RSS Feed

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvoval.

HULK Cup (09.11.2018)
Freitag 9 November 2018
Petřín 18, 1:5000, HULK Team
noční štafety, Strecke 2
MČR HROB E2 (HD) (04.11.2018)
Sonntag 4 November 2018
Krakonošovo - západ, 1:30000, LPU
HROB
MČR HROB E1 (HD) (03.11.2018)
Samstag 3 November 2018
Krakonošovo - východ, 1:30000, LPU
HROB
OŽ JE Česká Lípa (H40) (28.10.2018)
Sonntag 28 Oktober 2018
Rasova hůrka, 1:10000, STB. KAS
middle
OŽ Lojovice (H35L) (21.10.2018)
Sonntag 21 Oktober 2018
Gabrhele, 1:10000, KAM
long
OŽ Lojovice (H35) (20.10.2018)
Samstag 20 Oktober 2018
Černý mlýn, 1:10000, KAM
middle
MČR a Veterániáda klubů (DH175) (14.10.2018)
Sonntag 14 Oktober 2018
Paníhájek, 1:10000, EKP
štafety, Strecke 3
MČT a Veterániáda štafet (H105) (13.10.2018)
Samstag 13 Oktober 2018
Helfenburk, 1:10000, EKP
štafety, Strecke 2
OŽ Mladá Boleslav (07.10.2018)
Sonntag 7 Oktober 2018
Latinská babička, 1:4000
sprint
OŽ Valdštejn (H40) (06.10.2018)
Samstag 6 Oktober 2018
Pelešany, 1:7500
middle
Žákovské štafety - Krčák (OPEN) (19.09.2018)
Mittwoch 19 September 2018
Hrádek, 1:10000, KAM
štafety
ŽA, ŽB Radvanec (H40) (09.09.2018)
Sonntag 9 September 2018
Údolí samoty, 1:10000, BOR
long
ŽA, ŽB Radvanec (H40) (08.09.2018)
Samstag 8 September 2018
Havraní skály, 1:10000, BOR
middle
Tyreső Orientering (H40) (02.09.2018)
Sonntag 2 September 2018
Alby - Hőjden, 1:10000, Tyreső, SWE
long
Pěkné prázdniny E3 (H40) (26.08.2018)
Sonntag 26 August 2018
Branžež, 1:7500, TUR
middle
Pěkné prázdniny E1 (H40) (24.08.2018)
Freitag 24 August 2018
U obory, 1:7500, TUR
middle
Rumcajsovy míle E3 (H35) (12.08.2018)
Sonntag 12 August 2018
Valečov, 1:5000, SJC
middle
Rumcajsovy míle E2 (H35) (11.08.2018)
Samstag 11 August 2018
Valečov, 1:5000, SJC
middle
Rumcajsovy míle E1 (H35) (11.08.2018)
Samstag 11 August 2018
Valečov, 1:5000, SJC
middle
LokoTour Bedřichov E2 (H40) (05.08.2018)
Sonntag 5 August 2018
Červený potok, 1:10000, LLI
middle
LokoTour Bedřichov E1 (H40) (04.08.2018)
Samstag 4 August 2018
Klikvová louka, 1:10000, LLI
long
Šumperský divočák E3 (H40) (29.07.2018)
Sonntag 29 Juli 2018
Černá dolina, 1:10000, KSU
zkrácená
Šumperský divočák E2 (H40) (28.07.2018)
Samstag 28 Juli 2018
Františkova chata, 1:10000, KSU
long
Šumperský divočák E1 (H40) (27.07.2018)
Freitag 27 Juli 2018
U Větráku, 1:10000, KSU
middle
Bubo cup 2018 E5 (H40) (14.07.2018)
Samstag 14 Juli 2018
Kazlje - Utovlje, 1:7500, ROT
middle
Bubo cup 2018 E4 (H40) (13.07.2018)
Freitag 13 Juli 2018
Kazlje, 1:7500, ROT
middle
Bubo cup 2018 E3 (H40) (12.07.2018)
Donnerstag 12 Juli 2018
Izola, 1:4000, ROT
sprint
Bubo cup 2018 E2 (H40) (11.07.2018)
Mittwoch 11 Juli 2018
Krajna vas, 1:7500, ROT
middle
Bubo cup 2018 E1 (H40) (10.07.2018)
Dienstag 10 Juli 2018
Veliki dol, 1:7500, ROT
middle
Cena střední Moravy E3 (H35) (01.07.2018)
Sonntag 1 Juli 2018
Kluč, 1:10000, JPV
zkrácená
Cena střední Moravy E1 (H35) (29.06.2018)
Freitag 29 Juni 2018
Různarka, 1:10000, JPV
middle
MČR KT finále - Chlébské (H40B) (24.06.2018)
Sonntag 24 Juni 2018
Hrádky 628, 1:10000, TBM
middle
PPŽ Klacky [9) - Pražačka (DH21) (20.06.2018)
Mittwoch 20 Juni 2018
Pražačka na Krejcárku, 1:5000, EKP
sprintové štafety, Strecke 2
Žebříček B - Rabštejn (H40B) (10.06.2018)
Sonntag 10 Juni 2018
StřelAnice, 1:10000, KRL
middle
Žebříček B - Rabštejn (H40B) (09.06.2018)
Samstag 9 Juni 2018
Železný hamr, 1:10000, KRL
long
ČP štafet - Třemošná (H135) (27.05.2018)
Sonntag 27 Mai 2018
Kvočna, 1:10000, LPM
štafety
ČP štafet - Plzeň (H35) (26.05.2018)
Samstag 26 Mai 2018
Plzeň 12, 1:4000, SLP
sprint
ČP štafet - Třemošná (H135) (26.05.2018)
Samstag 26 Mai 2018
Býkovna, 1:10000, LPM
štafety
ČP, ŽA Tábor (H35) (20.05.2018)
Sonntag 20 Mai 2018
Pintovka, 1:10000, VTA
middle
Jarní trojúhelník E3 (H35) (29.04.2018)
Sonntag 29 April 2018
Kameniště 5, 1:15000, MLA
long
Jarní trojúhelník E2 (H35) (28.04.2018)
Samstag 28 April 2018
Kameniště 4, 1:15000, MLA
long
MČR v NOB (H40) (14.04.2018)
Samstag 14 April 2018
Holubí vrch, 1:10000, STH
noční
Brutus Extreme Orienteering E2 (18.03.2018)
Sonntag 18 März 2018
1:35000, Horovi
rogaining 5h
Brutus Extreme Orienteering E1 (17.03.2018)
Samstag 17 März 2018
1:35000, Horovi
rogaining 6h