RSS feed

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvovala.

ŽA klasika Kamzík (16/06/2019)
Niedziela 16 Czerwca 2019
Kategoria: Závody
1:15.000 Nimrod, MLA, ČR, Karlovarský
klasika|Wyniki
ŽB krátká Kamzík (15/06/2019)
Sobota 15 Czerwca 2019
Kategoria: Závody
1:10.000 Kamzík, MLA, ČR, Karlovarský
krátká|Wyniki
PPŽ Balabenka (12/06/2019)
Środa 12 Czerwca 2019
Kategoria: Závody
1:4000 Máchalka, KAM, ČR, Praha
sprint?
EPO Všenory (11/06/2019)
Wtorek 11 Czerwca 2019
Kategoria: EPO
1:10.000 Červená hlína, EPO, ČR, Středočeský
krátká
OŽ Poteplí (09/06/2019)
Niedziela 9 Czerwca 2019
Kategoria: Závody
1:10.000 Brdce, LOS Mělník, ČR, Středočeský
krátká|Wyniki
MO JM a Vy Křižánky (08/06/2019)
Sobota 8 Czerwca 2019
Kategoria: Závody
1:15.000 Čtyři palice, OSN, PBM, ČR, Vysočina
klasika|Wyniki
PPŽ Prosek (T5) (05/06/2019)
Środa 5 Czerwca 2019
Kategoria: Tréninky
Park přátelství, 1:4000, TAP
sprint
O-Liga #1 - Hostivař (04/06/2019)
Wtorek 4 Czerwca 2019
Kategoria: Tréninky
1:10.000 Přehrada, Mrazák, ČR, Praha
ŽA Skalka u Doks - krátká D21A (02/06/2019)
Niedziela 2 Czerwca 2019
Kategoria: Závody
1:10.000 Dlouhý důl, DKP, DOK, ČR, Liberecký
krátká|Wyniki
ŽA Skalka u Doks - klasika D21A (01/06/2019)
Sobota 1 Czerwca 2019
Kategoria: Závody
1:10.000 Selská rokle, DKP, DOK, ČR, Liberecký
klasika|Wyniki
PPŽ Krčák - T5 Ultimate (29/05/2019)
Środa 29 Maja 2019
Kategoria: Závody
1:10.000 Hrádek (bez cest), PGP, ČR, Praha
bez cest|Wyniki
OŽ klasika Hluboká (D21) (26/05/2019)
Niedziela 26 Maja 2019
Kategoria: Závody
1:15.000 Kuchyňka, KRL, ČR, Plzeňský
klasika|Wyniki
MO klasika Myšlín (D21L) (25/05/2019)
Sobota 25 Maja 2019
Kategoria: Závody
1:15.000 Vlčí halíř, RIC, ČR, Středočeský
klasika|Wyniki
PPŽ Troja (T5) (22/05/2019)
Środa 22 Maja 2019
Kategoria: Tréninky
Horní Troja, 1:5000, TJP
krátká
MČR sprintových štafet (Open) (19/05/2019)
Niedziela 19 Maja 2019
Kategoria: Tréninky
Polabiny open, 1:4000, LPU, ČR, Pardubický
sprint
MČR ve sprintu (D21A) (18/05/2019)
Sobota 18 Maja 2019
Kategoria: Závody
Čáslav, 1:4000, LPU, ČR, Středočeský
sprint
PPŽ Divoká Šárka (15/05/2019)
Środa 15 Maja 2019
Kategoria: Tréninky
Divoká Šárka, 1:10000, FSP
krátká
Saxbo - krátká (12/05/2019)
Niedziela 12 Maja 2019
Kategoria: Závody
1:10.000 Bömisches Tor / Česká brána, Turbine Zittau / OK Chrastava, Německo
krátká
Saxbo - klasika (11/05/2019)
Sobota 11 Maja 2019
Kategoria: Závody
1:10.000 Heideberg / Vřesový vrch, Turbine Zittau / OK Chrastava, Německo
klasika|Wyniki
MO krátká Všenory (D21L) (08/05/2019)
Środa 8 Maja 2019
Kategoria: Závody
1:10.000 Červené hlína západ, VSP, ČR, Středočeský
krátká|Wyniki
OŽ krátká VY - Lipnice (04/05/2019)
Sobota 4 Maja 2019
Kategoria: Závody
1:10.000 Bretschneiderova ucho, ČR, Vysočina
krátká
OŽ Čelákovice (D21L) (01/05/2019)
Środa 1 Maja 2019
Kategoria: Závody
Čelákovice, 1:4000, SPC
sprint
OŽ klasika - Chyňava (28/04/2019)
Niedziela 28 Kwietnia 2019
Kategoria: Závody
1:10.000 Schrboroh, SCP, ČR, Středočeský
klasika
MO krátká Pintovka (D21) (27/04/2019)
Sobota 27 Kwietnia 2019
Kategoria: Závody
1:10.000 Pintovka, VTA, ČR, Jihočeský
krátká
EPO Bohnice (23/04/2019)
Wtorek 23 Kwietnia 2019
Kategoria: Závody
1:5000 Bohnice, EPO, ČR, Praha
free order
Velikonoce ve skalách E3 (21/04/2019)
Niedziela 21 Kwietnia 2019
Kategoria: Závody
1:10.000 Skleněný vrch, DKP, ČR, Liberecký
klasika
Velikonoce ve skalách E2 (20/04/2019)
Sobota 20 Kwietnia 2019
Kategoria: Závody
1:10.000 Kozelská rokle, DKP, ČR, Liberecký
klasika
Velikonoce ve skalách 2019 (19/04/2019)
Piątek 19 Kwietnia 2019
Kategoria: Závody
Pavlínino údolí 1:10.000, DKP, ČR, Liberecký
zkrácená
EPO Hostivař (09/04/2019)
Wtorek 9 Kwietnia 2019
Kategoria: EPO
1:7500 Hostík 2019, EPO, ČR, Praha
OŽ krátká Týnec nad Sázavou (07/04/2019)
Niedziela 7 Kwietnia 2019
Kategoria: Závody
1:10.000 Holý vrch, EKP, ČR, Středočeský
krátká
MO sprint Gröbovka (06/04/2019)
Sobota 6 Kwietnia 2019
Kategoria: Závody
1:4000 Gröbovka, KAM, ČR, Praha
sprint
OŽ krátká - Kejkol (D21L) (31/03/2019)
Niedziela 31 Marca 2019
Kategoria: Závody
1:10.000 Horka, SKOB Slaný, ČR, Středočeský
krátká
MO P+StČ v nočním OB - Kejkol (D21) (30/03/2019)
Sobota 30 Marca 2019
Kategoria: Závody
1:10.000 Kejkol, SKOB Slaný, ČR, Středočeský
noční|Wyniki
MO JČ štafet - Dobrá Voda (MIX) (30/03/2019)
Sobota 30 Marca 2019
Kategoria: Závody
1:5000 Dobrovodské lomy, OPI, ČR, Jihočeský
štafety, zmiana 1
MO JČ ve sprintu - Dobrá Voda (D21) (30/03/2019)
Sobota 30 Marca 2019
Kategoria: Závody
1:5000 Mariánský pramen, ČR, Jihočeský
sprint
F1 MrrDěd (27/03/2019)
Środa 27 Marca 2019
Kategoria: F1 (noční)
1:10.000 MrrDěd (vrstevnice + cesty), JK, ČR, Středočeský
noční
EPO Motol (FO) (26/03/2019)
Wtorek 26 Marca 2019
Kategoria: EPO
1:10.000 Sauna + apendixy, EPO, ČR, Praha
free order
OŽ Trávčice (24/03/2019)
Niedziela 24 Marca 2019
Kategoria: Závody
1:15.000 Travčický les, ROU, ČR, Ústecký
klasika
Jarní pohár - štafety MIX / 1 (23/03/2019)
Sobota 23 Marca 2019
Kategoria: Závody
1:10.000 Na haltýři, PHK, ČR, Královehradecký
štafety, zmiana 1
Jarní pohár - noční D21A (22/03/2019)
Piątek 22 Marca 2019
Kategoria: Závody
1:10.000 Cesta myslivců, PHK, ČR, Královehradecký
noční
K1 - špatný směr při přeběhu cesty K4 - na rozcestí špatná cesta (paralelní chyba) a potom jsem vůbec nevěděla, kde ...
F1 Mrak a vy (20/03/2019)
Środa 20 Marca 2019
Kategoria: F1 (noční)
Mrákavy, 1:10000, Cáš a Kájule
noční
PZL Jarní sprint (17/03/2019)
Niedziela 17 Marca 2019
Kategoria: PZL
Opatov, 1:4000, švýcárna, Baldrianovi
sprint, volné pořadí
Jarní skály - D21A (16/03/2019)
Sobota 16 Marca 2019
Kategoria: Závody
1:15.000 Kost - jih, TUV, ČR, Královehradecký
klasika|Wyniki
MO JČ oblasti v NOB - D21 (15/03/2019)
Piątek 15 Marca 2019
Kategoria: Závody
1:10.000 Kozí hrádek, KTA,VTA, ČR, Jihočeský
noční|Wyniki
F1 Vrstevnicový Vrabec (13/03/2019)
Środa 13 Marca 2019
Kategoria: F1 (noční)
1:10.000 Vrabec - vrstevnicovka, ČR, Středočeský
noční
EPO Šárka z Nebušic (12/03/2019)
Wtorek 12 Marca 2019
Kategoria: EPO
1:7500 Šárka z Nebušic, ČR, Praha
free order
PZL Hostivické sprintování (10/03/2019)
Niedziela 10 Marca 2019
Kategoria: PZL
1:4000 Hostivické uličky, HCE, ČR, Středočeský
sprint
PZL Praga Magica (09/03/2019)
Sobota 9 Marca 2019
Kategoria: PZL
Praga Caput Regni MMXIX, 1:4500, 1:5000, Jéňa Šváb
volné pořadí
KAM trénink Požáry (03/03/2019)
Niedziela 3 Marca 2019
Kategoria: Tréninky
1:10:000 Požáry, KAM, ČR, Středočeský
F1 Gabrhele - střední (bez cest) (27/02/2019)
Środa 27 Lutego 2019
Kategoria: F1 (noční)
1:10.000 Gabrhele, ČR, Středočeský
noční, bez cest
PGP trénink Jíloviště (23/02/2019)
Sobota 23 Lutego 2019
Kategoria: Tréninky
Jíloviště jih, 1:10000, PGP
middle
F1 Bzdinka (20/02/2019)
Środa 20 Lutego 2019
Kategoria: F1 (noční)
Bzdinka, 1:10000, Jockey
noční
RIC trénink - Senohraby (17/02/2019)
Niedziela 17 Lutego 2019
Kategoria: Tréninky
1:10.000 Vávrův palouk, Hláska a spol., RIC, ČR, Středočeský
Kaňk - sběr (16/02/2019)
Sobota 16 Lutego 2019
Kategoria: Tréninky
Kaňk 1:10.000, ČR, Středočeský
Kaňk - věšení (16/02/2019)
Sobota 16 Lutego 2019
Kategoria: Tréninky
Kaňk 1:10.000, ČR, Středočeský
F1 Ondřejov (bez cest) (13/02/2019)
Środa 13 Lutego 2019
Kategoria: F1 (noční)
1:10.000 Cirkumzenitál, ČR, Středočeský
noční, bez cest
F1 Brdce (06/02/2019)
Środa 6 Lutego 2019
Kategoria: F1 (noční)
1:10.000 Brdce, ČR, Středočeský
noční
KAM trénink Všedobrovice (03/02/2019)
Niedziela 3 Lutego 2019
Kategoria: Tréninky
1:10.000 Kozlíček, KAM, ČR, Středočeský
PZL Kavčí hory (02/02/2019)
Sobota 2 Lutego 2019
Kategoria: PZL
1:6000 MTBO Zimní Kavky, ČR, Praha
free order, sprint
PGP trénink - Dobřichovice (02/02/2019)
Sobota 2 Lutego 2019
Kategoria: Tréninky
1:asi 8300 Červená hlína, PGP Kalimero, ČR, Středočeský
PZL Mosty 5 (31/01/2019)
Czwartek 31 Stycznia 2019
Kategoria: PZL
schematická, ČR, Praha
noční, sprint
F1 Borek (30/01/2019)
Środa 30 Stycznia 2019
Kategoria: F1 (noční)
1:10.000 Bor, DOK, ČR, Středočeský
noční
PZL Opět na Kozla (27/01/2019)
Niedziela 27 Stycznia 2019
Kategoria: PZL
1:16.000 Kozel I a II (1977 a 1980), ČR, Středočeský
F1 Studený vrch (23/01/2019)
Środa 23 Stycznia 2019
Kategoria: F1 (noční)
1:10 000 Studený vrch, ČR, Středočeský
noční
KAM trénink Vavřetice (20/01/2019)
Niedziela 20 Stycznia 2019
Kategoria: Tréninky
Gabrhele, 1:10000, KAM
middle
PZL Veltruský park (19/01/2019)
Sobota 19 Stycznia 2019
Kategoria: PZL
Veltruský park, 1:10000, KPY
klasika
F1 Ostrov (16/01/2019)
Środa 16 Stycznia 2019
Kategoria: F1 (noční)
1:15.000 Ostrov, ČR, Středočeský
noční
RIC trénink Jureček (13/01/2019)
Niedziela 13 Stycznia 2019
Kategoria: Tréninky
Jureček, 1:15000, RIC
middle
PZL Po stopách trilobita (12/01/2019)
Sobota 12 Stycznia 2019
Kategoria: PZL
Skryje, 1:10000, Tonda Semerád
PZL Noční Hrádek (10/01/2019)
Czwartek 10 Stycznia 2019
Kategoria: PZL
Pootočený Hrádek MTBO, 1:10000, Příba
noční scorelauf 2h
zmatený začátek - na 1. kontrolu zbytečně daleko po cestě, dalo se odbočit dřív, navíc jsem potom netrefila správnou ce...
F1 Černý mlýn (09/01/2019)
Środa 9 Stycznia 2019
Kategoria: F1 (noční)
Černý mlýn bez cest, 1:10000, Jelínkovi
noční
k2 - moc dloho jsem se nahoře držela cesty a potom zvolila jistotu s lávkou a známou cestou,což asi byla trošičku ztráta; ...
KAM trénink Ládví (06/01/2019)
Niedziela 6 Stycznia 2019
Kategoria: Tréninky
Valnovka, 1:10000, KAM, ČR, Středočeský
middle
k3 - zřejmě bylo zbytečné jít po cestě, stačilo jít na směr, k6 - za domečkem jsem se nasměrovala na k17, místo na svo...
F1 Valnovka (02/01/2019)
Środa 2 Stycznia 2019
Kategoria: F1 (noční)
1:10.000 Valnovka, ČR, Středočeský
noční
Zvolský novoroční paměťák (01/01/2019)
Wtorek 1 Stycznia 2019
Kategoria: Závody
velká na zemi, žádná v ruce, OB Zvole, ČR, Středočeský
paměťák
1. místo mezi ženami :) ale konkurence nebyla nijak urputná...