RSS feed

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvoval.

HSH Vysočina E3 - zkrácená (H21B) (14/07/2019)
Sunday 14 July 2019
U zabitýho, 1:10000, CHT
zkrácená
HSH Vysočina E2 - long (H21B) (13/07/2019)
Saturday 13 July 2019
Formanovo bahno, 1:10000, CHT
long
HSH Vysočina E1 - middle (H21B) (12/07/2019)
Friday 12 July 2019
U zabitýho, 1:10000, CHT
middle
Třemošná E3 - long (H35) (07/07/2019)
Sunday 7 July 2019
Jakpa tutady, 1:15000, LPM
long
Třemošná SMIK (06/07/2019)
Saturday 6 July 2019
Pocem, nýčko tuta,dýl popondaná, 1:10000, LPM
SMIK 45 minut
Třemošná E2 - middle (H35) (06/07/2019)
Saturday 6 July 2019
Třemošná E2, 1:10000, LPM
middle
Třemošná E1 - zkrácená (H35) (05/07/2019)
Friday 5 July 2019
Třemošná E1, 1:10000, LPM
shortened long
MČR a Veterániáda middle - finále (H40B) (23/06/2019)
Sunday 23 June 2019
Čížkovy kameny, 1:10000, LTU
middle
MČR a Veterániáda middle - kvalifikace (H40) (22/06/2019)
Saturday 22 June 2019
Horní panská, 1:10000, LTU
middle
PPŽ Klacky (mix) (19/06/2019)
Wednesday 19 June 2019
Nad Motolem, 1:5000, VSP
štafety, leg 1
ŽB Mariánské lázně - long (H40B) (16/06/2019)
Sunday 16 June 2019
Nimrod, 1:15000, MLA
long
ŽB Mariánské lázně - middle (H40B) (15/06/2019)
Saturday 15 June 2019
Kamzík, 1:10000, MLA
middle
OŽ Brdce - middle (H21L) (09/06/2019)
Sunday 9 June 2019
Brdce, 1:10000, LME
middle
ŽA, ŽB Skalka u Doks - long (H40B) (01/06/2019)
Saturday 1 June 2019
Selská rokle, 1:10000, DKP, DOK
long
OŽ ZČ Hluboká - long (H35) (26/05/2019)
Sunday 26 May 2019
Kuchyňka, 1:15000, KRL
long
MO long Myšlín (H35L) (25/05/2019)
Saturday 25 May 2019
Vlčí halíř, 1:10000, RIC
long
MČR sprintových štafet (DH180) (19/05/2019)
Sunday 19 May 2019
Polabiny 3, 1:4000, LPU
sprint
MČR ve sprintu (H40) (18/05/2019)
Saturday 18 May 2019
Čáslav, 1:4000, LPU
sprint
SAXBO - middle (H35) (12/05/2019)
Sunday 12 May 2019
Česká brána, 1:7500, CHA, Zittau
middle
SAXBO - long (H35) (11/05/2019)
Saturday 11 May 2019
Heideberg, 1:10000, Zittau, CHA
long
Liga Vysočiny Lipnice - middle (H21C) (04/05/2019)
Saturday 4 May 2019
Brettschneiderovo ucho, 1:10000, JHB
middle
Liga Vysočiny Lipnice - sprint (H21C) (04/05/2019)
Saturday 4 May 2019
Lipnice, 1:4000, JHB
sprint
Oblastní žebříček - Chyňava (H35) (28/04/2019)
Sunday 28 April 2019
Schrboroh, 1:10000, SCP
long
MO JČ middle - Tábor (H21L) (27/04/2019)
Saturday 27 April 2019
Pintovka, 1:10000, VTA
middle
OŽ Týnec nad Sázavou - middlle (H21L) (07/04/2019)
Sunday 7 April 2019
Holý vrch, 1:10000, EKP
middle
MO ve sprintu - Grőbovka (H21L) (06/04/2019)
Saturday 6 April 2019
Grőbovka, 1:4000, KAM
sprint
OŽ Kejkol - middle (H21L) (31/03/2019)
Sunday 31 March 2019
Horka, 1:10000, SLA
middle
MO v nočním OB (H35) (30/03/2019)
Saturday 30 March 2019
Kejkol, 1:10000, SLA
noční
OŽ Travčice - long (H35L) (24/03/2019)
Sunday 24 March 2019
Travčický les, 1:15000, ROU
long
Jarní pohár - štafety (H135) (23/03/2019)
Saturday 23 March 2019
Na haltýři, 1:10000, PHK
štafety
Jarní pohár - noční (H35) (22/03/2019)
Friday 22 March 2019
Cesta myslivců, 1:10000, PHK
noční
Jarní skály (H35) (16/03/2019)
Saturday 16 March 2019
Kost 2019, 1:10000, TUV
klasika
MO JČ v nočním OB (H21) (15/03/2019)
Friday 15 March 2019
Kozí Hrádek, 1:10000, KTA
noční
Zvolský novoroční orienťák (01/01/2019)
Tuesday 1 January 2019
Zvolský les, 1:1000, ZVO
paměťák