RSS

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvoval.

HULK Cup (2018-11-09)
Viernes 9 Noviembre 2018
Petřín 18, 1:5000, HULK Team
noční štafety, posta 2
MČR HROB E2 (HD) (2018-11-04)
Domingo 4 Noviembre 2018
Krakonošovo - západ, 1:30000, LPU
HROB
MČR HROB E1 (HD) (2018-11-03)
Sábado 3 Noviembre 2018
Krakonošovo - východ, 1:30000, LPU
HROB
OŽ JE Česká Lípa (H40) (2018-10-28)
Domingo 28 Octubre 2018
Rasova hůrka, 1:10000, STB. KAS
middle
OŽ Lojovice (H35L) (2018-10-21)
Domingo 21 Octubre 2018
Gabrhele, 1:10000, KAM
long
OŽ Lojovice (H35) (2018-10-20)
Sábado 20 Octubre 2018
Černý mlýn, 1:10000, KAM
middle
MČR a Veterániáda klubů (DH175) (2018-10-14)
Domingo 14 Octubre 2018
Paníhájek, 1:10000, EKP
štafety, posta 3
MČT a Veterániáda štafet (H105) (2018-10-13)
Sábado 13 Octubre 2018
Helfenburk, 1:10000, EKP
štafety, posta 2
OŽ Mladá Boleslav (2018-10-07)
Domingo 7 Octubre 2018
Latinská babička, 1:4000
sprint
OŽ Valdštejn (H40) (2018-10-06)
Sábado 6 Octubre 2018
Pelešany, 1:7500
middle
Oblastní žebříček - Nový Knín (H35) (2018-09-22)
Sábado 22 Septiembre 2018
Bor, 1:10000, DOR
middle
Žákovské štafety - Krčák (OPEN) (2018-09-19)
Miércoles 19 Septiembre 2018
Hrádek, 1:10000, KAM
štafety
ŽA, ŽB Radvanec (H40) (2018-09-09)
Domingo 9 Septiembre 2018
Údolí samoty, 1:10000, BOR
long
ŽA, ŽB Radvanec (H40) (2018-09-08)
Sábado 8 Septiembre 2018
Havraní skály, 1:10000, BOR
middle
Tyreső Orientering (H40) (2018-09-02)
Domingo 2 Septiembre 2018
Alby - Hőjden, 1:10000, Tyreső, SWE
long
Pěkné prázdniny E3 (H40) (2018-08-26)
Domingo 26 Agosto 2018
Branžež, 1:7500, TUR
middle
Pěkné prázdniny E2 (H40) (2018-08-25)
Sábado 25 Agosto 2018
Kost, 1:10000, TUR
long
Pěkné prázdniny E1 (H40) (2018-08-24)
Viernes 24 Agosto 2018
U obory, 1:7500, TUR
middle
Rumcajsovy míle E3 (H35) (2018-08-12)
Domingo 12 Agosto 2018
Valečov, 1:5000, SJC
middle
Rumcajsovy míle E2 (H35) (2018-08-11)
Sábado 11 Agosto 2018
Valečov, 1:5000, SJC
middle
Rumcajsovy míle E1 (H35) (2018-08-11)
Sábado 11 Agosto 2018
Valečov, 1:5000, SJC
middle
LokoTour Bedřichov E2 (H40) (2018-08-05)
Domingo 5 Agosto 2018
Červený potok, 1:10000, LLI
middle
LokoTour Bedřichov E1 (H40) (2018-08-04)
Sábado 4 Agosto 2018
Klikvová louka, 1:10000, LLI
long
Šumperský divočák E3 (H40) (2018-07-29)
Domingo 29 Julio 2018
Černá dolina, 1:10000, KSU
zkrácená
Šumperský divočák E2 (H40) (2018-07-28)
Sábado 28 Julio 2018
Františkova chata, 1:10000, KSU
long
Šumperský divočák E1 (H40) (2018-07-27)
Viernes 27 Julio 2018
U Větráku, 1:10000, KSU
middle
Bubo cup 2018 E5 (H40) (2018-07-14)
Sábado 14 Julio 2018
Kazlje - Utovlje, 1:7500, ROT
middle
Bubo cup 2018 E4 (H40) (2018-07-13)
Viernes 13 Julio 2018
Kazlje, 1:7500, ROT
middle
Bubo cup 2018 E3 (H40) (2018-07-12)
Jueves 12 Julio 2018
Izola, 1:4000, ROT
sprint
Bubo cup 2018 E2 (H40) (2018-07-11)
Miércoles 11 Julio 2018
Krajna vas, 1:7500, ROT
middle
Bubo cup 2018 E1 (H40) (2018-07-10)
Martes 10 Julio 2018
Veliki dol, 1:7500, ROT
middle
Cena střední Moravy E3 (H35) (2018-07-01)
Domingo 1 Julio 2018
Kluč, 1:10000, JPV
zkrácená
Cena střední Moravy E2 (H35) (2018-06-30)
Sábado 30 Junio 2018
Kocour, 1:15000, JPV
long
Cena střední Moravy E1 (H35) (2018-06-29)
Viernes 29 Junio 2018
Různarka, 1:10000, JPV
middle
MČR KT finále - Chlébské (H40B) (2018-06-24)
Domingo 24 Junio 2018
Hrádky 628, 1:10000, TBM
middle
MČR KT kvalifikace - Chlébské (H40) (2018-06-23)
Sábado 23 Junio 2018
Záraz 678, 1:10000, TBM
middle
PPŽ Klacky [9) - Pražačka (DH21) (2018-06-20)
Miércoles 20 Junio 2018
Pražačka na Krejcárku, 1:5000, EKP
sprintové štafety, posta 2
Mistrovství JO klasika - Srbská Kamenice (H40) (2018-06-17)
Domingo 17 Junio 2018
Kamzičí rokle, 1:7500, BOR
long
Žebříček B - Rabštejn (H40B) (2018-06-10)
Domingo 10 Junio 2018
StřelAnice, 1:10000, KRL
middle
Žebříček B - Rabštejn (H40B) (2018-06-09)
Sábado 9 Junio 2018
Železný hamr, 1:10000, KRL
long
Oblastní žebříček JE - Nová Ves (H40) (2018-06-03)
Domingo 3 Junio 2018
Nová Ves, 1:10000, TJN
long
Oblastní žebříček - Ondřejov (H35) (2018-06-02)
Sábado 2 Junio 2018
Cirkumzenitál, 1:10000, FSP
middle
ČP štafet - Třemošná (H135) (2018-05-27)
Domingo 27 Mayo 2018
Kvočna, 1:10000, LPM
štafety
ČP štafet - Plzeň (H35) (2018-05-26)
Sábado 26 Mayo 2018
Plzeň 12, 1:4000, SLP
sprint
ČP štafet - Třemošná (H135) (2018-05-26)
Sábado 26 Mayo 2018
Býkovna, 1:10000, LPM
štafety
ČP, ŽA Tábor (H35) (2018-05-20)
Domingo 20 Mayo 2018
Pintovka, 1:10000, VTA
middle
MČR a Veterániáda ve sprintu (H40) (2018-05-19)
Sábado 19 Mayo 2018
Tábor 2018, 1:4000, VTA
sprint
Oblastní žebříček VČ - Lány (H35C) (2018-05-08)
Martes 8 Mayo 2018
Valdov, 1:10000, NPA
middle
Jarní trojúhelník E3 (H35) (2018-04-29)
Domingo 29 Abril 2018
Kameniště 5, 1:15000, MLA
long
Jarní trojúhelník E2 (H35) (2018-04-28)
Sábado 28 Abril 2018
Kameniště 4, 1:15000, MLA
long
Oblastní žebříček - Chyňava (H35) (2018-04-22)
Domingo 22 Abril 2018
Pelechovka, 1:10000, SCP
middle
Mistrovství oblasti ve sprintu - Slaný (H35) (2018-04-21)
Sábado 21 Abril 2018
Slaný-Háje, 1:4000, SLA
sprint
MČR v NOB (H40) (2018-04-14)
Sábado 14 Abril 2018
Holubí vrch, 1:10000, STH
noční
Mistrovství oblasti middle - Konojedy (H35) (2018-04-14)
Sábado 14 Abril 2018
Liščí díry, 1:10000, TAP
middle
Oblastní žebřížek - Malíkovice (H35K) (2018-04-08)
Domingo 8 Abril 2018
Humniště, 1:15000, DKL
long
Brutus Extreme Orienteering E2 (2018-03-18)
Domingo 18 Marzo 2018
1:35000, Horovi
rogaining 5h
Brutus Extreme Orienteering E1 (2018-03-17)
Sábado 17 Marzo 2018
1:35000, Horovi
rogaining 6h