RSS-flöde

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvovala.

O-Liga Zbraslav (2019-08-13)
tisdag 13 augusti 2019
Kategori: Tréninky
1:10.000 Keltské hradiště, Mrazák, ČR, Praha
Orienteering Adventure E5 - zkrácená (D21A) (2019-08-11)
söndag 11 augusti 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Dívčí lávky, OAV, ČR, Královehradecký
zkrácená
Orienteering Adventure - E4 middle (2019-08-10)
lördag 10 augusti 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Přední Planina, OAV, ČR, Královehradecký
middle|Resultat
Orienteering Adventure - E3 downhill klasika (2019-08-09)
fredag 9 augusti 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Hromovka, OAV, ČR, Královehradecký
klasika|Resultat
Orienteering Adventure E3 - middle (D21A) (2019-08-08)
torsdag 8 augusti 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Krakonoš, OAV, ČR, Královehradecký
middle
Orienteering Adventure - nočák (2019-08-07)
onsdag 7 augusti 2019
Kategori: Závody
1:5000 Dolská, OAV, ČR, Královehradecký
noční
Orienteering Adventure E1 - sprint D21A (2019-08-07)
onsdag 7 augusti 2019
Kategori: Závody
1:4000 Špindl, OAV, ČR, Královehradecký
sprint|Resultat
Loko Tour - middle (2019-08-04)
söndag 4 augusti 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Vodní zámek, ČR, Liberecký
middle
Loko Tour - klasika (D21A) (2019-08-03)
lördag 3 augusti 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Kanál, ČR, Liberecký
klasika
Bohemia Orienteering 2019 - E5 (D21A) (2019-07-28)
söndag 28 juli 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Pod Strážištěm, OK Nový Bor, ČR, Ústecký
klasika|Resultat
Bohemia Orienteering 2019 - E4 (D21A) (2019-07-27)
lördag 27 juli 2019
Kategori: Závody
1:7500 Srbský kámen, OK Nový Bor, ČR, Ústecký
krátká|Resultat
Bohemia Orienteering 2019 - E3 (D21A) (2019-07-26)
fredag 26 juli 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Údolí vzdechů, OK Nový Bor, ČR, Liberecký
klasika|Resultat
Bohemia Orienteering 2019 - E2 (D21A) (2019-07-25)
torsdag 25 juli 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Jezírko, OK Nový Bor, ČR, Liberecký
krátká|Resultat
Bohemia Orienteering 2019 - E1 (D21A) (2019-07-24)
onsdag 24 juli 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Radvanecké houpačky, OK Nový Bor, ČR, Liberecký
klasika|Resultat
O-Liga - Šárka B (2019-07-16)
tisdag 16 juli 2019
Kategori: Tréninky
1:10.000 Divoká Šárka, Mrazák, ČR, Praha
HSH Vysočina - zkrácená E3 (D21A) (2019-07-14)
söndag 14 juli 2019
Kategori: Závody
10.000 U Zabitého, ČR, Vysočina
zkrácená|Resultat
HSH Vysočina - klasika (D21A) (2019-07-13)
lördag 13 juli 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Formanovo bahno, ČR, Vysočina
klasika|Resultat
HSH Vysočina - krátká (D21A) (2019-07-12)
fredag 12 juli 2019
Kategori: Závody
1:10.000 U Zabitého, ČR, Vysočina
krátká|Resultat
O-Liga Ládví - A (2019-07-09)
tisdag 9 juli 2019
Kategori: Tréninky
1:7500 Ládví, Mrazák, ČR, Praha
free order
Třemošná E3 - klasika D21 (2019-07-07)
söndag 7 juli 2019
Kategori: Závody
1:15.000 Jakpa tutady?, LPU, ČR, Plzeňský
klasika|Resultat
Třemošná - SMIK (2019-07-06)
lördag 6 juli 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Pocem, nýčko tuta, dýl popondaná, LPU, ČR, Plzeňský
SMIK|Resultat
Třemošná E2 - krátká D21 (2019-07-06)
lördag 6 juli 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Třemošná E2, LPU, ČR, Plzeňský
krátká|Resultat
Třemošná E1 - zkrácená D21 (2019-07-05)
fredag 5 juli 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Třemošná E1, LPU, ČR, Plzeňský
zkrácená|Resultat
O-Liga Hrádek (AU) (2019-06-25)
tisdag 25 juni 2019
Kategori: Tréninky
1:10.000 Hrádek (vrstevnicovka), Mrazák, ČR, Praha
MČR krátká - T (2019-06-23)
söndag 23 juni 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Horní panská, LTU, ČR, Královehradecký
krátká
MČR krátká - T (2019-06-22)
lördag 22 juni 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Čížkovy kameny, LTU, ČR, Královehradecký
krátká
PPŽ Klacky štafety (2019-06-19)
onsdag 19 juni 2019
Kategori: Závody
1:5000 Řepy, USK, ČR, Praha
štafety, sträcka 1
O-Liga Chuchle (2019-06-18)
tisdag 18 juni 2019
Kategori: Tréninky
1:10.000 Klobouk, Mrazák, ČR, Praha
krátká
ŽA klasika Kamzík (2019-06-16)
söndag 16 juni 2019
Kategori: Závody
1:15.000 Nimrod, MLA, ČR, Karlovarský
klasika|Resultat
ŽB krátká Kamzík (2019-06-15)
lördag 15 juni 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Kamzík, MLA, ČR, Karlovarský
krátká|Resultat
PPŽ Balabenka (2019-06-12)
onsdag 12 juni 2019
Kategori: Závody
1:4000 Máchalka, KAM, ČR, Praha
sprint?
EPO Všenory (2019-06-11)
tisdag 11 juni 2019
Kategori: EPO
1:10.000 Červená hlína, EPO, ČR, Středočeský
krátká
OŽ Poteplí (2019-06-09)
söndag 9 juni 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Brdce, LOS Mělník, ČR, Středočeský
krátká|Resultat
MO JM a Vy Křižánky (2019-06-08)
lördag 8 juni 2019
Kategori: Závody
1:15.000 Čtyři palice, OSN, PBM, ČR, Vysočina
klasika|Resultat
PPŽ Prosek (T5) (2019-06-05)
onsdag 5 juni 2019
Kategori: Tréninky
Park přátelství, 1:4000, TAP
sprint
O-Liga #1 - Hostivař (2019-06-04)
tisdag 4 juni 2019
Kategori: Tréninky
1:10.000 Přehrada, Mrazák, ČR, Praha
ŽA Skalka u Doks - krátká D21A (2019-06-02)
söndag 2 juni 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Dlouhý důl, DKP, DOK, ČR, Liberecký
krátká|Resultat
ŽA Skalka u Doks - klasika D21A (2019-06-01)
lördag 1 juni 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Selská rokle, DKP, DOK, ČR, Liberecký
klasika|Resultat
PPŽ Krčák - T5 Ultimate (2019-05-29)
onsdag 29 maj 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Hrádek (bez cest), PGP, ČR, Praha
bez cest|Resultat
OŽ klasika Hluboká (D21) (2019-05-26)
söndag 26 maj 2019
Kategori: Závody
1:15.000 Kuchyňka, KRL, ČR, Plzeňský
klasika|Resultat
MO klasika Myšlín (D21L) (2019-05-25)
lördag 25 maj 2019
Kategori: Závody
1:15.000 Vlčí halíř, RIC, ČR, Středočeský
klasika|Resultat
PPŽ Troja (T5) (2019-05-22)
onsdag 22 maj 2019
Kategori: Tréninky
Horní Troja, 1:5000, TJP
krátká
MČR sprintových štafet (Open) (2019-05-19)
söndag 19 maj 2019
Kategori: Tréninky
Polabiny open, 1:4000, LPU, ČR, Pardubický
sprint
MČR ve sprintu (D21A) (2019-05-18)
lördag 18 maj 2019
Kategori: Závody
Čáslav, 1:4000, LPU, ČR, Středočeský
sprint
PPŽ Divoká Šárka (2019-05-15)
onsdag 15 maj 2019
Kategori: Tréninky
Divoká Šárka, 1:10000, FSP
krátká
Saxbo - krátká (2019-05-12)
söndag 12 maj 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Bömisches Tor / Česká brána, Turbine Zittau / OK Chrastava, Německo
krátká
Saxbo - klasika (2019-05-11)
lördag 11 maj 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Heideberg / Vřesový vrch, Turbine Zittau / OK Chrastava, Německo
klasika|Resultat
MO krátká Všenory (D21L) (2019-05-08)
onsdag 8 maj 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Červené hlína západ, VSP, ČR, Středočeský
krátká|Resultat
OŽ krátká VY - Lipnice (2019-05-04)
lördag 4 maj 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Bretschneiderova ucho, ČR, Vysočina
krátká
OŽ Čelákovice (D21L) (2019-05-01)
onsdag 1 maj 2019
Kategori: Závody
Čelákovice, 1:4000, SPC
sprint
OŽ klasika - Chyňava (2019-04-28)
söndag 28 april 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Schrboroh, SCP, ČR, Středočeský
klasika
MO krátká Pintovka (D21) (2019-04-27)
lördag 27 april 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Pintovka, VTA, ČR, Jihočeský
krátká
EPO Bohnice (2019-04-23)
tisdag 23 april 2019
Kategori: Závody
1:5000 Bohnice, EPO, ČR, Praha
free order
Velikonoce ve skalách E3 (2019-04-21)
söndag 21 april 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Skleněný vrch, DKP, ČR, Liberecký
klasika
Velikonoce ve skalách E2 (2019-04-20)
lördag 20 april 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Kozelská rokle, DKP, ČR, Liberecký
klasika
Velikonoce ve skalách 2019 (2019-04-19)
fredag 19 april 2019
Kategori: Závody
Pavlínino údolí 1:10.000, DKP, ČR, Liberecký
zkrácená
EPO Hostivař (2019-04-09)
tisdag 9 april 2019
Kategori: EPO
1:7500 Hostík 2019, EPO, ČR, Praha
OŽ krátká Týnec nad Sázavou (2019-04-07)
söndag 7 april 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Holý vrch, EKP, ČR, Středočeský
krátká
MO sprint Gröbovka (2019-04-06)
lördag 6 april 2019
Kategori: Závody
1:4000 Gröbovka, KAM, ČR, Praha
sprint
OŽ krátká - Kejkol (D21L) (2019-03-31)
söndag 31 mars 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Horka, SKOB Slaný, ČR, Středočeský
krátká
MO P+StČ v nočním OB - Kejkol (D21) (2019-03-30)
lördag 30 mars 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Kejkol, SKOB Slaný, ČR, Středočeský
noční|Resultat
MO JČ štafet - Dobrá Voda (MIX) (2019-03-30)
lördag 30 mars 2019
Kategori: Závody
1:5000 Dobrovodské lomy, OPI, ČR, Jihočeský
štafety, sträcka 1
MO JČ ve sprintu - Dobrá Voda (D21) (2019-03-30)
lördag 30 mars 2019
Kategori: Závody
1:5000 Mariánský pramen, ČR, Jihočeský
sprint
F1 MrrDěd (2019-03-27)
onsdag 27 mars 2019
Kategori: F1 (noční)
1:10.000 MrrDěd (vrstevnice + cesty), JK, ČR, Středočeský
noční
EPO Motol (FO) (2019-03-26)
tisdag 26 mars 2019
Kategori: EPO
1:10.000 Sauna + apendixy, EPO, ČR, Praha
free order
OŽ Trávčice (2019-03-24)
söndag 24 mars 2019
Kategori: Závody
1:15.000 Travčický les, ROU, ČR, Ústecký
klasika
Jarní pohár - štafety MIX / 1 (2019-03-23)
lördag 23 mars 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Na haltýři, PHK, ČR, Královehradecký
štafety, sträcka 1
Jarní pohár - noční D21A (2019-03-22)
fredag 22 mars 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Cesta myslivců, PHK, ČR, Královehradecký
noční
K1 - špatný směr při přeběhu cesty K4 - na rozcestí špatná cesta (paralelní chyba) a potom jsem vůbec nevěděla, kde ...
F1 Mrak a vy (2019-03-20)
onsdag 20 mars 2019
Kategori: F1 (noční)
Mrákavy, 1:10000, Cáš a Kájule
noční
PZL Jarní sprint (2019-03-17)
söndag 17 mars 2019
Kategori: PZL
Opatov, 1:4000, švýcárna, Baldrianovi
sprint, volné pořadí
Jarní skály - D21A (2019-03-16)
lördag 16 mars 2019
Kategori: Závody
1:15.000 Kost - jih, TUV, ČR, Královehradecký
klasika|Resultat
MO JČ oblasti v NOB - D21 (2019-03-15)
fredag 15 mars 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Kozí hrádek, KTA,VTA, ČR, Jihočeský
noční|Resultat
F1 Vrstevnicový Vrabec (2019-03-13)
onsdag 13 mars 2019
Kategori: F1 (noční)
1:10.000 Vrabec - vrstevnicovka, ČR, Středočeský
noční
EPO Šárka z Nebušic (2019-03-12)
tisdag 12 mars 2019
Kategori: EPO
1:7500 Šárka z Nebušic, ČR, Praha
free order
PZL Hostivické sprintování (2019-03-10)
söndag 10 mars 2019
Kategori: PZL
1:4000 Hostivické uličky, HCE, ČR, Středočeský
sprint
PZL Praga Magica (2019-03-09)
lördag 9 mars 2019
Kategori: PZL
Praga Caput Regni MMXIX, 1:4500, 1:5000, Jéňa Šváb
volné pořadí
KAM trénink Požáry (2019-03-03)
söndag 3 mars 2019
Kategori: Tréninky
1:10:000 Požáry, KAM, ČR, Středočeský
F1 Gabrhele - střední (bez cest) (2019-02-27)
onsdag 27 februari 2019
Kategori: F1 (noční)
1:10.000 Gabrhele, ČR, Středočeský
noční, bez cest
PGP trénink Jíloviště (2019-02-23)
lördag 23 februari 2019
Kategori: Tréninky
Jíloviště jih, 1:10000, PGP
middle
F1 Bzdinka (2019-02-20)
onsdag 20 februari 2019
Kategori: F1 (noční)
Bzdinka, 1:10000, Jockey
noční
RIC trénink - Senohraby (2019-02-17)
söndag 17 februari 2019
Kategori: Tréninky
1:10.000 Vávrův palouk, Hláska a spol., RIC, ČR, Středočeský
Kaňk - sběr (2019-02-16)
lördag 16 februari 2019
Kategori: Tréninky
Kaňk 1:10.000, ČR, Středočeský
Kaňk - věšení (2019-02-16)
lördag 16 februari 2019
Kategori: Tréninky
Kaňk 1:10.000, ČR, Středočeský
F1 Ondřejov (bez cest) (2019-02-13)
onsdag 13 februari 2019
Kategori: F1 (noční)
1:10.000 Cirkumzenitál, ČR, Středočeský
noční, bez cest
F1 Brdce (2019-02-06)
onsdag 6 februari 2019
Kategori: F1 (noční)
1:10.000 Brdce, ČR, Středočeský
noční
KAM trénink Všedobrovice (2019-02-03)
söndag 3 februari 2019
Kategori: Tréninky
1:10.000 Kozlíček, KAM, ČR, Středočeský
PZL Kavčí hory (2019-02-02)
lördag 2 februari 2019
Kategori: PZL
1:6000 MTBO Zimní Kavky, ČR, Praha
free order, sprint
PGP trénink - Dobřichovice (2019-02-02)
lördag 2 februari 2019
Kategori: Tréninky
1:asi 8300 Červená hlína, PGP Kalimero, ČR, Středočeský
PZL Mosty 5 (2019-01-31)
torsdag 31 januari 2019
Kategori: PZL
schematická, ČR, Praha
noční, sprint
F1 Borek (2019-01-30)
onsdag 30 januari 2019
Kategori: F1 (noční)
1:10.000 Bor, DOK, ČR, Středočeský
noční
PZL Opět na Kozla (2019-01-27)
söndag 27 januari 2019
Kategori: PZL
1:16.000 Kozel I a II (1977 a 1980), ČR, Středočeský
F1 Studený vrch (2019-01-23)
onsdag 23 januari 2019
Kategori: F1 (noční)
1:10 000 Studený vrch, ČR, Středočeský
noční
KAM trénink Vavřetice (2019-01-20)
söndag 20 januari 2019
Kategori: Tréninky
Gabrhele, 1:10000, KAM
middle
PZL Veltruský park (2019-01-19)
lördag 19 januari 2019
Kategori: PZL
Veltruský park, 1:10000, KPY
klasika
F1 Ostrov (2019-01-16)
onsdag 16 januari 2019
Kategori: F1 (noční)
1:15.000 Ostrov, ČR, Středočeský
noční
RIC trénink Jureček (2019-01-13)
söndag 13 januari 2019
Kategori: Tréninky
Jureček, 1:15000, RIC
middle
PZL Po stopách trilobita (2019-01-12)
lördag 12 januari 2019
Kategori: PZL
Skryje, 1:10000, Tonda Semerád
PZL Noční Hrádek (2019-01-10)
torsdag 10 januari 2019
Kategori: PZL
Pootočený Hrádek MTBO, 1:10000, Příba
noční scorelauf 2h
zmatený začátek - na 1. kontrolu zbytečně daleko po cestě, dalo se odbočit dřív, navíc jsem potom netrefila správnou ce...
F1 Černý mlýn (2019-01-09)
onsdag 9 januari 2019
Kategori: F1 (noční)
Černý mlýn bez cest, 1:10000, Jelínkovi
noční
k2 - moc dloho jsem se nahoře držela cesty a potom zvolila jistotu s lávkou a známou cestou,což asi byla trošičku ztráta; ...
KAM trénink Ládví (2019-01-06)
söndag 6 januari 2019
Kategori: Tréninky
Valnovka, 1:10000, KAM, ČR, Středočeský
middle
k3 - zřejmě bylo zbytečné jít po cestě, stačilo jít na směr, k6 - za domečkem jsem se nasměrovala na k17, místo na svo...
F1 Valnovka (2019-01-02)
onsdag 2 januari 2019
Kategori: F1 (noční)
1:10.000 Valnovka, ČR, Středočeský
noční
Zvolský novoroční paměťák (2019-01-01)
tisdag 1 januari 2019
Kategori: Závody
velká na zemi, žádná v ruce, OB Zvole, ČR, Středočeský
paměťák
1. místo mezi ženami :) ale konkurence nebyla nijak urputná...