RSS Feed

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvovala.

PPŽ Divoká Šárka (15.05.2019)
Mittwoch 15 Mai 2019
Kategorie: Tréninky
Divoká Šárka, 1:10000, FSP
krátká
Saxbo - krátká (12.05.2019)
Sonntag 12 Mai 2019
Kategorie: Závody
1:10.000 Bömisches Tor / Česká brána, Turbine Zittau / OK Chrastava, Německo
krátká
Saxbo - klasika (11.05.2019)
Samstag 11 Mai 2019
Kategorie: Závody
1:10.000 Heideberg / Vřesový vrch, Turbine Zittau / OK Chrastava, Německo
klasika|Ergebnisse
MO krátká Všenory (D21L) (08.05.2019)
Mittwoch 8 Mai 2019
Kategorie: Závody
1:10.000 Červené hlína západ, VSP, ČR, Středočeský
krátká|Ergebnisse
OŽ krátká VY - Lipnice (04.05.2019)
Samstag 4 Mai 2019
Kategorie: Závody
1:10.000 Bretschneiderova ucho, ČR, Vysočina
krátká
OŽ Čelákovice (D21L) (01.05.2019)
Mittwoch 1 Mai 2019
Kategorie: Závody
Čelákovice, 1:4000, SPC
sprint
OŽ klasika - Chyňava (28.04.2019)
Sonntag 28 April 2019
Kategorie: Závody
1:10.000 Schrboroh, SCP, ČR, Středočeský
klasika
MO krátká Pintovka (D21) (27.04.2019)
Samstag 27 April 2019
Kategorie: Závody
1:10.000 Pintovka, VTA, ČR, Jihočeský
krátká
EPO Bohnice (23.04.2019)
Dienstag 23 April 2019
Kategorie: Závody
1:5000 Bohnice, EPO, ČR, Praha
free order
Velikonoce ve skalách E3 (21.04.2019)
Sonntag 21 April 2019
Kategorie: Závody
1:10.000 Skleněný vrch, DKP, ČR, Liberecký
klasika
Velikonoce ve skalách E2 (20.04.2019)
Samstag 20 April 2019
Kategorie: Závody
1:10.000 Kozelská rokle, DKP, ČR, Liberecký
klasika
Velikonoce ve skalách 2019 (19.04.2019)
Freitag 19 April 2019
Kategorie: Závody
Pavlínino údolí 1:10.000, DKP, ČR, Liberecký
zkrácená
EPO Hostivař (09.04.2019)
Dienstag 9 April 2019
Kategorie: EPO
1:7500 Hostík 2019, EPO, ČR, Praha
OŽ krátká Týnec nad Sázavou (07.04.2019)
Sonntag 7 April 2019
Kategorie: Závody
1:10.000 Holý vrch, EKP, ČR, Středočeský
krátká
MO sprint Gröbovka (06.04.2019)
Samstag 6 April 2019
Kategorie: Závody
1:4000 Gröbovka, KAM, ČR, Praha
sprint
OŽ krátká - Kejkol (D21L) (31.03.2019)
Sonntag 31 März 2019
Kategorie: Závody
1:10.000 Horka, SKOB Slaný, ČR, Středočeský
krátká
MO P+StČ v nočním OB - Kejkol (D21) (30.03.2019)
Samstag 30 März 2019
Kategorie: Závody
1:10.000 Kejkol, SKOB Slaný, ČR, Středočeský
noční|Ergebnisse
MO JČ štafet - Dobrá Voda (MIX) (30.03.2019)
Samstag 30 März 2019
Kategorie: Závody
1:5000 Dobrovodské lomy, OPI, ČR, Jihočeský
štafety, Strecke 1
MO JČ ve sprintu - Dobrá Voda (D21) (30.03.2019)
Samstag 30 März 2019
Kategorie: Závody
1:5000 Mariánský pramen, ČR, Jihočeský
sprint
F1 MrrDěd (27.03.2019)
Mittwoch 27 März 2019
Kategorie: F1 (noční)
1:10.000 MrrDěd (vrstevnice + cesty), JK, ČR, Středočeský
noční
EPO Motol (FO) (26.03.2019)
Dienstag 26 März 2019
Kategorie: EPO
1:10.000 Sauna + apendixy, EPO, ČR, Praha
free order
OŽ Trávčice (24.03.2019)
Sonntag 24 März 2019
Kategorie: Závody
1:15.000 Travčický les, ROU, ČR, Ústecký
klasika
Jarní pohár - štafety MIX / 1 (23.03.2019)
Samstag 23 März 2019
Kategorie: Závody
1:10.000 Na haltýři, PHK, ČR, Královehradecký
štafety, Strecke 1
Jarní pohár - noční D21A (22.03.2019)
Freitag 22 März 2019
Kategorie: Závody
1:10.000 Cesta myslivců, PHK, ČR, Královehradecký
noční
K1 - špatný směr při přeběhu cesty K4 - na rozcestí špatná cesta (paralelní chyba) a potom jsem vůbec nevěděla, kde ...
F1 Mrak a vy (20.03.2019)
Mittwoch 20 März 2019
Kategorie: F1 (noční)
Mrákavy, 1:10000, Cáš a Kájule
noční
PZL Jarní sprint (17.03.2019)
Sonntag 17 März 2019
Kategorie: PZL
Opatov, 1:4000, švýcárna, Baldrianovi
sprint, volné pořadí
Jarní skály - D21A (16.03.2019)
Samstag 16 März 2019
Kategorie: Závody
1:15.000 Kost - jih, TUV, ČR, Královehradecký
klasika|Ergebnisse
MO JČ oblasti v NOB - D21 (15.03.2019)
Freitag 15 März 2019
Kategorie: Závody
1:10.000 Kozí hrádek, KTA,VTA, ČR, Jihočeský
noční|Ergebnisse
F1 Vrstevnicový Vrabec (13.03.2019)
Mittwoch 13 März 2019
Kategorie: F1 (noční)
1:10.000 Vrabec - vrstevnicovka, ČR, Středočeský
noční
EPO Šárka z Nebušic (12.03.2019)
Dienstag 12 März 2019
Kategorie: EPO
1:7500 Šárka z Nebušic, ČR, Praha
free order
PZL Hostivické sprintování (10.03.2019)
Sonntag 10 März 2019
Kategorie: PZL
1:4000 Hostivické uličky, HCE, ČR, Středočeský
sprint
PZL Praga Magica (09.03.2019)
Samstag 9 März 2019
Kategorie: PZL
Praga Caput Regni MMXIX, 1:4500, 1:5000, Jéňa Šváb
volné pořadí
KAM trénink Požáry (03.03.2019)
Sonntag 3 März 2019
Kategorie: Tréninky
1:10:000 Požáry, KAM, ČR, Středočeský
F1 Gabrhele - střední (bez cest) (27.02.2019)
Mittwoch 27 Februar 2019
Kategorie: F1 (noční)
1:10.000 Gabrhele, ČR, Středočeský
noční, bez cest
PGP trénink Jíloviště (23.02.2019)
Samstag 23 Februar 2019
Kategorie: Tréninky
Jíloviště jih, 1:10000, PGP
middle
F1 Bzdinka (20.02.2019)
Mittwoch 20 Februar 2019
Kategorie: F1 (noční)
Bzdinka, 1:10000, Jockey
noční
RIC trénink - Senohraby (17.02.2019)
Sonntag 17 Februar 2019
Kategorie: Tréninky
1:10.000 Vávrův palouk, Hláska a spol., RIC, ČR, Středočeský
Kaňk - sběr (16.02.2019)
Samstag 16 Februar 2019
Kategorie: Tréninky
Kaňk 1:10.000, ČR, Středočeský
Kaňk - věšení (16.02.2019)
Samstag 16 Februar 2019
Kategorie: Tréninky
Kaňk 1:10.000, ČR, Středočeský
F1 Ondřejov (bez cest) (13.02.2019)
Mittwoch 13 Februar 2019
Kategorie: F1 (noční)
1:10.000 Cirkumzenitál, ČR, Středočeský
noční, bez cest
F1 Brdce (06.02.2019)
Mittwoch 6 Februar 2019
Kategorie: F1 (noční)
1:10.000 Brdce, ČR, Středočeský
noční
KAM trénink Všedobrovice (03.02.2019)
Sonntag 3 Februar 2019
Kategorie: Tréninky
1:10.000 Kozlíček, KAM, ČR, Středočeský
PZL Kavčí hory (02.02.2019)
Samstag 2 Februar 2019
Kategorie: PZL
1:6000 MTBO Zimní Kavky, ČR, Praha
free order, sprint
PGP trénink - Dobřichovice (02.02.2019)
Samstag 2 Februar 2019
Kategorie: Tréninky
1:asi 8300 Červená hlína, PGP Kalimero, ČR, Středočeský
PZL Mosty 5 (31.01.2019)
Donnerstag 31 Jänner 2019
Kategorie: PZL
schematická, ČR, Praha
noční, sprint
F1 Borek (30.01.2019)
Mittwoch 30 Jänner 2019
Kategorie: F1 (noční)
1:10.000 Bor, DOK, ČR, Středočeský
noční
PZL Opět na Kozla (27.01.2019)
Sonntag 27 Jänner 2019
Kategorie: PZL
1:16.000 Kozel I a II (1977 a 1980), ČR, Středočeský
F1 Studený vrch (23.01.2019)
Mittwoch 23 Jänner 2019
Kategorie: F1 (noční)
1:10 000 Studený vrch, ČR, Středočeský
noční
KAM trénink Vavřetice (20.01.2019)
Sonntag 20 Jänner 2019
Kategorie: Tréninky
Gabrhele, 1:10000, KAM
middle
PZL Veltruský park (19.01.2019)
Samstag 19 Jänner 2019
Kategorie: PZL
Veltruský park, 1:10000, KPY
klasika
F1 Ostrov (16.01.2019)
Mittwoch 16 Jänner 2019
Kategorie: F1 (noční)
1:15.000 Ostrov, ČR, Středočeský
noční
RIC trénink Jureček (13.01.2019)
Sonntag 13 Jänner 2019
Kategorie: Tréninky
Jureček, 1:15000, RIC
middle
PZL Po stopách trilobita (12.01.2019)
Samstag 12 Jänner 2019
Kategorie: PZL
Skryje, 1:10000, Tonda Semerád
PZL Noční Hrádek (10.01.2019)
Donnerstag 10 Jänner 2019
Kategorie: PZL
Pootočený Hrádek MTBO, 1:10000, Příba
noční scorelauf 2h
zmatený začátek - na 1. kontrolu zbytečně daleko po cestě, dalo se odbočit dřív, navíc jsem potom netrefila správnou ce...
F1 Černý mlýn (09.01.2019)
Mittwoch 9 Jänner 2019
Kategorie: F1 (noční)
Černý mlýn bez cest, 1:10000, Jelínkovi
noční
k2 - moc dloho jsem se nahoře držela cesty a potom zvolila jistotu s lávkou a známou cestou,což asi byla trošičku ztráta; ...
KAM trénink Ládví (06.01.2019)
Sonntag 6 Jänner 2019
Kategorie: Tréninky
Valnovka, 1:10000, KAM, ČR, Středočeský
middle
k3 - zřejmě bylo zbytečné jít po cestě, stačilo jít na směr, k6 - za domečkem jsem se nasměrovala na k17, místo na svo...
F1 Valnovka (02.01.2019)
Mittwoch 2 Jänner 2019
Kategorie: F1 (noční)
1:10.000 Valnovka, ČR, Středočeský
noční
Zvolský novoroční paměťák (01.01.2019)
Dienstag 1 Jänner 2019
Kategorie: Závody
velká na zemi, žádná v ruce, OB Zvole, ČR, Středočeský
paměťák
1. místo mezi ženami :) ale konkurence nebyla nijak urputná...