RSS feed

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvoval.

ŽB Mariánské lázně (15/06/2019)
Saturday 15 June 2019
Kamzík 1:10000, MLA
krátká
Oblastní žebříček Brdce (09/06/2019)
Sunday 9 June 2019
Brdce 1:10000, LME
krátká
PPŽ Krčák (H14) (29/05/2019)
Wednesday 29 May 2019
Hrádek 1:10000, PGP
krátká
Saxbo krátká (H14) (12/05/2019)
Sunday 12 May 2019
Česká brána 1:7500, CHA
krátká
Saxbo - klasika (H14) (11/05/2019)
Saturday 11 May 2019
Heideberg 1 :10000, ZITTAU
klasika
MO krátká (H14) (08/05/2019)
Wednesday 8 May 2019
Červená hlína západ 1:10000, VSP
krátká
Liga Vysočiny Lipnice - krátka (H14) (04/05/2019)
Saturday 4 May 2019
Bretschneiderovo ucho 1:10000, JHB
krátka
Liga Vysočiny Lipnice - sprint (H14) (04/05/2019)
Saturday 4 May 2019
Lipnice 1:4000, JHB
Sprint
Oblastní žebříček Čelákovice (01/05/2019)
Wednesday 1 May 2019
Čelákovice 1:4000, SPC
sprint
OŽ Týnec nad Sázavou - Middle (H14) (07/04/2019)
Sunday 7 April 2019
Holý vrch 1:10000, EKP
middle
MO ve sprintu - Grőbovka (H14) (06/04/2019)
Saturday 6 April 2019
Grőbovka 1:4000, KAM
sprint
OŽ Travčice - long (H14) (24/03/2019)
Sunday 24 March 2019
Travčický les 1:10000
long
Jarní pohár - štafety (H14) (23/03/2019)
Saturday 23 March 2019
Na haltíři 1:10000
Jarní pohár - noční (H14) (22/03/2019)
Friday 22 March 2019
Cesta myslivců 1:10000