RSS feed

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvoval.

Rumcajsovy míle E1 - middle (H40) (16-08-2019)
Vendredi 16 Août 2019
Kazatelna, 1:10000, SJC
middle
Orienteering Adventure E5 - zkrácená (H35A) (11-08-2019)
Dimanche 11 Août 2019
Dívčí lávky, 1:10000, OAV
zkrácená
Orienteering Adventure E4 - middle (H35A) (10-08-2019)
Samedi 10 Août 2019
Přední Planina, 1:10000, OAV
middle
Loko Tour E2 - middle (H35) (04-08-2019)
Dimanche 4 Août 2019
Vodní zámek, 1:10000, LLI
middle
Loko Tour E1 - long (H40) (03-08-2019)
Samedi 3 Août 2019
Kanál, 1:10000, LLI
long
Bohemia Orienteering E5 - long (H40A) (28-07-2019)
Dimanche 28 Juillet 2019
Pod Strážištěm, 1:7500, BOR
long
Bohemia Orienteering E4 - middle (H40A) (27-07-2019)
Samedi 27 Juillet 2019
Srbský kámen, 1:7500, BOR
middle
Bohemia Orienteering E3 - long (H40A) (26-07-2019)
Vendredi 26 Juillet 2019
Údolí vzdechů, 1:10000, BOR
long
Bohemia Orienteering E1 - long (H40A) (24-07-2019)
Mercredi 24 Juillet 2019
Radvanecké houpačky, 1:10000, BOR
long
HSH Vysočina E3 - zkrácená (H21B) (14-07-2019)
Dimanche 14 Juillet 2019
U zabitýho, 1:10000, CHT
zkrácená
HSH Vysočina E2 - long (H21B) (13-07-2019)
Samedi 13 Juillet 2019
Formanovo bahno, 1:10000, CHT
long
HSH Vysočina E1 - middle (H21B) (12-07-2019)
Vendredi 12 Juillet 2019
U zabitýho, 1:10000, CHT
middle
Třemošná E3 - long (H35) (07-07-2019)
Dimanche 7 Juillet 2019
Jakpa tutady, 1:15000, LPM
long
Třemošná SMIK (06-07-2019)
Samedi 6 Juillet 2019
Pocem, nýčko tuta,dýl popondaná, 1:10000, LPM
SMIK 45 minut
Třemošná E2 - middle (H35) (06-07-2019)
Samedi 6 Juillet 2019
Třemošná E2, 1:10000, LPM
middle
Třemošná E1 - zkrácená (H35) (05-07-2019)
Vendredi 5 Juillet 2019
Třemošná E1, 1:10000, LPM
shortened long
MČR a Veterániáda middle - finále (H40B) (23-06-2019)
Dimanche 23 Juin 2019
Čížkovy kameny, 1:10000, LTU
middle
PPŽ Klacky (mix) (19-06-2019)
Mercredi 19 Juin 2019
Nad Motolem, 1:5000, VSP
štafety, relais 1
OŽ Brdce - middle (H21L) (09-06-2019)
Dimanche 9 Juin 2019
Brdce, 1:10000, LME
middle
ŽA, ŽB Skalka u Doks - long (H40B) (01-06-2019)
Samedi 1 Juin 2019
Selská rokle, 1:10000, DKP, DOK
long
OŽ ZČ Hluboká - long (H35) (26-05-2019)
Dimanche 26 Mai 2019
Kuchyňka, 1:15000, KRL
long
MO long Myšlín (H35L) (25-05-2019)
Samedi 25 Mai 2019
Vlčí halíř, 1:10000, RIC
long
MČR sprintových štafet (DH180) (19-05-2019)
Dimanche 19 Mai 2019
Polabiny 3, 1:4000, LPU
sprint
MČR ve sprintu (H40) (18-05-2019)
Samedi 18 Mai 2019
Čáslav, 1:4000, LPU
sprint
SAXBO - middle (H35) (12-05-2019)
Dimanche 12 Mai 2019
Česká brána, 1:7500, CHA, Zittau
middle
SAXBO - long (H35) (11-05-2019)
Samedi 11 Mai 2019
Heideberg, 1:10000, Zittau, CHA
long
Liga Vysočiny Lipnice - middle (H21C) (04-05-2019)
Samedi 4 Mai 2019
Brettschneiderovo ucho, 1:10000, JHB
middle
MO JČ middle - Tábor (H21L) (27-04-2019)
Samedi 27 Avril 2019
Pintovka, 1:10000, VTA
middle
MO ve sprintu - Grőbovka (H21L) (06-04-2019)
Samedi 6 Avril 2019
Grőbovka, 1:4000, KAM
sprint
OŽ Kejkol - middle (H21L) (31-03-2019)
Dimanche 31 Mars 2019
Horka, 1:10000, SLA
middle
MO v nočním OB (H35) (30-03-2019)
Samedi 30 Mars 2019
Kejkol, 1:10000, SLA
noční
OŽ Travčice - long (H35L) (24-03-2019)
Dimanche 24 Mars 2019
Travčický les, 1:15000, ROU
long
Jarní pohár - štafety (H135) (23-03-2019)
Samedi 23 Mars 2019
Na haltýři, 1:10000, PHK
štafety
Jarní pohár - noční (H35) (22-03-2019)
Vendredi 22 Mars 2019
Cesta myslivců, 1:10000, PHK
noční
Jarní skály (H35) (16-03-2019)
Samedi 16 Mars 2019
Kost 2019, 1:10000, TUV
klasika
MO JČ v nočním OB (H21) (15-03-2019)
Vendredi 15 Mars 2019
Kozí Hrádek, 1:10000, KTA
noční
Zvolský novoroční orienťák (01-01-2019)
Mardi 1 Janvier 2019
Zvolský les, 1:1000, ZVO
paměťák