RSS-flöde

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvoval.

HULK Cup (2018-11-09)
fredag 9 november 2018
Petřín 18, 1:5000, HULK Team
noční štafety, sträcka 2
MČR HROB E2 (HD) (2018-11-04)
söndag 4 november 2018
Krakonošovo - západ, 1:30000, LPU
HROB
MČR HROB E1 (HD) (2018-11-03)
lördag 3 november 2018
Krakonošovo - východ, 1:30000, LPU
HROB
OŽ JE Česká Lípa (H40) (2018-10-28)
söndag 28 oktober 2018
Rasova hůrka, 1:10000, STB. KAS
middle
OŽ Lojovice (H35L) (2018-10-21)
söndag 21 oktober 2018
Gabrhele, 1:10000, KAM
long
OŽ Lojovice (H35) (2018-10-20)
lördag 20 oktober 2018
Černý mlýn, 1:10000, KAM
middle
MČR a Veterániáda klubů (DH175) (2018-10-14)
söndag 14 oktober 2018
Paníhájek, 1:10000, EKP
štafety, sträcka 3
MČT a Veterániáda štafet (H105) (2018-10-13)
lördag 13 oktober 2018
Helfenburk, 1:10000, EKP
štafety, sträcka 2
OŽ Mladá Boleslav (2018-10-07)
söndag 7 oktober 2018
Latinská babička, 1:4000
sprint
OŽ Valdštejn (H40) (2018-10-06)
lördag 6 oktober 2018
Pelešany, 1:7500
middle
Oblastní žebříček - Nový Knín (H35) (2018-09-22)
lördag 22 september 2018
Bor, 1:10000, DOR
middle
Žákovské štafety - Krčák (OPEN) (2018-09-19)
onsdag 19 september 2018
Hrádek, 1:10000, KAM
štafety
ŽA, ŽB Radvanec (H40) (2018-09-09)
söndag 9 september 2018
Údolí samoty, 1:10000, BOR
long
ŽA, ŽB Radvanec (H40) (2018-09-08)
lördag 8 september 2018
Havraní skály, 1:10000, BOR
middle
Tyreső Orientering (H40) (2018-09-02)
söndag 2 september 2018
Alby - Hőjden, 1:10000, Tyreső, SWE
long
Pěkné prázdniny E3 (H40) (2018-08-26)
söndag 26 augusti 2018
Branžež, 1:7500, TUR
middle
Pěkné prázdniny E2 (H40) (2018-08-25)
lördag 25 augusti 2018
Kost, 1:10000, TUR
long
Pěkné prázdniny E1 (H40) (2018-08-24)
fredag 24 augusti 2018
U obory, 1:7500, TUR
middle
Rumcajsovy míle E3 (H35) (2018-08-12)
söndag 12 augusti 2018
Valečov, 1:5000, SJC
middle
Rumcajsovy míle E2 (H35) (2018-08-11)
lördag 11 augusti 2018
Valečov, 1:5000, SJC
middle
Rumcajsovy míle E1 (H35) (2018-08-11)
lördag 11 augusti 2018
Valečov, 1:5000, SJC
middle
LokoTour Bedřichov E2 (H40) (2018-08-05)
söndag 5 augusti 2018
Červený potok, 1:10000, LLI
middle
LokoTour Bedřichov E1 (H40) (2018-08-04)
lördag 4 augusti 2018
Klikvová louka, 1:10000, LLI
long
Šumperský divočák E3 (H40) (2018-07-29)
söndag 29 juli 2018
Černá dolina, 1:10000, KSU
zkrácená
Šumperský divočák E2 (H40) (2018-07-28)
lördag 28 juli 2018
Františkova chata, 1:10000, KSU
long
Šumperský divočák E1 (H40) (2018-07-27)
fredag 27 juli 2018
U Větráku, 1:10000, KSU
middle
Bubo cup 2018 E5 (H40) (2018-07-14)
lördag 14 juli 2018
Kazlje - Utovlje, 1:7500, ROT
middle
Bubo cup 2018 E4 (H40) (2018-07-13)
fredag 13 juli 2018
Kazlje, 1:7500, ROT
middle
Bubo cup 2018 E3 (H40) (2018-07-12)
torsdag 12 juli 2018
Izola, 1:4000, ROT
sprint
Bubo cup 2018 E2 (H40) (2018-07-11)
onsdag 11 juli 2018
Krajna vas, 1:7500, ROT
middle
Bubo cup 2018 E1 (H40) (2018-07-10)
tisdag 10 juli 2018
Veliki dol, 1:7500, ROT
middle
Cena střední Moravy E3 (H35) (2018-07-01)
söndag 1 juli 2018
Kluč, 1:10000, JPV
zkrácená
Cena střední Moravy E2 (H35) (2018-06-30)
lördag 30 juni 2018
Kocour, 1:15000, JPV
long
Cena střední Moravy E1 (H35) (2018-06-29)
fredag 29 juni 2018
Různarka, 1:10000, JPV
middle
MČR KT finále - Chlébské (H40B) (2018-06-24)
söndag 24 juni 2018
Hrádky 628, 1:10000, TBM
middle
MČR KT kvalifikace - Chlébské (H40) (2018-06-23)
lördag 23 juni 2018
Záraz 678, 1:10000, TBM
middle
PPŽ Klacky [9) - Pražačka (DH21) (2018-06-20)
onsdag 20 juni 2018
Pražačka na Krejcárku, 1:5000, EKP
sprintové štafety, sträcka 2
Mistrovství JO klasika - Srbská Kamenice (H40) (2018-06-17)
söndag 17 juni 2018
Kamzičí rokle, 1:7500, BOR
long
Žebříček B - Rabštejn (H40B) (2018-06-10)
söndag 10 juni 2018
StřelAnice, 1:10000, KRL
middle
Žebříček B - Rabštejn (H40B) (2018-06-09)
lördag 9 juni 2018
Železný hamr, 1:10000, KRL
long
Oblastní žebříček - Ondřejov (H35) (2018-06-02)
lördag 2 juni 2018
Cirkumzenitál, 1:10000, FSP
middle
ČP štafet - Třemošná (H135) (2018-05-27)
söndag 27 maj 2018
Kvočna, 1:10000, LPM
štafety
ČP štafet - Plzeň (H35) (2018-05-26)
lördag 26 maj 2018
Plzeň 12, 1:4000, SLP
sprint
ČP štafet - Třemošná (H135) (2018-05-26)
lördag 26 maj 2018
Býkovna, 1:10000, LPM
štafety
ČP, ŽA Tábor (H35) (2018-05-20)
söndag 20 maj 2018
Pintovka, 1:10000, VTA
middle
MČR a Veterániáda ve sprintu (H40) (2018-05-19)
lördag 19 maj 2018
Tábor 2018, 1:4000, VTA
sprint
Jarní trojúhelník E3 (H35) (2018-04-29)
söndag 29 april 2018
Kameniště 5, 1:15000, MLA
long
Jarní trojúhelník E2 (H35) (2018-04-28)
lördag 28 april 2018
Kameniště 4, 1:15000, MLA
long
Oblastní žebříček - Chyňava (H35) (2018-04-22)
söndag 22 april 2018
Pelechovka, 1:10000, SCP
middle
Mistrovství oblasti ve sprintu - Slaný (H35) (2018-04-21)
lördag 21 april 2018
Slaný-Háje, 1:4000, SLA
sprint
MČR v NOB (H40) (2018-04-14)
lördag 14 april 2018
Holubí vrch, 1:10000, STH
noční
Mistrovství oblasti middle - Konojedy (H35) (2018-04-14)
lördag 14 april 2018
Liščí díry, 1:10000, TAP
middle
Oblastní žebřížek - Malíkovice (H35K) (2018-04-08)
söndag 8 april 2018
Humniště, 1:15000, DKL
long
Brutus Extreme Orienteering E2 (2018-03-18)
söndag 18 mars 2018
1:35000, Horovi
rogaining 5h
Brutus Extreme Orienteering E1 (2018-03-17)
lördag 17 mars 2018
1:35000, Horovi
rogaining 6h