RSS feed

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvovala.

O-Liga Zbraslav (2019-08-13)
Martedì 13 Agosto 2019
Categoria: Tréninky
1:10.000 Keltské hradiště, Mrazák, ČR, Praha
Orienteering Adventure E5 - zkrácená (D21A) (2019-08-11)
Domenica 11 Agosto 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Dívčí lávky, OAV, ČR, Královehradecký
zkrácená
Orienteering Adventure - E4 middle (2019-08-10)
Sabato 10 Agosto 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Přední Planina, OAV, ČR, Královehradecký
middle|Risultati
Orienteering Adventure - E3 downhill klasika (2019-08-09)
Venerdì 9 Agosto 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Hromovka, OAV, ČR, Královehradecký
klasika|Risultati
Orienteering Adventure E3 - middle (D21A) (2019-08-08)
Giovedì 8 Agosto 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Krakonoš, OAV, ČR, Královehradecký
middle
Orienteering Adventure - nočák (2019-08-07)
Mercoledì 7 Agosto 2019
Categoria: Závody
1:5000 Dolská, OAV, ČR, Královehradecký
noční
Orienteering Adventure E1 - sprint D21A (2019-08-07)
Mercoledì 7 Agosto 2019
Categoria: Závody
1:4000 Špindl, OAV, ČR, Královehradecký
sprint|Risultati
Loko Tour - middle (2019-08-04)
Domenica 4 Agosto 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Vodní zámek, ČR, Liberecký
middle
Loko Tour - klasika (D21A) (2019-08-03)
Sabato 3 Agosto 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Kanál, ČR, Liberecký
klasika
Bohemia Orienteering 2019 - E5 (D21A) (2019-07-28)
Domenica 28 Luglio 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Pod Strážištěm, OK Nový Bor, ČR, Ústecký
klasika|Risultati
Bohemia Orienteering 2019 - E4 (D21A) (2019-07-27)
Sabato 27 Luglio 2019
Categoria: Závody
1:7500 Srbský kámen, OK Nový Bor, ČR, Ústecký
krátká|Risultati
Bohemia Orienteering 2019 - E3 (D21A) (2019-07-26)
Venerdì 26 Luglio 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Údolí vzdechů, OK Nový Bor, ČR, Liberecký
klasika|Risultati
Bohemia Orienteering 2019 - E2 (D21A) (2019-07-25)
Giovedì 25 Luglio 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Jezírko, OK Nový Bor, ČR, Liberecký
krátká|Risultati
Bohemia Orienteering 2019 - E1 (D21A) (2019-07-24)
Mercoledì 24 Luglio 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Radvanecké houpačky, OK Nový Bor, ČR, Liberecký
klasika|Risultati
O-Liga - Šárka B (2019-07-16)
Martedì 16 Luglio 2019
Categoria: Tréninky
1:10.000 Divoká Šárka, Mrazák, ČR, Praha
HSH Vysočina - zkrácená E3 (D21A) (2019-07-14)
Domenica 14 Luglio 2019
Categoria: Závody
10.000 U Zabitého, ČR, Vysočina
zkrácená|Risultati
HSH Vysočina - klasika (D21A) (2019-07-13)
Sabato 13 Luglio 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Formanovo bahno, ČR, Vysočina
klasika|Risultati
HSH Vysočina - krátká (D21A) (2019-07-12)
Venerdì 12 Luglio 2019
Categoria: Závody
1:10.000 U Zabitého, ČR, Vysočina
krátká|Risultati
O-Liga Ládví - A (2019-07-09)
Martedì 9 Luglio 2019
Categoria: Tréninky
1:7500 Ládví, Mrazák, ČR, Praha
free order
Třemošná E3 - klasika D21 (2019-07-07)
Domenica 7 Luglio 2019
Categoria: Závody
1:15.000 Jakpa tutady?, LPU, ČR, Plzeňský
klasika|Risultati
Třemošná - SMIK (2019-07-06)
Sabato 6 Luglio 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Pocem, nýčko tuta, dýl popondaná, LPU, ČR, Plzeňský
SMIK|Risultati
Třemošná E2 - krátká D21 (2019-07-06)
Sabato 6 Luglio 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Třemošná E2, LPU, ČR, Plzeňský
krátká|Risultati
Třemošná E1 - zkrácená D21 (2019-07-05)
Venerdì 5 Luglio 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Třemošná E1, LPU, ČR, Plzeňský
zkrácená|Risultati
O-Liga Hrádek (AU) (2019-06-25)
Martedì 25 Giungo 2019
Categoria: Tréninky
1:10.000 Hrádek (vrstevnicovka), Mrazák, ČR, Praha
MČR krátká - T (2019-06-23)
Domenica 23 Giungo 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Horní panská, LTU, ČR, Královehradecký
krátká
MČR krátká - T (2019-06-22)
Sabato 22 Giungo 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Čížkovy kameny, LTU, ČR, Královehradecký
krátká
PPŽ Klacky štafety (2019-06-19)
Mercoledì 19 Giungo 2019
Categoria: Závody
1:5000 Řepy, USK, ČR, Praha
štafety, frazione 1
O-Liga Chuchle (2019-06-18)
Martedì 18 Giungo 2019
Categoria: Tréninky
1:10.000 Klobouk, Mrazák, ČR, Praha
krátká
ŽA klasika Kamzík (2019-06-16)
Domenica 16 Giungo 2019
Categoria: Závody
1:15.000 Nimrod, MLA, ČR, Karlovarský
klasika|Risultati
ŽB krátká Kamzík (2019-06-15)
Sabato 15 Giungo 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Kamzík, MLA, ČR, Karlovarský
krátká|Risultati
PPŽ Balabenka (2019-06-12)
Mercoledì 12 Giungo 2019
Categoria: Závody
1:4000 Máchalka, KAM, ČR, Praha
sprint?
EPO Všenory (2019-06-11)
Martedì 11 Giungo 2019
Categoria: EPO
1:10.000 Červená hlína, EPO, ČR, Středočeský
krátká
OŽ Poteplí (2019-06-09)
Domenica 9 Giungo 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Brdce, LOS Mělník, ČR, Středočeský
krátká|Risultati
MO JM a Vy Křižánky (2019-06-08)
Sabato 8 Giungo 2019
Categoria: Závody
1:15.000 Čtyři palice, OSN, PBM, ČR, Vysočina
klasika|Risultati
PPŽ Prosek (T5) (2019-06-05)
Mercoledì 5 Giungo 2019
Categoria: Tréninky
Park přátelství, 1:4000, TAP
sprint
O-Liga #1 - Hostivař (2019-06-04)
Martedì 4 Giungo 2019
Categoria: Tréninky
1:10.000 Přehrada, Mrazák, ČR, Praha
ŽA Skalka u Doks - krátká D21A (2019-06-02)
Domenica 2 Giungo 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Dlouhý důl, DKP, DOK, ČR, Liberecký
krátká|Risultati
ŽA Skalka u Doks - klasika D21A (2019-06-01)
Sabato 1 Giungo 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Selská rokle, DKP, DOK, ČR, Liberecký
klasika|Risultati
PPŽ Krčák - T5 Ultimate (2019-05-29)
Mercoledì 29 Maggio 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Hrádek (bez cest), PGP, ČR, Praha
bez cest|Risultati
OŽ klasika Hluboká (D21) (2019-05-26)
Domenica 26 Maggio 2019
Categoria: Závody
1:15.000 Kuchyňka, KRL, ČR, Plzeňský
klasika|Risultati
MO klasika Myšlín (D21L) (2019-05-25)
Sabato 25 Maggio 2019
Categoria: Závody
1:15.000 Vlčí halíř, RIC, ČR, Středočeský
klasika|Risultati
PPŽ Troja (T5) (2019-05-22)
Mercoledì 22 Maggio 2019
Categoria: Tréninky
Horní Troja, 1:5000, TJP
krátká
MČR sprintových štafet (Open) (2019-05-19)
Domenica 19 Maggio 2019
Categoria: Tréninky
Polabiny open, 1:4000, LPU, ČR, Pardubický
sprint
MČR ve sprintu (D21A) (2019-05-18)
Sabato 18 Maggio 2019
Categoria: Závody
Čáslav, 1:4000, LPU, ČR, Středočeský
sprint
PPŽ Divoká Šárka (2019-05-15)
Mercoledì 15 Maggio 2019
Categoria: Tréninky
Divoká Šárka, 1:10000, FSP
krátká
Saxbo - krátká (2019-05-12)
Domenica 12 Maggio 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Bömisches Tor / Česká brána, Turbine Zittau / OK Chrastava, Německo
krátká
Saxbo - klasika (2019-05-11)
Sabato 11 Maggio 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Heideberg / Vřesový vrch, Turbine Zittau / OK Chrastava, Německo
klasika|Risultati
MO krátká Všenory (D21L) (2019-05-08)
Mercoledì 8 Maggio 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Červené hlína západ, VSP, ČR, Středočeský
krátká|Risultati
OŽ krátká VY - Lipnice (2019-05-04)
Sabato 4 Maggio 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Bretschneiderova ucho, ČR, Vysočina
krátká
OŽ Čelákovice (D21L) (2019-05-01)
Mercoledì 1 Maggio 2019
Categoria: Závody
Čelákovice, 1:4000, SPC
sprint
OŽ klasika - Chyňava (2019-04-28)
Domenica 28 Aprile 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Schrboroh, SCP, ČR, Středočeský
klasika
MO krátká Pintovka (D21) (2019-04-27)
Sabato 27 Aprile 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Pintovka, VTA, ČR, Jihočeský
krátká
EPO Bohnice (2019-04-23)
Martedì 23 Aprile 2019
Categoria: Závody
1:5000 Bohnice, EPO, ČR, Praha
free order
Velikonoce ve skalách E3 (2019-04-21)
Domenica 21 Aprile 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Skleněný vrch, DKP, ČR, Liberecký
klasika
Velikonoce ve skalách E2 (2019-04-20)
Sabato 20 Aprile 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Kozelská rokle, DKP, ČR, Liberecký
klasika
Velikonoce ve skalách 2019 (2019-04-19)
Venerdì 19 Aprile 2019
Categoria: Závody
Pavlínino údolí 1:10.000, DKP, ČR, Liberecký
zkrácená
EPO Hostivař (2019-04-09)
Martedì 9 Aprile 2019
Categoria: EPO
1:7500 Hostík 2019, EPO, ČR, Praha
OŽ krátká Týnec nad Sázavou (2019-04-07)
Domenica 7 Aprile 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Holý vrch, EKP, ČR, Středočeský
krátká
MO sprint Gröbovka (2019-04-06)
Sabato 6 Aprile 2019
Categoria: Závody
1:4000 Gröbovka, KAM, ČR, Praha
sprint
OŽ krátká - Kejkol (D21L) (2019-03-31)
Domenica 31 Marzo 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Horka, SKOB Slaný, ČR, Středočeský
krátká
MO P+StČ v nočním OB - Kejkol (D21) (2019-03-30)
Sabato 30 Marzo 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Kejkol, SKOB Slaný, ČR, Středočeský
noční|Risultati
MO JČ štafet - Dobrá Voda (MIX) (2019-03-30)
Sabato 30 Marzo 2019
Categoria: Závody
1:5000 Dobrovodské lomy, OPI, ČR, Jihočeský
štafety, frazione 1
MO JČ ve sprintu - Dobrá Voda (D21) (2019-03-30)
Sabato 30 Marzo 2019
Categoria: Závody
1:5000 Mariánský pramen, ČR, Jihočeský
sprint
F1 MrrDěd (2019-03-27)
Mercoledì 27 Marzo 2019
Categoria: F1 (noční)
1:10.000 MrrDěd (vrstevnice + cesty), JK, ČR, Středočeský
noční
EPO Motol (FO) (2019-03-26)
Martedì 26 Marzo 2019
Categoria: EPO
1:10.000 Sauna + apendixy, EPO, ČR, Praha
free order
OŽ Trávčice (2019-03-24)
Domenica 24 Marzo 2019
Categoria: Závody
1:15.000 Travčický les, ROU, ČR, Ústecký
klasika
Jarní pohár - štafety MIX / 1 (2019-03-23)
Sabato 23 Marzo 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Na haltýři, PHK, ČR, Královehradecký
štafety, frazione 1
Jarní pohár - noční D21A (2019-03-22)
Venerdì 22 Marzo 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Cesta myslivců, PHK, ČR, Královehradecký
noční
K1 - špatný směr při přeběhu cesty K4 - na rozcestí špatná cesta (paralelní chyba) a potom jsem vůbec nevěděla, kde ...
F1 Mrak a vy (2019-03-20)
Mercoledì 20 Marzo 2019
Categoria: F1 (noční)
Mrákavy, 1:10000, Cáš a Kájule
noční
PZL Jarní sprint (2019-03-17)
Domenica 17 Marzo 2019
Categoria: PZL
Opatov, 1:4000, švýcárna, Baldrianovi
sprint, volné pořadí
Jarní skály - D21A (2019-03-16)
Sabato 16 Marzo 2019
Categoria: Závody
1:15.000 Kost - jih, TUV, ČR, Královehradecký
klasika|Risultati
MO JČ oblasti v NOB - D21 (2019-03-15)
Venerdì 15 Marzo 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Kozí hrádek, KTA,VTA, ČR, Jihočeský
noční|Risultati
F1 Vrstevnicový Vrabec (2019-03-13)
Mercoledì 13 Marzo 2019
Categoria: F1 (noční)
1:10.000 Vrabec - vrstevnicovka, ČR, Středočeský
noční
EPO Šárka z Nebušic (2019-03-12)
Martedì 12 Marzo 2019
Categoria: EPO
1:7500 Šárka z Nebušic, ČR, Praha
free order
PZL Hostivické sprintování (2019-03-10)
Domenica 10 Marzo 2019
Categoria: PZL
1:4000 Hostivické uličky, HCE, ČR, Středočeský
sprint
PZL Praga Magica (2019-03-09)
Sabato 9 Marzo 2019
Categoria: PZL
Praga Caput Regni MMXIX, 1:4500, 1:5000, Jéňa Šváb
volné pořadí
KAM trénink Požáry (2019-03-03)
Domenica 3 Marzo 2019
Categoria: Tréninky
1:10:000 Požáry, KAM, ČR, Středočeský
F1 Gabrhele - střední (bez cest) (2019-02-27)
Mercoledì 27 Febbraio 2019
Categoria: F1 (noční)
1:10.000 Gabrhele, ČR, Středočeský
noční, bez cest
PGP trénink Jíloviště (2019-02-23)
Sabato 23 Febbraio 2019
Categoria: Tréninky
Jíloviště jih, 1:10000, PGP
middle
F1 Bzdinka (2019-02-20)
Mercoledì 20 Febbraio 2019
Categoria: F1 (noční)
Bzdinka, 1:10000, Jockey
noční
RIC trénink - Senohraby (2019-02-17)
Domenica 17 Febbraio 2019
Categoria: Tréninky
1:10.000 Vávrův palouk, Hláska a spol., RIC, ČR, Středočeský
Kaňk - sběr (2019-02-16)
Sabato 16 Febbraio 2019
Categoria: Tréninky
Kaňk 1:10.000, ČR, Středočeský
Kaňk - věšení (2019-02-16)
Sabato 16 Febbraio 2019
Categoria: Tréninky
Kaňk 1:10.000, ČR, Středočeský
F1 Ondřejov (bez cest) (2019-02-13)
Mercoledì 13 Febbraio 2019
Categoria: F1 (noční)
1:10.000 Cirkumzenitál, ČR, Středočeský
noční, bez cest
F1 Brdce (2019-02-06)
Mercoledì 6 Febbraio 2019
Categoria: F1 (noční)
1:10.000 Brdce, ČR, Středočeský
noční
KAM trénink Všedobrovice (2019-02-03)
Domenica 3 Febbraio 2019
Categoria: Tréninky
1:10.000 Kozlíček, KAM, ČR, Středočeský
PZL Kavčí hory (2019-02-02)
Sabato 2 Febbraio 2019
Categoria: PZL
1:6000 MTBO Zimní Kavky, ČR, Praha
free order, sprint
PGP trénink - Dobřichovice (2019-02-02)
Sabato 2 Febbraio 2019
Categoria: Tréninky
1:asi 8300 Červená hlína, PGP Kalimero, ČR, Středočeský
PZL Mosty 5 (2019-01-31)
Giovedì 31 Gennaio 2019
Categoria: PZL
schematická, ČR, Praha
noční, sprint
F1 Borek (2019-01-30)
Mercoledì 30 Gennaio 2019
Categoria: F1 (noční)
1:10.000 Bor, DOK, ČR, Středočeský
noční
PZL Opět na Kozla (2019-01-27)
Domenica 27 Gennaio 2019
Categoria: PZL
1:16.000 Kozel I a II (1977 a 1980), ČR, Středočeský
F1 Studený vrch (2019-01-23)
Mercoledì 23 Gennaio 2019
Categoria: F1 (noční)
1:10 000 Studený vrch, ČR, Středočeský
noční
KAM trénink Vavřetice (2019-01-20)
Domenica 20 Gennaio 2019
Categoria: Tréninky
Gabrhele, 1:10000, KAM
middle
PZL Veltruský park (2019-01-19)
Sabato 19 Gennaio 2019
Categoria: PZL
Veltruský park, 1:10000, KPY
klasika
F1 Ostrov (2019-01-16)
Mercoledì 16 Gennaio 2019
Categoria: F1 (noční)
1:15.000 Ostrov, ČR, Středočeský
noční
RIC trénink Jureček (2019-01-13)
Domenica 13 Gennaio 2019
Categoria: Tréninky
Jureček, 1:15000, RIC
middle
PZL Po stopách trilobita (2019-01-12)
Sabato 12 Gennaio 2019
Categoria: PZL
Skryje, 1:10000, Tonda Semerád
PZL Noční Hrádek (2019-01-10)
Giovedì 10 Gennaio 2019
Categoria: PZL
Pootočený Hrádek MTBO, 1:10000, Příba
noční scorelauf 2h
zmatený začátek - na 1. kontrolu zbytečně daleko po cestě, dalo se odbočit dřív, navíc jsem potom netrefila správnou ce...
F1 Černý mlýn (2019-01-09)
Mercoledì 9 Gennaio 2019
Categoria: F1 (noční)
Černý mlýn bez cest, 1:10000, Jelínkovi
noční
k2 - moc dloho jsem se nahoře držela cesty a potom zvolila jistotu s lávkou a známou cestou,což asi byla trošičku ztráta; ...
KAM trénink Ládví (2019-01-06)
Domenica 6 Gennaio 2019
Categoria: Tréninky
Valnovka, 1:10000, KAM, ČR, Středočeský
middle
k3 - zřejmě bylo zbytečné jít po cestě, stačilo jít na směr, k6 - za domečkem jsem se nasměrovala na k17, místo na svo...
F1 Valnovka (2019-01-02)
Mercoledì 2 Gennaio 2019
Categoria: F1 (noční)
1:10.000 Valnovka, ČR, Středočeský
noční
Zvolský novoroční paměťák (2019-01-01)
Martedì 1 Gennaio 2019
Categoria: Závody
velká na zemi, žádná v ruce, OB Zvole, ČR, Středočeský
paměťák
1. místo mezi ženami :) ale konkurence nebyla nijak urputná...