RSS Feed

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvovala.

MČR HROB Radvanice DD40 (03.11.2019)
Sonntag 3 November 2019
Kategorie: Závody
Kolem zubrů 1:40000
povinný postup|Ergebnisse
s Martinou, největší ztráta na K5, na cestě byla pastvina a asi 30 krav, museli jsme to obejít, měli jsme jít z druhé str...
MČR HROB Radvanice DD40 (02.11.2019)
Samstag 2 November 2019
Kategorie: Závody
Nad Kačenkou 1:40000, OK Hradec Králové
scorelauf|Ergebnisse
s Martinou, po poslední kontrole už vypnul mozek i nohy
OŽ Kostelec nad Černými lesy D45 (20.10.2019)
Sonntag 20 Oktober 2019
Kategorie: Závody
Memoriál kpt Karla Pavlíka 1:4000, SK Meteor Kačerov
sprint|Ergebnisse
trochu pomatení u K2
OŽ Nedamov (13.10.2019)
Sonntag 13 Oktober 2019
Kategorie: Závody
Záhájí 1:10000, Kotlářka
zkrácená|Ergebnisse
na K1 na jistotu, na K5 na jiný kolečko, sice šišatý, ale to není důležitý :-)
O-liga Hodkovičky BU (08.10.2019)
Dienstag 8 Oktober 2019
Kategorie: Tréninky
Zátiší 1:7500
MČR štafet a klubů DH225 4.úsek (06.10.2019)
Sonntag 6 Oktober 2019
Kategorie: Tréninky
U sv. Jiljí 1:10000, SK Praga
největší chyby K2 a K8, dohledávka K3 a K12, zmatenost po K 10..
MČR klasika D45B (22.09.2019)
Sonntag 22 September 2019
Kategorie: Závody
Maliník 1:10000
klasika|Ergebnisse
MČR klasika kvalifikace D45A (21.09.2019)
Samstag 21 September 2019
Kategorie: Závody
Maliník 1:10000
klasika|Ergebnisse
O-liga Vidoule (10.09.2019)
Dienstag 10 September 2019
Kategorie: Tréninky
Sauna 1:10000
K2 a K4 jsem nemohla najít, mapa nepomáhala
Žebříček B západ D45B (08.09.2019)
Sonntag 8 September 2019
Kategorie: Závody
Požáry 1:10000, OK Kamenice
krátká|Ergebnisse
špatná dohledávka K8 a K9
Žebříček B západ D40B (07.09.2019)
Samstag 7 September 2019
Kategorie: Závody
Grybla 1:10000, OK Kamenice
klasika|Ergebnisse
K6 zkrat, myslela jsem, že není moje a vrátila jsem se na vedlejší kopec...vybily se mi hodinky
O-liga Komořany BU (03.09.2019)
Dienstag 3 September 2019
Kategorie: Tréninky
Valy 1:10000
ultimate
Interkompas E3 D45A (01.09.2019)
Sonntag 1 September 2019
Kategorie: Závody
Nápravovna 1:10000, SJH
zkrácená|Ergebnisse
dohledávky K1, K6, K9, zkažená K12
Interkompas E2 D45A (31.08.2019)
Samstag 31 August 2019
Kategorie: Závody
Maueři 1:10000, SJH
klasika|Ergebnisse
zkazila jsem K2, K7 a nejvíc K9
Interkompas E1 D45A (30.08.2019)
Freitag 30 August 2019
Kategorie: Závody
Řaská studánka 1:10000, SJH
krátká|Ergebnisse
O-liga Klánovice BU (27.08.2019)
Dienstag 27 August 2019
Kategorie: Tréninky
Divoký západ 1:10000
švédská hra
O-liga Milíčák B (20.08.2019)
Dienstag 20 August 2019
Kategorie: Tréninky
Milíčák 1:7500
v děsným slejváku
O-liga Zbraslav B (13.08.2019)
Dienstag 13 August 2019
Kategorie: Tréninky
Keltské hradiště 1:10000
krátká
Lokotour D45 (03.08.2019)
Samstag 3 August 2019
Kategorie: Závody
Kanál 1:10000, LOK o-Liberec
klasika|Ergebnisse
kufr na K2 a nedodržení vymyšleného postupu i směru na K7, na K5 jsem ty porosty nechápala
O-liga Prokopák B (30.07.2019)
Dienstag 30 Juli 2019
Kategorie: Tréninky
Prokopák 1:7500
K8 přeběhnutá, K9 hledám jinde
Bohemia E5 D45B (28.07.2019)
Sonntag 28 Juli 2019
Kategorie: Závody
Pod strážištěm 1:7500, OK Jiskra Nový Bor
zkrácená|Ergebnisse
Bohemia E4 D45B (27.07.2019)
Samstag 27 Juli 2019
Kategorie: Závody
Srbský kámen 1:7500, OK Jiskra Nový Bor
krátká|Ergebnisse
Bohemia E3 D45B (26.07.2019)
Freitag 26 Juli 2019
Kategorie: Závody
Údolí vzdechů 1:10000, OK Jiskra Nový Bor
klasika|Ergebnisse
Bohemia E2 D45B (25.07.2019)
Donnerstag 25 Juli 2019
Kategorie: Závody
Jezírko 1:10000, OK Nový Bor
krátká|Ergebnisse
Bohemia E1 D45B (24.07.2019)
Mittwoch 24 Juli 2019
Kategorie: Závody
Radvanecké houpačky 1:10000, OK JIskra Nový Bor
klasika|Ergebnisse
Třemošná E3 D45 (07.07.2019)
Sonntag 7 Juli 2019
Kategorie: Závody
Zezhora, zespoda, z Třemošné 1:10000, OK Lokomotiva Plzeň
klasika|Ergebnisse
Na K8 špatně vymyšleno, ještě hůř provedeno, aneb tam určitě bude, když tam běhaj
Třemošná E2 D45 (06.07.2019)
Samstag 6 Juli 2019
Kategorie: Závody
Třemošná 1:10000, OK Lokomotiva Plzeň
krátká|Ergebnisse
to mi nešlo..a běžela jsem z K9 zpět, došlo mi to až po oražení K8 podruhé
Třemošná E1 D45 (05.07.2019)
Freitag 5 Juli 2019
Kategorie: Závody
Třemošná 1:10000, OK Lokomotiva Plzeň
klasika|Ergebnisse
průšvih na K12
MČR krátká finále D45B (23.06.2019)
Sonntag 23 Juni 2019
Kategorie: Závody
Čížkovy kameny 1:10000
krátká|Ergebnisse
dohledávka K1,přeběhnutí K9
MČR krátká kvalifikace D45 (22.06.2019)
Samstag 22 Juni 2019
Kategorie: Závody
Horní panská 1:10000
krátká|Ergebnisse
K1 špatná dohledávka, K3 odběh špatným směrem, K10 nekonečně hledaná
Manufaktura Český pohár D45 (02.06.2019)
Sonntag 2 Juni 2019
Kategorie: Závody
Jezírko 1:10000, DOK
krátká|Ergebnisse
chtěla jsem to vzdát před K1, nepochopila jsem to ani po nahrání, K4 jsem hledala jinde, K10 nahoře
Manufaktura Český pohár D45B (01.06.2019)
Samstag 1 Juni 2019
Kategorie: Závody
Dlouhý důl 1:10000, DOK
klasika|Ergebnisse
hledání K5 a K6
MO klasika Mnichovice D45L (25.05.2019)
Samstag 25 Mai 2019
Kategorie: Závody
Vlčí halíř 1:10000, OK Říčany
klasická trať|Ergebnisse
dlouhý postupy špatný - na K2 a K6, nejhorší na K5, dedokázala jsem se udržet plánu
MČR a Veteraniáda Čáslav D45 (18.05.2019)
Samstag 18 Mai 2019
Kategorie: Závody
Čáslav 1:40000, Lokomotiva Pardubice
sprint|Ergebnisse
zásadní chyba na K7, zaváhání na K4, K6, K16
Frymburk D45 (12.05.2019)
Sonntag 12 Mai 2019
Kategorie: Závody
Marta 1:10000
krátká|Ergebnisse
dohledávka K5, K, chyba na K10
Sternštejn D45 (11.05.2019)
Samstag 11 Mai 2019
Kategorie: Závody
Sternstein Sudost 1:10000
krátká|Ergebnisse
chyba na K6, K9
Lipno D45 (11.05.2019)
Samstag 11 Mai 2019
Kategorie: Závody
Lipno nad Vltavou 1:40000
sprint|Ergebnisse
K18 oražena mimo pořadí, zaváhání na K3,K6,
Mistrovství oblasti na krátké trati  Všenory D45 (08.05.2019)
Mittwoch 8 Mai 2019
Kategorie: Závody
Červená hlína západ 1:10000, USK Praha
krátká
dohledávka u K6, K8, K12, přeběhnutí K13
OŽ Chýňava (28.04.2019)
Sonntag 28 April 2019
Kategorie: Závody
Schrboroh 1:10000, OK Sparta Praha
klasika|Ergebnisse
na K1 trochu stočení a hledání se
Velikonoce ve skalách E3 D45A (21.04.2019)
Sonntag 21 April 2019
Kategorie: Závody
Skleněný vrch 1:10000, Kotlářka
klasika|Ergebnisse
Velikonoce ve skalách E2 D45A (20.04.2019)
Samstag 20 April 2019
Kategorie: Závody
Kozelská rokle 1:10000, Kotlářka
klasika|Ergebnisse
Velikonoce ve skalách E1 D45A (19.04.2019)
Freitag 19 April 2019
Kategorie: Závody
Pavlínino údolí 1:10000, Kotlářka
zkrácená|Ergebnisse
Sudetské Tojnárkovo bloudění III (31.03.2019)
Sonntag 31 März 2019
Kategorie: Závody
Jezeří 1:28800, Tojnárek
rogaining 4h
když nemůžeš najít dvojku a pak kolem ní projdeš..
Sudetské Tojnárkovo bloudění II (30.03.2019)
Samstag 30 März 2019
Kategorie: Závody
Žeberk 1:35000, Tojnárek
rogaining 5h
Sudetské Tojnárkovo bloudění I (29.03.2019)
Freitag 29 März 2019
Kategorie: Závody
Lesná, 1:50000
roganing noční 2h
a kdyby mi nechcípla čelovka, měli bysme (možná) i K3
Travčice D45L (24.03.2019)
Sonntag 24 März 2019
Kategorie: Závody
Travčický les 1:10000
klasika|Ergebnisse
zase dva mozkové výpadky...letos mi to fakt nejde
Jarní skály D45 (16.03.2019)
Samstag 16 März 2019
Kategorie: Závody
Kost 1:10000
klasická trať|Ergebnisse
klubíčka ...vždy ale chyba vznikla tak, že mě něco odvedlo jinam
Kamenický trénink  (17.02.2019)
Sonntag 17 Februar 2019
Kategorie: Tréninky
Senohraby 1:10000
až na ten konec..
Kamenický trénink (13.01.2019)
Sonntag 13 Jänner 2019
Kategorie: Tréninky
Jureček 1:15000, OK Kamenice
až na ten potok...a netrefení K4
Kamenický trénink (06.01.2019)
Sonntag 6 Jänner 2019
Kategorie: Tréninky
Ládví 1:10000
krátká
chyby : 6,11, 13, 17, po 2 měsících radost, že nejsem úplně mimo