RSS-strøm

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvovala.

EPO Řevnice, memoriál Tondy Semeráda (15.10.2019)
Tirsdag 15 Oktober 2019
Kategori: EPO
1:10.000 Lesní divadlo, MB, ČR, Středočeský
EPO
OŽ Nedamov - klasika (D21L) (13.10.2019)
Søndag 13 Oktober 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Zahájí, DKP, ČR, Liberecký
klasika
OŽ Hradešín - krátká (D21L) (12.10.2019)
Lørdag 12 Oktober 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Hradešínský les, TAP, ČR, Středočeský
krátká
O-Liga Zátišský potok (A) (08.10.2019)
Tirsdag 8 Oktober 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Zátišský potok, Mrazák, ČR, Praha
MČR družstev - MIX (06.10.2019)
Søndag 6 Oktober 2019
Kategori: Závody
1:10.000 U sv. Jiljí, PGP, ČR, Ústecký / Plzeňs
štafety, etappe 3
MČR štafet - MIX (05.10.2019)
Lørdag 5 Oktober 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Blatenský svah, PGP, ČR, Ústecký/Plzeňský
štafety, etappe 3
VZ JE Staré splavy - sprint D21A (28.09.2019)
Lørdag 28 September 2019
Kategori: Závody
1:4000 Staré Splavy, DOK, ČR, Liberecký
sprint|Resultat
OŽ JE krátká Staré Splavy - D21L (28.09.2019)
Lørdag 28 September 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Na Pancíři, DOK, ČR, Liberecký
krátká|Resultat
MČR klasika - finále (D21C) (22.09.2019)
Søndag 22 September 2019
Kategori: Závody
1:15.000 Maliník Bručoun, TJN, ČR, Liberecký
klasika|Resultat
MČR klasika - kvalifikace (D21D) (21.09.2019)
Lørdag 21 September 2019
Kategori: Závody
1:15.000 Maliník Hašlerka, TJN, ČR, Liberecký
klasika|Resultat
žákovské štafety - OPEN (18.09.2019)
Onsdag 18 September 2019
Kategori: Tréninky
1:10.000 Hrádek, SK Zvole, ČR, Praha
štafety, etappe 3
ČPŠ - štafety MIX (15.09.2019)
Søndag 15 September 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Rasova rokle, VLI, ČR, Liberecký
štafety, etappe 3
ŽA sprint - Český Dub (14.09.2019)
Lørdag 14 September 2019
Kategori: Závody
1:4000 Český Dub, VLI, ČR, Liberecký
sprint
ČPŠ - štafeta MIX (14.09.2019)
Lørdag 14 September 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Zvonice, TUR, ČR, Liberecký
štafety, etappe 1
ŽB Krhanice/Těptín - krátká D21B (08.09.2019)
Søndag 8 September 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Požáry, KAM, ČR, Středočeský
krátká
ŽB Krhanice - klasika D21B (07.09.2019)
Lørdag 7 September 2019
Kategori: Závody
1:15.000 Grybla, KAM, ČR, Středočeský
klasika
O-Liga Valy (03.09.2019)
Tirsdag 3 September 2019
Kategori: Tréninky
1:10.000 Valy (2003), Mrazák, ČR, Praha
Cena východních Čech - doprovodný sprint D21A (31.08.2019)
Lørdag 31 August 2019
Kategori: Závody
1:4000 Čáslav, LPU, ČR, Středočeský
sprint|Resultat
Cena východních Čech E2 - klasika (D21A) (31.08.2019)
Lørdag 31 August 2019
Kategori: Závody
1:10.000 U Vedralky, LPU, ČR, Pardubický/Střed
klasika|Resultat
Cena východních Čech E1 - krátká (D21A) (30.08.2019)
Fredag 30 August 2019
Kategori: Závody
1:10.000 U Bláta, LPU, ČR, Pardubický
krátká|Resultat
O-Liga Klánovice (27.08.2019)
Tirsdag 27 August 2019
Kategori: Tréninky
1:10.000 Divoký západ, Mrazák, ČR, Praha
PP E3 - krátká (D21A) (25.08.2019)
Søndag 25 August 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Stávek, TUR, ČR, Královehradecký
krátká
PP E2 - klasika (D21A) (24.08.2019)
Lørdag 24 August 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Bukovec, TUR, ČR, Královehradecký
klasika|Resultat
PP E1 - krátká (D21A) (23.08.2019)
Fredag 23 August 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Vyskeř, TUR, ČR, Královehradecký
krátká
O-Liga Milíčák (20.08.2019)
Tirsdag 20 August 2019
Kategori: Tréninky
1:10.000 Milíčák a halda, Mrazák, ČR, Praha
Rumcajsovy míle E3 - krátká (D21A) (18.08.2019)
Søndag 18 August 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Hůrka, SJC, ČR, Královehradecký
krátká
Rumcajsovy míle E2 - klasika (D21A) (17.08.2019)
Lørdag 17 August 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Pařez, SJC, ČR, Královehradecký
klasika
Rumcajsovy míle E1 - krátká (D21A) (16.08.2019)
Fredag 16 August 2019
Kategori: Tréninky
1:10.000 Kazatelna, SJC, ČR, Královehradecký
krátká
O-Liga Zbraslav (13.08.2019)
Tirsdag 13 August 2019
Kategori: Tréninky
1:10.000 Keltské hradiště, Mrazák, ČR, Praha
Orienteering Adventure E5 - zkrácená (D21A) (11.08.2019)
Søndag 11 August 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Dívčí lávky, OAV, ČR, Královehradecký
zkrácená
Orienteering Adventure - E4 middle (10.08.2019)
Lørdag 10 August 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Přední Planina, OAV, ČR, Královehradecký
middle|Resultat
Orienteering Adventure - E3 downhill klasika (09.08.2019)
Fredag 9 August 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Hromovka, OAV, ČR, Královehradecký
klasika|Resultat
Orienteering Adventure E3 - middle (D21A) (08.08.2019)
Torsdag 8 August 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Krakonoš, OAV, ČR, Královehradecký
middle
Orienteering Adventure - nočák (07.08.2019)
Onsdag 7 August 2019
Kategori: Závody
1:5000 Dolská, OAV, ČR, Královehradecký
noční
Orienteering Adventure E1 - sprint D21A (07.08.2019)
Onsdag 7 August 2019
Kategori: Závody
1:4000 Špindl, OAV, ČR, Královehradecký
sprint|Resultat
Loko Tour - middle (04.08.2019)
Søndag 4 August 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Vodní zámek, ČR, Liberecký
middle
Loko Tour - klasika (D21A) (03.08.2019)
Lørdag 3 August 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Kanál, ČR, Liberecký
klasika
Bohemia Orienteering 2019 - E5 (D21A) (28.07.2019)
Søndag 28 Juli 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Pod Strážištěm, OK Nový Bor, ČR, Ústecký
klasika|Resultat
Bohemia Orienteering 2019 - E4 (D21A) (27.07.2019)
Lørdag 27 Juli 2019
Kategori: Závody
1:7500 Srbský kámen, OK Nový Bor, ČR, Ústecký
krátká|Resultat
Bohemia Orienteering 2019 - E3 (D21A) (26.07.2019)
Fredag 26 Juli 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Údolí vzdechů, OK Nový Bor, ČR, Liberecký
klasika|Resultat
Bohemia Orienteering 2019 - E2 (D21A) (25.07.2019)
Torsdag 25 Juli 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Jezírko, OK Nový Bor, ČR, Liberecký
krátká|Resultat
Bohemia Orienteering 2019 - E1 (D21A) (24.07.2019)
Onsdag 24 Juli 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Radvanecké houpačky, OK Nový Bor, ČR, Liberecký
klasika|Resultat
O-Liga - Šárka B (16.07.2019)
Tirsdag 16 Juli 2019
Kategori: Tréninky
1:10.000 Divoká Šárka, Mrazák, ČR, Praha
HSH Vysočina - zkrácená E3 (D21A) (14.07.2019)
Søndag 14 Juli 2019
Kategori: Závody
10.000 U Zabitého, ČR, Vysočina
zkrácená|Resultat
HSH Vysočina - klasika (D21A) (13.07.2019)
Lørdag 13 Juli 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Formanovo bahno, ČR, Vysočina
klasika|Resultat
HSH Vysočina - krátká (D21A) (12.07.2019)
Fredag 12 Juli 2019
Kategori: Závody
1:10.000 U Zabitého, ČR, Vysočina
krátká|Resultat
O-Liga Ládví - A (09.07.2019)
Tirsdag 9 Juli 2019
Kategori: Tréninky
1:7500 Ládví, Mrazák, ČR, Praha
free order
Třemošná E3 - klasika D21 (07.07.2019)
Søndag 7 Juli 2019
Kategori: Závody
1:15.000 Jakpa tutady?, LPU, ČR, Plzeňský
klasika|Resultat
Třemošná - SMIK (06.07.2019)
Lørdag 6 Juli 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Pocem, nýčko tuta, dýl popondaná, LPU, ČR, Plzeňský
SMIK|Resultat
Třemošná E2 - krátká D21 (06.07.2019)
Lørdag 6 Juli 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Třemošná E2, LPU, ČR, Plzeňský
krátká|Resultat
Třemošná E1 - zkrácená D21 (05.07.2019)
Fredag 5 Juli 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Třemošná E1, LPU, ČR, Plzeňský
zkrácená|Resultat
O-Liga Hrádek (AU) (25.06.2019)
Tirsdag 25 Juni 2019
Kategori: Tréninky
1:10.000 Hrádek (vrstevnicovka), Mrazák, ČR, Praha
MČR krátká - T (23.06.2019)
Søndag 23 Juni 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Horní panská, LTU, ČR, Královehradecký
krátká
MČR krátká - T (22.06.2019)
Lørdag 22 Juni 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Čížkovy kameny, LTU, ČR, Královehradecký
krátká
PPŽ Klacky štafety (19.06.2019)
Onsdag 19 Juni 2019
Kategori: Závody
1:5000 Řepy, USK, ČR, Praha
štafety, etappe 1
O-Liga Chuchle (18.06.2019)
Tirsdag 18 Juni 2019
Kategori: Tréninky
1:10.000 Klobouk, Mrazák, ČR, Praha
krátká
ŽA klasika Kamzík (16.06.2019)
Søndag 16 Juni 2019
Kategori: Závody
1:15.000 Nimrod, MLA, ČR, Karlovarský
klasika|Resultat
ŽB krátká Kamzík (15.06.2019)
Lørdag 15 Juni 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Kamzík, MLA, ČR, Karlovarský
krátká|Resultat
PPŽ Balabenka (12.06.2019)
Onsdag 12 Juni 2019
Kategori: Závody
1:4000 Máchalka, KAM, ČR, Praha
sprint?
EPO Všenory (11.06.2019)
Tirsdag 11 Juni 2019
Kategori: EPO
1:10.000 Červená hlína, EPO, ČR, Středočeský
krátká
OŽ Poteplí (09.06.2019)
Søndag 9 Juni 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Brdce, LOS Mělník, ČR, Středočeský
krátká|Resultat
MO JM a Vy Křižánky (08.06.2019)
Lørdag 8 Juni 2019
Kategori: Závody
1:15.000 Čtyři palice, OSN, PBM, ČR, Vysočina
klasika|Resultat
PPŽ Prosek (T5) (05.06.2019)
Onsdag 5 Juni 2019
Kategori: Tréninky
Park přátelství, 1:4000, TAP
sprint
O-Liga #1 - Hostivař (04.06.2019)
Tirsdag 4 Juni 2019
Kategori: Tréninky
1:10.000 Přehrada, Mrazák, ČR, Praha
ŽA Skalka u Doks - krátká D21A (02.06.2019)
Søndag 2 Juni 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Dlouhý důl, DKP, DOK, ČR, Liberecký
krátká|Resultat
ŽA Skalka u Doks - klasika D21A (01.06.2019)
Lørdag 1 Juni 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Selská rokle, DKP, DOK, ČR, Liberecký
klasika|Resultat
PPŽ Krčák - T5 Ultimate (29.05.2019)
Onsdag 29 Mai 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Hrádek (bez cest), PGP, ČR, Praha
bez cest|Resultat
OŽ klasika Hluboká (D21) (26.05.2019)
Søndag 26 Mai 2019
Kategori: Závody
1:15.000 Kuchyňka, KRL, ČR, Plzeňský
klasika|Resultat
MO klasika Myšlín (D21L) (25.05.2019)
Lørdag 25 Mai 2019
Kategori: Závody
1:15.000 Vlčí halíř, RIC, ČR, Středočeský
klasika|Resultat
PPŽ Troja (T5) (22.05.2019)
Onsdag 22 Mai 2019
Kategori: Tréninky
Horní Troja, 1:5000, TJP
krátká
MČR sprintových štafet (Open) (19.05.2019)
Søndag 19 Mai 2019
Kategori: Tréninky
Polabiny open, 1:4000, LPU, ČR, Pardubický
sprint
MČR ve sprintu (D21A) (18.05.2019)
Lørdag 18 Mai 2019
Kategori: Závody
Čáslav, 1:4000, LPU, ČR, Středočeský
sprint
PPŽ Divoká Šárka (15.05.2019)
Onsdag 15 Mai 2019
Kategori: Tréninky
Divoká Šárka, 1:10000, FSP
krátká
Saxbo - krátká (12.05.2019)
Søndag 12 Mai 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Bömisches Tor / Česká brána, Turbine Zittau / OK Chrastava, Německo
krátká
Saxbo - klasika (11.05.2019)
Lørdag 11 Mai 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Heideberg / Vřesový vrch, Turbine Zittau / OK Chrastava, Německo
klasika|Resultat
MO krátká Všenory (D21L) (08.05.2019)
Onsdag 8 Mai 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Červené hlína západ, VSP, ČR, Středočeský
krátká|Resultat
OŽ krátká VY - Lipnice (04.05.2019)
Lørdag 4 Mai 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Bretschneiderova ucho, ČR, Vysočina
krátká
OŽ Čelákovice (D21L) (01.05.2019)
Onsdag 1 Mai 2019
Kategori: Závody
Čelákovice, 1:4000, SPC
sprint
OŽ klasika - Chyňava (28.04.2019)
Søndag 28 April 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Schrboroh, SCP, ČR, Středočeský
klasika
MO krátká Pintovka (D21) (27.04.2019)
Lørdag 27 April 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Pintovka, VTA, ČR, Jihočeský
krátká
EPO Bohnice (23.04.2019)
Tirsdag 23 April 2019
Kategori: Závody
1:5000 Bohnice, EPO, ČR, Praha
free order
Velikonoce ve skalách E3 (21.04.2019)
Søndag 21 April 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Skleněný vrch, DKP, ČR, Liberecký
klasika
Velikonoce ve skalách E2 (20.04.2019)
Lørdag 20 April 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Kozelská rokle, DKP, ČR, Liberecký
klasika
Velikonoce ve skalách 2019 (19.04.2019)
Fredag 19 April 2019
Kategori: Závody
Pavlínino údolí 1:10.000, DKP, ČR, Liberecký
zkrácená
EPO Hostivař (09.04.2019)
Tirsdag 9 April 2019
Kategori: EPO
1:7500 Hostík 2019, EPO, ČR, Praha
OŽ krátká Týnec nad Sázavou (07.04.2019)
Søndag 7 April 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Holý vrch, EKP, ČR, Středočeský
krátká
MO sprint Gröbovka (06.04.2019)
Lørdag 6 April 2019
Kategori: Závody
1:4000 Gröbovka, KAM, ČR, Praha
sprint
OŽ krátká - Kejkol (D21L) (31.03.2019)
Søndag 31 Mars 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Horka, SKOB Slaný, ČR, Středočeský
krátká
MO P+StČ v nočním OB - Kejkol (D21) (30.03.2019)
Lørdag 30 Mars 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Kejkol, SKOB Slaný, ČR, Středočeský
noční|Resultat
MO JČ štafet - Dobrá Voda (MIX) (30.03.2019)
Lørdag 30 Mars 2019
Kategori: Závody
1:5000 Dobrovodské lomy, OPI, ČR, Jihočeský
štafety, etappe 1
MO JČ ve sprintu - Dobrá Voda (D21) (30.03.2019)
Lørdag 30 Mars 2019
Kategori: Závody
1:5000 Mariánský pramen, ČR, Jihočeský
sprint
F1 MrrDěd (27.03.2019)
Onsdag 27 Mars 2019
Kategori: F1 (noční)
1:10.000 MrrDěd (vrstevnice + cesty), JK, ČR, Středočeský
noční
EPO Motol (FO) (26.03.2019)
Tirsdag 26 Mars 2019
Kategori: EPO
1:10.000 Sauna + apendixy, EPO, ČR, Praha
free order
OŽ Trávčice (24.03.2019)
Søndag 24 Mars 2019
Kategori: Závody
1:15.000 Travčický les, ROU, ČR, Ústecký
klasika
Jarní pohár - štafety MIX / 1 (23.03.2019)
Lørdag 23 Mars 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Na haltýři, PHK, ČR, Královehradecký
štafety, etappe 1
Jarní pohár - noční D21A (22.03.2019)
Fredag 22 Mars 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Cesta myslivců, PHK, ČR, Královehradecký
noční
K1 - špatný směr při přeběhu cesty K4 - na rozcestí špatná cesta (paralelní chyba) a potom jsem vůbec nevěděla, kde ...
F1 Mrak a vy (20.03.2019)
Onsdag 20 Mars 2019
Kategori: F1 (noční)
Mrákavy, 1:10000, Cáš a Kájule
noční
PZL Jarní sprint (17.03.2019)
Søndag 17 Mars 2019
Kategori: PZL
Opatov, 1:4000, švýcárna, Baldrianovi
sprint, volné pořadí
Jarní skály - D21A (16.03.2019)
Lørdag 16 Mars 2019
Kategori: Závody
1:15.000 Kost - jih, TUV, ČR, Královehradecký
klasika|Resultat
MO JČ oblasti v NOB - D21 (15.03.2019)
Fredag 15 Mars 2019
Kategori: Závody
1:10.000 Kozí hrádek, KTA,VTA, ČR, Jihočeský
noční|Resultat
F1 Vrstevnicový Vrabec (13.03.2019)
Onsdag 13 Mars 2019
Kategori: F1 (noční)
1:10.000 Vrabec - vrstevnicovka, ČR, Středočeský
noční
EPO Šárka z Nebušic (12.03.2019)
Tirsdag 12 Mars 2019
Kategori: EPO
1:7500 Šárka z Nebušic, ČR, Praha
free order
PZL Hostivické sprintování (10.03.2019)
Søndag 10 Mars 2019
Kategori: PZL
1:4000 Hostivické uličky, HCE, ČR, Středočeský
sprint
PZL Praga Magica (09.03.2019)
Lørdag 9 Mars 2019
Kategori: PZL
Praga Caput Regni MMXIX, 1:4500, 1:5000, Jéňa Šváb
volné pořadí
KAM trénink Požáry (03.03.2019)
Søndag 3 Mars 2019
Kategori: Tréninky
1:10:000 Požáry, KAM, ČR, Středočeský
F1 Gabrhele - střední (bez cest) (27.02.2019)
Onsdag 27 Februar 2019
Kategori: F1 (noční)
1:10.000 Gabrhele, ČR, Středočeský
noční, bez cest
PGP trénink Jíloviště (23.02.2019)
Lørdag 23 Februar 2019
Kategori: Tréninky
Jíloviště jih, 1:10000, PGP
middle
F1 Bzdinka (20.02.2019)
Onsdag 20 Februar 2019
Kategori: F1 (noční)
Bzdinka, 1:10000, Jockey
noční
RIC trénink - Senohraby (17.02.2019)
Søndag 17 Februar 2019
Kategori: Tréninky
1:10.000 Vávrův palouk, Hláska a spol., RIC, ČR, Středočeský
Kaňk - sběr (16.02.2019)
Lørdag 16 Februar 2019
Kategori: Tréninky
Kaňk 1:10.000, ČR, Středočeský
Kaňk - věšení (16.02.2019)
Lørdag 16 Februar 2019
Kategori: Tréninky
Kaňk 1:10.000, ČR, Středočeský
F1 Ondřejov (bez cest) (13.02.2019)
Onsdag 13 Februar 2019
Kategori: F1 (noční)
1:10.000 Cirkumzenitál, ČR, Středočeský
noční, bez cest
F1 Brdce (06.02.2019)
Onsdag 6 Februar 2019
Kategori: F1 (noční)
1:10.000 Brdce, ČR, Středočeský
noční
KAM trénink Všedobrovice (03.02.2019)
Søndag 3 Februar 2019
Kategori: Tréninky
1:10.000 Kozlíček, KAM, ČR, Středočeský
PZL Kavčí hory (02.02.2019)
Lørdag 2 Februar 2019
Kategori: PZL
1:6000 MTBO Zimní Kavky, ČR, Praha
free order, sprint
PGP trénink - Dobřichovice (02.02.2019)
Lørdag 2 Februar 2019
Kategori: Tréninky
1:asi 8300 Červená hlína, PGP Kalimero, ČR, Středočeský
PZL Mosty 5 (31.01.2019)
Torsdag 31 Januar 2019
Kategori: PZL
schematická, ČR, Praha
noční, sprint
F1 Borek (30.01.2019)
Onsdag 30 Januar 2019
Kategori: F1 (noční)
1:10.000 Bor, DOK, ČR, Středočeský
noční
PZL Opět na Kozla (27.01.2019)
Søndag 27 Januar 2019
Kategori: PZL
1:16.000 Kozel I a II (1977 a 1980), ČR, Středočeský
F1 Studený vrch (23.01.2019)
Onsdag 23 Januar 2019
Kategori: F1 (noční)
1:10 000 Studený vrch, ČR, Středočeský
noční
KAM trénink Vavřetice (20.01.2019)
Søndag 20 Januar 2019
Kategori: Tréninky
Gabrhele, 1:10000, KAM
middle
PZL Veltruský park (19.01.2019)
Lørdag 19 Januar 2019
Kategori: PZL
Veltruský park, 1:10000, KPY
klasika
F1 Ostrov (16.01.2019)
Onsdag 16 Januar 2019
Kategori: F1 (noční)
1:15.000 Ostrov, ČR, Středočeský
noční
RIC trénink Jureček (13.01.2019)
Søndag 13 Januar 2019
Kategori: Tréninky
Jureček, 1:15000, RIC
middle
PZL Po stopách trilobita (12.01.2019)
Lørdag 12 Januar 2019
Kategori: PZL
Skryje, 1:10000, Tonda Semerád
PZL Noční Hrádek (10.01.2019)
Torsdag 10 Januar 2019
Kategori: PZL
Pootočený Hrádek MTBO, 1:10000, Příba
noční scorelauf 2h
zmatený začátek - na 1. kontrolu zbytečně daleko po cestě, dalo se odbočit dřív, navíc jsem potom netrefila správnou ce...
F1 Černý mlýn (09.01.2019)
Onsdag 9 Januar 2019
Kategori: F1 (noční)
Černý mlýn bez cest, 1:10000, Jelínkovi
noční
k2 - moc dloho jsem se nahoře držela cesty a potom zvolila jistotu s lávkou a známou cestou,což asi byla trošičku ztráta; ...
KAM trénink Ládví (06.01.2019)
Søndag 6 Januar 2019
Kategori: Tréninky
Valnovka, 1:10000, KAM, ČR, Středočeský
middle
k3 - zřejmě bylo zbytečné jít po cestě, stačilo jít na směr, k6 - za domečkem jsem se nasměrovala na k17, místo na svo...
F1 Valnovka (02.01.2019)
Onsdag 2 Januar 2019
Kategori: F1 (noční)
1:10.000 Valnovka, ČR, Středočeský
noční
Zvolský novoroční paměťák (01.01.2019)
Tirsdag 1 Januar 2019
Kategori: Závody
velká na zemi, žádná v ruce, OB Zvole, ČR, Středočeský
paměťák
1. místo mezi ženami :) ale konkurence nebyla nijak urputná...