RSS feed

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvoval.

HULK Cup (09/11/2018)
Piątek 9 Listopada 2018
Petřín 18, 1:5000, HULK Team
noční štafety, zmiana 2
MČR HROB E2 (HD) (04/11/2018)
Niedziela 4 Listopada 2018
Krakonošovo - západ, 1:30000, LPU
HROB
MČR HROB E1 (HD) (03/11/2018)
Sobota 3 Listopada 2018
Krakonošovo - východ, 1:30000, LPU
HROB
OŽ JE Česká Lípa (H40) (28/10/2018)
Niedziela 28 Października 2018
Rasova hůrka, 1:10000, STB. KAS
middle
OŽ Lojovice (H35L) (21/10/2018)
Niedziela 21 Października 2018
Gabrhele, 1:10000, KAM
long
OŽ Lojovice (H35) (20/10/2018)
Sobota 20 Października 2018
Černý mlýn, 1:10000, KAM
middle
MČR a Veterániáda klubů (DH175) (14/10/2018)
Niedziela 14 Października 2018
Paníhájek, 1:10000, EKP
štafety, zmiana 3
MČT a Veterániáda štafet (H105) (13/10/2018)
Sobota 13 Października 2018
Helfenburk, 1:10000, EKP
štafety, zmiana 2
OŽ Mladá Boleslav (07/10/2018)
Niedziela 7 Października 2018
Latinská babička, 1:4000
sprint
OŽ Valdštejn (H40) (06/10/2018)
Sobota 6 Października 2018
Pelešany, 1:7500
middle
Oblastní žebříček - Nový Knín (H35) (22/09/2018)
Sobota 22 Września 2018
Bor, 1:10000, DOR
middle
Žákovské štafety - Krčák (OPEN) (19/09/2018)
Środa 19 Września 2018
Hrádek, 1:10000, KAM
štafety
ŽA, ŽB Radvanec (H40) (09/09/2018)
Niedziela 9 Września 2018
Údolí samoty, 1:10000, BOR
long
ŽA, ŽB Radvanec (H40) (08/09/2018)
Sobota 8 Września 2018
Havraní skály, 1:10000, BOR
middle
Tyreső Orientering (H40) (02/09/2018)
Niedziela 2 Września 2018
Alby - Hőjden, 1:10000, Tyreső, SWE
long
Pěkné prázdniny E3 (H40) (26/08/2018)
Niedziela 26 Sierpnia 2018
Branžež, 1:7500, TUR
middle
Pěkné prázdniny E2 (H40) (25/08/2018)
Sobota 25 Sierpnia 2018
Kost, 1:10000, TUR
long
Pěkné prázdniny E1 (H40) (24/08/2018)
Piątek 24 Sierpnia 2018
U obory, 1:7500, TUR
middle
Rumcajsovy míle E3 (H35) (12/08/2018)
Niedziela 12 Sierpnia 2018
Valečov, 1:5000, SJC
middle
Rumcajsovy míle E2 (H35) (11/08/2018)
Sobota 11 Sierpnia 2018
Valečov, 1:5000, SJC
middle
Rumcajsovy míle E1 (H35) (11/08/2018)
Sobota 11 Sierpnia 2018
Valečov, 1:5000, SJC
middle
LokoTour Bedřichov E2 (H40) (05/08/2018)
Niedziela 5 Sierpnia 2018
Červený potok, 1:10000, LLI
middle
LokoTour Bedřichov E1 (H40) (04/08/2018)
Sobota 4 Sierpnia 2018
Klikvová louka, 1:10000, LLI
long
Šumperský divočák E3 (H40) (29/07/2018)
Niedziela 29 Lipca 2018
Černá dolina, 1:10000, KSU
zkrácená
Šumperský divočák E2 (H40) (28/07/2018)
Sobota 28 Lipca 2018
Františkova chata, 1:10000, KSU
long
Šumperský divočák E1 (H40) (27/07/2018)
Piątek 27 Lipca 2018
U Větráku, 1:10000, KSU
middle
Bubo cup 2018 E5 (H40) (14/07/2018)
Sobota 14 Lipca 2018
Kazlje - Utovlje, 1:7500, ROT
middle
Bubo cup 2018 E4 (H40) (13/07/2018)
Piątek 13 Lipca 2018
Kazlje, 1:7500, ROT
middle
Bubo cup 2018 E3 (H40) (12/07/2018)
Czwartek 12 Lipca 2018
Izola, 1:4000, ROT
sprint
Bubo cup 2018 E2 (H40) (11/07/2018)
Środa 11 Lipca 2018
Krajna vas, 1:7500, ROT
middle
Bubo cup 2018 E1 (H40) (10/07/2018)
Wtorek 10 Lipca 2018
Veliki dol, 1:7500, ROT
middle
Cena střední Moravy E3 (H35) (01/07/2018)
Niedziela 1 Lipca 2018
Kluč, 1:10000, JPV
zkrácená
Cena střední Moravy E2 (H35) (30/06/2018)
Sobota 30 Czerwca 2018
Kocour, 1:15000, JPV
long
Cena střední Moravy E1 (H35) (29/06/2018)
Piątek 29 Czerwca 2018
Různarka, 1:10000, JPV
middle
MČR KT finále - Chlébské (H40B) (24/06/2018)
Niedziela 24 Czerwca 2018
Hrádky 628, 1:10000, TBM
middle
MČR KT kvalifikace - Chlébské (H40) (23/06/2018)
Sobota 23 Czerwca 2018
Záraz 678, 1:10000, TBM
middle
PPŽ Klacky [9) - Pražačka (DH21) (20/06/2018)
Środa 20 Czerwca 2018
Pražačka na Krejcárku, 1:5000, EKP
sprintové štafety, zmiana 2
Mistrovství JO klasika - Srbská Kamenice (H40) (17/06/2018)
Niedziela 17 Czerwca 2018
Kamzičí rokle, 1:7500, BOR
long
Žebříček B - Rabštejn (H40B) (10/06/2018)
Niedziela 10 Czerwca 2018
StřelAnice, 1:10000, KRL
middle
Žebříček B - Rabštejn (H40B) (09/06/2018)
Sobota 9 Czerwca 2018
Železný hamr, 1:10000, KRL
long
Oblastní žebříček JE - Nová Ves (H40) (03/06/2018)
Niedziela 3 Czerwca 2018
Nová Ves, 1:10000, TJN
long
Oblastní žebříček - Ondřejov (H35) (02/06/2018)
Sobota 2 Czerwca 2018
Cirkumzenitál, 1:10000, FSP
middle
ČP štafet - Třemošná (H135) (27/05/2018)
Niedziela 27 Maja 2018
Kvočna, 1:10000, LPM
štafety
ČP štafet - Plzeň (H35) (26/05/2018)
Sobota 26 Maja 2018
Plzeň 12, 1:4000, SLP
sprint
ČP štafet - Třemošná (H135) (26/05/2018)
Sobota 26 Maja 2018
Býkovna, 1:10000, LPM
štafety
ČP, ŽA Tábor (H35) (20/05/2018)
Niedziela 20 Maja 2018
Pintovka, 1:10000, VTA
middle
MČR a Veterániáda ve sprintu (H40) (19/05/2018)
Sobota 19 Maja 2018
Tábor 2018, 1:4000, VTA
sprint
Oblastní žebříček VČ - Lány (H35C) (08/05/2018)
Wtorek 8 Maja 2018
Valdov, 1:10000, NPA
middle
Jarní trojúhelník E3 (H35) (29/04/2018)
Niedziela 29 Kwietnia 2018
Kameniště 5, 1:15000, MLA
long
Jarní trojúhelník E2 (H35) (28/04/2018)
Sobota 28 Kwietnia 2018
Kameniště 4, 1:15000, MLA
long
Oblastní žebříček - Chyňava (H35) (22/04/2018)
Niedziela 22 Kwietnia 2018
Pelechovka, 1:10000, SCP
middle
Mistrovství oblasti ve sprintu - Slaný (H35) (21/04/2018)
Sobota 21 Kwietnia 2018
Slaný-Háje, 1:4000, SLA
sprint
MČR v NOB (H40) (14/04/2018)
Sobota 14 Kwietnia 2018
Holubí vrch, 1:10000, STH
noční
Mistrovství oblasti middle - Konojedy (H35) (14/04/2018)
Sobota 14 Kwietnia 2018
Liščí díry, 1:10000, TAP
middle
Oblastní žebřížek - Malíkovice (H35K) (08/04/2018)
Niedziela 8 Kwietnia 2018
Humniště, 1:15000, DKL
long
Brutus Extreme Orienteering E2 (18/03/2018)
Niedziela 18 Marca 2018
1:35000, Horovi
rogaining 5h
Brutus Extreme Orienteering E1 (17/03/2018)
Sobota 17 Marca 2018
1:35000, Horovi
rogaining 6h