RSS-feed

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvoval.

HULK Cup (09-11-2018)
Fredag 9 November 2018
Petřín 18, 1:5000, HULK Team
noční štafety, etape 2
MČR HROB E2 (HD) (04-11-2018)
Søndag 4 November 2018
Krakonošovo - západ, 1:30000, LPU
HROB
MČR HROB E1 (HD) (03-11-2018)
Lørdag 3 November 2018
Krakonošovo - východ, 1:30000, LPU
HROB
OŽ JE Česká Lípa (H40) (28-10-2018)
Søndag 28 Oktober 2018
Rasova hůrka, 1:10000, STB. KAS
middle
OŽ Lojovice (H35L) (21-10-2018)
Søndag 21 Oktober 2018
Gabrhele, 1:10000, KAM
long
OŽ Lojovice (H35) (20-10-2018)
Lørdag 20 Oktober 2018
Černý mlýn, 1:10000, KAM
middle
MČR a Veterániáda klubů (DH175) (14-10-2018)
Søndag 14 Oktober 2018
Paníhájek, 1:10000, EKP
štafety, etape 3
MČT a Veterániáda štafet (H105) (13-10-2018)
Lørdag 13 Oktober 2018
Helfenburk, 1:10000, EKP
štafety, etape 2
OŽ Mladá Boleslav (07-10-2018)
Søndag 7 Oktober 2018
Latinská babička, 1:4000
sprint
OŽ Valdštejn (H40) (06-10-2018)
Lørdag 6 Oktober 2018
Pelešany, 1:7500
middle
Oblastní žebříček - Nový Knín (H35) (22-09-2018)
Lørdag 22 September 2018
Bor, 1:10000, DOR
middle
Žákovské štafety - Krčák (OPEN) (19-09-2018)
Onsdag 19 September 2018
Hrádek, 1:10000, KAM
štafety
ŽA, ŽB Radvanec (H40) (09-09-2018)
Søndag 9 September 2018
Údolí samoty, 1:10000, BOR
long
ŽA, ŽB Radvanec (H40) (08-09-2018)
Lørdag 8 September 2018
Havraní skály, 1:10000, BOR
middle
Tyreső Orientering (H40) (02-09-2018)
Søndag 2 September 2018
Alby - Hőjden, 1:10000, Tyreső, SWE
long
Pěkné prázdniny E3 (H40) (26-08-2018)
Søndag 26 August 2018
Branžež, 1:7500, TUR
middle
Pěkné prázdniny E2 (H40) (25-08-2018)
Lørdag 25 August 2018
Kost, 1:10000, TUR
long
Pěkné prázdniny E1 (H40) (24-08-2018)
Fredag 24 August 2018
U obory, 1:7500, TUR
middle
Rumcajsovy míle E3 (H35) (12-08-2018)
Søndag 12 August 2018
Valečov, 1:5000, SJC
middle
Rumcajsovy míle E2 (H35) (11-08-2018)
Lørdag 11 August 2018
Valečov, 1:5000, SJC
middle
Rumcajsovy míle E1 (H35) (11-08-2018)
Lørdag 11 August 2018
Valečov, 1:5000, SJC
middle
LokoTour Bedřichov E2 (H40) (05-08-2018)
Søndag 5 August 2018
Červený potok, 1:10000, LLI
middle
LokoTour Bedřichov E1 (H40) (04-08-2018)
Lørdag 4 August 2018
Klikvová louka, 1:10000, LLI
long
Šumperský divočák E3 (H40) (29-07-2018)
Søndag 29 Juli 2018
Černá dolina, 1:10000, KSU
zkrácená
Šumperský divočák E2 (H40) (28-07-2018)
Lørdag 28 Juli 2018
Františkova chata, 1:10000, KSU
long
Šumperský divočák E1 (H40) (27-07-2018)
Fredag 27 Juli 2018
U Větráku, 1:10000, KSU
middle
Bubo cup 2018 E5 (H40) (14-07-2018)
Lørdag 14 Juli 2018
Kazlje - Utovlje, 1:7500, ROT
middle
Bubo cup 2018 E4 (H40) (13-07-2018)
Fredag 13 Juli 2018
Kazlje, 1:7500, ROT
middle
Bubo cup 2018 E3 (H40) (12-07-2018)
Torsdag 12 Juli 2018
Izola, 1:4000, ROT
sprint
Bubo cup 2018 E2 (H40) (11-07-2018)
Onsdag 11 Juli 2018
Krajna vas, 1:7500, ROT
middle
Bubo cup 2018 E1 (H40) (10-07-2018)
Tirsdag 10 Juli 2018
Veliki dol, 1:7500, ROT
middle
Cena střední Moravy E3 (H35) (01-07-2018)
Søndag 1 Juli 2018
Kluč, 1:10000, JPV
zkrácená
Cena střední Moravy E2 (H35) (30-06-2018)
Lørdag 30 Juni 2018
Kocour, 1:15000, JPV
long
Cena střední Moravy E1 (H35) (29-06-2018)
Fredag 29 Juni 2018
Různarka, 1:10000, JPV
middle
MČR KT finále - Chlébské (H40B) (24-06-2018)
Søndag 24 Juni 2018
Hrádky 628, 1:10000, TBM
middle
MČR KT kvalifikace - Chlébské (H40) (23-06-2018)
Lørdag 23 Juni 2018
Záraz 678, 1:10000, TBM
middle
PPŽ Klacky [9) - Pražačka (DH21) (20-06-2018)
Onsdag 20 Juni 2018
Pražačka na Krejcárku, 1:5000, EKP
sprintové štafety, etape 2
Mistrovství JO klasika - Srbská Kamenice (H40) (17-06-2018)
Søndag 17 Juni 2018
Kamzičí rokle, 1:7500, BOR
long
Žebříček B - Rabštejn (H40B) (10-06-2018)
Søndag 10 Juni 2018
StřelAnice, 1:10000, KRL
middle
Žebříček B - Rabštejn (H40B) (09-06-2018)
Lørdag 9 Juni 2018
Železný hamr, 1:10000, KRL
long
Oblastní žebříček JE - Nová Ves (H40) (03-06-2018)
Søndag 3 Juni 2018
Nová Ves, 1:10000, TJN
long
Oblastní žebříček - Ondřejov (H35) (02-06-2018)
Lørdag 2 Juni 2018
Cirkumzenitál, 1:10000, FSP
middle
ČP štafet - Třemošná (H135) (27-05-2018)
Søndag 27 Maj 2018
Kvočna, 1:10000, LPM
štafety
ČP štafet - Plzeň (H35) (26-05-2018)
Lørdag 26 Maj 2018
Plzeň 12, 1:4000, SLP
sprint
ČP štafet - Třemošná (H135) (26-05-2018)
Lørdag 26 Maj 2018
Býkovna, 1:10000, LPM
štafety
ČP, ŽA Tábor (H35) (20-05-2018)
Søndag 20 Maj 2018
Pintovka, 1:10000, VTA
middle
MČR a Veterániáda ve sprintu (H40) (19-05-2018)
Lørdag 19 Maj 2018
Tábor 2018, 1:4000, VTA
sprint
Oblastní žebříček VČ - Lány (H35C) (08-05-2018)
Tirsdag 8 Maj 2018
Valdov, 1:10000, NPA
middle
Jarní trojúhelník E3 (H35) (29-04-2018)
Søndag 29 April 2018
Kameniště 5, 1:15000, MLA
long
Jarní trojúhelník E2 (H35) (28-04-2018)
Lørdag 28 April 2018
Kameniště 4, 1:15000, MLA
long
Oblastní žebříček - Chyňava (H35) (22-04-2018)
Søndag 22 April 2018
Pelechovka, 1:10000, SCP
middle
Mistrovství oblasti ve sprintu - Slaný (H35) (21-04-2018)
Lørdag 21 April 2018
Slaný-Háje, 1:4000, SLA
sprint
MČR v NOB (H40) (14-04-2018)
Lørdag 14 April 2018
Holubí vrch, 1:10000, STH
noční
Mistrovství oblasti middle - Konojedy (H35) (14-04-2018)
Lørdag 14 April 2018
Liščí díry, 1:10000, TAP
middle
Oblastní žebřížek - Malíkovice (H35K) (08-04-2018)
Søndag 8 April 2018
Humniště, 1:15000, DKL
long
Brutus Extreme Orienteering E2 (18-03-2018)
Søndag 18 Marts 2018
1:35000, Horovi
rogaining 5h
Brutus Extreme Orienteering E1 (17-03-2018)
Lørdag 17 Marts 2018
1:35000, Horovi
rogaining 6h