RSS feed

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvovala.

PZL Tour de Prague (09/12/2018)
Sunday 9 December 2018
Category: PZL
1:12.000 Praha 8, Mrazák, ČR, Praha
ultralong :)|Results
PZL Tour de Prague (09/12/2018)
Sunday 9 December 2018
Category: Tréninky
1:12.000 Praha 9, Mrazák, ČR, Praha
ultralong :)|Results
F1 Říčany (05/12/2018)
Wednesday 5 December 2018
Category: F1 (noční)
1:10.000 Říčanský les, ČR, Středočeský
noční
PZL Noční hrádek (Pekelnice - bez cest) (04/12/2018)
Tuesday 4 December 2018
Category: PZL
1:10.000 Hrádek (bez cest), PGP, ČR, Praha
noční|Results
PZL Mikulášský orienťák pro Madlenku (03/12/2018)
Monday 3 December 2018
Category: PZL
1:3952 Vyšehrad za 5 minut 12, DKP, ČR, Praha
sprint + paměťáky, noční
PZL Čertův roh (02/12/2018)
Sunday 2 December 2018
Category: PZL
1:12.500 Goliáš, STP, ČR, Středočeský
PGP trénink - Říčany (01/12/2018)
Saturday 1 December 2018
Category: Tréninky
1:10.000 Údolí raků , PGP, ČR, Středočeský
PZL Nymburk (25/11/2018)
Sunday 25 November 2018
Category: PZL
Nymburk + Sportovní centrum Nymburk 1:6000, ČR, Středočeský
hodně dlouhý sprint|Results
BŽOB soustředění #4 - nočák °2 (24/11/2018)
Saturday 24 November 2018
Category: Tréninky
1:10.000 Kozí hrádek (bez hlavních cest), VTA, ČR, Jihočeský
noční
Ta osmička mi v lese přišla jako obrovská chyba - ale jinak vlastně celkem OK. Spoustu kontrol jsem nasvítila už z dálky.....
soustředění - vrstevnicovka (Mišule) (24/11/2018)
Saturday 24 November 2018
Category: Tréninky
BŽOB soustředění #3 - vrstevnicovka (24/11/2018)
Saturday 24 November 2018
Category: Tréninky
1:10.000 Pintovka, VTA, ČR, Jihočeský
vrstevnice
BŽOB soustředění - #1 nočák (23/11/2018)
Friday 23 November 2018
Category: Tréninky
1:10.000 Holeček, VTA, ČR, Jihočeský
noční
konečně jsem prolomila prokletí nočáků na soustředění, který jsem vždycky podě*ala.. asi to bylo těma vlasama :)
EPO Libuš (20/11/2018)
Tuesday 20 November 2018
Category: EPO
1:12.500 Libušská rokle + MTBO Čokoládová hvězda, EPO, ČR, Praha
noční
trénink KAM - Hlubočinka (11/11/2018)
Sunday 11 November 2018
Category: Tréninky
1:15.000 Tvoje Bába + Libovka, KAM, ČR, Středočeský
EPO Motol (s paměťákem) (06/11/2018)
Tuesday 6 November 2018
Category: EPO
Areál zdraví Motol, EPO, ČR, Praha
noční, sprint, paměťák
Hned na k1 jsem vyběhla z mapy a vůbec jsem nevěděla, kde jsem. Další chyla na k4 - klasifikace cest na týhle mapě je víc...
MČR HROB 2018 - neděle (HD) (04/11/2018)
Sunday 4 November 2018
Category: Závody
MČR HROB E1 (HD) (03/11/2018)
Saturday 3 November 2018
Category: Závody
Krakonošovo - východ, 1:30000, LPU
HROB
Noční bohnický orienťák (01/11/2018)
Thursday 1 November 2018
Category: Závody
1:5000 Bohnice (švýcárna), DKP, ČR, Praha
noční
OŽ Lojovice - klasika D21L (21/10/2018)
Sunday 21 October 2018
Category: Závody
1:10.000 Gabrhele, KAM, ČR, Středočeský
klasika|Results
OŽ Lojovice - krátká D21L (20/10/2018)
Saturday 20 October 2018
Category: Závody
1:10.000 Černý mlýn, KAM, ČR, Středočeský
krátká|Results
MČR družstev - MIX (za VTA) (14/10/2018)
Sunday 14 October 2018
Category: Závody
1:10.000 Paníhájek, Ekonom Praha + TJ Sokol Pražák, ČR, Jihočeský
štafety, leg 5|Results
Fyzicky hodně náročné, do kopců jsem fakt nemohla. Za k1 jsem se motala kolem oplocenky a vyběhla po vrstevnici místo do ko...
MČR čtafet - MIX (za VTA) (13/10/2018)
Saturday 13 October 2018
Category: Závody
1:10.000 Helefenburg, Ekonom Praha + TJ Sokol Pražák, ČR, Jihočeský
štafety, leg 1|Results
MIX štafety se dvěma koloušky :) Moc jsem se nepředvedla, předávka na 65. místě... ze začátku jsem se vůbec nepotkala s...
EPO Krčák (09/10/2018)
Tuesday 9 October 2018
Category: EPO
1:12.000 Hrádek, EPO, ČR, Praha
WCUP - sprint Mladá Boleslav D21L (07/10/2018)
Sunday 7 October 2018
Category: Závody
1:4000 Latinská Babička, WCUP, ČR, Středočeský
sprint
Ondra pravil: když to posrat, tak na poslední kontrole :(
Valdštejn OPEN - veřejný OŽ při WCUP (06/10/2018)
Saturday 6 October 2018
Category: Závody
1:10.000 Pelešany, WCUP, ČR, Liberecký
krátká
zase nějaký drobný chyby, dneska to celkem šlo fyzicky...
Petřín OPEN (05/10/2018)
Friday 5 October 2018
Category: Tréninky
1:4000 Petřín, WCUP, ČR, Praha
sprint
bohužel DISQ. Přehlédla jsem k22, nějak jsem se ztratila mezi mapou a posunutým cílem...
OB Folimanka (26/09/2018)
Wednesday 26 September 2018
Category: Tréninky
1:5000 Folimanka, USK, ČR, Praha
sprint|Results
EPO Klobouk (25/09/2018)
Tuesday 25 September 2018
Category: EPO
1:10.000 Klobouk, EPO, ČR, Praha
další disknuté EPO... :(
OŽ Krňany - klasika D21L (23/09/2018)
Sunday 23 September 2018
Category: Závody
1:10.000 Voskovka, PGP, ČR, Středočeský
klasika|Results
OŽ krátká D21L (22/09/2018)
Saturday 22 September 2018
Category: Závody
1:10.000 Bor, OK Dobříš, ČR, Středočeský
krátká|Results
Všude víceméně rozumně, celkem to i běželo. Až na tu osmičku :(
žákovské štafety (19/09/2018)
Wednesday 19 September 2018
Category: Závody
1:10.000 Hrádek, KAM, ČR, Praha
štafety, leg 3|Results
EPO Radotín (18/09/2018)
Tuesday 18 September 2018
Category: EPO
1:10.000 Na Vápně (1987), EPO, ČR, Praha
ŽA, ŽB Radvanec D21A (09/09/2018)
Sunday 9 September 2018
Category: Závody
1:15.000 Ortel, OK Jiskra Nový Bor, ČR, Liberecký
klasika|Results
ŽA, ŽB Radvanec D21A (08/09/2018)
Saturday 8 September 2018
Category: Závody
1:10.000 Údolí samoty, OK Jiskra Nový Bor, ČR, Liberecký
krátká|Results
Tyresö Orientering (02/09/2018)
Sunday 2 September 2018
Category: Závody
Alby-Höjden, Söders-Tyresö, Švédsko, oblast Stoc
klasika|Results
První orienťácký pokus ve Skandinávii :) Den předem jsme trénovali v podobném terénu, tak jsem snad obstála se ctí... ...
trénink Nackareservat - 2 (01/09/2018)
Saturday 1 September 2018
Category: Tréninky
Švédsko, oblast Stoc
trénink Nackareservat - 1 (01/09/2018)
Saturday 1 September 2018
Category: Tréninky
Švédsko
Pěkné prázdniny - E3 (26/08/2018)
Sunday 26 August 2018
Category: Závody
1:10.000 Branžež, TUR, ČR, Liberecký
krátká
Pěkné prázdniny - E2 (D21A) (25/08/2018)
Saturday 25 August 2018
Category: Závody
1:10.000 Kost, TUR, ČR, Liberecký
klasika
Pěkné prázdniny - E1 (D21A) (24/08/2018)
Friday 24 August 2018
Category: Závody
1:10.000 U obory, TUR, ČR, Královehradecký
krátká
Škoda tý čtyřky...
Rumcajsovy míle E3 - D21A (12/08/2018)
Sunday 12 August 2018
Category: Závody
1:5000 Valečov, ČR, Královehradecký
krátká
Rumcajsovy míle E2 - D21A (11/08/2018)
Saturday 11 August 2018
Category: Závody
1:5000 Valečov, ČR, Královehradecký
krátká
Rumcajsovy míle - D21A (11/08/2018)
Saturday 11 August 2018
Category: Závody
1:5000 Valečov, ČR, Královehradecký
krátká
LokoTour - krátká D21L (05/08/2018)
Sunday 5 August 2018
Category: Závody
1:10.000 Červený potok, LLI, ČR, Liberecký
krátká|Results
LokoTour Bedřichov - klasika D21L (04/08/2018)
Saturday 4 August 2018
Category: Závody
Klikvová louka 1:10.000, Lokomotiva Liberec, ČR, Liberecký
klasika
Šumperský divočák E3 - zkrácená D21L (29/07/2018)
Sunday 29 July 2018
Category: Závody
1:10.000 Černá dolina, KVS Šumperk, ČR, Pardubický
zkrácená
Šumperský divočák - vložený lesní sprint (28/07/2018)
Saturday 28 July 2018
Category: Závody
1:5000 Lesní sprintík, KVS Šumperk, ČR, Pardubický
sprint
Šumperský divočák E2 - klasika D21L (28/07/2018)
Saturday 28 July 2018
Category: Závody
1:10.000 Františkova chata, KVS Šumperk, ČR, Pardubický
klasika
Šumperský divočák E1 - krátká D21L (27/07/2018)
Friday 27 July 2018
Category: Závody
1:10.000 U Větráku, KVS Šumperk, ČR, Pardubický
krátká
BuboCup - E5: krátká W21A Long (14/07/2018)
Saturday 14 July 2018
Category: Závody
1:7500 Kazlje - Utovlje, Slovinsko, Kras
krátká|Results
Poslední slovinská etapa, opět sousední mapa. Ještě víc louček, asi ovčí výběhy, protože tam byly i ohradníky. Asi n...
BuboCup - E4: krátká W21A Long (13/07/2018)
Friday 13 July 2018
Category: Závody
1:7500 Kazlje, Slovinsko, Kras
krátká|Results
Změna místa závodu a docela hodně i terénu. Spíš než lesy to byla taková roštíčka protkaná kamennými zídkami a mal...
BuboCup - E3: sprint W21A Long (12/07/2018)
Thursday 12 July 2018
Category: Závody
1:5000 Izola, Slovinsko, Izola
sprint|Results
Sprint se povedl :) Snad jen na sedmičku jsem přehlídla nejlepší volbu... Třetí místo (z pěti) mi udělalo radost. Na ví...
BuboCup - E2: krátká W21A Long (11/07/2018)
Wednesday 11 July 2018
Category: Závody
1:750 Veliki Dol - Krajna vas, Slovinsko, Pliskovic
krátká|Results
Poučená z krizového vývoje na sousední mapě jsem byla rozhodnutá nepouštět se do žádných větších akcí... Začátek...
BuboCup - E1: krátká W21 Long (10/07/2018)
Tuesday 10 July 2018
Category: Závody
1:7500 Veliki Dol, Slovinsko, Pliskovic
krátká|Results
Slovinsko dalo světu slovo "kras". Kromě fantastických jeskyní a ponorných řek tenhle terén přináší i spoustu zábavy p...
Cena střední Moravy - E2: klasika (D21A) (30/06/2018)
Saturday 30 June 2018
Category: Závody
1:15.000 Kocour, OK Prostějov, ČR, Vysočina
klasika|Results
Cena střední Moravy - E1: krátká (D21A) (29/06/2018)
Friday 29 June 2018
Category: Závody
1:10.000 Různarka, OK Prostějov, ČR, Vysočina
krátká|Results
MČR krátká - Chlébské (T5) (24/06/2018)
Sunday 24 June 2018
Category: Závody
1:10.000 Hrádky 628, TBM, ČR, Vysočina
krátká|Results
MČR krátká - Chlébské (T5) (23/06/2018)
Saturday 23 June 2018
Category: Závody
1:10.000 Záraz 678, TBM, ČR, Vysočina
krátká|Results
APK Brno-Žabovřesky (22/06/2018)
Friday 22 June 2018
Category: Tréninky
1:4000 Rosnička, ZBM, ČR, Brno
APK Brno-Kohoutovice (22/06/2018)
Friday 22 June 2018
Category: Tréninky
1:10.000 Kohoutovice, ZBM, ČR, Brno
PPŽ Pražačka - T4 (20/06/2018)
Wednesday 20 June 2018
Category: Závody
1:5000 Pražačka na Krejcárku, EKP, DKP, ČR, Praha
sprint|Results
PPŽ Prosek - T5 (13/06/2018)
Wednesday 13 June 2018
Category: Závody
1:5000 Sídliště Prosek, TAP, ČR, Praha
spint
Žebříček B Rabštejn - krátká D21A (10/06/2018)
Sunday 10 June 2018
Category: Závody
1:10.000 Střel(a)nice, Kometa Kralovice, ČR, Plzeňský
krátká|Results
Žebříček B (Rabštejn nad Střelou) - klasika D21A (09/06/2018)
Saturday 9 June 2018
Category: Závody
1:15.000 Rabštejn nad Střelou, Kometa Kralovice, ČR, Plzeňský
klasika|Results
PPŽ Krčský les - T5A (06/06/2018)
Wednesday 6 June 2018
Category: Závody
1:10.000 Hrádek, USK, ČR, Praha
OŽ Nová Ves nad Nisou - D21L (03/06/2018)
Sunday 3 June 2018
Category: Závody
1:10.000 Nová Ves, TJN, ČR, Liberecký
klasika|Results
OŽ Ondřejov - krátká D21L (02/06/2018)
Saturday 2 June 2018
Category: Závody
1:10.000 Cirkumzenitál, ČR, Středočeský
krátká|Results
Hodně rychlý závod, poměrně povedený, byť někdy jsem nedokázala vymyšlené postupy taky přesně realizovat. k1 - hodn...
PPŽ Troja (30/05/2018)
Wednesday 30 May 2018
Category: Závody
1:5000 Troooja, TSP, ČR, Praha
štafety Třemošná - D21 (27/05/2018)
Sunday 27 May 2018
Category: Závody
1:10.000 Kvočna, Lokomotiva Plzeň, ČR, Plzeňský
štafety, leg 1
sprint Plzeň (26/05/2018)
Saturday 26 May 2018
Category: Závody
1:5000 Plzeň 12°, KOS Plzeň, ČR, Plzeňský
sprint
nejvíc mrzí minutová ztráta kvůli číslu na boku stojanu, který nesedělo s číslem na krabičce...
štafety Třemošná - D21 (26/05/2018)
Saturday 26 May 2018
Category: Závody
1:10.000 Býkovna, Lokomotiva Plzeň, ČR, Plzeňský
štafety, leg 1
PPŽ Milíčák (23/05/2018)
Wednesday 23 May 2018
Category: Závody
1:5000 Milíčák a halda, PGP, ČR, Praha
Až po dohledávku sedmičky OK, byť možná bylo lepší přeplavat bažinku. Sedmičku jsem začala hledat brzo a zbytečně le...
ŽA Pintovka - D21A (20/05/2018)
Sunday 20 May 2018
Category: Závody
1:10.000 Pintovka, VTA, ČR, Jihočeský
krátká|Results
MČR sprint - D21A (19/05/2018)
Saturday 19 May 2018
Category: Závody
1:4000 Tábor 2018, VTA, ČR, Jihočeský
sprint|Results
PPŽ 1 - Hostivice T5 (16/05/2018)
Wednesday 16 May 2018
Category: Závody
1:5000 Hostivické rybníky, ČR, Středočeský
EPO Juliánka (15/05/2018)
Tuesday 15 May 2018
Category: EPO
1:10.000 Juliána - upravená, ČR, Praha
koridory, švýcárna, azimuty
MO VČ krátká - D21C (08/05/2018)
Tuesday 8 May 2018
Category: Závody
1:10.000 Valdov, ČR, Královehradecký
krátká|Results
ŽB Hostomice - D21B (06/05/2018)
Sunday 6 May 2018
Category: Závody
1:15.000 Studený vrch, PGP, ČR, Středočeský
klasika|Results
ŽB Hostomice - D21B (05/05/2018)
Saturday 5 May 2018
Category: Závody
1:10.000 Trnovská cesta, PGP, ČR, Středočeské
krátká|Results
Jarní trojúhelník - E2 (D21) (29/04/2018)
Sunday 29 April 2018
Category: Závody
1:15:000 Humniště 5, MLOK, ČR, Karlovarský
klasika|Results
sobotní výsledek mě namlsal, neděle se moc nepodařila. Dvě opravdu velký chyby a je polovina postupů realizovaná tak, jak...
Jarní trojúhelník - E2 (D21) (28/04/2018)
Saturday 28 April 2018
Category: Závody
1:15.000 Humniště, MLOK, ČR, Karlovarský
klasika|Results
EPO Valy (24/04/2018)
Tuesday 24 April 2018
Category: EPO
1:10.000 Nad tunelem (stav 2008), EPO, ČR, Praha
middle/EPO
Už do kopce k lesu bylo jasný, že mi to dneska moc nepoběží... :( jezdit do práce na kole je sice pěkné, ale v kombinaci ...
MČR v nočním - D21 (14/04/2018)
Saturday 14 April 2018
Category: Závody
1:10.000 Holubí vrch, ČR, Královehradecký
noční
Největší chyba byla asi přeběhnutá jednička a trochu hledání na k4 a k7. Jinak mi to přišlo OK a myslím, že i dlouhý...
F1 Černolice (11/04/2018)
Wednesday 11 April 2018
Category: F1 (noční)
1:10.000 Červená hlína, Bet, ČR, Středočeský
noční
zřejmě jsem razila dvakrát sedmička a nebyla na čtyřce :(
OŽ Malíkovice (08/04/2018)
Sunday 8 April 2018
Category: Závody
1:15.000 Svídná, ČR, Středočeský
klasika
Velikonoce ve skalách 2018 - E3 (01/04/2018)
Sunday 1 April 2018
Category: Závody
1:10.000 Dlouhý hřeben, DKP, ČR, Liberecký
klasika
Velikonoce ve skalách 2018 - E2 (31/03/2018)
Saturday 31 March 2018
Category: Závody
1:10.000 Pavlovický důl, DKP, ČR, Liberecký
klasika
Velikonoce ve skalách 2018 - E1 (30/03/2018)
Friday 30 March 2018
Category: Závody
1:10.000 Zahájí, DKP, ČR, Liberecký
zkrácená
EPO Nebušice (27/03/2018)
Tuesday 27 March 2018
Category: Tréninky
1:10.000 Generálka Šárka + Nebušice, EPO, ČR, Praha
linie + z poloviny noční|Results
STB - 3. etapa (procházka) (25/03/2018)
Sunday 25 March 2018
Category: Závody
Kozí dráha 1850 (1:28.800)
rogaining (4h)
STB - 2. etapa (24/03/2018)
Saturday 24 March 2018
Category: Závody
1:50.000
rogaining (6h)
STB - 1. etapa (noční 2h) (23/03/2018)
Friday 23 March 2018
Category: Závody
rogaining
F1 Brdce - last in 2018 (21/03/2018)
Wednesday 21 March 2018
Category: F1 (noční)
1:10.000 Brdce, ČR, Středočeský
noční
Brutus Extreme Orienteering - E2 (18/03/2018)
Sunday 18 March 2018
Category: Závody
1:35.000 Geodézie Online, ČR, Liberecký
rogaining 6h
Brutus Extreme Orienteering - E1 (17/03/2018)
Saturday 17 March 2018
Category: Závody
1:35.000 Geodézie Online, ČR, Liberecký
roganing 6h
F1 Ježibaba (14/03/2018)
Wednesday 14 March 2018
Category: F1 (noční)
1:10.000 Ježibaba, ČR, Středočeský
noční
PZL Opět na Kozla (11/03/2018)
Sunday 11 March 2018
Category: PZL
1:20.000 Gabrhele + Tejček + Mokřanský potok + las, ČR, Středočeský
dlouhá trať
PZL Praga Magica (10/03/2018)
Saturday 10 March 2018
Category: PZL
Praga Caput Regni MMXVIII, ČR, Praha
free order
F1 Kamenná (07/03/2018)
Wednesday 7 March 2018
Category: F1 (noční)
1:10.000 Kamenná, ČR, Středočeský
noční
trénink KAM - Struhařov (04/03/2018)
Sunday 4 March 2018
Category: Tréninky
1:10.000 Kozlíček, ČR, Středočeský
Charitativní OB pro RS (03/03/2018)
Saturday 3 March 2018
Category: Tréninky
Hrádek 1:7000, ČR, Praha
volné pořadí
F1 Gabrhele (28/02/2018)
Wednesday 28 February 2018
Category: F1 (noční)
1:10.000 Gabrhele, ČR, Středočeský
noční
Dneska to bylo kvůli mrazu hodně na morál... po chybě na k1 jsem to už málem zabalila (neudělala jsem to jenom proto, že b...
trénink KAM/RIC - Langusta (25/02/2018)
Sunday 25 February 2018
Category: Tréninky
1:10.000 Langusta, RIC, ČR, Středočeský
k1 - po cestě by to bylo asi rychlejší, navíc když jsem hned odbočila na špatnou cestičku. Chybějící kontrola tomu dala...
PZL Nočník na Rokytce (22/02/2018)
Thursday 22 February 2018
Category: PZL
1:10.000 MTBO Údolí Rokytky, ČR, Praha
noční
F1 Jureček (21/02/2018)
Wednesday 21 February 2018
Category: F1 (noční)
1:10.000 Jureček, ČR, Středočeský
noční
trénink KAM - Pohorka (18/02/2018)
Sunday 18 February 2018
Category: Tréninky
1:10.000 Požáry, ČR, Středočeský
k1 - začátek ok, ke konci to chtělo mrknout na buzolu a začít stoupat. k2 - ok k3 - největší chyba :( první polovina o...
F1 Valy (14/02/2018)
Wednesday 14 February 2018
Category: F1 (noční)
1:10.000 Nad Tunelem, ČR, Praha
Dneska to mapově teda moc nešlo :( k1 - hromaďáky bolej, takže jsem už na jedničku přešla v kopci do chůze. Nakonec jse...
PZL Libušín (11/02/2018)
Sunday 11 February 2018
Category: PZL
1:15.000 Mrákavy, ČR, Středočeský
klasika
F1 Svídná (07/02/2018)
Wednesday 7 February 2018
Category: F1 (noční)
1:10.000 Svídná, ČR, Středočeský
hromaďák jsem stíhala na poslední chvíli, rukavice v ruce a visela jsem na cestě za davem... ten postupně mizel doleva, až...
PZL Televizní zima (03/02/2018)
Saturday 3 February 2018
Category: PZL
1:5000 MTBO Kavčí hory, ČR, Praha
F1 Vrabec (31/01/2018)
Wednesday 31 January 2018
Category: F1 (noční)
1:10.000 Vrabec, ČR, Středočeský
noční
trénink KAM+RIC - Černé Voděrady T6 (28/01/2018)
Sunday 28 January 2018
Category: Tréninky
Pod Kobylou 1:10.000, ČR, Středočeský
K1 - pěkná chyba hnedka na začátek. Nechtěla jsem chodit moc cestama, když už je to trénink, ale nějak pořád nechápu, ...
PZL Trénink na Jasoně - Drsoně (27/01/2018)
Saturday 27 January 2018
Category: Tréninky
Seskočil z Rudé skály a vyrazil si dech, ČR, Praha + Středoče
Na začátku mapové chyby. Nechala jsem se zblbnout "lepší", delší cestou na k1, asi to bylo pomalejší. Potom jsem nechtěl...
F1 Dobříš (24/01/2018)
Wednesday 24 January 2018
Category: F1 (noční)
Kazatelna 1:10.000, ČR, Středočeský
noční
trénink KAM - Kozlíček (21/01/2018)
Sunday 21 January 2018
Category: Tréninky
Kozlíček 1:10.000, ČR, Středočeský
middle (dlouhá)
Noční Hrádek (18/01/2018)
Thursday 18 January 2018
Category: PZL
1:10.000 Pootočený Hrádek (MTBO), ČR, Praha
free order, noční
F1 Ostrov (17/01/2018)
Wednesday 17 January 2018
Category: F1 (noční)
1:10.000 Ostrov, ČR, Středočeský
noční, middle
PZL Dva břehy (13/01/2018)
Saturday 13 January 2018
Category: PZL
1:5000 Hostibejk, ČR, Středočeský
free order, sprint
Tentokrát jsem docela spokojená. Byť nemám volná pořadí úplně ráda, tak tady to bylo hezký :) Když na to tak koukám, ...
F1 Struhařov (10/01/2018)
Wednesday 10 January 2018
Category: Tréninky
1:10.000 Kozlíček, ČR, Středočeský
noční bez cest
bez cest je to pro mě ještě hodně těžký, takže DNF. Chtělo to zřejmě trochu víc sebedůvěry, protože i u k1, i u k5 ...
PZL Kocába - A (07/01/2018)
Sunday 7 January 2018
Category: PZL
1:15.000 Papoušek & okolí, Tonda Procházka, ČR, Středočeský
ultraklasika/HROB
k1 - hromadný start po louce a sešup ze svahu dolů ke Kocábě. To mě moc nevzrušuje, v "A" jsem jediná holky, důležitý j...
F1 Langusta (03/01/2018)
Wednesday 3 January 2018
Category: Tréninky
Langusta 1:10.000, ČR, Středočeský
noční
Zvolský novoročák 2018 (01/01/2018)
Monday 1 January 2018
Category: Tréninky
ČR, Středočeský
paměťák