RSS akis

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvovala.

PZL Tour de Prague (07/12/2019)
Cumartesi 7 Aralik 2019
Kategori: PZL
1:10.000 Praha 14, Mrazák, ČR, Praha
dlouhá
PZL Mikulášův kufr (05/12/2019)
Persembe 5 Aralik 2019
Kategori: PZL
1:10.000 Hrádek, PGP, ČR, Praha
noční
F1 Říčanský les (04/12/2019)
Çarsamba 4 Aralik 2019
Kategori: F1 (noční)
1:10.000 Říčanský les, Roman Siegl, ČR, Středočeský
noční
PZL Orineťák pro Madlenku (03/12/2019)
Sali 3 Aralik 2019
Kategori: PZL
1:4000 Petřín, DKP, ČR, Praha
sprint + paměťák + Barbora
PZL Čertův kopanec (A) (30/11/2019)
Cumartesi 30 Kasim 2019
Kategori: PZL
Čertovy rokle, 1:15000, Kavky
klasika
F1 Kejkol (27/11/2019)
Çarsamba 27 Kasim 2019
Kategori: F1 (noční)
1:10.000 Kejkol, SLA/PGP, ČR, Středočeský
noční
SMIK 2019 (17/11/2019)
Pazar 17 Kasim 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Na Rovinách, SLP, ČR, Středočeský
SMIK
EPO Řepy (12/11/2019)
Sali 12 Kasim 2019
Kategori: EPO
1:5000 Bílá Hora, EPO, ČR, Praha
1. KAM trénink - Požáry (10/11/2019)
Pazar 10 Kasim 2019
Kategori: Tréninky
1:10.000 Grybla, KAM (díky!), ČR, Středočeský
většina noční
EPO Ďáblice (05/11/2019)
Sali 5 Kasim 2019
Kategori: EPO
1:7500 Ládví (upravená), EPO, ČR, Praha
noční + hrátky
OŽ Kytín - klasika (D21L) (03/11/2019)
Pazar 3 Kasim 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Na Rovinách, VSP, ČR, Středočeský
klasika|Sonuçlar
Ďáblická bludička (23/10/2019)
Çarsamba 23 Ekim 2019
Kategori: Závody
Ládví + Čimičák + 3x bludička, Seskočil z Rudé skály a vyrazil si dech, ČR, Praha
noční
O-Liga Hrádek - AU (22/10/2019)
Sali 22 Ekim 2019
Kategori: Tréninky
1:10.000 Hrádek, Mrazák, ČR, Praha
bez cest
OŽ Kostelec nad Černými Lesy - sprint (D21L) (20/10/2019)
Pazar 20 Ekim 2019
Kategori: Závody
1:4000 Memoriál kap. Karla Pavlíka, KNC, ČR, Středočeský
sprint|Sonuçlar
OŽ Olešná - krátká (D21L) (19/10/2019)
Cumartesi 19 Ekim 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Na Borech, JES, ČR, Středočeský
krátká|Sonuçlar
EPO Řevnice, memoriál Tondy Semeráda (15/10/2019)
Sali 15 Ekim 2019
Kategori: EPO
1:10.000 Lesní divadlo, MB, ČR, Středočeský
EPO
OŽ Nedamov - klasika (D21L) (13/10/2019)
Pazar 13 Ekim 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Zahájí, DKP, ČR, Liberecký
klasika
OŽ Hradešín - krátká (D21L) (12/10/2019)
Cumartesi 12 Ekim 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Hradešínský les, TAP, ČR, Středočeský
krátká
O-Liga Zátišský potok (A) (08/10/2019)
Sali 8 Ekim 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Zátišský potok, Mrazák, ČR, Praha
MČR družstev - MIX (06/10/2019)
Pazar 6 Ekim 2019
Kategori: Závody
1:10.000 U sv. Jiljí, PGP, ČR, Ústecký / Plzeňs
štafety, ayak 3
MČR štafet - MIX (05/10/2019)
Cumartesi 5 Ekim 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Blatenský svah, PGP, ČR, Ústecký/Plzeňský
štafety, ayak 3
VZ JE Staré splavy - sprint D21A (28/09/2019)
Cumartesi 28 Eylül 2019
Kategori: Závody
1:4000 Staré Splavy, DOK, ČR, Liberecký
sprint|Sonuçlar
OŽ JE krátká Staré Splavy - D21L (28/09/2019)
Cumartesi 28 Eylül 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Na Pancíři, DOK, ČR, Liberecký
krátká|Sonuçlar
MČR klasika - finále (D21C) (22/09/2019)
Pazar 22 Eylül 2019
Kategori: Závody
1:15.000 Maliník Bručoun, TJN, ČR, Liberecký
klasika|Sonuçlar
MČR klasika - kvalifikace (D21D) (21/09/2019)
Cumartesi 21 Eylül 2019
Kategori: Závody
1:15.000 Maliník Hašlerka, TJN, ČR, Liberecký
klasika|Sonuçlar
žákovské štafety - OPEN (18/09/2019)
Çarsamba 18 Eylül 2019
Kategori: Tréninky
1:10.000 Hrádek, SK Zvole, ČR, Praha
štafety, ayak 3
ČPŠ - štafety MIX (15/09/2019)
Pazar 15 Eylül 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Rasova rokle, VLI, ČR, Liberecký
štafety, ayak 3
ŽA sprint - Český Dub (14/09/2019)
Cumartesi 14 Eylül 2019
Kategori: Závody
1:4000 Český Dub, VLI, ČR, Liberecký
sprint
ČPŠ - štafeta MIX (14/09/2019)
Cumartesi 14 Eylül 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Zvonice, TUR, ČR, Liberecký
štafety, ayak 1
ŽB Krhanice/Těptín - krátká D21B (08/09/2019)
Pazar 8 Eylül 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Požáry, KAM, ČR, Středočeský
krátká
ŽB Krhanice - klasika D21B (07/09/2019)
Cumartesi 7 Eylül 2019
Kategori: Závody
1:15.000 Grybla, KAM, ČR, Středočeský
klasika
O-Liga Valy (03/09/2019)
Sali 3 Eylül 2019
Kategori: Tréninky
1:10.000 Valy (2003), Mrazák, ČR, Praha
Cena východních Čech - doprovodný sprint D21A (31/08/2019)
Cumartesi 31 Agustos 2019
Kategori: Závody
1:4000 Čáslav, LPU, ČR, Středočeský
sprint|Sonuçlar
Cena východních Čech E2 - klasika (D21A) (31/08/2019)
Cumartesi 31 Agustos 2019
Kategori: Závody
1:10.000 U Vedralky, LPU, ČR, Pardubický/Střed
klasika|Sonuçlar
Cena východních Čech E1 - krátká (D21A) (30/08/2019)
Cuma 30 Agustos 2019
Kategori: Závody
1:10.000 U Bláta, LPU, ČR, Pardubický
krátká|Sonuçlar
O-Liga Klánovice (27/08/2019)
Sali 27 Agustos 2019
Kategori: Tréninky
1:10.000 Divoký západ, Mrazák, ČR, Praha
PP E3 - krátká (D21A) (25/08/2019)
Pazar 25 Agustos 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Stávek, TUR, ČR, Královehradecký
krátká
PP E2 - klasika (D21A) (24/08/2019)
Cumartesi 24 Agustos 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Bukovec, TUR, ČR, Královehradecký
klasika|Sonuçlar
PP E1 - krátká (D21A) (23/08/2019)
Cuma 23 Agustos 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Vyskeř, TUR, ČR, Královehradecký
krátká
O-Liga Milíčák (20/08/2019)
Sali 20 Agustos 2019
Kategori: Tréninky
1:10.000 Milíčák a halda, Mrazák, ČR, Praha
Rumcajsovy míle E3 - krátká (D21A) (18/08/2019)
Pazar 18 Agustos 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Hůrka, SJC, ČR, Královehradecký
krátká
Rumcajsovy míle E2 - klasika (D21A) (17/08/2019)
Cumartesi 17 Agustos 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Pařez, SJC, ČR, Královehradecký
klasika
Rumcajsovy míle E1 - krátká (D21A) (16/08/2019)
Cuma 16 Agustos 2019
Kategori: Tréninky
1:10.000 Kazatelna, SJC, ČR, Královehradecký
krátká
O-Liga Zbraslav (13/08/2019)
Sali 13 Agustos 2019
Kategori: Tréninky
1:10.000 Keltské hradiště, Mrazák, ČR, Praha
Orienteering Adventure E5 - zkrácená (D21A) (11/08/2019)
Pazar 11 Agustos 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Dívčí lávky, OAV, ČR, Královehradecký
zkrácená
Orienteering Adventure - E4 middle (10/08/2019)
Cumartesi 10 Agustos 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Přední Planina, OAV, ČR, Královehradecký
middle|Sonuçlar
Orienteering Adventure - E3 downhill klasika (09/08/2019)
Cuma 9 Agustos 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Hromovka, OAV, ČR, Královehradecký
klasika|Sonuçlar
Orienteering Adventure E3 - middle (D21A) (08/08/2019)
Persembe 8 Agustos 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Krakonoš, OAV, ČR, Královehradecký
middle
Orienteering Adventure - nočák (07/08/2019)
Çarsamba 7 Agustos 2019
Kategori: Závody
1:5000 Dolská, OAV, ČR, Královehradecký
noční
Orienteering Adventure E1 - sprint D21A (07/08/2019)
Çarsamba 7 Agustos 2019
Kategori: Závody
1:4000 Špindl, OAV, ČR, Královehradecký
sprint|Sonuçlar
Loko Tour - middle (04/08/2019)
Pazar 4 Agustos 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Vodní zámek, ČR, Liberecký
middle
Loko Tour - klasika (D21A) (03/08/2019)
Cumartesi 3 Agustos 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Kanál, ČR, Liberecký
klasika
Bohemia Orienteering 2019 - E5 (D21A) (28/07/2019)
Pazar 28 Temmuz 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Pod Strážištěm, OK Nový Bor, ČR, Ústecký
klasika|Sonuçlar
Bohemia Orienteering 2019 - E4 (D21A) (27/07/2019)
Cumartesi 27 Temmuz 2019
Kategori: Závody
1:7500 Srbský kámen, OK Nový Bor, ČR, Ústecký
krátká|Sonuçlar
Bohemia Orienteering 2019 - E3 (D21A) (26/07/2019)
Cuma 26 Temmuz 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Údolí vzdechů, OK Nový Bor, ČR, Liberecký
klasika|Sonuçlar
Bohemia Orienteering 2019 - E2 (D21A) (25/07/2019)
Persembe 25 Temmuz 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Jezírko, OK Nový Bor, ČR, Liberecký
krátká|Sonuçlar
Bohemia Orienteering 2019 - E1 (D21A) (24/07/2019)
Çarsamba 24 Temmuz 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Radvanecké houpačky, OK Nový Bor, ČR, Liberecký
klasika|Sonuçlar
O-Liga - Šárka B (16/07/2019)
Sali 16 Temmuz 2019
Kategori: Tréninky
1:10.000 Divoká Šárka, Mrazák, ČR, Praha
HSH Vysočina - zkrácená E3 (D21A) (14/07/2019)
Pazar 14 Temmuz 2019
Kategori: Závody
10.000 U Zabitého, ČR, Vysočina
zkrácená|Sonuçlar
HSH Vysočina - klasika (D21A) (13/07/2019)
Cumartesi 13 Temmuz 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Formanovo bahno, ČR, Vysočina
klasika|Sonuçlar
HSH Vysočina - krátká (D21A) (12/07/2019)
Cuma 12 Temmuz 2019
Kategori: Závody
1:10.000 U Zabitého, ČR, Vysočina
krátká|Sonuçlar
O-Liga Ládví - A (09/07/2019)
Sali 9 Temmuz 2019
Kategori: Tréninky
1:7500 Ládví, Mrazák, ČR, Praha
free order
Třemošná E3 - klasika D21 (07/07/2019)
Pazar 7 Temmuz 2019
Kategori: Závody
1:15.000 Jakpa tutady?, LPU, ČR, Plzeňský
klasika|Sonuçlar
Třemošná - SMIK (06/07/2019)
Cumartesi 6 Temmuz 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Pocem, nýčko tuta, dýl popondaná, LPU, ČR, Plzeňský
SMIK|Sonuçlar
Třemošná E2 - krátká D21 (06/07/2019)
Cumartesi 6 Temmuz 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Třemošná E2, LPU, ČR, Plzeňský
krátká|Sonuçlar
Třemošná E1 - zkrácená D21 (05/07/2019)
Cuma 5 Temmuz 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Třemošná E1, LPU, ČR, Plzeňský
zkrácená|Sonuçlar
O-Liga Hrádek (AU) (25/06/2019)
Sali 25 Haziran 2019
Kategori: Tréninky
1:10.000 Hrádek (vrstevnicovka), Mrazák, ČR, Praha
MČR krátká - T (23/06/2019)
Pazar 23 Haziran 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Horní panská, LTU, ČR, Královehradecký
krátká
MČR krátká - T (22/06/2019)
Cumartesi 22 Haziran 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Čížkovy kameny, LTU, ČR, Královehradecký
krátká
PPŽ Klacky štafety (19/06/2019)
Çarsamba 19 Haziran 2019
Kategori: Závody
1:5000 Řepy, USK, ČR, Praha
štafety, ayak 1
O-Liga Chuchle (18/06/2019)
Sali 18 Haziran 2019
Kategori: Tréninky
1:10.000 Klobouk, Mrazák, ČR, Praha
krátká
ŽA klasika Kamzík (16/06/2019)
Pazar 16 Haziran 2019
Kategori: Závody
1:15.000 Nimrod, MLA, ČR, Karlovarský
klasika|Sonuçlar
ŽB krátká Kamzík (15/06/2019)
Cumartesi 15 Haziran 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Kamzík, MLA, ČR, Karlovarský
krátká|Sonuçlar
PPŽ Balabenka (12/06/2019)
Çarsamba 12 Haziran 2019
Kategori: Závody
1:4000 Máchalka, KAM, ČR, Praha
sprint?
EPO Všenory (11/06/2019)
Sali 11 Haziran 2019
Kategori: EPO
1:10.000 Červená hlína, EPO, ČR, Středočeský
krátká
OŽ Poteplí (09/06/2019)
Pazar 9 Haziran 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Brdce, LOS Mělník, ČR, Středočeský
krátká|Sonuçlar
MO JM a Vy Křižánky (08/06/2019)
Cumartesi 8 Haziran 2019
Kategori: Závody
1:15.000 Čtyři palice, OSN, PBM, ČR, Vysočina
klasika|Sonuçlar
PPŽ Prosek (T5) (05/06/2019)
Çarsamba 5 Haziran 2019
Kategori: Tréninky
Park přátelství, 1:4000, TAP
sprint
O-Liga #1 - Hostivař (04/06/2019)
Sali 4 Haziran 2019
Kategori: Tréninky
1:10.000 Přehrada, Mrazák, ČR, Praha
ŽA Skalka u Doks - krátká D21A (02/06/2019)
Pazar 2 Haziran 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Dlouhý důl, DKP, DOK, ČR, Liberecký
krátká|Sonuçlar
ŽA Skalka u Doks - klasika D21A (01/06/2019)
Cumartesi 1 Haziran 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Selská rokle, DKP, DOK, ČR, Liberecký
klasika|Sonuçlar
PPŽ Krčák - T5 Ultimate (29/05/2019)
Çarsamba 29 Mayis 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Hrádek (bez cest), PGP, ČR, Praha
bez cest|Sonuçlar
OŽ klasika Hluboká (D21) (26/05/2019)
Pazar 26 Mayis 2019
Kategori: Závody
1:15.000 Kuchyňka, KRL, ČR, Plzeňský
klasika|Sonuçlar
MO klasika Myšlín (D21L) (25/05/2019)
Cumartesi 25 Mayis 2019
Kategori: Závody
1:15.000 Vlčí halíř, RIC, ČR, Středočeský
klasika|Sonuçlar
PPŽ Troja (T5) (22/05/2019)
Çarsamba 22 Mayis 2019
Kategori: Tréninky
Horní Troja, 1:5000, TJP
krátká
MČR sprintových štafet (Open) (19/05/2019)
Pazar 19 Mayis 2019
Kategori: Tréninky
Polabiny open, 1:4000, LPU, ČR, Pardubický
sprint
MČR ve sprintu (D21A) (18/05/2019)
Cumartesi 18 Mayis 2019
Kategori: Závody
Čáslav, 1:4000, LPU, ČR, Středočeský
sprint
PPŽ Divoká Šárka (15/05/2019)
Çarsamba 15 Mayis 2019
Kategori: Tréninky
Divoká Šárka, 1:10000, FSP
krátká
Saxbo - krátká (12/05/2019)
Pazar 12 Mayis 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Bömisches Tor / Česká brána, Turbine Zittau / OK Chrastava, Německo
krátká
Saxbo - klasika (11/05/2019)
Cumartesi 11 Mayis 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Heideberg / Vřesový vrch, Turbine Zittau / OK Chrastava, Německo
klasika|Sonuçlar
MO krátká Všenory (D21L) (08/05/2019)
Çarsamba 8 Mayis 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Červené hlína západ, VSP, ČR, Středočeský
krátká|Sonuçlar
OŽ krátká VY - Lipnice (04/05/2019)
Cumartesi 4 Mayis 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Bretschneiderova ucho, ČR, Vysočina
krátká
OŽ Čelákovice (D21L) (01/05/2019)
Çarsamba 1 Mayis 2019
Kategori: Závody
Čelákovice, 1:4000, SPC
sprint
OŽ klasika - Chyňava (28/04/2019)
Pazar 28 Nisan 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Schrboroh, SCP, ČR, Středočeský
klasika
MO krátká Pintovka (D21) (27/04/2019)
Cumartesi 27 Nisan 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Pintovka, VTA, ČR, Jihočeský
krátká
EPO Bohnice (23/04/2019)
Sali 23 Nisan 2019
Kategori: Závody
1:5000 Bohnice, EPO, ČR, Praha
free order
Velikonoce ve skalách E3 (21/04/2019)
Pazar 21 Nisan 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Skleněný vrch, DKP, ČR, Liberecký
klasika
Velikonoce ve skalách E2 (20/04/2019)
Cumartesi 20 Nisan 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Kozelská rokle, DKP, ČR, Liberecký
klasika
Velikonoce ve skalách 2019 (19/04/2019)
Cuma 19 Nisan 2019
Kategori: Závody
Pavlínino údolí 1:10.000, DKP, ČR, Liberecký
zkrácená
EPO Hostivař (09/04/2019)
Sali 9 Nisan 2019
Kategori: EPO
1:7500 Hostík 2019, EPO, ČR, Praha
OŽ krátká Týnec nad Sázavou (07/04/2019)
Pazar 7 Nisan 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Holý vrch, EKP, ČR, Středočeský
krátká
MO sprint Gröbovka (06/04/2019)
Cumartesi 6 Nisan 2019
Kategori: Závody
1:4000 Gröbovka, KAM, ČR, Praha
sprint
OŽ krátká - Kejkol (D21L) (31/03/2019)
Pazar 31 Mart 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Horka, SKOB Slaný, ČR, Středočeský
krátká
MO P+StČ v nočním OB - Kejkol (D21) (30/03/2019)
Cumartesi 30 Mart 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Kejkol, SKOB Slaný, ČR, Středočeský
noční|Sonuçlar
MO JČ štafet - Dobrá Voda (MIX) (30/03/2019)
Cumartesi 30 Mart 2019
Kategori: Závody
1:5000 Dobrovodské lomy, OPI, ČR, Jihočeský
štafety, ayak 1
MO JČ ve sprintu - Dobrá Voda (D21) (30/03/2019)
Cumartesi 30 Mart 2019
Kategori: Závody
1:5000 Mariánský pramen, ČR, Jihočeský
sprint
F1 MrrDěd (27/03/2019)
Çarsamba 27 Mart 2019
Kategori: F1 (noční)
1:10.000 MrrDěd (vrstevnice + cesty), JK, ČR, Středočeský
noční
EPO Motol (FO) (26/03/2019)
Sali 26 Mart 2019
Kategori: EPO
1:10.000 Sauna + apendixy, EPO, ČR, Praha
free order
OŽ Trávčice (24/03/2019)
Pazar 24 Mart 2019
Kategori: Závody
1:15.000 Travčický les, ROU, ČR, Ústecký
klasika
Jarní pohár - štafety MIX / 1 (23/03/2019)
Cumartesi 23 Mart 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Na haltýři, PHK, ČR, Královehradecký
štafety, ayak 1
Jarní pohár - noční D21A (22/03/2019)
Cuma 22 Mart 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Cesta myslivců, PHK, ČR, Královehradecký
noční
K1 - špatný směr při přeběhu cesty K4 - na rozcestí špatná cesta (paralelní chyba) a potom jsem vůbec nevěděla, kde ...
F1 Mrak a vy (20/03/2019)
Çarsamba 20 Mart 2019
Kategori: F1 (noční)
Mrákavy, 1:10000, Cáš a Kájule
noční
PZL Jarní sprint (17/03/2019)
Pazar 17 Mart 2019
Kategori: PZL
Opatov, 1:4000, švýcárna, Baldrianovi
sprint, volné pořadí
Jarní skály - D21A (16/03/2019)
Cumartesi 16 Mart 2019
Kategori: Závody
1:15.000 Kost - jih, TUV, ČR, Královehradecký
klasika|Sonuçlar
MO JČ oblasti v NOB - D21 (15/03/2019)
Cuma 15 Mart 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Kozí hrádek, KTA,VTA, ČR, Jihočeský
noční|Sonuçlar
F1 Vrstevnicový Vrabec (13/03/2019)
Çarsamba 13 Mart 2019
Kategori: F1 (noční)
1:10.000 Vrabec - vrstevnicovka, ČR, Středočeský
noční
EPO Šárka z Nebušic (12/03/2019)
Sali 12 Mart 2019
Kategori: EPO
1:7500 Šárka z Nebušic, ČR, Praha
free order
PZL Hostivické sprintování (10/03/2019)
Pazar 10 Mart 2019
Kategori: PZL
1:4000 Hostivické uličky, HCE, ČR, Středočeský
sprint
PZL Praga Magica (09/03/2019)
Cumartesi 9 Mart 2019
Kategori: PZL
Praga Caput Regni MMXIX, 1:4500, 1:5000, Jéňa Šváb
volné pořadí
KAM trénink Požáry (03/03/2019)
Pazar 3 Mart 2019
Kategori: Tréninky
1:10:000 Požáry, KAM, ČR, Středočeský
F1 Gabrhele - střední (bez cest) (27/02/2019)
Çarsamba 27 Subat 2019
Kategori: F1 (noční)
1:10.000 Gabrhele, ČR, Středočeský
noční, bez cest
PGP trénink Jíloviště (23/02/2019)
Cumartesi 23 Subat 2019
Kategori: Tréninky
Jíloviště jih, 1:10000, PGP
middle
F1 Bzdinka (20/02/2019)
Çarsamba 20 Subat 2019
Kategori: F1 (noční)
Bzdinka, 1:10000, Jockey
noční
RIC trénink - Senohraby (17/02/2019)
Pazar 17 Subat 2019
Kategori: Tréninky
1:10.000 Vávrův palouk, Hláska a spol., RIC, ČR, Středočeský
Kaňk - sběr (16/02/2019)
Cumartesi 16 Subat 2019
Kategori: Tréninky
Kaňk 1:10.000, ČR, Středočeský
Kaňk - věšení (16/02/2019)
Cumartesi 16 Subat 2019
Kategori: Tréninky
Kaňk 1:10.000, ČR, Středočeský
F1 Ondřejov (bez cest) (13/02/2019)
Çarsamba 13 Subat 2019
Kategori: F1 (noční)
1:10.000 Cirkumzenitál, ČR, Středočeský
noční, bez cest
F1 Brdce (06/02/2019)
Çarsamba 6 Subat 2019
Kategori: F1 (noční)
1:10.000 Brdce, ČR, Středočeský
noční
KAM trénink Všedobrovice (03/02/2019)
Pazar 3 Subat 2019
Kategori: Tréninky
1:10.000 Kozlíček, KAM, ČR, Středočeský
PZL Kavčí hory (02/02/2019)
Cumartesi 2 Subat 2019
Kategori: PZL
1:6000 MTBO Zimní Kavky, ČR, Praha
free order, sprint
PGP trénink - Dobřichovice (02/02/2019)
Cumartesi 2 Subat 2019
Kategori: Tréninky
1:asi 8300 Červená hlína, PGP Kalimero, ČR, Středočeský
PZL Mosty 5 (31/01/2019)
Persembe 31 Ocak 2019
Kategori: PZL
schematická, ČR, Praha
noční, sprint
F1 Borek (30/01/2019)
Çarsamba 30 Ocak 2019
Kategori: F1 (noční)
1:10.000 Bor, DOK, ČR, Středočeský
noční
PZL Opět na Kozla (27/01/2019)
Pazar 27 Ocak 2019
Kategori: PZL
1:16.000 Kozel I a II (1977 a 1980), ČR, Středočeský
F1 Studený vrch (23/01/2019)
Çarsamba 23 Ocak 2019
Kategori: F1 (noční)
1:10 000 Studený vrch, ČR, Středočeský
noční
KAM trénink Vavřetice (20/01/2019)
Pazar 20 Ocak 2019
Kategori: Tréninky
Gabrhele, 1:10000, KAM
middle
PZL Veltruský park (19/01/2019)
Cumartesi 19 Ocak 2019
Kategori: PZL
Veltruský park, 1:10000, KPY
klasika
F1 Ostrov (16/01/2019)
Çarsamba 16 Ocak 2019
Kategori: F1 (noční)
1:15.000 Ostrov, ČR, Středočeský
noční
RIC trénink Jureček (13/01/2019)
Pazar 13 Ocak 2019
Kategori: Tréninky
Jureček, 1:15000, RIC
middle
PZL Po stopách trilobita (12/01/2019)
Cumartesi 12 Ocak 2019
Kategori: PZL
Skryje, 1:10000, Tonda Semerád
PZL Noční Hrádek (10/01/2019)
Persembe 10 Ocak 2019
Kategori: PZL
Pootočený Hrádek MTBO, 1:10000, Příba
noční scorelauf 2h
zmatený začátek - na 1. kontrolu zbytečně daleko po cestě, dalo se odbočit dřív, navíc jsem potom netrefila správnou ce...
F1 Černý mlýn (09/01/2019)
Çarsamba 9 Ocak 2019
Kategori: F1 (noční)
Černý mlýn bez cest, 1:10000, Jelínkovi
noční
k2 - moc dloho jsem se nahoře držela cesty a potom zvolila jistotu s lávkou a známou cestou,což asi byla trošičku ztráta; ...
KAM trénink Ládví (06/01/2019)
Pazar 6 Ocak 2019
Kategori: Tréninky
Valnovka, 1:10000, KAM, ČR, Středočeský
middle
k3 - zřejmě bylo zbytečné jít po cestě, stačilo jít na směr, k6 - za domečkem jsem se nasměrovala na k17, místo na svo...
F1 Valnovka (02/01/2019)
Çarsamba 2 Ocak 2019
Kategori: F1 (noční)
1:10.000 Valnovka, ČR, Středočeský
noční
Zvolský novoroční paměťák (01/01/2019)
Sali 1 Ocak 2019
Kategori: Závody
velká na zemi, žádná v ruce, OB Zvole, ČR, Středočeský
paměťák
1. místo mezi ženami :) ale konkurence nebyla nijak urputná...