RSS feed

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvovala.

O-Liga Milíčák (2019-08-20)
Kedd 20 Augusztus 2019
Típus: Tréninky
1:10.000 Milíčák a halda, Mrazák, ČR, Praha
Rumcajsovy míle E3 - krátká (D21A) (2019-08-18)
Vasárnap 18 Augusztus 2019
Típus: Závody
1:10.000 Hůrka, SJC, ČR, Královehradecký
krátká
Rumcajsovy míle E2 - klasika (D21A) (2019-08-17)
Szombat 17 Augusztus 2019
Típus: Závody
1:10.000 Pařez, SJC, ČR, Královehradecký
klasika
Rumcajsovy míle E1 - krátká (D21A) (2019-08-16)
Péntek 16 Augusztus 2019
Típus: Tréninky
1:10.000 Kazatelna, SJC, ČR, Královehradecký
krátká
O-Liga Zbraslav (2019-08-13)
Kedd 13 Augusztus 2019
Típus: Tréninky
1:10.000 Keltské hradiště, Mrazák, ČR, Praha
Orienteering Adventure E5 - zkrácená (D21A) (2019-08-11)
Vasárnap 11 Augusztus 2019
Típus: Závody
1:10.000 Dívčí lávky, OAV, ČR, Královehradecký
zkrácená
Orienteering Adventure - E4 middle (2019-08-10)
Szombat 10 Augusztus 2019
Típus: Závody
1:10.000 Přední Planina, OAV, ČR, Královehradecký
middle|Eredmény
Orienteering Adventure - E3 downhill klasika (2019-08-09)
Péntek 9 Augusztus 2019
Típus: Závody
1:10.000 Hromovka, OAV, ČR, Královehradecký
klasika|Eredmény
Orienteering Adventure E3 - middle (D21A) (2019-08-08)
Csütörtök 8 Augusztus 2019
Típus: Závody
1:10.000 Krakonoš, OAV, ČR, Královehradecký
middle
Orienteering Adventure - nočák (2019-08-07)
Szerda 7 Augusztus 2019
Típus: Závody
1:5000 Dolská, OAV, ČR, Královehradecký
noční
Orienteering Adventure E1 - sprint D21A (2019-08-07)
Szerda 7 Augusztus 2019
Típus: Závody
1:4000 Špindl, OAV, ČR, Královehradecký
sprint|Eredmény
Loko Tour - middle (2019-08-04)
Vasárnap 4 Augusztus 2019
Típus: Závody
1:10.000 Vodní zámek, ČR, Liberecký
middle
Loko Tour - klasika (D21A) (2019-08-03)
Szombat 3 Augusztus 2019
Típus: Závody
1:10.000 Kanál, ČR, Liberecký
klasika
Bohemia Orienteering 2019 - E5 (D21A) (2019-07-28)
Vasárnap 28 Július 2019
Típus: Závody
1:10.000 Pod Strážištěm, OK Nový Bor, ČR, Ústecký
klasika|Eredmény
Bohemia Orienteering 2019 - E4 (D21A) (2019-07-27)
Szombat 27 Július 2019
Típus: Závody
1:7500 Srbský kámen, OK Nový Bor, ČR, Ústecký
krátká|Eredmény
Bohemia Orienteering 2019 - E3 (D21A) (2019-07-26)
Péntek 26 Július 2019
Típus: Závody
1:10.000 Údolí vzdechů, OK Nový Bor, ČR, Liberecký
klasika|Eredmény
Bohemia Orienteering 2019 - E2 (D21A) (2019-07-25)
Csütörtök 25 Július 2019
Típus: Závody
1:10.000 Jezírko, OK Nový Bor, ČR, Liberecký
krátká|Eredmény
Bohemia Orienteering 2019 - E1 (D21A) (2019-07-24)
Szerda 24 Július 2019
Típus: Závody
1:10.000 Radvanecké houpačky, OK Nový Bor, ČR, Liberecký
klasika|Eredmény
O-Liga - Šárka B (2019-07-16)
Kedd 16 Július 2019
Típus: Tréninky
1:10.000 Divoká Šárka, Mrazák, ČR, Praha
HSH Vysočina - zkrácená E3 (D21A) (2019-07-14)
Vasárnap 14 Július 2019
Típus: Závody
10.000 U Zabitého, ČR, Vysočina
zkrácená|Eredmény
HSH Vysočina - klasika (D21A) (2019-07-13)
Szombat 13 Július 2019
Típus: Závody
1:10.000 Formanovo bahno, ČR, Vysočina
klasika|Eredmény
HSH Vysočina - krátká (D21A) (2019-07-12)
Péntek 12 Július 2019
Típus: Závody
1:10.000 U Zabitého, ČR, Vysočina
krátká|Eredmény
O-Liga Ládví - A (2019-07-09)
Kedd 9 Július 2019
Típus: Tréninky
1:7500 Ládví, Mrazák, ČR, Praha
free order
Třemošná E3 - klasika D21 (2019-07-07)
Vasárnap 7 Július 2019
Típus: Závody
1:15.000 Jakpa tutady?, LPU, ČR, Plzeňský
klasika|Eredmény
Třemošná - SMIK (2019-07-06)
Szombat 6 Július 2019
Típus: Závody
1:10.000 Pocem, nýčko tuta, dýl popondaná, LPU, ČR, Plzeňský
SMIK|Eredmény
Třemošná E2 - krátká D21 (2019-07-06)
Szombat 6 Július 2019
Típus: Závody
1:10.000 Třemošná E2, LPU, ČR, Plzeňský
krátká|Eredmény
Třemošná E1 - zkrácená D21 (2019-07-05)
Péntek 5 Július 2019
Típus: Závody
1:10.000 Třemošná E1, LPU, ČR, Plzeňský
zkrácená|Eredmény
O-Liga Hrádek (AU) (2019-06-25)
Kedd 25 Június 2019
Típus: Tréninky
1:10.000 Hrádek (vrstevnicovka), Mrazák, ČR, Praha
MČR krátká - T (2019-06-23)
Vasárnap 23 Június 2019
Típus: Závody
1:10.000 Horní panská, LTU, ČR, Královehradecký
krátká
MČR krátká - T (2019-06-22)
Szombat 22 Június 2019
Típus: Závody
1:10.000 Čížkovy kameny, LTU, ČR, Královehradecký
krátká
PPŽ Klacky štafety (2019-06-19)
Szerda 19 Június 2019
Típus: Závody
1:5000 Řepy, USK, ČR, Praha
štafety, váltó pálya 1
O-Liga Chuchle (2019-06-18)
Kedd 18 Június 2019
Típus: Tréninky
1:10.000 Klobouk, Mrazák, ČR, Praha
krátká
ŽA klasika Kamzík (2019-06-16)
Vasárnap 16 Június 2019
Típus: Závody
1:15.000 Nimrod, MLA, ČR, Karlovarský
klasika|Eredmény
ŽB krátká Kamzík (2019-06-15)
Szombat 15 Június 2019
Típus: Závody
1:10.000 Kamzík, MLA, ČR, Karlovarský
krátká|Eredmény
PPŽ Balabenka (2019-06-12)
Szerda 12 Június 2019
Típus: Závody
1:4000 Máchalka, KAM, ČR, Praha
sprint?
EPO Všenory (2019-06-11)
Kedd 11 Június 2019
Típus: EPO
1:10.000 Červená hlína, EPO, ČR, Středočeský
krátká
OŽ Poteplí (2019-06-09)
Vasárnap 9 Június 2019
Típus: Závody
1:10.000 Brdce, LOS Mělník, ČR, Středočeský
krátká|Eredmény
MO JM a Vy Křižánky (2019-06-08)
Szombat 8 Június 2019
Típus: Závody
1:15.000 Čtyři palice, OSN, PBM, ČR, Vysočina
klasika|Eredmény
PPŽ Prosek (T5) (2019-06-05)
Szerda 5 Június 2019
Típus: Tréninky
Park přátelství, 1:4000, TAP
sprint
O-Liga #1 - Hostivař (2019-06-04)
Kedd 4 Június 2019
Típus: Tréninky
1:10.000 Přehrada, Mrazák, ČR, Praha
ŽA Skalka u Doks - krátká D21A (2019-06-02)
Vasárnap 2 Június 2019
Típus: Závody
1:10.000 Dlouhý důl, DKP, DOK, ČR, Liberecký
krátká|Eredmény
ŽA Skalka u Doks - klasika D21A (2019-06-01)
Szombat 1 Június 2019
Típus: Závody
1:10.000 Selská rokle, DKP, DOK, ČR, Liberecký
klasika|Eredmény
PPŽ Krčák - T5 Ultimate (2019-05-29)
Szerda 29 Május 2019
Típus: Závody
1:10.000 Hrádek (bez cest), PGP, ČR, Praha
bez cest|Eredmény
OŽ klasika Hluboká (D21) (2019-05-26)
Vasárnap 26 Május 2019
Típus: Závody
1:15.000 Kuchyňka, KRL, ČR, Plzeňský
klasika|Eredmény
MO klasika Myšlín (D21L) (2019-05-25)
Szombat 25 Május 2019
Típus: Závody
1:15.000 Vlčí halíř, RIC, ČR, Středočeský
klasika|Eredmény
PPŽ Troja (T5) (2019-05-22)
Szerda 22 Május 2019
Típus: Tréninky
Horní Troja, 1:5000, TJP
krátká
MČR sprintových štafet (Open) (2019-05-19)
Vasárnap 19 Május 2019
Típus: Tréninky
Polabiny open, 1:4000, LPU, ČR, Pardubický
sprint
MČR ve sprintu (D21A) (2019-05-18)
Szombat 18 Május 2019
Típus: Závody
Čáslav, 1:4000, LPU, ČR, Středočeský
sprint
PPŽ Divoká Šárka (2019-05-15)
Szerda 15 Május 2019
Típus: Tréninky
Divoká Šárka, 1:10000, FSP
krátká
Saxbo - krátká (2019-05-12)
Vasárnap 12 Május 2019
Típus: Závody
1:10.000 Bömisches Tor / Česká brána, Turbine Zittau / OK Chrastava, Německo
krátká
Saxbo - klasika (2019-05-11)
Szombat 11 Május 2019
Típus: Závody
1:10.000 Heideberg / Vřesový vrch, Turbine Zittau / OK Chrastava, Německo
klasika|Eredmény
MO krátká Všenory (D21L) (2019-05-08)
Szerda 8 Május 2019
Típus: Závody
1:10.000 Červené hlína západ, VSP, ČR, Středočeský
krátká|Eredmény
OŽ krátká VY - Lipnice (2019-05-04)
Szombat 4 Május 2019
Típus: Závody
1:10.000 Bretschneiderova ucho, ČR, Vysočina
krátká
OŽ Čelákovice (D21L) (2019-05-01)
Szerda 1 Május 2019
Típus: Závody
Čelákovice, 1:4000, SPC
sprint
OŽ klasika - Chyňava (2019-04-28)
Vasárnap 28 Április 2019
Típus: Závody
1:10.000 Schrboroh, SCP, ČR, Středočeský
klasika
MO krátká Pintovka (D21) (2019-04-27)
Szombat 27 Április 2019
Típus: Závody
1:10.000 Pintovka, VTA, ČR, Jihočeský
krátká
EPO Bohnice (2019-04-23)
Kedd 23 Április 2019
Típus: Závody
1:5000 Bohnice, EPO, ČR, Praha
free order
Velikonoce ve skalách E3 (2019-04-21)
Vasárnap 21 Április 2019
Típus: Závody
1:10.000 Skleněný vrch, DKP, ČR, Liberecký
klasika
Velikonoce ve skalách E2 (2019-04-20)
Szombat 20 Április 2019
Típus: Závody
1:10.000 Kozelská rokle, DKP, ČR, Liberecký
klasika
Velikonoce ve skalách 2019 (2019-04-19)
Péntek 19 Április 2019
Típus: Závody
Pavlínino údolí 1:10.000, DKP, ČR, Liberecký
zkrácená
EPO Hostivař (2019-04-09)
Kedd 9 Április 2019
Típus: EPO
1:7500 Hostík 2019, EPO, ČR, Praha
OŽ krátká Týnec nad Sázavou (2019-04-07)
Vasárnap 7 Április 2019
Típus: Závody
1:10.000 Holý vrch, EKP, ČR, Středočeský
krátká
MO sprint Gröbovka (2019-04-06)
Szombat 6 Április 2019
Típus: Závody
1:4000 Gröbovka, KAM, ČR, Praha
sprint
OŽ krátká - Kejkol (D21L) (2019-03-31)
Vasárnap 31 Március 2019
Típus: Závody
1:10.000 Horka, SKOB Slaný, ČR, Středočeský
krátká
MO P+StČ v nočním OB - Kejkol (D21) (2019-03-30)
Szombat 30 Március 2019
Típus: Závody
1:10.000 Kejkol, SKOB Slaný, ČR, Středočeský
noční|Eredmény
MO JČ štafet - Dobrá Voda (MIX) (2019-03-30)
Szombat 30 Március 2019
Típus: Závody
1:5000 Dobrovodské lomy, OPI, ČR, Jihočeský
štafety, váltó pálya 1
MO JČ ve sprintu - Dobrá Voda (D21) (2019-03-30)
Szombat 30 Március 2019
Típus: Závody
1:5000 Mariánský pramen, ČR, Jihočeský
sprint
F1 MrrDěd (2019-03-27)
Szerda 27 Március 2019
Típus: F1 (noční)
1:10.000 MrrDěd (vrstevnice + cesty), JK, ČR, Středočeský
noční
EPO Motol (FO) (2019-03-26)
Kedd 26 Március 2019
Típus: EPO
1:10.000 Sauna + apendixy, EPO, ČR, Praha
free order
OŽ Trávčice (2019-03-24)
Vasárnap 24 Március 2019
Típus: Závody
1:15.000 Travčický les, ROU, ČR, Ústecký
klasika
Jarní pohár - štafety MIX / 1 (2019-03-23)
Szombat 23 Március 2019
Típus: Závody
1:10.000 Na haltýři, PHK, ČR, Královehradecký
štafety, váltó pálya 1
Jarní pohár - noční D21A (2019-03-22)
Péntek 22 Március 2019
Típus: Závody
1:10.000 Cesta myslivců, PHK, ČR, Královehradecký
noční
K1 - špatný směr při přeběhu cesty K4 - na rozcestí špatná cesta (paralelní chyba) a potom jsem vůbec nevěděla, kde ...
F1 Mrak a vy (2019-03-20)
Szerda 20 Március 2019
Típus: F1 (noční)
Mrákavy, 1:10000, Cáš a Kájule
noční
PZL Jarní sprint (2019-03-17)
Vasárnap 17 Március 2019
Típus: PZL
Opatov, 1:4000, švýcárna, Baldrianovi
sprint, volné pořadí
Jarní skály - D21A (2019-03-16)
Szombat 16 Március 2019
Típus: Závody
1:15.000 Kost - jih, TUV, ČR, Královehradecký
klasika|Eredmény
MO JČ oblasti v NOB - D21 (2019-03-15)
Péntek 15 Március 2019
Típus: Závody
1:10.000 Kozí hrádek, KTA,VTA, ČR, Jihočeský
noční|Eredmény
F1 Vrstevnicový Vrabec (2019-03-13)
Szerda 13 Március 2019
Típus: F1 (noční)
1:10.000 Vrabec - vrstevnicovka, ČR, Středočeský
noční
EPO Šárka z Nebušic (2019-03-12)
Kedd 12 Március 2019
Típus: EPO
1:7500 Šárka z Nebušic, ČR, Praha
free order
PZL Hostivické sprintování (2019-03-10)
Vasárnap 10 Március 2019
Típus: PZL
1:4000 Hostivické uličky, HCE, ČR, Středočeský
sprint
PZL Praga Magica (2019-03-09)
Szombat 9 Március 2019
Típus: PZL
Praga Caput Regni MMXIX, 1:4500, 1:5000, Jéňa Šváb
volné pořadí
KAM trénink Požáry (2019-03-03)
Vasárnap 3 Március 2019
Típus: Tréninky
1:10:000 Požáry, KAM, ČR, Středočeský
F1 Gabrhele - střední (bez cest) (2019-02-27)
Szerda 27 Február 2019
Típus: F1 (noční)
1:10.000 Gabrhele, ČR, Středočeský
noční, bez cest
PGP trénink Jíloviště (2019-02-23)
Szombat 23 Február 2019
Típus: Tréninky
Jíloviště jih, 1:10000, PGP
middle
F1 Bzdinka (2019-02-20)
Szerda 20 Február 2019
Típus: F1 (noční)
Bzdinka, 1:10000, Jockey
noční
RIC trénink - Senohraby (2019-02-17)
Vasárnap 17 Február 2019
Típus: Tréninky
1:10.000 Vávrův palouk, Hláska a spol., RIC, ČR, Středočeský
Kaňk - sběr (2019-02-16)
Szombat 16 Február 2019
Típus: Tréninky
Kaňk 1:10.000, ČR, Středočeský
Kaňk - věšení (2019-02-16)
Szombat 16 Február 2019
Típus: Tréninky
Kaňk 1:10.000, ČR, Středočeský
F1 Ondřejov (bez cest) (2019-02-13)
Szerda 13 Február 2019
Típus: F1 (noční)
1:10.000 Cirkumzenitál, ČR, Středočeský
noční, bez cest
F1 Brdce (2019-02-06)
Szerda 6 Február 2019
Típus: F1 (noční)
1:10.000 Brdce, ČR, Středočeský
noční
KAM trénink Všedobrovice (2019-02-03)
Vasárnap 3 Február 2019
Típus: Tréninky
1:10.000 Kozlíček, KAM, ČR, Středočeský
PZL Kavčí hory (2019-02-02)
Szombat 2 Február 2019
Típus: PZL
1:6000 MTBO Zimní Kavky, ČR, Praha
free order, sprint
PGP trénink - Dobřichovice (2019-02-02)
Szombat 2 Február 2019
Típus: Tréninky
1:asi 8300 Červená hlína, PGP Kalimero, ČR, Středočeský
PZL Mosty 5 (2019-01-31)
Csütörtök 31 Január 2019
Típus: PZL
schematická, ČR, Praha
noční, sprint
F1 Borek (2019-01-30)
Szerda 30 Január 2019
Típus: F1 (noční)
1:10.000 Bor, DOK, ČR, Středočeský
noční
PZL Opět na Kozla (2019-01-27)
Vasárnap 27 Január 2019
Típus: PZL
1:16.000 Kozel I a II (1977 a 1980), ČR, Středočeský
F1 Studený vrch (2019-01-23)
Szerda 23 Január 2019
Típus: F1 (noční)
1:10 000 Studený vrch, ČR, Středočeský
noční
KAM trénink Vavřetice (2019-01-20)
Vasárnap 20 Január 2019
Típus: Tréninky
Gabrhele, 1:10000, KAM
middle
PZL Veltruský park (2019-01-19)
Szombat 19 Január 2019
Típus: PZL
Veltruský park, 1:10000, KPY
klasika
F1 Ostrov (2019-01-16)
Szerda 16 Január 2019
Típus: F1 (noční)
1:15.000 Ostrov, ČR, Středočeský
noční
RIC trénink Jureček (2019-01-13)
Vasárnap 13 Január 2019
Típus: Tréninky
Jureček, 1:15000, RIC
middle
PZL Po stopách trilobita (2019-01-12)
Szombat 12 Január 2019
Típus: PZL
Skryje, 1:10000, Tonda Semerád
PZL Noční Hrádek (2019-01-10)
Csütörtök 10 Január 2019
Típus: PZL
Pootočený Hrádek MTBO, 1:10000, Příba
noční scorelauf 2h
zmatený začátek - na 1. kontrolu zbytečně daleko po cestě, dalo se odbočit dřív, navíc jsem potom netrefila správnou ce...
F1 Černý mlýn (2019-01-09)
Szerda 9 Január 2019
Típus: F1 (noční)
Černý mlýn bez cest, 1:10000, Jelínkovi
noční
k2 - moc dloho jsem se nahoře držela cesty a potom zvolila jistotu s lávkou a známou cestou,což asi byla trošičku ztráta; ...
KAM trénink Ládví (2019-01-06)
Vasárnap 6 Január 2019
Típus: Tréninky
Valnovka, 1:10000, KAM, ČR, Středočeský
middle
k3 - zřejmě bylo zbytečné jít po cestě, stačilo jít na směr, k6 - za domečkem jsem se nasměrovala na k17, místo na svo...
F1 Valnovka (2019-01-02)
Szerda 2 Január 2019
Típus: F1 (noční)
1:10.000 Valnovka, ČR, Středočeský
noční
Zvolský novoroční paměťák (2019-01-01)
Kedd 1 Január 2019
Típus: Závody
velká na zemi, žádná v ruce, OB Zvole, ČR, Středočeský
paměťák
1. místo mezi ženami :) ale konkurence nebyla nijak urputná...