RSS voog

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvovala.

O-Liga Zbraslav (2019-08-13)
teisipäev 13 august 2019
Kategooria: Tréninky
1:10.000 Keltské hradiště, Mrazák, ČR, Praha
Orienteering Adventure E5 - zkrácená (D21A) (2019-08-11)
pühapäev 11 august 2019
Kategooria: Závody
1:10.000 Dívčí lávky, OAV, ČR, Královehradecký
zkrácená
Orienteering Adventure - E4 middle (2019-08-10)
laupäev 10 august 2019
Kategooria: Závody
1:10.000 Přední Planina, OAV, ČR, Královehradecký
middle|Tulemused
Orienteering Adventure - E3 downhill klasika (2019-08-09)
reede 9 august 2019
Kategooria: Závody
1:10.000 Hromovka, OAV, ČR, Královehradecký
klasika|Tulemused
Orienteering Adventure E3 - middle (D21A) (2019-08-08)
neljapäev 8 august 2019
Kategooria: Závody
1:10.000 Krakonoš, OAV, ČR, Královehradecký
middle
Orienteering Adventure - nočák (2019-08-07)
kolmapäev 7 august 2019
Kategooria: Závody
1:5000 Dolská, OAV, ČR, Královehradecký
noční
Orienteering Adventure E1 - sprint D21A (2019-08-07)
kolmapäev 7 august 2019
Kategooria: Závody
1:4000 Špindl, OAV, ČR, Královehradecký
sprint|Tulemused
Loko Tour - middle (2019-08-04)
pühapäev 4 august 2019
Kategooria: Závody
1:10.000 Vodní zámek, ČR, Liberecký
middle
Loko Tour - klasika (D21A) (2019-08-03)
laupäev 3 august 2019
Kategooria: Závody
1:10.000 Kanál, ČR, Liberecký
klasika
Bohemia Orienteering 2019 - E5 (D21A) (2019-07-28)
pühapäev 28 juuli 2019
Kategooria: Závody
1:10.000 Pod Strážištěm, OK Nový Bor, ČR, Ústecký
klasika|Tulemused
Bohemia Orienteering 2019 - E4 (D21A) (2019-07-27)
laupäev 27 juuli 2019
Kategooria: Závody
1:7500 Srbský kámen, OK Nový Bor, ČR, Ústecký
krátká|Tulemused
Bohemia Orienteering 2019 - E3 (D21A) (2019-07-26)
reede 26 juuli 2019
Kategooria: Závody
1:10.000 Údolí vzdechů, OK Nový Bor, ČR, Liberecký
klasika|Tulemused
Bohemia Orienteering 2019 - E2 (D21A) (2019-07-25)
neljapäev 25 juuli 2019
Kategooria: Závody
1:10.000 Jezírko, OK Nový Bor, ČR, Liberecký
krátká|Tulemused
Bohemia Orienteering 2019 - E1 (D21A) (2019-07-24)
kolmapäev 24 juuli 2019
Kategooria: Závody
1:10.000 Radvanecké houpačky, OK Nový Bor, ČR, Liberecký
klasika|Tulemused
O-Liga - Šárka B (2019-07-16)
teisipäev 16 juuli 2019
Kategooria: Tréninky
1:10.000 Divoká Šárka, Mrazák, ČR, Praha
HSH Vysočina - zkrácená E3 (D21A) (2019-07-14)
pühapäev 14 juuli 2019
Kategooria: Závody
10.000 U Zabitého, ČR, Vysočina
zkrácená|Tulemused
HSH Vysočina - klasika (D21A) (2019-07-13)
laupäev 13 juuli 2019
Kategooria: Závody
1:10.000 Formanovo bahno, ČR, Vysočina
klasika|Tulemused
HSH Vysočina - krátká (D21A) (2019-07-12)
reede 12 juuli 2019
Kategooria: Závody
1:10.000 U Zabitého, ČR, Vysočina
krátká|Tulemused
O-Liga Ládví - A (2019-07-09)
teisipäev 9 juuli 2019
Kategooria: Tréninky
1:7500 Ládví, Mrazák, ČR, Praha
free order
Třemošná E3 - klasika D21 (2019-07-07)
pühapäev 7 juuli 2019
Kategooria: Závody
1:15.000 Jakpa tutady?, LPU, ČR, Plzeňský
klasika|Tulemused
Třemošná - SMIK (2019-07-06)
laupäev 6 juuli 2019
Kategooria: Závody
1:10.000 Pocem, nýčko tuta, dýl popondaná, LPU, ČR, Plzeňský
SMIK|Tulemused
Třemošná E2 - krátká D21 (2019-07-06)
laupäev 6 juuli 2019
Kategooria: Závody
1:10.000 Třemošná E2, LPU, ČR, Plzeňský
krátká|Tulemused
Třemošná E1 - zkrácená D21 (2019-07-05)
reede 5 juuli 2019
Kategooria: Závody
1:10.000 Třemošná E1, LPU, ČR, Plzeňský
zkrácená|Tulemused
O-Liga Hrádek (AU) (2019-06-25)
teisipäev 25 juuni 2019
Kategooria: Tréninky
1:10.000 Hrádek (vrstevnicovka), Mrazák, ČR, Praha
MČR krátká - T (2019-06-23)
pühapäev 23 juuni 2019
Kategooria: Závody
1:10.000 Horní panská, LTU, ČR, Královehradecký
krátká
MČR krátká - T (2019-06-22)
laupäev 22 juuni 2019
Kategooria: Závody
1:10.000 Čížkovy kameny, LTU, ČR, Královehradecký
krátká
PPŽ Klacky štafety (2019-06-19)
kolmapäev 19 juuni 2019
Kategooria: Závody
1:5000 Řepy, USK, ČR, Praha
štafety, vahetus 1
O-Liga Chuchle (2019-06-18)
teisipäev 18 juuni 2019
Kategooria: Tréninky
1:10.000 Klobouk, Mrazák, ČR, Praha
krátká
ŽA klasika Kamzík (2019-06-16)
pühapäev 16 juuni 2019
Kategooria: Závody
1:15.000 Nimrod, MLA, ČR, Karlovarský
klasika|Tulemused
ŽB krátká Kamzík (2019-06-15)
laupäev 15 juuni 2019
Kategooria: Závody
1:10.000 Kamzík, MLA, ČR, Karlovarský
krátká|Tulemused
PPŽ Balabenka (2019-06-12)
kolmapäev 12 juuni 2019
Kategooria: Závody
1:4000 Máchalka, KAM, ČR, Praha
sprint?
EPO Všenory (2019-06-11)
teisipäev 11 juuni 2019
Kategooria: EPO
1:10.000 Červená hlína, EPO, ČR, Středočeský
krátká
OŽ Poteplí (2019-06-09)
pühapäev 9 juuni 2019
Kategooria: Závody
1:10.000 Brdce, LOS Mělník, ČR, Středočeský
krátká|Tulemused
MO JM a Vy Křižánky (2019-06-08)
laupäev 8 juuni 2019
Kategooria: Závody
1:15.000 Čtyři palice, OSN, PBM, ČR, Vysočina
klasika|Tulemused
PPŽ Prosek (T5) (2019-06-05)
kolmapäev 5 juuni 2019
Kategooria: Tréninky
Park přátelství, 1:4000, TAP
sprint
O-Liga #1 - Hostivař (2019-06-04)
teisipäev 4 juuni 2019
Kategooria: Tréninky
1:10.000 Přehrada, Mrazák, ČR, Praha
ŽA Skalka u Doks - krátká D21A (2019-06-02)
pühapäev 2 juuni 2019
Kategooria: Závody
1:10.000 Dlouhý důl, DKP, DOK, ČR, Liberecký
krátká|Tulemused
ŽA Skalka u Doks - klasika D21A (2019-06-01)
laupäev 1 juuni 2019
Kategooria: Závody
1:10.000 Selská rokle, DKP, DOK, ČR, Liberecký
klasika|Tulemused
PPŽ Krčák - T5 Ultimate (2019-05-29)
kolmapäev 29 mai 2019
Kategooria: Závody
1:10.000 Hrádek (bez cest), PGP, ČR, Praha
bez cest|Tulemused
OŽ klasika Hluboká (D21) (2019-05-26)
pühapäev 26 mai 2019
Kategooria: Závody
1:15.000 Kuchyňka, KRL, ČR, Plzeňský
klasika|Tulemused
MO klasika Myšlín (D21L) (2019-05-25)
laupäev 25 mai 2019
Kategooria: Závody
1:15.000 Vlčí halíř, RIC, ČR, Středočeský
klasika|Tulemused
PPŽ Troja (T5) (2019-05-22)
kolmapäev 22 mai 2019
Kategooria: Tréninky
Horní Troja, 1:5000, TJP
krátká
MČR sprintových štafet (Open) (2019-05-19)
pühapäev 19 mai 2019
Kategooria: Tréninky
Polabiny open, 1:4000, LPU, ČR, Pardubický
sprint
MČR ve sprintu (D21A) (2019-05-18)
laupäev 18 mai 2019
Kategooria: Závody
Čáslav, 1:4000, LPU, ČR, Středočeský
sprint
PPŽ Divoká Šárka (2019-05-15)
kolmapäev 15 mai 2019
Kategooria: Tréninky
Divoká Šárka, 1:10000, FSP
krátká
Saxbo - krátká (2019-05-12)
pühapäev 12 mai 2019
Kategooria: Závody
1:10.000 Bömisches Tor / Česká brána, Turbine Zittau / OK Chrastava, Německo
krátká
Saxbo - klasika (2019-05-11)
laupäev 11 mai 2019
Kategooria: Závody
1:10.000 Heideberg / Vřesový vrch, Turbine Zittau / OK Chrastava, Německo
klasika|Tulemused
MO krátká Všenory (D21L) (2019-05-08)
kolmapäev 8 mai 2019
Kategooria: Závody
1:10.000 Červené hlína západ, VSP, ČR, Středočeský
krátká|Tulemused
OŽ krátká VY - Lipnice (2019-05-04)
laupäev 4 mai 2019
Kategooria: Závody
1:10.000 Bretschneiderova ucho, ČR, Vysočina
krátká
OŽ Čelákovice (D21L) (2019-05-01)
kolmapäev 1 mai 2019
Kategooria: Závody
Čelákovice, 1:4000, SPC
sprint
OŽ klasika - Chyňava (2019-04-28)
pühapäev 28 aprill 2019
Kategooria: Závody
1:10.000 Schrboroh, SCP, ČR, Středočeský
klasika
MO krátká Pintovka (D21) (2019-04-27)
laupäev 27 aprill 2019
Kategooria: Závody
1:10.000 Pintovka, VTA, ČR, Jihočeský
krátká
EPO Bohnice (2019-04-23)
teisipäev 23 aprill 2019
Kategooria: Závody
1:5000 Bohnice, EPO, ČR, Praha
free order
Velikonoce ve skalách E3 (2019-04-21)
pühapäev 21 aprill 2019
Kategooria: Závody
1:10.000 Skleněný vrch, DKP, ČR, Liberecký
klasika
Velikonoce ve skalách E2 (2019-04-20)
laupäev 20 aprill 2019
Kategooria: Závody
1:10.000 Kozelská rokle, DKP, ČR, Liberecký
klasika
Velikonoce ve skalách 2019 (2019-04-19)
reede 19 aprill 2019
Kategooria: Závody
Pavlínino údolí 1:10.000, DKP, ČR, Liberecký
zkrácená
EPO Hostivař (2019-04-09)
teisipäev 9 aprill 2019
Kategooria: EPO
1:7500 Hostík 2019, EPO, ČR, Praha
OŽ krátká Týnec nad Sázavou (2019-04-07)
pühapäev 7 aprill 2019
Kategooria: Závody
1:10.000 Holý vrch, EKP, ČR, Středočeský
krátká
MO sprint Gröbovka (2019-04-06)
laupäev 6 aprill 2019
Kategooria: Závody
1:4000 Gröbovka, KAM, ČR, Praha
sprint
OŽ krátká - Kejkol (D21L) (2019-03-31)
pühapäev 31 märts 2019
Kategooria: Závody
1:10.000 Horka, SKOB Slaný, ČR, Středočeský
krátká
MO P+StČ v nočním OB - Kejkol (D21) (2019-03-30)
laupäev 30 märts 2019
Kategooria: Závody
1:10.000 Kejkol, SKOB Slaný, ČR, Středočeský
noční|Tulemused
MO JČ štafet - Dobrá Voda (MIX) (2019-03-30)
laupäev 30 märts 2019
Kategooria: Závody
1:5000 Dobrovodské lomy, OPI, ČR, Jihočeský
štafety, vahetus 1
MO JČ ve sprintu - Dobrá Voda (D21) (2019-03-30)
laupäev 30 märts 2019
Kategooria: Závody
1:5000 Mariánský pramen, ČR, Jihočeský
sprint
F1 MrrDěd (2019-03-27)
kolmapäev 27 märts 2019
Kategooria: F1 (noční)
1:10.000 MrrDěd (vrstevnice + cesty), JK, ČR, Středočeský
noční
EPO Motol (FO) (2019-03-26)
teisipäev 26 märts 2019
Kategooria: EPO
1:10.000 Sauna + apendixy, EPO, ČR, Praha
free order
OŽ Trávčice (2019-03-24)
pühapäev 24 märts 2019
Kategooria: Závody
1:15.000 Travčický les, ROU, ČR, Ústecký
klasika
Jarní pohár - štafety MIX / 1 (2019-03-23)
laupäev 23 märts 2019
Kategooria: Závody
1:10.000 Na haltýři, PHK, ČR, Královehradecký
štafety, vahetus 1
Jarní pohár - noční D21A (2019-03-22)
reede 22 märts 2019
Kategooria: Závody
1:10.000 Cesta myslivců, PHK, ČR, Královehradecký
noční
K1 - špatný směr při přeběhu cesty K4 - na rozcestí špatná cesta (paralelní chyba) a potom jsem vůbec nevěděla, kde ...
F1 Mrak a vy (2019-03-20)
kolmapäev 20 märts 2019
Kategooria: F1 (noční)
Mrákavy, 1:10000, Cáš a Kájule
noční
PZL Jarní sprint (2019-03-17)
pühapäev 17 märts 2019
Kategooria: PZL
Opatov, 1:4000, švýcárna, Baldrianovi
sprint, volné pořadí
Jarní skály - D21A (2019-03-16)
laupäev 16 märts 2019
Kategooria: Závody
1:15.000 Kost - jih, TUV, ČR, Královehradecký
klasika|Tulemused
MO JČ oblasti v NOB - D21 (2019-03-15)
reede 15 märts 2019
Kategooria: Závody
1:10.000 Kozí hrádek, KTA,VTA, ČR, Jihočeský
noční|Tulemused
F1 Vrstevnicový Vrabec (2019-03-13)
kolmapäev 13 märts 2019
Kategooria: F1 (noční)
1:10.000 Vrabec - vrstevnicovka, ČR, Středočeský
noční
EPO Šárka z Nebušic (2019-03-12)
teisipäev 12 märts 2019
Kategooria: EPO
1:7500 Šárka z Nebušic, ČR, Praha
free order
PZL Hostivické sprintování (2019-03-10)
pühapäev 10 märts 2019
Kategooria: PZL
1:4000 Hostivické uličky, HCE, ČR, Středočeský
sprint
PZL Praga Magica (2019-03-09)
laupäev 9 märts 2019
Kategooria: PZL
Praga Caput Regni MMXIX, 1:4500, 1:5000, Jéňa Šváb
volné pořadí
KAM trénink Požáry (2019-03-03)
pühapäev 3 märts 2019
Kategooria: Tréninky
1:10:000 Požáry, KAM, ČR, Středočeský
F1 Gabrhele - střední (bez cest) (2019-02-27)
kolmapäev 27 veebruar 2019
Kategooria: F1 (noční)
1:10.000 Gabrhele, ČR, Středočeský
noční, bez cest
PGP trénink Jíloviště (2019-02-23)
laupäev 23 veebruar 2019
Kategooria: Tréninky
Jíloviště jih, 1:10000, PGP
middle
F1 Bzdinka (2019-02-20)
kolmapäev 20 veebruar 2019
Kategooria: F1 (noční)
Bzdinka, 1:10000, Jockey
noční
RIC trénink - Senohraby (2019-02-17)
pühapäev 17 veebruar 2019
Kategooria: Tréninky
1:10.000 Vávrův palouk, Hláska a spol., RIC, ČR, Středočeský
Kaňk - sběr (2019-02-16)
laupäev 16 veebruar 2019
Kategooria: Tréninky
Kaňk 1:10.000, ČR, Středočeský
Kaňk - věšení (2019-02-16)
laupäev 16 veebruar 2019
Kategooria: Tréninky
Kaňk 1:10.000, ČR, Středočeský
F1 Ondřejov (bez cest) (2019-02-13)
kolmapäev 13 veebruar 2019
Kategooria: F1 (noční)
1:10.000 Cirkumzenitál, ČR, Středočeský
noční, bez cest
F1 Brdce (2019-02-06)
kolmapäev 6 veebruar 2019
Kategooria: F1 (noční)
1:10.000 Brdce, ČR, Středočeský
noční
KAM trénink Všedobrovice (2019-02-03)
pühapäev 3 veebruar 2019
Kategooria: Tréninky
1:10.000 Kozlíček, KAM, ČR, Středočeský
PZL Kavčí hory (2019-02-02)
laupäev 2 veebruar 2019
Kategooria: PZL
1:6000 MTBO Zimní Kavky, ČR, Praha
free order, sprint
PGP trénink - Dobřichovice (2019-02-02)
laupäev 2 veebruar 2019
Kategooria: Tréninky
1:asi 8300 Červená hlína, PGP Kalimero, ČR, Středočeský
PZL Mosty 5 (2019-01-31)
neljapäev 31 jaanuar 2019
Kategooria: PZL
schematická, ČR, Praha
noční, sprint
F1 Borek (2019-01-30)
kolmapäev 30 jaanuar 2019
Kategooria: F1 (noční)
1:10.000 Bor, DOK, ČR, Středočeský
noční
PZL Opět na Kozla (2019-01-27)
pühapäev 27 jaanuar 2019
Kategooria: PZL
1:16.000 Kozel I a II (1977 a 1980), ČR, Středočeský
F1 Studený vrch (2019-01-23)
kolmapäev 23 jaanuar 2019
Kategooria: F1 (noční)
1:10 000 Studený vrch, ČR, Středočeský
noční
KAM trénink Vavřetice (2019-01-20)
pühapäev 20 jaanuar 2019
Kategooria: Tréninky
Gabrhele, 1:10000, KAM
middle
PZL Veltruský park (2019-01-19)
laupäev 19 jaanuar 2019
Kategooria: PZL
Veltruský park, 1:10000, KPY
klasika
F1 Ostrov (2019-01-16)
kolmapäev 16 jaanuar 2019
Kategooria: F1 (noční)
1:15.000 Ostrov, ČR, Středočeský
noční
RIC trénink Jureček (2019-01-13)
pühapäev 13 jaanuar 2019
Kategooria: Tréninky
Jureček, 1:15000, RIC
middle
PZL Po stopách trilobita (2019-01-12)
laupäev 12 jaanuar 2019
Kategooria: PZL
Skryje, 1:10000, Tonda Semerád
PZL Noční Hrádek (2019-01-10)
neljapäev 10 jaanuar 2019
Kategooria: PZL
Pootočený Hrádek MTBO, 1:10000, Příba
noční scorelauf 2h
zmatený začátek - na 1. kontrolu zbytečně daleko po cestě, dalo se odbočit dřív, navíc jsem potom netrefila správnou ce...
F1 Černý mlýn (2019-01-09)
kolmapäev 9 jaanuar 2019
Kategooria: F1 (noční)
Černý mlýn bez cest, 1:10000, Jelínkovi
noční
k2 - moc dloho jsem se nahoře držela cesty a potom zvolila jistotu s lávkou a známou cestou,což asi byla trošičku ztráta; ...
KAM trénink Ládví (2019-01-06)
pühapäev 6 jaanuar 2019
Kategooria: Tréninky
Valnovka, 1:10000, KAM, ČR, Středočeský
middle
k3 - zřejmě bylo zbytečné jít po cestě, stačilo jít na směr, k6 - za domečkem jsem se nasměrovala na k17, místo na svo...
F1 Valnovka (2019-01-02)
kolmapäev 2 jaanuar 2019
Kategooria: F1 (noční)
1:10.000 Valnovka, ČR, Středočeský
noční
Zvolský novoroční paměťák (2019-01-01)
teisipäev 1 jaanuar 2019
Kategooria: Závody
velká na zemi, žádná v ruce, OB Zvole, ČR, Středočeský
paměťák
1. místo mezi ženami :) ale konkurence nebyla nijak urputná...