RSS

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvovala.

ŽA klasika Kamzík (2019-06-16)
Domingo 16 Junio 2019
Categoría: Závody
1:15.000 Nimrod, MLA, ČR, Karlovarský
klasika|Resultados
ŽB krátká Kamzík (2019-06-15)
Sábado 15 Junio 2019
Categoría: Závody
1:10.000 Kamzík, MLA, ČR, Karlovarský
krátká|Resultados
PPŽ Balabenka (2019-06-12)
Miércoles 12 Junio 2019
Categoría: Závody
1:4000 Máchalka, KAM, ČR, Praha
sprint?
EPO Všenory (2019-06-11)
Martes 11 Junio 2019
Categoría: EPO
1:10.000 Červená hlína, EPO, ČR, Středočeský
krátká
OŽ Poteplí (2019-06-09)
Domingo 9 Junio 2019
Categoría: Závody
1:10.000 Brdce, LOS Mělník, ČR, Středočeský
krátká|Resultados
MO JM a Vy Křižánky (2019-06-08)
Sábado 8 Junio 2019
Categoría: Závody
1:15.000 Čtyři palice, OSN, PBM, ČR, Vysočina
klasika|Resultados
PPŽ Prosek (T5) (2019-06-05)
Miércoles 5 Junio 2019
Categoría: Tréninky
Park přátelství, 1:4000, TAP
sprint
O-Liga #1 - Hostivař (2019-06-04)
Martes 4 Junio 2019
Categoría: Tréninky
1:10.000 Přehrada, Mrazák, ČR, Praha
ŽA Skalka u Doks - krátká D21A (2019-06-02)
Domingo 2 Junio 2019
Categoría: Závody
1:10.000 Dlouhý důl, DKP, DOK, ČR, Liberecký
krátká|Resultados
ŽA Skalka u Doks - klasika D21A (2019-06-01)
Sábado 1 Junio 2019
Categoría: Závody
1:10.000 Selská rokle, DKP, DOK, ČR, Liberecký
klasika|Resultados
PPŽ Krčák - T5 Ultimate (2019-05-29)
Miércoles 29 Mayo 2019
Categoría: Závody
1:10.000 Hrádek (bez cest), PGP, ČR, Praha
bez cest|Resultados
OŽ klasika Hluboká (D21) (2019-05-26)
Domingo 26 Mayo 2019
Categoría: Závody
1:15.000 Kuchyňka, KRL, ČR, Plzeňský
klasika|Resultados
MO klasika Myšlín (D21L) (2019-05-25)
Sábado 25 Mayo 2019
Categoría: Závody
1:15.000 Vlčí halíř, RIC, ČR, Středočeský
klasika|Resultados
PPŽ Troja (T5) (2019-05-22)
Miércoles 22 Mayo 2019
Categoría: Tréninky
Horní Troja, 1:5000, TJP
krátká
MČR sprintových štafet (Open) (2019-05-19)
Domingo 19 Mayo 2019
Categoría: Tréninky
Polabiny open, 1:4000, LPU, ČR, Pardubický
sprint
MČR ve sprintu (D21A) (2019-05-18)
Sábado 18 Mayo 2019
Categoría: Závody
Čáslav, 1:4000, LPU, ČR, Středočeský
sprint
PPŽ Divoká Šárka (2019-05-15)
Miércoles 15 Mayo 2019
Categoría: Tréninky
Divoká Šárka, 1:10000, FSP
krátká
Saxbo - krátká (2019-05-12)
Domingo 12 Mayo 2019
Categoría: Závody
1:10.000 Bömisches Tor / Česká brána, Turbine Zittau / OK Chrastava, Německo
krátká
Saxbo - klasika (2019-05-11)
Sábado 11 Mayo 2019
Categoría: Závody
1:10.000 Heideberg / Vřesový vrch, Turbine Zittau / OK Chrastava, Německo
klasika|Resultados
MO krátká Všenory (D21L) (2019-05-08)
Miércoles 8 Mayo 2019
Categoría: Závody
1:10.000 Červené hlína západ, VSP, ČR, Středočeský
krátká|Resultados
OŽ krátká VY - Lipnice (2019-05-04)
Sábado 4 Mayo 2019
Categoría: Závody
1:10.000 Bretschneiderova ucho, ČR, Vysočina
krátká
OŽ Čelákovice (D21L) (2019-05-01)
Miércoles 1 Mayo 2019
Categoría: Závody
Čelákovice, 1:4000, SPC
sprint
OŽ klasika - Chyňava (2019-04-28)
Domingo 28 Abril 2019
Categoría: Závody
1:10.000 Schrboroh, SCP, ČR, Středočeský
klasika
MO krátká Pintovka (D21) (2019-04-27)
Sábado 27 Abril 2019
Categoría: Závody
1:10.000 Pintovka, VTA, ČR, Jihočeský
krátká
EPO Bohnice (2019-04-23)
Martes 23 Abril 2019
Categoría: Závody
1:5000 Bohnice, EPO, ČR, Praha
free order
Velikonoce ve skalách E3 (2019-04-21)
Domingo 21 Abril 2019
Categoría: Závody
1:10.000 Skleněný vrch, DKP, ČR, Liberecký
klasika
Velikonoce ve skalách E2 (2019-04-20)
Sábado 20 Abril 2019
Categoría: Závody
1:10.000 Kozelská rokle, DKP, ČR, Liberecký
klasika
Velikonoce ve skalách 2019 (2019-04-19)
Viernes 19 Abril 2019
Categoría: Závody
Pavlínino údolí 1:10.000, DKP, ČR, Liberecký
zkrácená
EPO Hostivař (2019-04-09)
Martes 9 Abril 2019
Categoría: EPO
1:7500 Hostík 2019, EPO, ČR, Praha
OŽ krátká Týnec nad Sázavou (2019-04-07)
Domingo 7 Abril 2019
Categoría: Závody
1:10.000 Holý vrch, EKP, ČR, Středočeský
krátká
MO sprint Gröbovka (2019-04-06)
Sábado 6 Abril 2019
Categoría: Závody
1:4000 Gröbovka, KAM, ČR, Praha
sprint
OŽ krátká - Kejkol (D21L) (2019-03-31)
Domingo 31 Marzo 2019
Categoría: Závody
1:10.000 Horka, SKOB Slaný, ČR, Středočeský
krátká
MO P+StČ v nočním OB - Kejkol (D21) (2019-03-30)
Sábado 30 Marzo 2019
Categoría: Závody
1:10.000 Kejkol, SKOB Slaný, ČR, Středočeský
noční|Resultados
MO JČ štafet - Dobrá Voda (MIX) (2019-03-30)
Sábado 30 Marzo 2019
Categoría: Závody
1:5000 Dobrovodské lomy, OPI, ČR, Jihočeský
štafety, posta 1
MO JČ ve sprintu - Dobrá Voda (D21) (2019-03-30)
Sábado 30 Marzo 2019
Categoría: Závody
1:5000 Mariánský pramen, ČR, Jihočeský
sprint
F1 MrrDěd (2019-03-27)
Miércoles 27 Marzo 2019
Categoría: F1 (noční)
1:10.000 MrrDěd (vrstevnice + cesty), JK, ČR, Středočeský
noční
EPO Motol (FO) (2019-03-26)
Martes 26 Marzo 2019
Categoría: EPO
1:10.000 Sauna + apendixy, EPO, ČR, Praha
free order
OŽ Trávčice (2019-03-24)
Domingo 24 Marzo 2019
Categoría: Závody
1:15.000 Travčický les, ROU, ČR, Ústecký
klasika
Jarní pohár - štafety MIX / 1 (2019-03-23)
Sábado 23 Marzo 2019
Categoría: Závody
1:10.000 Na haltýři, PHK, ČR, Královehradecký
štafety, posta 1
Jarní pohár - noční D21A (2019-03-22)
Viernes 22 Marzo 2019
Categoría: Závody
1:10.000 Cesta myslivců, PHK, ČR, Královehradecký
noční
K1 - špatný směr při přeběhu cesty K4 - na rozcestí špatná cesta (paralelní chyba) a potom jsem vůbec nevěděla, kde ...
F1 Mrak a vy (2019-03-20)
Miércoles 20 Marzo 2019
Categoría: F1 (noční)
Mrákavy, 1:10000, Cáš a Kájule
noční
PZL Jarní sprint (2019-03-17)
Domingo 17 Marzo 2019
Categoría: PZL
Opatov, 1:4000, švýcárna, Baldrianovi
sprint, volné pořadí
Jarní skály - D21A (2019-03-16)
Sábado 16 Marzo 2019
Categoría: Závody
1:15.000 Kost - jih, TUV, ČR, Královehradecký
klasika|Resultados
MO JČ oblasti v NOB - D21 (2019-03-15)
Viernes 15 Marzo 2019
Categoría: Závody
1:10.000 Kozí hrádek, KTA,VTA, ČR, Jihočeský
noční|Resultados
F1 Vrstevnicový Vrabec (2019-03-13)
Miércoles 13 Marzo 2019
Categoría: F1 (noční)
1:10.000 Vrabec - vrstevnicovka, ČR, Středočeský
noční
EPO Šárka z Nebušic (2019-03-12)
Martes 12 Marzo 2019
Categoría: EPO
1:7500 Šárka z Nebušic, ČR, Praha
free order
PZL Hostivické sprintování (2019-03-10)
Domingo 10 Marzo 2019
Categoría: PZL
1:4000 Hostivické uličky, HCE, ČR, Středočeský
sprint
PZL Praga Magica (2019-03-09)
Sábado 9 Marzo 2019
Categoría: PZL
Praga Caput Regni MMXIX, 1:4500, 1:5000, Jéňa Šváb
volné pořadí
KAM trénink Požáry (2019-03-03)
Domingo 3 Marzo 2019
Categoría: Tréninky
1:10:000 Požáry, KAM, ČR, Středočeský
F1 Gabrhele - střední (bez cest) (2019-02-27)
Miércoles 27 Febrero 2019
Categoría: F1 (noční)
1:10.000 Gabrhele, ČR, Středočeský
noční, bez cest
PGP trénink Jíloviště (2019-02-23)
Sábado 23 Febrero 2019
Categoría: Tréninky
Jíloviště jih, 1:10000, PGP
middle
F1 Bzdinka (2019-02-20)
Miércoles 20 Febrero 2019
Categoría: F1 (noční)
Bzdinka, 1:10000, Jockey
noční
RIC trénink - Senohraby (2019-02-17)
Domingo 17 Febrero 2019
Categoría: Tréninky
1:10.000 Vávrův palouk, Hláska a spol., RIC, ČR, Středočeský
Kaňk - sběr (2019-02-16)
Sábado 16 Febrero 2019
Categoría: Tréninky
Kaňk 1:10.000, ČR, Středočeský
Kaňk - věšení (2019-02-16)
Sábado 16 Febrero 2019
Categoría: Tréninky
Kaňk 1:10.000, ČR, Středočeský
F1 Ondřejov (bez cest) (2019-02-13)
Miércoles 13 Febrero 2019
Categoría: F1 (noční)
1:10.000 Cirkumzenitál, ČR, Středočeský
noční, bez cest
F1 Brdce (2019-02-06)
Miércoles 6 Febrero 2019
Categoría: F1 (noční)
1:10.000 Brdce, ČR, Středočeský
noční
KAM trénink Všedobrovice (2019-02-03)
Domingo 3 Febrero 2019
Categoría: Tréninky
1:10.000 Kozlíček, KAM, ČR, Středočeský
PZL Kavčí hory (2019-02-02)
Sábado 2 Febrero 2019
Categoría: PZL
1:6000 MTBO Zimní Kavky, ČR, Praha
free order, sprint
PGP trénink - Dobřichovice (2019-02-02)
Sábado 2 Febrero 2019
Categoría: Tréninky
1:asi 8300 Červená hlína, PGP Kalimero, ČR, Středočeský
PZL Mosty 5 (2019-01-31)
Jueves 31 Enero 2019
Categoría: PZL
schematická, ČR, Praha
noční, sprint
F1 Borek (2019-01-30)
Miércoles 30 Enero 2019
Categoría: F1 (noční)
1:10.000 Bor, DOK, ČR, Středočeský
noční
PZL Opět na Kozla (2019-01-27)
Domingo 27 Enero 2019
Categoría: PZL
1:16.000 Kozel I a II (1977 a 1980), ČR, Středočeský
F1 Studený vrch (2019-01-23)
Miércoles 23 Enero 2019
Categoría: F1 (noční)
1:10 000 Studený vrch, ČR, Středočeský
noční
KAM trénink Vavřetice (2019-01-20)
Domingo 20 Enero 2019
Categoría: Tréninky
Gabrhele, 1:10000, KAM
middle
PZL Veltruský park (2019-01-19)
Sábado 19 Enero 2019
Categoría: PZL
Veltruský park, 1:10000, KPY
klasika
F1 Ostrov (2019-01-16)
Miércoles 16 Enero 2019
Categoría: F1 (noční)
1:15.000 Ostrov, ČR, Středočeský
noční
RIC trénink Jureček (2019-01-13)
Domingo 13 Enero 2019
Categoría: Tréninky
Jureček, 1:15000, RIC
middle
PZL Po stopách trilobita (2019-01-12)
Sábado 12 Enero 2019
Categoría: PZL
Skryje, 1:10000, Tonda Semerád
PZL Noční Hrádek (2019-01-10)
Jueves 10 Enero 2019
Categoría: PZL
Pootočený Hrádek MTBO, 1:10000, Příba
noční scorelauf 2h
zmatený začátek - na 1. kontrolu zbytečně daleko po cestě, dalo se odbočit dřív, navíc jsem potom netrefila správnou ce...
F1 Černý mlýn (2019-01-09)
Miércoles 9 Enero 2019
Categoría: F1 (noční)
Černý mlýn bez cest, 1:10000, Jelínkovi
noční
k2 - moc dloho jsem se nahoře držela cesty a potom zvolila jistotu s lávkou a známou cestou,což asi byla trošičku ztráta; ...
KAM trénink Ládví (2019-01-06)
Domingo 6 Enero 2019
Categoría: Tréninky
Valnovka, 1:10000, KAM, ČR, Středočeský
middle
k3 - zřejmě bylo zbytečné jít po cestě, stačilo jít na směr, k6 - za domečkem jsem se nasměrovala na k17, místo na svo...
F1 Valnovka (2019-01-02)
Miércoles 2 Enero 2019
Categoría: F1 (noční)
1:10.000 Valnovka, ČR, Středočeský
noční
Zvolský novoroční paměťák (2019-01-01)
Martes 1 Enero 2019
Categoría: Závody
velká na zemi, žádná v ruce, OB Zvole, ČR, Středočeský
paměťák
1. místo mezi ženami :) ale konkurence nebyla nijak urputná...