RSS feed

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvoval.

HULK Cup (2018-11-09)
Péntek 9 November 2018
Petřín 18, 1:5000, HULK Team
noční štafety, váltó pálya 2
MČR HROB E2 (HD) (2018-11-04)
Vasárnap 4 November 2018
Krakonošovo - západ, 1:30000, LPU
HROB
MČR HROB E1 (HD) (2018-11-03)
Szombat 3 November 2018
Krakonošovo - východ, 1:30000, LPU
HROB
OŽ JE Česká Lípa (H40) (2018-10-28)
Vasárnap 28 Október 2018
Rasova hůrka, 1:10000, STB. KAS
middle
OŽ Lojovice (H35L) (2018-10-21)
Vasárnap 21 Október 2018
Gabrhele, 1:10000, KAM
long
OŽ Lojovice (H35) (2018-10-20)
Szombat 20 Október 2018
Černý mlýn, 1:10000, KAM
middle
MČR a Veterániáda klubů (DH175) (2018-10-14)
Vasárnap 14 Október 2018
Paníhájek, 1:10000, EKP
štafety, váltó pálya 3
MČT a Veterániáda štafet (H105) (2018-10-13)
Szombat 13 Október 2018
Helfenburk, 1:10000, EKP
štafety, váltó pálya 2
OŽ Mladá Boleslav (2018-10-07)
Vasárnap 7 Október 2018
Latinská babička, 1:4000
sprint
OŽ Valdštejn (H40) (2018-10-06)
Szombat 6 Október 2018
Pelešany, 1:7500
middle
ŽA, ŽB Radvanec (H40) (2018-09-09)
Vasárnap 9 Szeptember 2018
Údolí samoty, 1:10000, BOR
long
ŽA, ŽB Radvanec (H40) (2018-09-08)
Szombat 8 Szeptember 2018
Havraní skály, 1:10000, BOR
middle
Tyreső Orientering (H40) (2018-09-02)
Vasárnap 2 Szeptember 2018
Alby - Hőjden, 1:10000, Tyreső, SWE
long
Pěkné prázdniny E3 (H40) (2018-08-26)
Vasárnap 26 Augusztus 2018
Branžež, 1:7500, TUR
middle
Pěkné prázdniny E1 (H40) (2018-08-24)
Péntek 24 Augusztus 2018
U obory, 1:7500, TUR
middle
Rumcajsovy míle E3 (H35) (2018-08-12)
Vasárnap 12 Augusztus 2018
Valečov, 1:5000, SJC
middle
Rumcajsovy míle E2 (H35) (2018-08-11)
Szombat 11 Augusztus 2018
Valečov, 1:5000, SJC
middle
Rumcajsovy míle E1 (H35) (2018-08-11)
Szombat 11 Augusztus 2018
Valečov, 1:5000, SJC
middle
LokoTour Bedřichov E2 (H40) (2018-08-05)
Vasárnap 5 Augusztus 2018
Červený potok, 1:10000, LLI
middle
LokoTour Bedřichov E1 (H40) (2018-08-04)
Szombat 4 Augusztus 2018
Klikvová louka, 1:10000, LLI
long
Šumperský divočák E3 (H40) (2018-07-29)
Vasárnap 29 Július 2018
Černá dolina, 1:10000, KSU
zkrácená
Šumperský divočák E2 (H40) (2018-07-28)
Szombat 28 Július 2018
Františkova chata, 1:10000, KSU
long
Šumperský divočák E1 (H40) (2018-07-27)
Péntek 27 Július 2018
U Větráku, 1:10000, KSU
middle
Bubo cup 2018 E5 (H40) (2018-07-14)
Szombat 14 Július 2018
Kazlje - Utovlje, 1:7500, ROT
middle
Bubo cup 2018 E4 (H40) (2018-07-13)
Péntek 13 Július 2018
Kazlje, 1:7500, ROT
middle
Bubo cup 2018 E3 (H40) (2018-07-12)
Csütörtök 12 Július 2018
Izola, 1:4000, ROT
sprint
Bubo cup 2018 E2 (H40) (2018-07-11)
Szerda 11 Július 2018
Krajna vas, 1:7500, ROT
middle
Bubo cup 2018 E1 (H40) (2018-07-10)
Kedd 10 Július 2018
Veliki dol, 1:7500, ROT
middle
Cena střední Moravy E3 (H35) (2018-07-01)
Vasárnap 1 Július 2018
Kluč, 1:10000, JPV
zkrácená
MČR KT finále - Chlébské (H40B) (2018-06-24)
Vasárnap 24 Június 2018
Hrádky 628, 1:10000, TBM
middle
PPŽ Klacky [9) - Pražačka (DH21) (2018-06-20)
Szerda 20 Június 2018
Pražačka na Krejcárku, 1:5000, EKP
sprintové štafety, váltó pálya 2
Žebříček B - Rabštejn (H40B) (2018-06-10)
Vasárnap 10 Június 2018
StřelAnice, 1:10000, KRL
middle
ČP štafet - Plzeň (H35) (2018-05-26)
Szombat 26 Május 2018
Plzeň 12, 1:4000, SLP
sprint
ČP, ŽA Tábor (H35) (2018-05-20)
Vasárnap 20 Május 2018
Pintovka, 1:10000, VTA
middle
Jarní trojúhelník E3 (H35) (2018-04-29)
Vasárnap 29 Április 2018
Kameniště 5, 1:15000, MLA
long
Jarní trojúhelník E2 (H35) (2018-04-28)
Szombat 28 Április 2018
Kameniště 4, 1:15000, MLA
long
MČR v NOB (H40) (2018-04-14)
Szombat 14 Április 2018
Holubí vrch, 1:10000, STH
noční
Brutus Extreme Orienteering E2 (2018-03-18)
Vasárnap 18 Március 2018
1:35000, Horovi
rogaining 5h