RSS feed

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvovala.

MČR HROB Radvanice DD40 (03/11/2019)
Niedziela 3 Listopada 2019
Kategoria: Závody
Kolem zubrů 1:40000
povinný postup|Wyniki
s Martinou, největší ztráta na K5, na cestě byla pastvina a asi 30 krav, museli jsme to obejít, měli jsme jít z druhé str...
MČR HROB Radvanice DD40 (02/11/2019)
Sobota 2 Listopada 2019
Kategoria: Závody
Nad Kačenkou 1:40000, OK Hradec Králové
scorelauf|Wyniki
s Martinou, po poslední kontrole už vypnul mozek i nohy
OŽ Kostelec nad Černými lesy D45 (20/10/2019)
Niedziela 20 Października 2019
Kategoria: Závody
Memoriál kpt Karla Pavlíka 1:4000, SK Meteor Kačerov
sprint|Wyniki
trochu pomatení u K2
OŽ Nedamov (13/10/2019)
Niedziela 13 Października 2019
Kategoria: Závody
Záhájí 1:10000, Kotlářka
zkrácená|Wyniki
na K1 na jistotu, na K5 na jiný kolečko, sice šišatý, ale to není důležitý :-)
O-liga Hodkovičky BU (08/10/2019)
Wtorek 8 Października 2019
Kategoria: Tréninky
Zátiší 1:7500
MČR štafet a klubů DH225 4.úsek (06/10/2019)
Niedziela 6 Października 2019
Kategoria: Tréninky
U sv. Jiljí 1:10000, SK Praga
největší chyby K2 a K8, dohledávka K3 a K12, zmatenost po K 10..
MČR klasika D45B (22/09/2019)
Niedziela 22 Września 2019
Kategoria: Závody
Maliník 1:10000
klasika|Wyniki
MČR klasika kvalifikace D45A (21/09/2019)
Sobota 21 Września 2019
Kategoria: Závody
Maliník 1:10000
klasika|Wyniki
O-liga Vidoule (10/09/2019)
Wtorek 10 Września 2019
Kategoria: Tréninky
Sauna 1:10000
K2 a K4 jsem nemohla najít, mapa nepomáhala
Žebříček B západ D45B (08/09/2019)
Niedziela 8 Września 2019
Kategoria: Závody
Požáry 1:10000, OK Kamenice
krátká|Wyniki
špatná dohledávka K8 a K9
Žebříček B západ D40B (07/09/2019)
Sobota 7 Września 2019
Kategoria: Závody
Grybla 1:10000, OK Kamenice
klasika|Wyniki
K6 zkrat, myslela jsem, že není moje a vrátila jsem se na vedlejší kopec...vybily se mi hodinky
O-liga Komořany BU (03/09/2019)
Wtorek 3 Września 2019
Kategoria: Tréninky
Valy 1:10000
ultimate
Interkompas E3 D45A (01/09/2019)
Niedziela 1 Września 2019
Kategoria: Závody
Nápravovna 1:10000, SJH
zkrácená|Wyniki
dohledávky K1, K6, K9, zkažená K12
Interkompas E2 D45A (31/08/2019)
Sobota 31 Sierpnia 2019
Kategoria: Závody
Maueři 1:10000, SJH
klasika|Wyniki
zkazila jsem K2, K7 a nejvíc K9
Interkompas E1 D45A (30/08/2019)
Piątek 30 Sierpnia 2019
Kategoria: Závody
Řaská studánka 1:10000, SJH
krátká|Wyniki
O-liga Klánovice BU (27/08/2019)
Wtorek 27 Sierpnia 2019
Kategoria: Tréninky
Divoký západ 1:10000
švédská hra
O-liga Milíčák B (20/08/2019)
Wtorek 20 Sierpnia 2019
Kategoria: Tréninky
Milíčák 1:7500
v děsným slejváku
O-liga Zbraslav B (13/08/2019)
Wtorek 13 Sierpnia 2019
Kategoria: Tréninky
Keltské hradiště 1:10000
krátká
Lokotour D45 (03/08/2019)
Sobota 3 Sierpnia 2019
Kategoria: Závody
Kanál 1:10000, LOK o-Liberec
klasika|Wyniki
kufr na K2 a nedodržení vymyšleného postupu i směru na K7, na K5 jsem ty porosty nechápala
O-liga Prokopák B (30/07/2019)
Wtorek 30 Lipca 2019
Kategoria: Tréninky
Prokopák 1:7500
K8 přeběhnutá, K9 hledám jinde
Bohemia E5 D45B (28/07/2019)
Niedziela 28 Lipca 2019
Kategoria: Závody
Pod strážištěm 1:7500, OK Jiskra Nový Bor
zkrácená|Wyniki
Bohemia E4 D45B (27/07/2019)
Sobota 27 Lipca 2019
Kategoria: Závody
Srbský kámen 1:7500, OK Jiskra Nový Bor
krátká|Wyniki
Bohemia E3 D45B (26/07/2019)
Piątek 26 Lipca 2019
Kategoria: Závody
Údolí vzdechů 1:10000, OK Jiskra Nový Bor
klasika|Wyniki
Bohemia E2 D45B (25/07/2019)
Czwartek 25 Lipca 2019
Kategoria: Závody
Jezírko 1:10000, OK Nový Bor
krátká|Wyniki
Bohemia E1 D45B (24/07/2019)
Środa 24 Lipca 2019
Kategoria: Závody
Radvanecké houpačky 1:10000, OK JIskra Nový Bor
klasika|Wyniki
Třemošná E3 D45 (07/07/2019)
Niedziela 7 Lipca 2019
Kategoria: Závody
Zezhora, zespoda, z Třemošné 1:10000, OK Lokomotiva Plzeň
klasika|Wyniki
Na K8 špatně vymyšleno, ještě hůř provedeno, aneb tam určitě bude, když tam běhaj
Třemošná E2 D45 (06/07/2019)
Sobota 6 Lipca 2019
Kategoria: Závody
Třemošná 1:10000, OK Lokomotiva Plzeň
krátká|Wyniki
to mi nešlo..a běžela jsem z K9 zpět, došlo mi to až po oražení K8 podruhé
Třemošná E1 D45 (05/07/2019)
Piątek 5 Lipca 2019
Kategoria: Závody
Třemošná 1:10000, OK Lokomotiva Plzeň
klasika|Wyniki
průšvih na K12
MČR krátká finále D45B (23/06/2019)
Niedziela 23 Czerwca 2019
Kategoria: Závody
Čížkovy kameny 1:10000
krátká|Wyniki
dohledávka K1,přeběhnutí K9
MČR krátká kvalifikace D45 (22/06/2019)
Sobota 22 Czerwca 2019
Kategoria: Závody
Horní panská 1:10000
krátká|Wyniki
K1 špatná dohledávka, K3 odběh špatným směrem, K10 nekonečně hledaná
Manufaktura Český pohár D45 (02/06/2019)
Niedziela 2 Czerwca 2019
Kategoria: Závody
Jezírko 1:10000, DOK
krátká|Wyniki
chtěla jsem to vzdát před K1, nepochopila jsem to ani po nahrání, K4 jsem hledala jinde, K10 nahoře
Manufaktura Český pohár D45B (01/06/2019)
Sobota 1 Czerwca 2019
Kategoria: Závody
Dlouhý důl 1:10000, DOK
klasika|Wyniki
hledání K5 a K6
MO klasika Mnichovice D45L (25/05/2019)
Sobota 25 Maja 2019
Kategoria: Závody
Vlčí halíř 1:10000, OK Říčany
klasická trať|Wyniki
dlouhý postupy špatný - na K2 a K6, nejhorší na K5, dedokázala jsem se udržet plánu
MČR a Veteraniáda Čáslav D45 (18/05/2019)
Sobota 18 Maja 2019
Kategoria: Závody
Čáslav 1:40000, Lokomotiva Pardubice
sprint|Wyniki
zásadní chyba na K7, zaváhání na K4, K6, K16
Frymburk D45 (12/05/2019)
Niedziela 12 Maja 2019
Kategoria: Závody
Marta 1:10000
krátká|Wyniki
dohledávka K5, K, chyba na K10
Sternštejn D45 (11/05/2019)
Sobota 11 Maja 2019
Kategoria: Závody
Sternstein Sudost 1:10000
krátká|Wyniki
chyba na K6, K9
Lipno D45 (11/05/2019)
Sobota 11 Maja 2019
Kategoria: Závody
Lipno nad Vltavou 1:40000
sprint|Wyniki
K18 oražena mimo pořadí, zaváhání na K3,K6,
Mistrovství oblasti na krátké trati  Všenory D45 (08/05/2019)
Środa 8 Maja 2019
Kategoria: Závody
Červená hlína západ 1:10000, USK Praha
krátká
dohledávka u K6, K8, K12, přeběhnutí K13
OŽ Chýňava (28/04/2019)
Niedziela 28 Kwietnia 2019
Kategoria: Závody
Schrboroh 1:10000, OK Sparta Praha
klasika|Wyniki
na K1 trochu stočení a hledání se
Velikonoce ve skalách E3 D45A (21/04/2019)
Niedziela 21 Kwietnia 2019
Kategoria: Závody
Skleněný vrch 1:10000, Kotlářka
klasika|Wyniki
Velikonoce ve skalách E2 D45A (20/04/2019)
Sobota 20 Kwietnia 2019
Kategoria: Závody
Kozelská rokle 1:10000, Kotlářka
klasika|Wyniki
Velikonoce ve skalách E1 D45A (19/04/2019)
Piątek 19 Kwietnia 2019
Kategoria: Závody
Pavlínino údolí 1:10000, Kotlářka
zkrácená|Wyniki
Sudetské Tojnárkovo bloudění III (31/03/2019)
Niedziela 31 Marca 2019
Kategoria: Závody
Jezeří 1:28800, Tojnárek
rogaining 4h
když nemůžeš najít dvojku a pak kolem ní projdeš..
Sudetské Tojnárkovo bloudění II (30/03/2019)
Sobota 30 Marca 2019
Kategoria: Závody
Žeberk 1:35000, Tojnárek
rogaining 5h
Sudetské Tojnárkovo bloudění I (29/03/2019)
Piątek 29 Marca 2019
Kategoria: Závody
Lesná, 1:50000
roganing noční 2h
a kdyby mi nechcípla čelovka, měli bysme (možná) i K3
Travčice D45L (24/03/2019)
Niedziela 24 Marca 2019
Kategoria: Závody
Travčický les 1:10000
klasika|Wyniki
zase dva mozkové výpadky...letos mi to fakt nejde
Jarní skály D45 (16/03/2019)
Sobota 16 Marca 2019
Kategoria: Závody
Kost 1:10000
klasická trať|Wyniki
klubíčka ...vždy ale chyba vznikla tak, že mě něco odvedlo jinam
Kamenický trénink  (17/02/2019)
Niedziela 17 Lutego 2019
Kategoria: Tréninky
Senohraby 1:10000
až na ten konec..
Kamenický trénink (13/01/2019)
Niedziela 13 Stycznia 2019
Kategoria: Tréninky
Jureček 1:15000, OK Kamenice
až na ten potok...a netrefení K4
Kamenický trénink (06/01/2019)
Niedziela 6 Stycznia 2019
Kategoria: Tréninky
Ládví 1:10000
krátká
chyby : 6,11, 13, 17, po 2 měsících radost, že nejsem úplně mimo