RSS feed

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvovala.

ŽA klasika Kamzík (16/06/2019)
Воскресенье 16 Июня 2019
Категория: Závody
1:15.000 Nimrod, MLA, ČR, Karlovarský
ŽB krátká Kamzík (15/06/2019)
Суббота 15 Июня 2019
Категория: Závody
1:10.000 Kamzík, MLA, ČR, Karlovarský
PPŽ Balabenka (12/06/2019)
Среда 12 Июня 2019
Категория: Závody
1:4000 Máchalka, KAM, ČR, Praha
sprint?
EPO Všenory (11/06/2019)
Вторник 11 Июня 2019
Категория: EPO
1:10.000 Červená hlína, EPO, ČR, Středočeský
krátká
OŽ Poteplí (09/06/2019)
Воскресенье 9 Июня 2019
Категория: Závody
1:10.000 Brdce, LOS Mělník, ČR, Středočeský
MO JM a Vy Křižánky (08/06/2019)
Суббота 8 Июня 2019
Категория: Závody
1:15.000 Čtyři palice, OSN, PBM, ČR, Vysočina
PPŽ Prosek (T5) (05/06/2019)
Среда 5 Июня 2019
Категория: Tréninky
Park přátelství, 1:4000, TAP
sprint
O-Liga #1 - Hostivař (04/06/2019)
Вторник 4 Июня 2019
Категория: Tréninky
1:10.000 Přehrada, Mrazák, ČR, Praha
ŽA Skalka u Doks - krátká D21A (02/06/2019)
Воскресенье 2 Июня 2019
Категория: Závody
1:10.000 Dlouhý důl, DKP, DOK, ČR, Liberecký
ŽA Skalka u Doks - klasika D21A (01/06/2019)
Суббота 1 Июня 2019
Категория: Závody
1:10.000 Selská rokle, DKP, DOK, ČR, Liberecký
PPŽ Krčák - T5 Ultimate (29/05/2019)
Среда 29 Мая 2019
Категория: Závody
1:10.000 Hrádek (bez cest), PGP, ČR, Praha
OŽ klasika Hluboká (D21) (26/05/2019)
Воскресенье 26 Мая 2019
Категория: Závody
1:15.000 Kuchyňka, KRL, ČR, Plzeňský
MO klasika Myšlín (D21L) (25/05/2019)
Суббота 25 Мая 2019
Категория: Závody
1:15.000 Vlčí halíř, RIC, ČR, Středočeský
PPŽ Troja (T5) (22/05/2019)
Среда 22 Мая 2019
Категория: Tréninky
Horní Troja, 1:5000, TJP
krátká
MČR sprintových štafet (Open) (19/05/2019)
Воскресенье 19 Мая 2019
Категория: Tréninky
Polabiny open, 1:4000, LPU, ČR, Pardubický
sprint
MČR ve sprintu (D21A) (18/05/2019)
Суббота 18 Мая 2019
Категория: Závody
Čáslav, 1:4000, LPU, ČR, Středočeský
sprint
PPŽ Divoká Šárka (15/05/2019)
Среда 15 Мая 2019
Категория: Tréninky
Divoká Šárka, 1:10000, FSP
krátká
Saxbo - krátká (12/05/2019)
Воскресенье 12 Мая 2019
Категория: Závody
1:10.000 Bömisches Tor / Česká brána, Turbine Zittau / OK Chrastava, Německo
krátká
Saxbo - klasika (11/05/2019)
Суббота 11 Мая 2019
Категория: Závody
1:10.000 Heideberg / Vřesový vrch, Turbine Zittau / OK Chrastava, Německo
MO krátká Všenory (D21L) (08/05/2019)
Среда 8 Мая 2019
Категория: Závody
1:10.000 Červené hlína západ, VSP, ČR, Středočeský
OŽ krátká VY - Lipnice (04/05/2019)
Суббота 4 Мая 2019
Категория: Závody
1:10.000 Bretschneiderova ucho, ČR, Vysočina
krátká
OŽ Čelákovice (D21L) (01/05/2019)
Среда 1 Мая 2019
Категория: Závody
Čelákovice, 1:4000, SPC
sprint
OŽ klasika - Chyňava (28/04/2019)
Воскресенье 28 Апреля 2019
Категория: Závody
1:10.000 Schrboroh, SCP, ČR, Středočeský
klasika
MO krátká Pintovka (D21) (27/04/2019)
Суббота 27 Апреля 2019
Категория: Závody
1:10.000 Pintovka, VTA, ČR, Jihočeský
krátká
EPO Bohnice (23/04/2019)
Вторник 23 Апреля 2019
Категория: Závody
1:5000 Bohnice, EPO, ČR, Praha
free order
Velikonoce ve skalách E3 (21/04/2019)
Воскресенье 21 Апреля 2019
Категория: Závody
1:10.000 Skleněný vrch, DKP, ČR, Liberecký
klasika
Velikonoce ve skalách E2 (20/04/2019)
Суббота 20 Апреля 2019
Категория: Závody
1:10.000 Kozelská rokle, DKP, ČR, Liberecký
klasika
Velikonoce ve skalách 2019 (19/04/2019)
Пятница 19 Апреля 2019
Категория: Závody
Pavlínino údolí 1:10.000, DKP, ČR, Liberecký
zkrácená
EPO Hostivař (09/04/2019)
Вторник 9 Апреля 2019
Категория: EPO
1:7500 Hostík 2019, EPO, ČR, Praha
OŽ krátká Týnec nad Sázavou (07/04/2019)
Воскресенье 7 Апреля 2019
Категория: Závody
1:10.000 Holý vrch, EKP, ČR, Středočeský
krátká
MO sprint Gröbovka (06/04/2019)
Суббота 6 Апреля 2019
Категория: Závody
1:4000 Gröbovka, KAM, ČR, Praha
sprint
OŽ krátká - Kejkol (D21L) (31/03/2019)
Воскресенье 31 Марта 2019
Категория: Závody
1:10.000 Horka, SKOB Slaný, ČR, Středočeský
krátká
MO P+StČ v nočním OB - Kejkol (D21) (30/03/2019)
Суббота 30 Марта 2019
Категория: Závody
1:10.000 Kejkol, SKOB Slaný, ČR, Středočeský
MO JČ štafet - Dobrá Voda (MIX) (30/03/2019)
Суббота 30 Марта 2019
Категория: Závody
1:5000 Dobrovodské lomy, OPI, ČR, Jihočeský
štafety, этап 1
MO JČ ve sprintu - Dobrá Voda (D21) (30/03/2019)
Суббота 30 Марта 2019
Категория: Závody
1:5000 Mariánský pramen, ČR, Jihočeský
sprint
F1 MrrDěd (27/03/2019)
Среда 27 Марта 2019
Категория: F1 (noční)
1:10.000 MrrDěd (vrstevnice + cesty), JK, ČR, Středočeský
noční
EPO Motol (FO) (26/03/2019)
Вторник 26 Марта 2019
Категория: EPO
1:10.000 Sauna + apendixy, EPO, ČR, Praha
free order
OŽ Trávčice (24/03/2019)
Воскресенье 24 Марта 2019
Категория: Závody
1:15.000 Travčický les, ROU, ČR, Ústecký
klasika
Jarní pohár - štafety MIX / 1 (23/03/2019)
Суббота 23 Марта 2019
Категория: Závody
1:10.000 Na haltýři, PHK, ČR, Královehradecký
štafety, этап 1
Jarní pohár - noční D21A (22/03/2019)
Пятница 22 Марта 2019
Категория: Závody
1:10.000 Cesta myslivců, PHK, ČR, Královehradecký
noční
K1 - špatný směr při přeběhu cesty K4 - na rozcestí špatná cesta (paralelní chyba) a potom jsem vůbec nevěděla, kde ...
F1 Mrak a vy (20/03/2019)
Среда 20 Марта 2019
Категория: F1 (noční)
Mrákavy, 1:10000, Cáš a Kájule
noční
PZL Jarní sprint (17/03/2019)
Воскресенье 17 Марта 2019
Категория: PZL
Opatov, 1:4000, švýcárna, Baldrianovi
sprint, volné pořadí
Jarní skály - D21A (16/03/2019)
Суббота 16 Марта 2019
Категория: Závody
1:15.000 Kost - jih, TUV, ČR, Královehradecký
MO JČ oblasti v NOB - D21 (15/03/2019)
Пятница 15 Марта 2019
Категория: Závody
1:10.000 Kozí hrádek, KTA,VTA, ČR, Jihočeský
F1 Vrstevnicový Vrabec (13/03/2019)
Среда 13 Марта 2019
Категория: F1 (noční)
1:10.000 Vrabec - vrstevnicovka, ČR, Středočeský
noční
EPO Šárka z Nebušic (12/03/2019)
Вторник 12 Марта 2019
Категория: EPO
1:7500 Šárka z Nebušic, ČR, Praha
free order
PZL Hostivické sprintování (10/03/2019)
Воскресенье 10 Марта 2019
Категория: PZL
1:4000 Hostivické uličky, HCE, ČR, Středočeský
sprint
PZL Praga Magica (09/03/2019)
Суббота 9 Марта 2019
Категория: PZL
Praga Caput Regni MMXIX, 1:4500, 1:5000, Jéňa Šváb
volné pořadí
KAM trénink Požáry (03/03/2019)
Воскресенье 3 Марта 2019
Категория: Tréninky
1:10:000 Požáry, KAM, ČR, Středočeský
F1 Gabrhele - střední (bez cest) (27/02/2019)
Среда 27 Февраля 2019
Категория: F1 (noční)
1:10.000 Gabrhele, ČR, Středočeský
noční, bez cest
PGP trénink Jíloviště (23/02/2019)
Суббота 23 Февраля 2019
Категория: Tréninky
Jíloviště jih, 1:10000, PGP
middle
F1 Bzdinka (20/02/2019)
Среда 20 Февраля 2019
Категория: F1 (noční)
Bzdinka, 1:10000, Jockey
noční
RIC trénink - Senohraby (17/02/2019)
Воскресенье 17 Февраля 2019
Категория: Tréninky
1:10.000 Vávrův palouk, Hláska a spol., RIC, ČR, Středočeský
Kaňk - sběr (16/02/2019)
Суббота 16 Февраля 2019
Категория: Tréninky
Kaňk 1:10.000, ČR, Středočeský
Kaňk - věšení (16/02/2019)
Суббота 16 Февраля 2019
Категория: Tréninky
Kaňk 1:10.000, ČR, Středočeský
F1 Ondřejov (bez cest) (13/02/2019)
Среда 13 Февраля 2019
Категория: F1 (noční)
1:10.000 Cirkumzenitál, ČR, Středočeský
noční, bez cest
F1 Brdce (06/02/2019)
Среда 6 Февраля 2019
Категория: F1 (noční)
1:10.000 Brdce, ČR, Středočeský
noční
KAM trénink Všedobrovice (03/02/2019)
Воскресенье 3 Февраля 2019
Категория: Tréninky
1:10.000 Kozlíček, KAM, ČR, Středočeský
PZL Kavčí hory (02/02/2019)
Суббота 2 Февраля 2019
Категория: PZL
1:6000 MTBO Zimní Kavky, ČR, Praha
free order, sprint
PGP trénink - Dobřichovice (02/02/2019)
Суббота 2 Февраля 2019
Категория: Tréninky
1:asi 8300 Červená hlína, PGP Kalimero, ČR, Středočeský
PZL Mosty 5 (31/01/2019)
Четверг 31 Января 2019
Категория: PZL
schematická, ČR, Praha
noční, sprint
F1 Borek (30/01/2019)
Среда 30 Января 2019
Категория: F1 (noční)
1:10.000 Bor, DOK, ČR, Středočeský
noční
PZL Opět na Kozla (27/01/2019)
Воскресенье 27 Января 2019
Категория: PZL
1:16.000 Kozel I a II (1977 a 1980), ČR, Středočeský
F1 Studený vrch (23/01/2019)
Среда 23 Января 2019
Категория: F1 (noční)
1:10 000 Studený vrch, ČR, Středočeský
noční
KAM trénink Vavřetice (20/01/2019)
Воскресенье 20 Января 2019
Категория: Tréninky
Gabrhele, 1:10000, KAM
middle
PZL Veltruský park (19/01/2019)
Суббота 19 Января 2019
Категория: PZL
Veltruský park, 1:10000, KPY
klasika
F1 Ostrov (16/01/2019)
Среда 16 Января 2019
Категория: F1 (noční)
1:15.000 Ostrov, ČR, Středočeský
noční
RIC trénink Jureček (13/01/2019)
Воскресенье 13 Января 2019
Категория: Tréninky
Jureček, 1:15000, RIC
middle
PZL Po stopách trilobita (12/01/2019)
Суббота 12 Января 2019
Категория: PZL
Skryje, 1:10000, Tonda Semerád
PZL Noční Hrádek (10/01/2019)
Четверг 10 Января 2019
Категория: PZL
Pootočený Hrádek MTBO, 1:10000, Příba
noční scorelauf 2h
zmatený začátek - na 1. kontrolu zbytečně daleko po cestě, dalo se odbočit dřív, navíc jsem potom netrefila správnou ce...
F1 Černý mlýn (09/01/2019)
Среда 9 Января 2019
Категория: F1 (noční)
Černý mlýn bez cest, 1:10000, Jelínkovi
noční
k2 - moc dloho jsem se nahoře držela cesty a potom zvolila jistotu s lávkou a známou cestou,což asi byla trošičku ztráta; ...
KAM trénink Ládví (06/01/2019)
Воскресенье 6 Января 2019
Категория: Tréninky
Valnovka, 1:10000, KAM, ČR, Středočeský
middle
k3 - zřejmě bylo zbytečné jít po cestě, stačilo jít na směr, k6 - za domečkem jsem se nasměrovala na k17, místo na svo...
F1 Valnovka (02/01/2019)
Среда 2 Января 2019
Категория: F1 (noční)
1:10.000 Valnovka, ČR, Středočeský
noční
Zvolský novoroční paměťák (01/01/2019)
Вторник 1 Января 2019
Категория: Závody
velká na zemi, žádná v ruce, OB Zvole, ČR, Středočeský
paměťák
1. místo mezi ženami :) ale konkurence nebyla nijak urputná...