RSS feed

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvovala.

O-Liga Zátišský potok (A) (08-10-2019)
Mardi 8 Octobre 2019
Catégorie: Závody
1:10.000 Zátišský potok, Mrazák, ČR, Praha
MČR družstev - MIX (06-10-2019)
Dimanche 6 Octobre 2019
Catégorie: Závody
1:10.000 U sv. Jiljí, PGP, ČR, Ústecký / Plzeňs
štafety, relais 3
MČR štafet - MIX (05-10-2019)
Samedi 5 Octobre 2019
Catégorie: Závody
1:10.000 Blatenský svah, PGP, ČR, Ústecký/Plzeňský
štafety, relais 3
VZ JE Staré splavy - sprint D21A (28-09-2019)
Samedi 28 Septembre 2019
Catégorie: Závody
1:4000 Staré Splavy, DOK, ČR, Liberecký
sprint|Résultats
OŽ JE krátká Staré Splavy - D21L (28-09-2019)
Samedi 28 Septembre 2019
Catégorie: Závody
1:10.000 Na Pancíři, DOK, ČR, Liberecký
krátká|Résultats
MČR klasika - finále (D21C) (22-09-2019)
Dimanche 22 Septembre 2019
Catégorie: Závody
1:15.000 Maliník Bručoun, TJN, ČR, Liberecký
klasika|Résultats
MČR klasika - kvalifikace (D21D) (21-09-2019)
Samedi 21 Septembre 2019
Catégorie: Závody
1:15.000 Maliník Hašlerka, TJN, ČR, Liberecký
klasika|Résultats
žákovské štafety - OPEN (18-09-2019)
Mercredi 18 Septembre 2019
Catégorie: Tréninky
1:10.000 Hrádek, SK Zvole, ČR, Praha
štafety, relais 3
ČPŠ - štafety MIX (15-09-2019)
Dimanche 15 Septembre 2019
Catégorie: Závody
1:10.000 Rasova rokle, VLI, ČR, Liberecký
štafety, relais 3
ŽA sprint - Český Dub (14-09-2019)
Samedi 14 Septembre 2019
Catégorie: Závody
1:4000 Český Dub, VLI, ČR, Liberecký
sprint
ČPŠ - štafeta MIX (14-09-2019)
Samedi 14 Septembre 2019
Catégorie: Závody
1:10.000 Zvonice, TUR, ČR, Liberecký
štafety, relais 1
ŽB Krhanice/Těptín - krátká D21B (08-09-2019)
Dimanche 8 Septembre 2019
Catégorie: Závody
1:10.000 Požáry, KAM, ČR, Středočeský
krátká
ŽB Krhanice - klasika D21B (07-09-2019)
Samedi 7 Septembre 2019
Catégorie: Závody
1:15.000 Grybla, KAM, ČR, Středočeský
klasika
O-Liga Valy (03-09-2019)
Mardi 3 Septembre 2019
Catégorie: Tréninky
1:10.000 Valy (2003), Mrazák, ČR, Praha
Cena východních Čech - doprovodný sprint D21A (31-08-2019)
Samedi 31 Août 2019
Catégorie: Závody
1:4000 Čáslav, LPU, ČR, Středočeský
sprint|Résultats
Cena východních Čech E2 - klasika (D21A) (31-08-2019)
Samedi 31 Août 2019
Catégorie: Závody
1:10.000 U Vedralky, LPU, ČR, Pardubický/Střed
klasika|Résultats
Cena východních Čech E1 - krátká (D21A) (30-08-2019)
Vendredi 30 Août 2019
Catégorie: Závody
1:10.000 U Bláta, LPU, ČR, Pardubický
krátká|Résultats
O-Liga Klánovice (27-08-2019)
Mardi 27 Août 2019
Catégorie: Tréninky
1:10.000 Divoký západ, Mrazák, ČR, Praha
PP E3 - krátká (D21A) (25-08-2019)
Dimanche 25 Août 2019
Catégorie: Závody
1:10.000 Stávek, TUR, ČR, Královehradecký
krátká
PP E2 - klasika (D21A) (24-08-2019)
Samedi 24 Août 2019
Catégorie: Závody
1:10.000 Bukovec, TUR, ČR, Královehradecký
klasika|Résultats
PP E1 - krátká (D21A) (23-08-2019)
Vendredi 23 Août 2019
Catégorie: Závody
1:10.000 Vyskeř, TUR, ČR, Královehradecký
krátká
O-Liga Milíčák (20-08-2019)
Mardi 20 Août 2019
Catégorie: Tréninky
1:10.000 Milíčák a halda, Mrazák, ČR, Praha
Rumcajsovy míle E3 - krátká (D21A) (18-08-2019)
Dimanche 18 Août 2019
Catégorie: Závody
1:10.000 Hůrka, SJC, ČR, Královehradecký
krátká
Rumcajsovy míle E2 - klasika (D21A) (17-08-2019)
Samedi 17 Août 2019
Catégorie: Závody
1:10.000 Pařez, SJC, ČR, Královehradecký
klasika
Rumcajsovy míle E1 - krátká (D21A) (16-08-2019)
Vendredi 16 Août 2019
Catégorie: Tréninky
1:10.000 Kazatelna, SJC, ČR, Královehradecký
krátká
O-Liga Zbraslav (13-08-2019)
Mardi 13 Août 2019
Catégorie: Tréninky
1:10.000 Keltské hradiště, Mrazák, ČR, Praha
Orienteering Adventure E5 - zkrácená (D21A) (11-08-2019)
Dimanche 11 Août 2019
Catégorie: Závody
1:10.000 Dívčí lávky, OAV, ČR, Královehradecký
zkrácená
Orienteering Adventure - E4 middle (10-08-2019)
Samedi 10 Août 2019
Catégorie: Závody
1:10.000 Přední Planina, OAV, ČR, Královehradecký
middle|Résultats
Orienteering Adventure - E3 downhill klasika (09-08-2019)
Vendredi 9 Août 2019
Catégorie: Závody
1:10.000 Hromovka, OAV, ČR, Královehradecký
klasika|Résultats
Orienteering Adventure E3 - middle (D21A) (08-08-2019)
Jeudi 8 Août 2019
Catégorie: Závody
1:10.000 Krakonoš, OAV, ČR, Královehradecký
middle
Orienteering Adventure - nočák (07-08-2019)
Mercredi 7 Août 2019
Catégorie: Závody
1:5000 Dolská, OAV, ČR, Královehradecký
noční
Orienteering Adventure E1 - sprint D21A (07-08-2019)
Mercredi 7 Août 2019
Catégorie: Závody
1:4000 Špindl, OAV, ČR, Královehradecký
sprint|Résultats
Loko Tour - middle (04-08-2019)
Dimanche 4 Août 2019
Catégorie: Závody
1:10.000 Vodní zámek, ČR, Liberecký
middle
Loko Tour - klasika (D21A) (03-08-2019)
Samedi 3 Août 2019
Catégorie: Závody
1:10.000 Kanál, ČR, Liberecký
klasika
Bohemia Orienteering 2019 - E5 (D21A) (28-07-2019)
Dimanche 28 Juillet 2019
Catégorie: Závody
1:10.000 Pod Strážištěm, OK Nový Bor, ČR, Ústecký
klasika|Résultats
Bohemia Orienteering 2019 - E4 (D21A) (27-07-2019)
Samedi 27 Juillet 2019
Catégorie: Závody
1:7500 Srbský kámen, OK Nový Bor, ČR, Ústecký
krátká|Résultats
Bohemia Orienteering 2019 - E3 (D21A) (26-07-2019)
Vendredi 26 Juillet 2019
Catégorie: Závody
1:10.000 Údolí vzdechů, OK Nový Bor, ČR, Liberecký
klasika|Résultats
Bohemia Orienteering 2019 - E2 (D21A) (25-07-2019)
Jeudi 25 Juillet 2019
Catégorie: Závody
1:10.000 Jezírko, OK Nový Bor, ČR, Liberecký
krátká|Résultats
Bohemia Orienteering 2019 - E1 (D21A) (24-07-2019)
Mercredi 24 Juillet 2019
Catégorie: Závody
1:10.000 Radvanecké houpačky, OK Nový Bor, ČR, Liberecký
klasika|Résultats
O-Liga - Šárka B (16-07-2019)
Mardi 16 Juillet 2019
Catégorie: Tréninky
1:10.000 Divoká Šárka, Mrazák, ČR, Praha
HSH Vysočina - zkrácená E3 (D21A) (14-07-2019)
Dimanche 14 Juillet 2019
Catégorie: Závody
10.000 U Zabitého, ČR, Vysočina
zkrácená|Résultats
HSH Vysočina - klasika (D21A) (13-07-2019)
Samedi 13 Juillet 2019
Catégorie: Závody
1:10.000 Formanovo bahno, ČR, Vysočina
klasika|Résultats
HSH Vysočina - krátká (D21A) (12-07-2019)
Vendredi 12 Juillet 2019
Catégorie: Závody
1:10.000 U Zabitého, ČR, Vysočina
krátká|Résultats
O-Liga Ládví - A (09-07-2019)
Mardi 9 Juillet 2019
Catégorie: Tréninky
1:7500 Ládví, Mrazák, ČR, Praha
free order
Třemošná E3 - klasika D21 (07-07-2019)
Dimanche 7 Juillet 2019
Catégorie: Závody
1:15.000 Jakpa tutady?, LPU, ČR, Plzeňský
klasika|Résultats
Třemošná - SMIK (06-07-2019)
Samedi 6 Juillet 2019
Catégorie: Závody
1:10.000 Pocem, nýčko tuta, dýl popondaná, LPU, ČR, Plzeňský
SMIK|Résultats
Třemošná E2 - krátká D21 (06-07-2019)
Samedi 6 Juillet 2019
Catégorie: Závody
1:10.000 Třemošná E2, LPU, ČR, Plzeňský
krátká|Résultats
Třemošná E1 - zkrácená D21 (05-07-2019)
Vendredi 5 Juillet 2019
Catégorie: Závody
1:10.000 Třemošná E1, LPU, ČR, Plzeňský
zkrácená|Résultats
O-Liga Hrádek (AU) (25-06-2019)
Mardi 25 Juin 2019
Catégorie: Tréninky
1:10.000 Hrádek (vrstevnicovka), Mrazák, ČR, Praha
MČR krátká - T (23-06-2019)
Dimanche 23 Juin 2019
Catégorie: Závody
1:10.000 Horní panská, LTU, ČR, Královehradecký
krátká
MČR krátká - T (22-06-2019)
Samedi 22 Juin 2019
Catégorie: Závody
1:10.000 Čížkovy kameny, LTU, ČR, Královehradecký
krátká
PPŽ Klacky štafety (19-06-2019)
Mercredi 19 Juin 2019
Catégorie: Závody
1:5000 Řepy, USK, ČR, Praha
štafety, relais 1
O-Liga Chuchle (18-06-2019)
Mardi 18 Juin 2019
Catégorie: Tréninky
1:10.000 Klobouk, Mrazák, ČR, Praha
krátká
ŽA klasika Kamzík (16-06-2019)
Dimanche 16 Juin 2019
Catégorie: Závody
1:15.000 Nimrod, MLA, ČR, Karlovarský
klasika|Résultats
ŽB krátká Kamzík (15-06-2019)
Samedi 15 Juin 2019
Catégorie: Závody
1:10.000 Kamzík, MLA, ČR, Karlovarský
krátká|Résultats
PPŽ Balabenka (12-06-2019)
Mercredi 12 Juin 2019
Catégorie: Závody
1:4000 Máchalka, KAM, ČR, Praha
sprint?
EPO Všenory (11-06-2019)
Mardi 11 Juin 2019
Catégorie: EPO
1:10.000 Červená hlína, EPO, ČR, Středočeský
krátká
OŽ Poteplí (09-06-2019)
Dimanche 9 Juin 2019
Catégorie: Závody
1:10.000 Brdce, LOS Mělník, ČR, Středočeský
krátká|Résultats
MO JM a Vy Křižánky (08-06-2019)
Samedi 8 Juin 2019
Catégorie: Závody
1:15.000 Čtyři palice, OSN, PBM, ČR, Vysočina
klasika|Résultats
PPŽ Prosek (T5) (05-06-2019)
Mercredi 5 Juin 2019
Catégorie: Tréninky
Park přátelství, 1:4000, TAP
sprint
O-Liga #1 - Hostivař (04-06-2019)
Mardi 4 Juin 2019
Catégorie: Tréninky
1:10.000 Přehrada, Mrazák, ČR, Praha
ŽA Skalka u Doks - krátká D21A (02-06-2019)
Dimanche 2 Juin 2019
Catégorie: Závody
1:10.000 Dlouhý důl, DKP, DOK, ČR, Liberecký
krátká|Résultats
ŽA Skalka u Doks - klasika D21A (01-06-2019)
Samedi 1 Juin 2019
Catégorie: Závody
1:10.000 Selská rokle, DKP, DOK, ČR, Liberecký
klasika|Résultats
PPŽ Krčák - T5 Ultimate (29-05-2019)
Mercredi 29 Mai 2019
Catégorie: Závody
1:10.000 Hrádek (bez cest), PGP, ČR, Praha
bez cest|Résultats
OŽ klasika Hluboká (D21) (26-05-2019)
Dimanche 26 Mai 2019
Catégorie: Závody
1:15.000 Kuchyňka, KRL, ČR, Plzeňský
klasika|Résultats
MO klasika Myšlín (D21L) (25-05-2019)
Samedi 25 Mai 2019
Catégorie: Závody
1:15.000 Vlčí halíř, RIC, ČR, Středočeský
klasika|Résultats
PPŽ Troja (T5) (22-05-2019)
Mercredi 22 Mai 2019
Catégorie: Tréninky
Horní Troja, 1:5000, TJP
krátká
MČR sprintových štafet (Open) (19-05-2019)
Dimanche 19 Mai 2019
Catégorie: Tréninky
Polabiny open, 1:4000, LPU, ČR, Pardubický
sprint
MČR ve sprintu (D21A) (18-05-2019)
Samedi 18 Mai 2019
Catégorie: Závody
Čáslav, 1:4000, LPU, ČR, Středočeský
sprint
PPŽ Divoká Šárka (15-05-2019)
Mercredi 15 Mai 2019
Catégorie: Tréninky
Divoká Šárka, 1:10000, FSP
krátká
Saxbo - krátká (12-05-2019)
Dimanche 12 Mai 2019
Catégorie: Závody
1:10.000 Bömisches Tor / Česká brána, Turbine Zittau / OK Chrastava, Německo
krátká
Saxbo - klasika (11-05-2019)
Samedi 11 Mai 2019
Catégorie: Závody
1:10.000 Heideberg / Vřesový vrch, Turbine Zittau / OK Chrastava, Německo
klasika|Résultats
MO krátká Všenory (D21L) (08-05-2019)
Mercredi 8 Mai 2019
Catégorie: Závody
1:10.000 Červené hlína západ, VSP, ČR, Středočeský
krátká|Résultats
OŽ krátká VY - Lipnice (04-05-2019)
Samedi 4 Mai 2019
Catégorie: Závody
1:10.000 Bretschneiderova ucho, ČR, Vysočina
krátká
OŽ Čelákovice (D21L) (01-05-2019)
Mercredi 1 Mai 2019
Catégorie: Závody
Čelákovice, 1:4000, SPC
sprint
OŽ klasika - Chyňava (28-04-2019)
Dimanche 28 Avril 2019
Catégorie: Závody
1:10.000 Schrboroh, SCP, ČR, Středočeský
klasika
MO krátká Pintovka (D21) (27-04-2019)
Samedi 27 Avril 2019
Catégorie: Závody
1:10.000 Pintovka, VTA, ČR, Jihočeský
krátká
EPO Bohnice (23-04-2019)
Mardi 23 Avril 2019
Catégorie: Závody
1:5000 Bohnice, EPO, ČR, Praha
free order
Velikonoce ve skalách E3 (21-04-2019)
Dimanche 21 Avril 2019
Catégorie: Závody
1:10.000 Skleněný vrch, DKP, ČR, Liberecký
klasika
Velikonoce ve skalách E2 (20-04-2019)
Samedi 20 Avril 2019
Catégorie: Závody
1:10.000 Kozelská rokle, DKP, ČR, Liberecký
klasika
Velikonoce ve skalách 2019 (19-04-2019)
Vendredi 19 Avril 2019
Catégorie: Závody
Pavlínino údolí 1:10.000, DKP, ČR, Liberecký
zkrácená
EPO Hostivař (09-04-2019)
Mardi 9 Avril 2019
Catégorie: EPO
1:7500 Hostík 2019, EPO, ČR, Praha
OŽ krátká Týnec nad Sázavou (07-04-2019)
Dimanche 7 Avril 2019
Catégorie: Závody
1:10.000 Holý vrch, EKP, ČR, Středočeský
krátká
MO sprint Gröbovka (06-04-2019)
Samedi 6 Avril 2019
Catégorie: Závody
1:4000 Gröbovka, KAM, ČR, Praha
sprint
OŽ krátká - Kejkol (D21L) (31-03-2019)
Dimanche 31 Mars 2019
Catégorie: Závody
1:10.000 Horka, SKOB Slaný, ČR, Středočeský
krátká
MO P+StČ v nočním OB - Kejkol (D21) (30-03-2019)
Samedi 30 Mars 2019
Catégorie: Závody
1:10.000 Kejkol, SKOB Slaný, ČR, Středočeský
noční|Résultats
MO JČ štafet - Dobrá Voda (MIX) (30-03-2019)
Samedi 30 Mars 2019
Catégorie: Závody
1:5000 Dobrovodské lomy, OPI, ČR, Jihočeský
štafety, relais 1
MO JČ ve sprintu - Dobrá Voda (D21) (30-03-2019)
Samedi 30 Mars 2019
Catégorie: Závody
1:5000 Mariánský pramen, ČR, Jihočeský
sprint
F1 MrrDěd (27-03-2019)
Mercredi 27 Mars 2019
Catégorie: F1 (noční)
1:10.000 MrrDěd (vrstevnice + cesty), JK, ČR, Středočeský
noční
EPO Motol (FO) (26-03-2019)
Mardi 26 Mars 2019
Catégorie: EPO
1:10.000 Sauna + apendixy, EPO, ČR, Praha
free order
OŽ Trávčice (24-03-2019)
Dimanche 24 Mars 2019
Catégorie: Závody
1:15.000 Travčický les, ROU, ČR, Ústecký
klasika
Jarní pohár - štafety MIX / 1 (23-03-2019)
Samedi 23 Mars 2019
Catégorie: Závody
1:10.000 Na haltýři, PHK, ČR, Královehradecký
štafety, relais 1
Jarní pohár - noční D21A (22-03-2019)
Vendredi 22 Mars 2019
Catégorie: Závody
1:10.000 Cesta myslivců, PHK, ČR, Královehradecký
noční
K1 - špatný směr při přeběhu cesty K4 - na rozcestí špatná cesta (paralelní chyba) a potom jsem vůbec nevěděla, kde ...
F1 Mrak a vy (20-03-2019)
Mercredi 20 Mars 2019
Catégorie: F1 (noční)
Mrákavy, 1:10000, Cáš a Kájule
noční
PZL Jarní sprint (17-03-2019)
Dimanche 17 Mars 2019
Catégorie: PZL
Opatov, 1:4000, švýcárna, Baldrianovi
sprint, volné pořadí
Jarní skály - D21A (16-03-2019)
Samedi 16 Mars 2019
Catégorie: Závody
1:15.000 Kost - jih, TUV, ČR, Královehradecký
klasika|Résultats
MO JČ oblasti v NOB - D21 (15-03-2019)
Vendredi 15 Mars 2019
Catégorie: Závody
1:10.000 Kozí hrádek, KTA,VTA, ČR, Jihočeský
noční|Résultats
F1 Vrstevnicový Vrabec (13-03-2019)
Mercredi 13 Mars 2019
Catégorie: F1 (noční)
1:10.000 Vrabec - vrstevnicovka, ČR, Středočeský
noční
EPO Šárka z Nebušic (12-03-2019)
Mardi 12 Mars 2019
Catégorie: EPO
1:7500 Šárka z Nebušic, ČR, Praha
free order
PZL Hostivické sprintování (10-03-2019)
Dimanche 10 Mars 2019
Catégorie: PZL
1:4000 Hostivické uličky, HCE, ČR, Středočeský
sprint
PZL Praga Magica (09-03-2019)
Samedi 9 Mars 2019
Catégorie: PZL
Praga Caput Regni MMXIX, 1:4500, 1:5000, Jéňa Šváb
volné pořadí
KAM trénink Požáry (03-03-2019)
Dimanche 3 Mars 2019
Catégorie: Tréninky
1:10:000 Požáry, KAM, ČR, Středočeský
F1 Gabrhele - střední (bez cest) (27-02-2019)
Mercredi 27 Février 2019
Catégorie: F1 (noční)
1:10.000 Gabrhele, ČR, Středočeský
noční, bez cest
PGP trénink Jíloviště (23-02-2019)
Samedi 23 Février 2019
Catégorie: Tréninky
Jíloviště jih, 1:10000, PGP
middle
F1 Bzdinka (20-02-2019)
Mercredi 20 Février 2019
Catégorie: F1 (noční)
Bzdinka, 1:10000, Jockey
noční
RIC trénink - Senohraby (17-02-2019)
Dimanche 17 Février 2019
Catégorie: Tréninky
1:10.000 Vávrův palouk, Hláska a spol., RIC, ČR, Středočeský
Kaňk - sběr (16-02-2019)
Samedi 16 Février 2019
Catégorie: Tréninky
Kaňk 1:10.000, ČR, Středočeský
Kaňk - věšení (16-02-2019)
Samedi 16 Février 2019
Catégorie: Tréninky
Kaňk 1:10.000, ČR, Středočeský
F1 Ondřejov (bez cest) (13-02-2019)
Mercredi 13 Février 2019
Catégorie: F1 (noční)
1:10.000 Cirkumzenitál, ČR, Středočeský
noční, bez cest
F1 Brdce (06-02-2019)
Mercredi 6 Février 2019
Catégorie: F1 (noční)
1:10.000 Brdce, ČR, Středočeský
noční
KAM trénink Všedobrovice (03-02-2019)
Dimanche 3 Février 2019
Catégorie: Tréninky
1:10.000 Kozlíček, KAM, ČR, Středočeský
PZL Kavčí hory (02-02-2019)
Samedi 2 Février 2019
Catégorie: PZL
1:6000 MTBO Zimní Kavky, ČR, Praha
free order, sprint
PGP trénink - Dobřichovice (02-02-2019)
Samedi 2 Février 2019
Catégorie: Tréninky
1:asi 8300 Červená hlína, PGP Kalimero, ČR, Středočeský
PZL Mosty 5 (31-01-2019)
Jeudi 31 Janvier 2019
Catégorie: PZL
schematická, ČR, Praha
noční, sprint
F1 Borek (30-01-2019)
Mercredi 30 Janvier 2019
Catégorie: F1 (noční)
1:10.000 Bor, DOK, ČR, Středočeský
noční
PZL Opět na Kozla (27-01-2019)
Dimanche 27 Janvier 2019
Catégorie: PZL
1:16.000 Kozel I a II (1977 a 1980), ČR, Středočeský
F1 Studený vrch (23-01-2019)
Mercredi 23 Janvier 2019
Catégorie: F1 (noční)
1:10 000 Studený vrch, ČR, Středočeský
noční
KAM trénink Vavřetice (20-01-2019)
Dimanche 20 Janvier 2019
Catégorie: Tréninky
Gabrhele, 1:10000, KAM
middle
PZL Veltruský park (19-01-2019)
Samedi 19 Janvier 2019
Catégorie: PZL
Veltruský park, 1:10000, KPY
klasika
F1 Ostrov (16-01-2019)
Mercredi 16 Janvier 2019
Catégorie: F1 (noční)
1:15.000 Ostrov, ČR, Středočeský
noční
RIC trénink Jureček (13-01-2019)
Dimanche 13 Janvier 2019
Catégorie: Tréninky
Jureček, 1:15000, RIC
middle
PZL Po stopách trilobita (12-01-2019)
Samedi 12 Janvier 2019
Catégorie: PZL
Skryje, 1:10000, Tonda Semerád
PZL Noční Hrádek (10-01-2019)
Jeudi 10 Janvier 2019
Catégorie: PZL
Pootočený Hrádek MTBO, 1:10000, Příba
noční scorelauf 2h
zmatený začátek - na 1. kontrolu zbytečně daleko po cestě, dalo se odbočit dřív, navíc jsem potom netrefila správnou ce...
F1 Černý mlýn (09-01-2019)
Mercredi 9 Janvier 2019
Catégorie: F1 (noční)
Černý mlýn bez cest, 1:10000, Jelínkovi
noční
k2 - moc dloho jsem se nahoře držela cesty a potom zvolila jistotu s lávkou a známou cestou,což asi byla trošičku ztráta; ...
KAM trénink Ládví (06-01-2019)
Dimanche 6 Janvier 2019
Catégorie: Tréninky
Valnovka, 1:10000, KAM, ČR, Středočeský
middle
k3 - zřejmě bylo zbytečné jít po cestě, stačilo jít na směr, k6 - za domečkem jsem se nasměrovala na k17, místo na svo...
F1 Valnovka (02-01-2019)
Mercredi 2 Janvier 2019
Catégorie: F1 (noční)
1:10.000 Valnovka, ČR, Středočeský
noční
Zvolský novoroční paměťák (01-01-2019)
Mardi 1 Janvier 2019
Catégorie: Závody
velká na zemi, žádná v ruce, OB Zvole, ČR, Středočeský
paměťák
1. místo mezi ženami :) ale konkurence nebyla nijak urputná...