RSS akis

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvoval.

HULK Cup (09/11/2018)
Cuma 9 Kasim 2018
Petřín 18, 1:5000, HULK Team
noční štafety, ayak 2
MČR HROB E2 (HD) (04/11/2018)
Pazar 4 Kasim 2018
Krakonošovo - západ, 1:30000, LPU
HROB
MČR HROB E1 (HD) (03/11/2018)
Cumartesi 3 Kasim 2018
Krakonošovo - východ, 1:30000, LPU
HROB
OŽ JE Česká Lípa (H40) (28/10/2018)
Pazar 28 Ekim 2018
Rasova hůrka, 1:10000, STB. KAS
middle
OŽ Lojovice (H35L) (21/10/2018)
Pazar 21 Ekim 2018
Gabrhele, 1:10000, KAM
long
OŽ Lojovice (H35) (20/10/2018)
Cumartesi 20 Ekim 2018
Černý mlýn, 1:10000, KAM
middle
MČR a Veterániáda klubů (DH175) (14/10/2018)
Pazar 14 Ekim 2018
Paníhájek, 1:10000, EKP
štafety, ayak 3
MČT a Veterániáda štafet (H105) (13/10/2018)
Cumartesi 13 Ekim 2018
Helfenburk, 1:10000, EKP
štafety, ayak 2
OŽ Mladá Boleslav (07/10/2018)
Pazar 7 Ekim 2018
Latinská babička, 1:4000
sprint
OŽ Valdštejn (H40) (06/10/2018)
Cumartesi 6 Ekim 2018
Pelešany, 1:7500
middle
Oblastní žebříček - Nový Knín (H35) (22/09/2018)
Cumartesi 22 Eylül 2018
Bor, 1:10000, DOR
middle
Žákovské štafety - Krčák (OPEN) (19/09/2018)
Çarsamba 19 Eylül 2018
Hrádek, 1:10000, KAM
štafety
ŽA, ŽB Radvanec (H40) (09/09/2018)
Pazar 9 Eylül 2018
Údolí samoty, 1:10000, BOR
long
ŽA, ŽB Radvanec (H40) (08/09/2018)
Cumartesi 8 Eylül 2018
Havraní skály, 1:10000, BOR
middle
Tyreső Orientering (H40) (02/09/2018)
Pazar 2 Eylül 2018
Alby - Hőjden, 1:10000, Tyreső, SWE
long
Pěkné prázdniny E3 (H40) (26/08/2018)
Pazar 26 Agustos 2018
Branžež, 1:7500, TUR
middle
Pěkné prázdniny E2 (H40) (25/08/2018)
Cumartesi 25 Agustos 2018
Kost, 1:10000, TUR
long
Pěkné prázdniny E1 (H40) (24/08/2018)
Cuma 24 Agustos 2018
U obory, 1:7500, TUR
middle
Rumcajsovy míle E3 (H35) (12/08/2018)
Pazar 12 Agustos 2018
Valečov, 1:5000, SJC
middle
Rumcajsovy míle E2 (H35) (11/08/2018)
Cumartesi 11 Agustos 2018
Valečov, 1:5000, SJC
middle
Rumcajsovy míle E1 (H35) (11/08/2018)
Cumartesi 11 Agustos 2018
Valečov, 1:5000, SJC
middle
LokoTour Bedřichov E2 (H40) (05/08/2018)
Pazar 5 Agustos 2018
Červený potok, 1:10000, LLI
middle
LokoTour Bedřichov E1 (H40) (04/08/2018)
Cumartesi 4 Agustos 2018
Klikvová louka, 1:10000, LLI
long
Šumperský divočák E3 (H40) (29/07/2018)
Pazar 29 Temmuz 2018
Černá dolina, 1:10000, KSU
zkrácená
Šumperský divočák E2 (H40) (28/07/2018)
Cumartesi 28 Temmuz 2018
Františkova chata, 1:10000, KSU
long
Šumperský divočák E1 (H40) (27/07/2018)
Cuma 27 Temmuz 2018
U Větráku, 1:10000, KSU
middle
Bubo cup 2018 E5 (H40) (14/07/2018)
Cumartesi 14 Temmuz 2018
Kazlje - Utovlje, 1:7500, ROT
middle
Bubo cup 2018 E4 (H40) (13/07/2018)
Cuma 13 Temmuz 2018
Kazlje, 1:7500, ROT
middle
Bubo cup 2018 E3 (H40) (12/07/2018)
Persembe 12 Temmuz 2018
Izola, 1:4000, ROT
sprint
Bubo cup 2018 E2 (H40) (11/07/2018)
Çarsamba 11 Temmuz 2018
Krajna vas, 1:7500, ROT
middle
Bubo cup 2018 E1 (H40) (10/07/2018)
Sali 10 Temmuz 2018
Veliki dol, 1:7500, ROT
middle
Cena střední Moravy E3 (H35) (01/07/2018)
Pazar 1 Temmuz 2018
Kluč, 1:10000, JPV
zkrácená
Cena střední Moravy E2 (H35) (30/06/2018)
Cumartesi 30 Haziran 2018
Kocour, 1:15000, JPV
long
Cena střední Moravy E1 (H35) (29/06/2018)
Cuma 29 Haziran 2018
Různarka, 1:10000, JPV
middle
MČR KT finále - Chlébské (H40B) (24/06/2018)
Pazar 24 Haziran 2018
Hrádky 628, 1:10000, TBM
middle
MČR KT kvalifikace - Chlébské (H40) (23/06/2018)
Cumartesi 23 Haziran 2018
Záraz 678, 1:10000, TBM
middle
PPŽ Klacky [9) - Pražačka (DH21) (20/06/2018)
Çarsamba 20 Haziran 2018
Pražačka na Krejcárku, 1:5000, EKP
sprintové štafety, ayak 2
Mistrovství JO klasika - Srbská Kamenice (H40) (17/06/2018)
Pazar 17 Haziran 2018
Kamzičí rokle, 1:7500, BOR
long
Žebříček B - Rabštejn (H40B) (10/06/2018)
Pazar 10 Haziran 2018
StřelAnice, 1:10000, KRL
middle
Žebříček B - Rabštejn (H40B) (09/06/2018)
Cumartesi 9 Haziran 2018
Železný hamr, 1:10000, KRL
long
Oblastní žebříček - Ondřejov (H35) (02/06/2018)
Cumartesi 2 Haziran 2018
Cirkumzenitál, 1:10000, FSP
middle
ČP štafet - Třemošná (H135) (27/05/2018)
Pazar 27 Mayis 2018
Kvočna, 1:10000, LPM
štafety
ČP štafet - Plzeň (H35) (26/05/2018)
Cumartesi 26 Mayis 2018
Plzeň 12, 1:4000, SLP
sprint
ČP štafet - Třemošná (H135) (26/05/2018)
Cumartesi 26 Mayis 2018
Býkovna, 1:10000, LPM
štafety
ČP, ŽA Tábor (H35) (20/05/2018)
Pazar 20 Mayis 2018
Pintovka, 1:10000, VTA
middle
MČR a Veterániáda ve sprintu (H40) (19/05/2018)
Cumartesi 19 Mayis 2018
Tábor 2018, 1:4000, VTA
sprint
Jarní trojúhelník E3 (H35) (29/04/2018)
Pazar 29 Nisan 2018
Kameniště 5, 1:15000, MLA
long
Jarní trojúhelník E2 (H35) (28/04/2018)
Cumartesi 28 Nisan 2018
Kameniště 4, 1:15000, MLA
long
Oblastní žebříček - Chyňava (H35) (22/04/2018)
Pazar 22 Nisan 2018
Pelechovka, 1:10000, SCP
middle
Mistrovství oblasti ve sprintu - Slaný (H35) (21/04/2018)
Cumartesi 21 Nisan 2018
Slaný-Háje, 1:4000, SLA
sprint
MČR v NOB (H40) (14/04/2018)
Cumartesi 14 Nisan 2018
Holubí vrch, 1:10000, STH
noční
Mistrovství oblasti middle - Konojedy (H35) (14/04/2018)
Cumartesi 14 Nisan 2018
Liščí díry, 1:10000, TAP
middle
Brutus Extreme Orienteering E2 (18/03/2018)
Pazar 18 Mart 2018
1:35000, Horovi
rogaining 5h
Brutus Extreme Orienteering E1 (17/03/2018)
Cumartesi 17 Mart 2018
1:35000, Horovi
rogaining 6h