už po čtvrté běžela po jedněch a těch a samých schodech. 10, 11 a 12K dobrý a už jsem si jenom říkala, že už se těším až budu v cíli. A tak jsem si řekla, že od 12K už to doběhnu co nejrychleji. A taky jsem to doběhla dobře a skončila jsem 24. Jenomže oni ten závod z nějakých důvodů ukončili už na 12K a já jsem skončila nakonec až 33... Jediný co se mi líbilo bylo to, že jsme v cíli dotali birella na osvěžení... toť vše...