RSS feed

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvovala.

O-liga Zbraslav B (13/08/2019)
Tuesday 13 August 2019
Category: Tréninky
Keltské hradiště 1:10000
krátká
Lokotour D45 (03/08/2019)
Saturday 3 August 2019
Category: Závody
Kanál 1:10000, LOK o-Liberec
klasika|Results
kufr na K2 a nedodržení vymyšleného postupu i směru na K7, na K5 jsem ty porosty nechápala
O-liga Prokopák B (30/07/2019)
Tuesday 30 July 2019
Category: Tréninky
Prokopák 1:7500
K8 přeběhnutá, K9 hledám jinde
Bohemia E5 D45B (28/07/2019)
Sunday 28 July 2019
Category: Závody
Pod strážištěm 1:7500, OK Jiskra Nový Bor
zkrácená|Results
Bohemia E4 D45B (27/07/2019)
Saturday 27 July 2019
Category: Závody
Srbský kámen 1:7500, OK Jiskra Nový Bor
krátká|Results
Bohemia E3 D45B (26/07/2019)
Friday 26 July 2019
Category: Závody
Údolí vzdechů 1:10000, OK Jiskra Nový Bor
klasika|Results
Bohemia E2 D45B (25/07/2019)
Thursday 25 July 2019
Category: Závody
Jezírko 1:10000, OK Nový Bor
krátká|Results
Bohemia E1 D45B (24/07/2019)
Wednesday 24 July 2019
Category: Závody
Radvanecké houpačky 1:10000, OK JIskra Nový Bor
klasika|Results
Třemošná E3 D45 (07/07/2019)
Sunday 7 July 2019
Category: Závody
Zezhora, zespoda, z Třemošné 1:10000, OK Lokomotiva Plzeň
klasika|Results
Na K8 špatně vymyšleno, ještě hůř provedeno, aneb tam určitě bude, když tam běhaj
Třemošná E2 D45 (06/07/2019)
Saturday 6 July 2019
Category: Závody
Třemošná 1:10000, OK Lokomotiva Plzeň
krátká|Results
to mi nešlo..a běžela jsem z K9 zpět, došlo mi to až po oražení K8 podruhé
Třemošná E1 D45 (05/07/2019)
Friday 5 July 2019
Category: Závody
Třemošná 1:10000, OK Lokomotiva Plzeň
klasika|Results
průšvih na K12
MČR krátká finále D45B (23/06/2019)
Sunday 23 June 2019
Category: Závody
Čížkovy kameny 1:10000
krátká|Results
dohledávka K1,přeběhnutí K9
MČR krátká kvalifikace D45 (22/06/2019)
Saturday 22 June 2019
Category: Závody
Horní panská 1:10000
krátká|Results
K1 špatná dohledávka, K3 odběh špatným směrem, K10 nekonečně hledaná
Manufaktura Český pohár D45 (02/06/2019)
Sunday 2 June 2019
Category: Závody
Jezírko 1:10000, DOK
krátká|Results
chtěla jsem to vzdát před K1, nepochopila jsem to ani po nahrání, K4 jsem hledala jinde, K10 nahoře
Manufaktura Český pohár D45B (01/06/2019)
Saturday 1 June 2019
Category: Závody
Dlouhý důl 1:10000, DOK
klasika|Results
hledání K5 a K6
MO klasika Mnichovice D45L (25/05/2019)
Saturday 25 May 2019
Category: Závody
Vlčí halíř 1:10000, OK Říčany
klasická trať|Results
dlouhý postupy špatný - na K2 a K6, nejhorší na K5, dedokázala jsem se udržet plánu
MČR a Veteraniáda Čáslav D45 (18/05/2019)
Saturday 18 May 2019
Category: Závody
Čáslav 1:40000, Lokomotiva Pardubice
sprint|Results
zásadní chyba na K7, zaváhání na K4, K6, K16
Frymburk D45 (12/05/2019)
Sunday 12 May 2019
Category: Závody
Marta 1:10000
krátká|Results
dohledávka K5, K, chyba na K10
Sternštejn D45 (11/05/2019)
Saturday 11 May 2019
Category: Závody
Sternstein Sudost 1:10000
krátká|Results
chyba na K6, K9
Lipno D45 (11/05/2019)
Saturday 11 May 2019
Category: Závody
Lipno nad Vltavou 1:40000
sprint|Results
K18 oražena mimo pořadí, zaváhání na K3,K6,
Mistrovství oblasti na krátké trati  Všenory D45 (08/05/2019)
Wednesday 8 May 2019
Category: Závody
Červená hlína západ 1:10000, USK Praha
krátká
dohledávka u K6, K8, K12, přeběhnutí K13
OŽ Chýňava (28/04/2019)
Sunday 28 April 2019
Category: Závody
Schrboroh 1:10000, OK Sparta Praha
klasika|Results
na K1 trochu stočení a hledání se
Velikonoce ve skalách E3 D45A (21/04/2019)
Sunday 21 April 2019
Category: Závody
Skleněný vrch 1:10000, Kotlářka
klasika|Results
Velikonoce ve skalách E2 D45A (20/04/2019)
Saturday 20 April 2019
Category: Závody
Kozelská rokle 1:10000, Kotlářka
klasika|Results
Velikonoce ve skalách E1 D45A (19/04/2019)
Friday 19 April 2019
Category: Závody
Pavlínino údolí 1:10000, Kotlářka
zkrácená|Results
Sudetské Tojnárkovo bloudění III (31/03/2019)
Sunday 31 March 2019
Category: Závody
Jezeří 1:28800, Tojnárek
rogaining 4h
když nemůžeš najít dvojku a pak kolem ní projdeš..
Sudetské Tojnárkovo bloudění II (30/03/2019)
Saturday 30 March 2019
Category: Závody
Žeberk 1:35000, Tojnárek
rogaining 5h
Sudetské Tojnárkovo bloudění I (29/03/2019)
Friday 29 March 2019
Category: Závody
Lesná, 1:50000
roganing noční 2h
a kdyby mi nechcípla čelovka, měli bysme (možná) i K3
Travčice D45L (24/03/2019)
Sunday 24 March 2019
Category: Závody
Travčický les 1:10000
klasika|Results
zase dva mozkové výpadky...letos mi to fakt nejde
Jarní skály D45 (16/03/2019)
Saturday 16 March 2019
Category: Závody
Kost 1:10000
klasická trať|Results
klubíčka ...vždy ale chyba vznikla tak, že mě něco odvedlo jinam
Kamenický trénink  (17/02/2019)
Sunday 17 February 2019
Category: Tréninky
Senohraby 1:10000
až na ten konec..
Kamenický trénink (13/01/2019)
Sunday 13 January 2019
Category: Tréninky
Jureček 1:15000, OK Kamenice
až na ten potok...a netrefení K4
Kamenický trénink (06/01/2019)
Sunday 6 January 2019
Category: Tréninky
Ládví 1:10000
krátká
chyby : 6,11, 13, 17, po 2 měsících radost, že nejsem úplně mimo