RSS feed

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvovala.

1. KAM trénink - Požáry (10-11-2019)
Domingo 10 Novembro 2019
Categoria: Tréninky
1:10.000 Grybla, KAM (díky!), ČR, Středočeský
většina noční
EPO Ďáblice (05-11-2019)
Terça-Feira 5 Novembro 2019
Categoria: EPO
1:7500 Ládví (upravená), EPO, ČR, Praha
noční + hrátky
OŽ Kytín - klasika (D21L) (03-11-2019)
Domingo 3 Novembro 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Na Rovinách, VSP, ČR, Středočeský
klasika|Resultados
Ďáblická bludička (23-10-2019)
Quarta-Feira 23 Outubro 2019
Categoria: Závody
Ládví + Čimičák + 3x bludička, Seskočil z Rudé skály a vyrazil si dech, ČR, Praha
noční
O-Liga Hrádek - AU (22-10-2019)
Terça-Feira 22 Outubro 2019
Categoria: Tréninky
1:10.000 Hrádek, Mrazák, ČR, Praha
bez cest
OŽ Kostelec nad Černými Lesy - sprint (D21L) (20-10-2019)
Domingo 20 Outubro 2019
Categoria: Závody
1:4000 Memoriál kap. Karla Pavlíka, KNC, ČR, Středočeský
sprint|Resultados
OŽ Olešná - krátká (D21L) (19-10-2019)
Sábado 19 Outubro 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Na Borech, JES, ČR, Středočeský
krátká|Resultados
EPO Řevnice, memoriál Tondy Semeráda (15-10-2019)
Terça-Feira 15 Outubro 2019
Categoria: EPO
1:10.000 Lesní divadlo, MB, ČR, Středočeský
EPO
OŽ Nedamov - klasika (D21L) (13-10-2019)
Domingo 13 Outubro 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Zahájí, DKP, ČR, Liberecký
klasika
OŽ Hradešín - krátká (D21L) (12-10-2019)
Sábado 12 Outubro 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Hradešínský les, TAP, ČR, Středočeský
krátká
O-Liga Zátišský potok (A) (08-10-2019)
Terça-Feira 8 Outubro 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Zátišský potok, Mrazák, ČR, Praha
MČR družstev - MIX (06-10-2019)
Domingo 6 Outubro 2019
Categoria: Závody
1:10.000 U sv. Jiljí, PGP, ČR, Ústecký / Plzeňs
štafety, percurso de estafeta 3
MČR štafet - MIX (05-10-2019)
Sábado 5 Outubro 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Blatenský svah, PGP, ČR, Ústecký/Plzeňský
štafety, percurso de estafeta 3
VZ JE Staré splavy - sprint D21A (28-09-2019)
Sábado 28 Setembro 2019
Categoria: Závody
1:4000 Staré Splavy, DOK, ČR, Liberecký
sprint|Resultados
OŽ JE krátká Staré Splavy - D21L (28-09-2019)
Sábado 28 Setembro 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Na Pancíři, DOK, ČR, Liberecký
krátká|Resultados
MČR klasika - finále (D21C) (22-09-2019)
Domingo 22 Setembro 2019
Categoria: Závody
1:15.000 Maliník Bručoun, TJN, ČR, Liberecký
klasika|Resultados
MČR klasika - kvalifikace (D21D) (21-09-2019)
Sábado 21 Setembro 2019
Categoria: Závody
1:15.000 Maliník Hašlerka, TJN, ČR, Liberecký
klasika|Resultados
žákovské štafety - OPEN (18-09-2019)
Quarta-Feira 18 Setembro 2019
Categoria: Tréninky
1:10.000 Hrádek, SK Zvole, ČR, Praha
štafety, percurso de estafeta 3
ČPŠ - štafety MIX (15-09-2019)
Domingo 15 Setembro 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Rasova rokle, VLI, ČR, Liberecký
štafety, percurso de estafeta 3
ŽA sprint - Český Dub (14-09-2019)
Sábado 14 Setembro 2019
Categoria: Závody
1:4000 Český Dub, VLI, ČR, Liberecký
sprint
ČPŠ - štafeta MIX (14-09-2019)
Sábado 14 Setembro 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Zvonice, TUR, ČR, Liberecký
štafety, percurso de estafeta 1
ŽB Krhanice/Těptín - krátká D21B (08-09-2019)
Domingo 8 Setembro 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Požáry, KAM, ČR, Středočeský
krátká
ŽB Krhanice - klasika D21B (07-09-2019)
Sábado 7 Setembro 2019
Categoria: Závody
1:15.000 Grybla, KAM, ČR, Středočeský
klasika
O-Liga Valy (03-09-2019)
Terça-Feira 3 Setembro 2019
Categoria: Tréninky
1:10.000 Valy (2003), Mrazák, ČR, Praha
Cena východních Čech - doprovodný sprint D21A (31-08-2019)
Sábado 31 Agosto 2019
Categoria: Závody
1:4000 Čáslav, LPU, ČR, Středočeský
sprint|Resultados
Cena východních Čech E2 - klasika (D21A) (31-08-2019)
Sábado 31 Agosto 2019
Categoria: Závody
1:10.000 U Vedralky, LPU, ČR, Pardubický/Střed
klasika|Resultados
Cena východních Čech E1 - krátká (D21A) (30-08-2019)
Sexta-Feira 30 Agosto 2019
Categoria: Závody
1:10.000 U Bláta, LPU, ČR, Pardubický
krátká|Resultados
O-Liga Klánovice (27-08-2019)
Terça-Feira 27 Agosto 2019
Categoria: Tréninky
1:10.000 Divoký západ, Mrazák, ČR, Praha
PP E3 - krátká (D21A) (25-08-2019)
Domingo 25 Agosto 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Stávek, TUR, ČR, Královehradecký
krátká
PP E2 - klasika (D21A) (24-08-2019)
Sábado 24 Agosto 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Bukovec, TUR, ČR, Královehradecký
klasika|Resultados
PP E1 - krátká (D21A) (23-08-2019)
Sexta-Feira 23 Agosto 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Vyskeř, TUR, ČR, Královehradecký
krátká
O-Liga Milíčák (20-08-2019)
Terça-Feira 20 Agosto 2019
Categoria: Tréninky
1:10.000 Milíčák a halda, Mrazák, ČR, Praha
Rumcajsovy míle E3 - krátká (D21A) (18-08-2019)
Domingo 18 Agosto 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Hůrka, SJC, ČR, Královehradecký
krátká
Rumcajsovy míle E2 - klasika (D21A) (17-08-2019)
Sábado 17 Agosto 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Pařez, SJC, ČR, Královehradecký
klasika
Rumcajsovy míle E1 - krátká (D21A) (16-08-2019)
Sexta-Feira 16 Agosto 2019
Categoria: Tréninky
1:10.000 Kazatelna, SJC, ČR, Královehradecký
krátká
O-Liga Zbraslav (13-08-2019)
Terça-Feira 13 Agosto 2019
Categoria: Tréninky
1:10.000 Keltské hradiště, Mrazák, ČR, Praha
Orienteering Adventure E5 - zkrácená (D21A) (11-08-2019)
Domingo 11 Agosto 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Dívčí lávky, OAV, ČR, Královehradecký
zkrácená
Orienteering Adventure - E4 middle (10-08-2019)
Sábado 10 Agosto 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Přední Planina, OAV, ČR, Královehradecký
middle|Resultados
Orienteering Adventure - E3 downhill klasika (09-08-2019)
Sexta-Feira 9 Agosto 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Hromovka, OAV, ČR, Královehradecký
klasika|Resultados
Orienteering Adventure E3 - middle (D21A) (08-08-2019)
Quinta-Feira 8 Agosto 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Krakonoš, OAV, ČR, Královehradecký
middle
Orienteering Adventure - nočák (07-08-2019)
Quarta-Feira 7 Agosto 2019
Categoria: Závody
1:5000 Dolská, OAV, ČR, Královehradecký
noční
Orienteering Adventure E1 - sprint D21A (07-08-2019)
Quarta-Feira 7 Agosto 2019
Categoria: Závody
1:4000 Špindl, OAV, ČR, Královehradecký
sprint|Resultados
Loko Tour - middle (04-08-2019)
Domingo 4 Agosto 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Vodní zámek, ČR, Liberecký
middle
Loko Tour - klasika (D21A) (03-08-2019)
Sábado 3 Agosto 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Kanál, ČR, Liberecký
klasika
Bohemia Orienteering 2019 - E5 (D21A) (28-07-2019)
Domingo 28 Julho 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Pod Strážištěm, OK Nový Bor, ČR, Ústecký
klasika|Resultados
Bohemia Orienteering 2019 - E4 (D21A) (27-07-2019)
Sábado 27 Julho 2019
Categoria: Závody
1:7500 Srbský kámen, OK Nový Bor, ČR, Ústecký
krátká|Resultados
Bohemia Orienteering 2019 - E3 (D21A) (26-07-2019)
Sexta-Feira 26 Julho 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Údolí vzdechů, OK Nový Bor, ČR, Liberecký
klasika|Resultados
Bohemia Orienteering 2019 - E2 (D21A) (25-07-2019)
Quinta-Feira 25 Julho 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Jezírko, OK Nový Bor, ČR, Liberecký
krátká|Resultados
Bohemia Orienteering 2019 - E1 (D21A) (24-07-2019)
Quarta-Feira 24 Julho 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Radvanecké houpačky, OK Nový Bor, ČR, Liberecký
klasika|Resultados
O-Liga - Šárka B (16-07-2019)
Terça-Feira 16 Julho 2019
Categoria: Tréninky
1:10.000 Divoká Šárka, Mrazák, ČR, Praha
HSH Vysočina - zkrácená E3 (D21A) (14-07-2019)
Domingo 14 Julho 2019
Categoria: Závody
10.000 U Zabitého, ČR, Vysočina
zkrácená|Resultados
HSH Vysočina - klasika (D21A) (13-07-2019)
Sábado 13 Julho 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Formanovo bahno, ČR, Vysočina
klasika|Resultados
HSH Vysočina - krátká (D21A) (12-07-2019)
Sexta-Feira 12 Julho 2019
Categoria: Závody
1:10.000 U Zabitého, ČR, Vysočina
krátká|Resultados
O-Liga Ládví - A (09-07-2019)
Terça-Feira 9 Julho 2019
Categoria: Tréninky
1:7500 Ládví, Mrazák, ČR, Praha
free order
Třemošná E3 - klasika D21 (07-07-2019)
Domingo 7 Julho 2019
Categoria: Závody
1:15.000 Jakpa tutady?, LPU, ČR, Plzeňský
klasika|Resultados
Třemošná - SMIK (06-07-2019)
Sábado 6 Julho 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Pocem, nýčko tuta, dýl popondaná, LPU, ČR, Plzeňský
SMIK|Resultados
Třemošná E2 - krátká D21 (06-07-2019)
Sábado 6 Julho 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Třemošná E2, LPU, ČR, Plzeňský
krátká|Resultados
Třemošná E1 - zkrácená D21 (05-07-2019)
Sexta-Feira 5 Julho 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Třemošná E1, LPU, ČR, Plzeňský
zkrácená|Resultados
O-Liga Hrádek (AU) (25-06-2019)
Terça-Feira 25 Junho 2019
Categoria: Tréninky
1:10.000 Hrádek (vrstevnicovka), Mrazák, ČR, Praha
MČR krátká - T (23-06-2019)
Domingo 23 Junho 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Horní panská, LTU, ČR, Královehradecký
krátká
MČR krátká - T (22-06-2019)
Sábado 22 Junho 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Čížkovy kameny, LTU, ČR, Královehradecký
krátká
PPŽ Klacky štafety (19-06-2019)
Quarta-Feira 19 Junho 2019
Categoria: Závody
1:5000 Řepy, USK, ČR, Praha
štafety, percurso de estafeta 1
O-Liga Chuchle (18-06-2019)
Terça-Feira 18 Junho 2019
Categoria: Tréninky
1:10.000 Klobouk, Mrazák, ČR, Praha
krátká
ŽA klasika Kamzík (16-06-2019)
Domingo 16 Junho 2019
Categoria: Závody
1:15.000 Nimrod, MLA, ČR, Karlovarský
klasika|Resultados
ŽB krátká Kamzík (15-06-2019)
Sábado 15 Junho 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Kamzík, MLA, ČR, Karlovarský
krátká|Resultados
PPŽ Balabenka (12-06-2019)
Quarta-Feira 12 Junho 2019
Categoria: Závody
1:4000 Máchalka, KAM, ČR, Praha
sprint?
EPO Všenory (11-06-2019)
Terça-Feira 11 Junho 2019
Categoria: EPO
1:10.000 Červená hlína, EPO, ČR, Středočeský
krátká
OŽ Poteplí (09-06-2019)
Domingo 9 Junho 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Brdce, LOS Mělník, ČR, Středočeský
krátká|Resultados
MO JM a Vy Křižánky (08-06-2019)
Sábado 8 Junho 2019
Categoria: Závody
1:15.000 Čtyři palice, OSN, PBM, ČR, Vysočina
klasika|Resultados
PPŽ Prosek (T5) (05-06-2019)
Quarta-Feira 5 Junho 2019
Categoria: Tréninky
Park přátelství, 1:4000, TAP
sprint
O-Liga #1 - Hostivař (04-06-2019)
Terça-Feira 4 Junho 2019
Categoria: Tréninky
1:10.000 Přehrada, Mrazák, ČR, Praha
ŽA Skalka u Doks - krátká D21A (02-06-2019)
Domingo 2 Junho 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Dlouhý důl, DKP, DOK, ČR, Liberecký
krátká|Resultados
ŽA Skalka u Doks - klasika D21A (01-06-2019)
Sábado 1 Junho 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Selská rokle, DKP, DOK, ČR, Liberecký
klasika|Resultados
PPŽ Krčák - T5 Ultimate (29-05-2019)
Quarta-Feira 29 Maio 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Hrádek (bez cest), PGP, ČR, Praha
bez cest|Resultados
OŽ klasika Hluboká (D21) (26-05-2019)
Domingo 26 Maio 2019
Categoria: Závody
1:15.000 Kuchyňka, KRL, ČR, Plzeňský
klasika|Resultados
MO klasika Myšlín (D21L) (25-05-2019)
Sábado 25 Maio 2019
Categoria: Závody
1:15.000 Vlčí halíř, RIC, ČR, Středočeský
klasika|Resultados
PPŽ Troja (T5) (22-05-2019)
Quarta-Feira 22 Maio 2019
Categoria: Tréninky
Horní Troja, 1:5000, TJP
krátká
MČR sprintových štafet (Open) (19-05-2019)
Domingo 19 Maio 2019
Categoria: Tréninky
Polabiny open, 1:4000, LPU, ČR, Pardubický
sprint
MČR ve sprintu (D21A) (18-05-2019)
Sábado 18 Maio 2019
Categoria: Závody
Čáslav, 1:4000, LPU, ČR, Středočeský
sprint
PPŽ Divoká Šárka (15-05-2019)
Quarta-Feira 15 Maio 2019
Categoria: Tréninky
Divoká Šárka, 1:10000, FSP
krátká
Saxbo - krátká (12-05-2019)
Domingo 12 Maio 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Bömisches Tor / Česká brána, Turbine Zittau / OK Chrastava, Německo
krátká
Saxbo - klasika (11-05-2019)
Sábado 11 Maio 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Heideberg / Vřesový vrch, Turbine Zittau / OK Chrastava, Německo
klasika|Resultados
MO krátká Všenory (D21L) (08-05-2019)
Quarta-Feira 8 Maio 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Červené hlína západ, VSP, ČR, Středočeský
krátká|Resultados
OŽ krátká VY - Lipnice (04-05-2019)
Sábado 4 Maio 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Bretschneiderova ucho, ČR, Vysočina
krátká
OŽ Čelákovice (D21L) (01-05-2019)
Quarta-Feira 1 Maio 2019
Categoria: Závody
Čelákovice, 1:4000, SPC
sprint
OŽ klasika - Chyňava (28-04-2019)
Domingo 28 Abril 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Schrboroh, SCP, ČR, Středočeský
klasika
MO krátká Pintovka (D21) (27-04-2019)
Sábado 27 Abril 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Pintovka, VTA, ČR, Jihočeský
krátká
EPO Bohnice (23-04-2019)
Terça-Feira 23 Abril 2019
Categoria: Závody
1:5000 Bohnice, EPO, ČR, Praha
free order
Velikonoce ve skalách E3 (21-04-2019)
Domingo 21 Abril 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Skleněný vrch, DKP, ČR, Liberecký
klasika
Velikonoce ve skalách E2 (20-04-2019)
Sábado 20 Abril 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Kozelská rokle, DKP, ČR, Liberecký
klasika
Velikonoce ve skalách 2019 (19-04-2019)
Sexta-Feira 19 Abril 2019
Categoria: Závody
Pavlínino údolí 1:10.000, DKP, ČR, Liberecký
zkrácená
EPO Hostivař (09-04-2019)
Terça-Feira 9 Abril 2019
Categoria: EPO
1:7500 Hostík 2019, EPO, ČR, Praha
OŽ krátká Týnec nad Sázavou (07-04-2019)
Domingo 7 Abril 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Holý vrch, EKP, ČR, Středočeský
krátká
MO sprint Gröbovka (06-04-2019)
Sábado 6 Abril 2019
Categoria: Závody
1:4000 Gröbovka, KAM, ČR, Praha
sprint
OŽ krátká - Kejkol (D21L) (31-03-2019)
Domingo 31 Março 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Horka, SKOB Slaný, ČR, Středočeský
krátká
MO P+StČ v nočním OB - Kejkol (D21) (30-03-2019)
Sábado 30 Março 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Kejkol, SKOB Slaný, ČR, Středočeský
noční|Resultados
MO JČ štafet - Dobrá Voda (MIX) (30-03-2019)
Sábado 30 Março 2019
Categoria: Závody
1:5000 Dobrovodské lomy, OPI, ČR, Jihočeský
štafety, percurso de estafeta 1
MO JČ ve sprintu - Dobrá Voda (D21) (30-03-2019)
Sábado 30 Março 2019
Categoria: Závody
1:5000 Mariánský pramen, ČR, Jihočeský
sprint
F1 MrrDěd (27-03-2019)
Quarta-Feira 27 Março 2019
Categoria: F1 (noční)
1:10.000 MrrDěd (vrstevnice + cesty), JK, ČR, Středočeský
noční
EPO Motol (FO) (26-03-2019)
Terça-Feira 26 Março 2019
Categoria: EPO
1:10.000 Sauna + apendixy, EPO, ČR, Praha
free order
OŽ Trávčice (24-03-2019)
Domingo 24 Março 2019
Categoria: Závody
1:15.000 Travčický les, ROU, ČR, Ústecký
klasika
Jarní pohár - štafety MIX / 1 (23-03-2019)
Sábado 23 Março 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Na haltýři, PHK, ČR, Královehradecký
štafety, percurso de estafeta 1
Jarní pohár - noční D21A (22-03-2019)
Sexta-Feira 22 Março 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Cesta myslivců, PHK, ČR, Královehradecký
noční
K1 - špatný směr při přeběhu cesty K4 - na rozcestí špatná cesta (paralelní chyba) a potom jsem vůbec nevěděla, kde ...
F1 Mrak a vy (20-03-2019)
Quarta-Feira 20 Março 2019
Categoria: F1 (noční)
Mrákavy, 1:10000, Cáš a Kájule
noční
PZL Jarní sprint (17-03-2019)
Domingo 17 Março 2019
Categoria: PZL
Opatov, 1:4000, švýcárna, Baldrianovi
sprint, volné pořadí
Jarní skály - D21A (16-03-2019)
Sábado 16 Março 2019
Categoria: Závody
1:15.000 Kost - jih, TUV, ČR, Královehradecký
klasika|Resultados
MO JČ oblasti v NOB - D21 (15-03-2019)
Sexta-Feira 15 Março 2019
Categoria: Závody
1:10.000 Kozí hrádek, KTA,VTA, ČR, Jihočeský
noční|Resultados
F1 Vrstevnicový Vrabec (13-03-2019)
Quarta-Feira 13 Março 2019
Categoria: F1 (noční)
1:10.000 Vrabec - vrstevnicovka, ČR, Středočeský
noční
EPO Šárka z Nebušic (12-03-2019)
Terça-Feira 12 Março 2019
Categoria: EPO
1:7500 Šárka z Nebušic, ČR, Praha
free order
PZL Hostivické sprintování (10-03-2019)
Domingo 10 Março 2019
Categoria: PZL
1:4000 Hostivické uličky, HCE, ČR, Středočeský
sprint
PZL Praga Magica (09-03-2019)
Sábado 9 Março 2019
Categoria: PZL
Praga Caput Regni MMXIX, 1:4500, 1:5000, Jéňa Šváb
volné pořadí
KAM trénink Požáry (03-03-2019)
Domingo 3 Março 2019
Categoria: Tréninky
1:10:000 Požáry, KAM, ČR, Středočeský
F1 Gabrhele - střední (bez cest) (27-02-2019)
Quarta-Feira 27 Fevereiro 2019
Categoria: F1 (noční)
1:10.000 Gabrhele, ČR, Středočeský
noční, bez cest
PGP trénink Jíloviště (23-02-2019)
Sábado 23 Fevereiro 2019
Categoria: Tréninky
Jíloviště jih, 1:10000, PGP
middle
F1 Bzdinka (20-02-2019)
Quarta-Feira 20 Fevereiro 2019
Categoria: F1 (noční)
Bzdinka, 1:10000, Jockey
noční
RIC trénink - Senohraby (17-02-2019)
Domingo 17 Fevereiro 2019
Categoria: Tréninky
1:10.000 Vávrův palouk, Hláska a spol., RIC, ČR, Středočeský
Kaňk - sběr (16-02-2019)
Sábado 16 Fevereiro 2019
Categoria: Tréninky
Kaňk 1:10.000, ČR, Středočeský
Kaňk - věšení (16-02-2019)
Sábado 16 Fevereiro 2019
Categoria: Tréninky
Kaňk 1:10.000, ČR, Středočeský
F1 Ondřejov (bez cest) (13-02-2019)
Quarta-Feira 13 Fevereiro 2019
Categoria: F1 (noční)
1:10.000 Cirkumzenitál, ČR, Středočeský
noční, bez cest
F1 Brdce (06-02-2019)
Quarta-Feira 6 Fevereiro 2019
Categoria: F1 (noční)
1:10.000 Brdce, ČR, Středočeský
noční
KAM trénink Všedobrovice (03-02-2019)
Domingo 3 Fevereiro 2019
Categoria: Tréninky
1:10.000 Kozlíček, KAM, ČR, Středočeský
PZL Kavčí hory (02-02-2019)
Sábado 2 Fevereiro 2019
Categoria: PZL
1:6000 MTBO Zimní Kavky, ČR, Praha
free order, sprint
PGP trénink - Dobřichovice (02-02-2019)
Sábado 2 Fevereiro 2019
Categoria: Tréninky
1:asi 8300 Červená hlína, PGP Kalimero, ČR, Středočeský
PZL Mosty 5 (31-01-2019)
Quinta-Feira 31 Janeiro 2019
Categoria: PZL
schematická, ČR, Praha
noční, sprint
F1 Borek (30-01-2019)
Quarta-Feira 30 Janeiro 2019
Categoria: F1 (noční)
1:10.000 Bor, DOK, ČR, Středočeský
noční
PZL Opět na Kozla (27-01-2019)
Domingo 27 Janeiro 2019
Categoria: PZL
1:16.000 Kozel I a II (1977 a 1980), ČR, Středočeský
F1 Studený vrch (23-01-2019)
Quarta-Feira 23 Janeiro 2019
Categoria: F1 (noční)
1:10 000 Studený vrch, ČR, Středočeský
noční
KAM trénink Vavřetice (20-01-2019)
Domingo 20 Janeiro 2019
Categoria: Tréninky
Gabrhele, 1:10000, KAM
middle
PZL Veltruský park (19-01-2019)
Sábado 19 Janeiro 2019
Categoria: PZL
Veltruský park, 1:10000, KPY
klasika
F1 Ostrov (16-01-2019)
Quarta-Feira 16 Janeiro 2019
Categoria: F1 (noční)
1:15.000 Ostrov, ČR, Středočeský
noční
RIC trénink Jureček (13-01-2019)
Domingo 13 Janeiro 2019
Categoria: Tréninky
Jureček, 1:15000, RIC
middle
PZL Po stopách trilobita (12-01-2019)
Sábado 12 Janeiro 2019
Categoria: PZL
Skryje, 1:10000, Tonda Semerád
PZL Noční Hrádek (10-01-2019)
Quinta-Feira 10 Janeiro 2019
Categoria: PZL
Pootočený Hrádek MTBO, 1:10000, Příba
noční scorelauf 2h
zmatený začátek - na 1. kontrolu zbytečně daleko po cestě, dalo se odbočit dřív, navíc jsem potom netrefila správnou ce...
F1 Černý mlýn (09-01-2019)
Quarta-Feira 9 Janeiro 2019
Categoria: F1 (noční)
Černý mlýn bez cest, 1:10000, Jelínkovi
noční
k2 - moc dloho jsem se nahoře držela cesty a potom zvolila jistotu s lávkou a známou cestou,což asi byla trošičku ztráta; ...
KAM trénink Ládví (06-01-2019)
Domingo 6 Janeiro 2019
Categoria: Tréninky
Valnovka, 1:10000, KAM, ČR, Středočeský
middle
k3 - zřejmě bylo zbytečné jít po cestě, stačilo jít na směr, k6 - za domečkem jsem se nasměrovala na k17, místo na svo...
F1 Valnovka (02-01-2019)
Quarta-Feira 2 Janeiro 2019
Categoria: F1 (noční)
1:10.000 Valnovka, ČR, Středočeský
noční
Zvolský novoroční paměťák (01-01-2019)
Terça-Feira 1 Janeiro 2019
Categoria: Závody
velká na zemi, žádná v ruce, OB Zvole, ČR, Středočeský
paměťák
1. místo mezi ženami :) ale konkurence nebyla nijak urputná...