RSS feed

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvovala.

EPO Řevnice, memoriál Tondy Semeráda (15/10/2019)
Tuesday 15 October 2019
Category: EPO
1:10.000 Lesní divadlo, MB, ČR, Středočeský
EPO
OŽ Nedamov - klasika (D21L) (13/10/2019)
Sunday 13 October 2019
Category: Závody
1:10.000 Zahájí, DKP, ČR, Liberecký
klasika
OŽ Hradešín - krátká (D21L) (12/10/2019)
Saturday 12 October 2019
Category: Závody
1:10.000 Hradešínský les, TAP, ČR, Středočeský
krátká
O-Liga Zátišský potok (A) (08/10/2019)
Tuesday 8 October 2019
Category: Závody
1:10.000 Zátišský potok, Mrazák, ČR, Praha
MČR družstev - MIX (06/10/2019)
Sunday 6 October 2019
Category: Závody
1:10.000 U sv. Jiljí, PGP, ČR, Ústecký / Plzeňs
štafety, leg 3
MČR štafet - MIX (05/10/2019)
Saturday 5 October 2019
Category: Závody
1:10.000 Blatenský svah, PGP, ČR, Ústecký/Plzeňský
štafety, leg 3
VZ JE Staré splavy - sprint D21A (28/09/2019)
Saturday 28 September 2019
Category: Závody
1:4000 Staré Splavy, DOK, ČR, Liberecký
sprint|Results
OŽ JE krátká Staré Splavy - D21L (28/09/2019)
Saturday 28 September 2019
Category: Závody
1:10.000 Na Pancíři, DOK, ČR, Liberecký
krátká|Results
MČR klasika - finále (D21C) (22/09/2019)
Sunday 22 September 2019
Category: Závody
1:15.000 Maliník Bručoun, TJN, ČR, Liberecký
klasika|Results
MČR klasika - kvalifikace (D21D) (21/09/2019)
Saturday 21 September 2019
Category: Závody
1:15.000 Maliník Hašlerka, TJN, ČR, Liberecký
klasika|Results
žákovské štafety - OPEN (18/09/2019)
Wednesday 18 September 2019
Category: Tréninky
1:10.000 Hrádek, SK Zvole, ČR, Praha
štafety, leg 3
ČPŠ - štafety MIX (15/09/2019)
Sunday 15 September 2019
Category: Závody
1:10.000 Rasova rokle, VLI, ČR, Liberecký
štafety, leg 3
ŽA sprint - Český Dub (14/09/2019)
Saturday 14 September 2019
Category: Závody
1:4000 Český Dub, VLI, ČR, Liberecký
sprint
ČPŠ - štafeta MIX (14/09/2019)
Saturday 14 September 2019
Category: Závody
1:10.000 Zvonice, TUR, ČR, Liberecký
štafety, leg 1
ŽB Krhanice/Těptín - krátká D21B (08/09/2019)
Sunday 8 September 2019
Category: Závody
1:10.000 Požáry, KAM, ČR, Středočeský
krátká
ŽB Krhanice - klasika D21B (07/09/2019)
Saturday 7 September 2019
Category: Závody
1:15.000 Grybla, KAM, ČR, Středočeský
klasika
O-Liga Valy (03/09/2019)
Tuesday 3 September 2019
Category: Tréninky
1:10.000 Valy (2003), Mrazák, ČR, Praha
Cena východních Čech - doprovodný sprint D21A (31/08/2019)
Saturday 31 August 2019
Category: Závody
1:4000 Čáslav, LPU, ČR, Středočeský
sprint|Results
Cena východních Čech E2 - klasika (D21A) (31/08/2019)
Saturday 31 August 2019
Category: Závody
1:10.000 U Vedralky, LPU, ČR, Pardubický/Střed
klasika|Results
Cena východních Čech E1 - krátká (D21A) (30/08/2019)
Friday 30 August 2019
Category: Závody
1:10.000 U Bláta, LPU, ČR, Pardubický
krátká|Results
O-Liga Klánovice (27/08/2019)
Tuesday 27 August 2019
Category: Tréninky
1:10.000 Divoký západ, Mrazák, ČR, Praha
PP E3 - krátká (D21A) (25/08/2019)
Sunday 25 August 2019
Category: Závody
1:10.000 Stávek, TUR, ČR, Královehradecký
krátká
PP E2 - klasika (D21A) (24/08/2019)
Saturday 24 August 2019
Category: Závody
1:10.000 Bukovec, TUR, ČR, Královehradecký
klasika|Results
PP E1 - krátká (D21A) (23/08/2019)
Friday 23 August 2019
Category: Závody
1:10.000 Vyskeř, TUR, ČR, Královehradecký
krátká
O-Liga Milíčák (20/08/2019)
Tuesday 20 August 2019
Category: Tréninky
1:10.000 Milíčák a halda, Mrazák, ČR, Praha
Rumcajsovy míle E3 - krátká (D21A) (18/08/2019)
Sunday 18 August 2019
Category: Závody
1:10.000 Hůrka, SJC, ČR, Královehradecký
krátká
Rumcajsovy míle E2 - klasika (D21A) (17/08/2019)
Saturday 17 August 2019
Category: Závody
1:10.000 Pařez, SJC, ČR, Královehradecký
klasika
Rumcajsovy míle E1 - krátká (D21A) (16/08/2019)
Friday 16 August 2019
Category: Tréninky
1:10.000 Kazatelna, SJC, ČR, Královehradecký
krátká
O-Liga Zbraslav (13/08/2019)
Tuesday 13 August 2019
Category: Tréninky
1:10.000 Keltské hradiště, Mrazák, ČR, Praha
Orienteering Adventure E5 - zkrácená (D21A) (11/08/2019)
Sunday 11 August 2019
Category: Závody
1:10.000 Dívčí lávky, OAV, ČR, Královehradecký
zkrácená
Orienteering Adventure - E4 middle (10/08/2019)
Saturday 10 August 2019
Category: Závody
1:10.000 Přední Planina, OAV, ČR, Královehradecký
middle|Results
Orienteering Adventure - E3 downhill klasika (09/08/2019)
Friday 9 August 2019
Category: Závody
1:10.000 Hromovka, OAV, ČR, Královehradecký
klasika|Results
Orienteering Adventure E3 - middle (D21A) (08/08/2019)
Thursday 8 August 2019
Category: Závody
1:10.000 Krakonoš, OAV, ČR, Královehradecký
middle
Orienteering Adventure - nočák (07/08/2019)
Wednesday 7 August 2019
Category: Závody
1:5000 Dolská, OAV, ČR, Královehradecký
noční
Orienteering Adventure E1 - sprint D21A (07/08/2019)
Wednesday 7 August 2019
Category: Závody
1:4000 Špindl, OAV, ČR, Královehradecký
sprint|Results
Loko Tour - middle (04/08/2019)
Sunday 4 August 2019
Category: Závody
1:10.000 Vodní zámek, ČR, Liberecký
middle
Loko Tour - klasika (D21A) (03/08/2019)
Saturday 3 August 2019
Category: Závody
1:10.000 Kanál, ČR, Liberecký
klasika
Bohemia Orienteering 2019 - E5 (D21A) (28/07/2019)
Sunday 28 July 2019
Category: Závody
1:10.000 Pod Strážištěm, OK Nový Bor, ČR, Ústecký
klasika|Results
Bohemia Orienteering 2019 - E4 (D21A) (27/07/2019)
Saturday 27 July 2019
Category: Závody
1:7500 Srbský kámen, OK Nový Bor, ČR, Ústecký
krátká|Results
Bohemia Orienteering 2019 - E3 (D21A) (26/07/2019)
Friday 26 July 2019
Category: Závody
1:10.000 Údolí vzdechů, OK Nový Bor, ČR, Liberecký
klasika|Results
Bohemia Orienteering 2019 - E2 (D21A) (25/07/2019)
Thursday 25 July 2019
Category: Závody
1:10.000 Jezírko, OK Nový Bor, ČR, Liberecký
krátká|Results
Bohemia Orienteering 2019 - E1 (D21A) (24/07/2019)
Wednesday 24 July 2019
Category: Závody
1:10.000 Radvanecké houpačky, OK Nový Bor, ČR, Liberecký
klasika|Results
O-Liga - Šárka B (16/07/2019)
Tuesday 16 July 2019
Category: Tréninky
1:10.000 Divoká Šárka, Mrazák, ČR, Praha
HSH Vysočina - zkrácená E3 (D21A) (14/07/2019)
Sunday 14 July 2019
Category: Závody
10.000 U Zabitého, ČR, Vysočina
zkrácená|Results
HSH Vysočina - klasika (D21A) (13/07/2019)
Saturday 13 July 2019
Category: Závody
1:10.000 Formanovo bahno, ČR, Vysočina
klasika|Results
HSH Vysočina - krátká (D21A) (12/07/2019)
Friday 12 July 2019
Category: Závody
1:10.000 U Zabitého, ČR, Vysočina
krátká|Results
O-Liga Ládví - A (09/07/2019)
Tuesday 9 July 2019
Category: Tréninky
1:7500 Ládví, Mrazák, ČR, Praha
free order
Třemošná E3 - klasika D21 (07/07/2019)
Sunday 7 July 2019
Category: Závody
1:15.000 Jakpa tutady?, LPU, ČR, Plzeňský
klasika|Results
Třemošná - SMIK (06/07/2019)
Saturday 6 July 2019
Category: Závody
1:10.000 Pocem, nýčko tuta, dýl popondaná, LPU, ČR, Plzeňský
SMIK|Results
Třemošná E2 - krátká D21 (06/07/2019)
Saturday 6 July 2019
Category: Závody
1:10.000 Třemošná E2, LPU, ČR, Plzeňský
krátká|Results
Třemošná E1 - zkrácená D21 (05/07/2019)
Friday 5 July 2019
Category: Závody
1:10.000 Třemošná E1, LPU, ČR, Plzeňský
zkrácená|Results
O-Liga Hrádek (AU) (25/06/2019)
Tuesday 25 June 2019
Category: Tréninky
1:10.000 Hrádek (vrstevnicovka), Mrazák, ČR, Praha
MČR krátká - T (23/06/2019)
Sunday 23 June 2019
Category: Závody
1:10.000 Horní panská, LTU, ČR, Královehradecký
krátká
MČR krátká - T (22/06/2019)
Saturday 22 June 2019
Category: Závody
1:10.000 Čížkovy kameny, LTU, ČR, Královehradecký
krátká
PPŽ Klacky štafety (19/06/2019)
Wednesday 19 June 2019
Category: Závody
1:5000 Řepy, USK, ČR, Praha
štafety, leg 1
O-Liga Chuchle (18/06/2019)
Tuesday 18 June 2019
Category: Tréninky
1:10.000 Klobouk, Mrazák, ČR, Praha
krátká
ŽA klasika Kamzík (16/06/2019)
Sunday 16 June 2019
Category: Závody
1:15.000 Nimrod, MLA, ČR, Karlovarský
klasika|Results
ŽB krátká Kamzík (15/06/2019)
Saturday 15 June 2019
Category: Závody
1:10.000 Kamzík, MLA, ČR, Karlovarský
krátká|Results
PPŽ Balabenka (12/06/2019)
Wednesday 12 June 2019
Category: Závody
1:4000 Máchalka, KAM, ČR, Praha
sprint?
EPO Všenory (11/06/2019)
Tuesday 11 June 2019
Category: EPO
1:10.000 Červená hlína, EPO, ČR, Středočeský
krátká
OŽ Poteplí (09/06/2019)
Sunday 9 June 2019
Category: Závody
1:10.000 Brdce, LOS Mělník, ČR, Středočeský
krátká|Results
MO JM a Vy Křižánky (08/06/2019)
Saturday 8 June 2019
Category: Závody
1:15.000 Čtyři palice, OSN, PBM, ČR, Vysočina
klasika|Results
PPŽ Prosek (T5) (05/06/2019)
Wednesday 5 June 2019
Category: Tréninky
Park přátelství, 1:4000, TAP
sprint
O-Liga #1 - Hostivař (04/06/2019)
Tuesday 4 June 2019
Category: Tréninky
1:10.000 Přehrada, Mrazák, ČR, Praha
ŽA Skalka u Doks - krátká D21A (02/06/2019)
Sunday 2 June 2019
Category: Závody
1:10.000 Dlouhý důl, DKP, DOK, ČR, Liberecký
krátká|Results
ŽA Skalka u Doks - klasika D21A (01/06/2019)
Saturday 1 June 2019
Category: Závody
1:10.000 Selská rokle, DKP, DOK, ČR, Liberecký
klasika|Results
PPŽ Krčák - T5 Ultimate (29/05/2019)
Wednesday 29 May 2019
Category: Závody
1:10.000 Hrádek (bez cest), PGP, ČR, Praha
bez cest|Results
OŽ klasika Hluboká (D21) (26/05/2019)
Sunday 26 May 2019
Category: Závody
1:15.000 Kuchyňka, KRL, ČR, Plzeňský
klasika|Results
MO klasika Myšlín (D21L) (25/05/2019)
Saturday 25 May 2019
Category: Závody
1:15.000 Vlčí halíř, RIC, ČR, Středočeský
klasika|Results
PPŽ Troja (T5) (22/05/2019)
Wednesday 22 May 2019
Category: Tréninky
Horní Troja, 1:5000, TJP
krátká
MČR sprintových štafet (Open) (19/05/2019)
Sunday 19 May 2019
Category: Tréninky
Polabiny open, 1:4000, LPU, ČR, Pardubický
sprint
MČR ve sprintu (D21A) (18/05/2019)
Saturday 18 May 2019
Category: Závody
Čáslav, 1:4000, LPU, ČR, Středočeský
sprint
PPŽ Divoká Šárka (15/05/2019)
Wednesday 15 May 2019
Category: Tréninky
Divoká Šárka, 1:10000, FSP
krátká
Saxbo - krátká (12/05/2019)
Sunday 12 May 2019
Category: Závody
1:10.000 Bömisches Tor / Česká brána, Turbine Zittau / OK Chrastava, Německo
krátká
Saxbo - klasika (11/05/2019)
Saturday 11 May 2019
Category: Závody
1:10.000 Heideberg / Vřesový vrch, Turbine Zittau / OK Chrastava, Německo
klasika|Results
MO krátká Všenory (D21L) (08/05/2019)
Wednesday 8 May 2019
Category: Závody
1:10.000 Červené hlína západ, VSP, ČR, Středočeský
krátká|Results
OŽ krátká VY - Lipnice (04/05/2019)
Saturday 4 May 2019
Category: Závody
1:10.000 Bretschneiderova ucho, ČR, Vysočina
krátká
OŽ Čelákovice (D21L) (01/05/2019)
Wednesday 1 May 2019
Category: Závody
Čelákovice, 1:4000, SPC
sprint
OŽ klasika - Chyňava (28/04/2019)
Sunday 28 April 2019
Category: Závody
1:10.000 Schrboroh, SCP, ČR, Středočeský
klasika
MO krátká Pintovka (D21) (27/04/2019)
Saturday 27 April 2019
Category: Závody
1:10.000 Pintovka, VTA, ČR, Jihočeský
krátká
EPO Bohnice (23/04/2019)
Tuesday 23 April 2019
Category: Závody
1:5000 Bohnice, EPO, ČR, Praha
free order
Velikonoce ve skalách E3 (21/04/2019)
Sunday 21 April 2019
Category: Závody
1:10.000 Skleněný vrch, DKP, ČR, Liberecký
klasika
Velikonoce ve skalách E2 (20/04/2019)
Saturday 20 April 2019
Category: Závody
1:10.000 Kozelská rokle, DKP, ČR, Liberecký
klasika
Velikonoce ve skalách 2019 (19/04/2019)
Friday 19 April 2019
Category: Závody
Pavlínino údolí 1:10.000, DKP, ČR, Liberecký
zkrácená
EPO Hostivař (09/04/2019)
Tuesday 9 April 2019
Category: EPO
1:7500 Hostík 2019, EPO, ČR, Praha
OŽ krátká Týnec nad Sázavou (07/04/2019)
Sunday 7 April 2019
Category: Závody
1:10.000 Holý vrch, EKP, ČR, Středočeský
krátká
MO sprint Gröbovka (06/04/2019)
Saturday 6 April 2019
Category: Závody
1:4000 Gröbovka, KAM, ČR, Praha
sprint
OŽ krátká - Kejkol (D21L) (31/03/2019)
Sunday 31 March 2019
Category: Závody
1:10.000 Horka, SKOB Slaný, ČR, Středočeský
krátká
MO P+StČ v nočním OB - Kejkol (D21) (30/03/2019)
Saturday 30 March 2019
Category: Závody
1:10.000 Kejkol, SKOB Slaný, ČR, Středočeský
noční|Results
MO JČ štafet - Dobrá Voda (MIX) (30/03/2019)
Saturday 30 March 2019
Category: Závody
1:5000 Dobrovodské lomy, OPI, ČR, Jihočeský
štafety, leg 1
MO JČ ve sprintu - Dobrá Voda (D21) (30/03/2019)
Saturday 30 March 2019
Category: Závody
1:5000 Mariánský pramen, ČR, Jihočeský
sprint
F1 MrrDěd (27/03/2019)
Wednesday 27 March 2019
Category: F1 (noční)
1:10.000 MrrDěd (vrstevnice + cesty), JK, ČR, Středočeský
noční
EPO Motol (FO) (26/03/2019)
Tuesday 26 March 2019
Category: EPO
1:10.000 Sauna + apendixy, EPO, ČR, Praha
free order
OŽ Trávčice (24/03/2019)
Sunday 24 March 2019
Category: Závody
1:15.000 Travčický les, ROU, ČR, Ústecký
klasika
Jarní pohár - štafety MIX / 1 (23/03/2019)
Saturday 23 March 2019
Category: Závody
1:10.000 Na haltýři, PHK, ČR, Královehradecký
štafety, leg 1
Jarní pohár - noční D21A (22/03/2019)
Friday 22 March 2019
Category: Závody
1:10.000 Cesta myslivců, PHK, ČR, Královehradecký
noční
K1 - špatný směr při přeběhu cesty K4 - na rozcestí špatná cesta (paralelní chyba) a potom jsem vůbec nevěděla, kde ...
F1 Mrak a vy (20/03/2019)
Wednesday 20 March 2019
Category: F1 (noční)
Mrákavy, 1:10000, Cáš a Kájule
noční
PZL Jarní sprint (17/03/2019)
Sunday 17 March 2019
Category: PZL
Opatov, 1:4000, švýcárna, Baldrianovi
sprint, volné pořadí
Jarní skály - D21A (16/03/2019)
Saturday 16 March 2019
Category: Závody
1:15.000 Kost - jih, TUV, ČR, Královehradecký
klasika|Results
MO JČ oblasti v NOB - D21 (15/03/2019)
Friday 15 March 2019
Category: Závody
1:10.000 Kozí hrádek, KTA,VTA, ČR, Jihočeský
noční|Results
F1 Vrstevnicový Vrabec (13/03/2019)
Wednesday 13 March 2019
Category: F1 (noční)
1:10.000 Vrabec - vrstevnicovka, ČR, Středočeský
noční
EPO Šárka z Nebušic (12/03/2019)
Tuesday 12 March 2019
Category: EPO
1:7500 Šárka z Nebušic, ČR, Praha
free order
PZL Hostivické sprintování (10/03/2019)
Sunday 10 March 2019
Category: PZL
1:4000 Hostivické uličky, HCE, ČR, Středočeský
sprint
PZL Praga Magica (09/03/2019)
Saturday 9 March 2019
Category: PZL
Praga Caput Regni MMXIX, 1:4500, 1:5000, Jéňa Šváb
volné pořadí
KAM trénink Požáry (03/03/2019)
Sunday 3 March 2019
Category: Tréninky
1:10:000 Požáry, KAM, ČR, Středočeský
F1 Gabrhele - střední (bez cest) (27/02/2019)
Wednesday 27 February 2019
Category: F1 (noční)
1:10.000 Gabrhele, ČR, Středočeský
noční, bez cest
PGP trénink Jíloviště (23/02/2019)
Saturday 23 February 2019
Category: Tréninky
Jíloviště jih, 1:10000, PGP
middle
F1 Bzdinka (20/02/2019)
Wednesday 20 February 2019
Category: F1 (noční)
Bzdinka, 1:10000, Jockey
noční
RIC trénink - Senohraby (17/02/2019)
Sunday 17 February 2019
Category: Tréninky
1:10.000 Vávrův palouk, Hláska a spol., RIC, ČR, Středočeský
Kaňk - sběr (16/02/2019)
Saturday 16 February 2019
Category: Tréninky
Kaňk 1:10.000, ČR, Středočeský
Kaňk - věšení (16/02/2019)
Saturday 16 February 2019
Category: Tréninky
Kaňk 1:10.000, ČR, Středočeský
F1 Ondřejov (bez cest) (13/02/2019)
Wednesday 13 February 2019
Category: F1 (noční)
1:10.000 Cirkumzenitál, ČR, Středočeský
noční, bez cest
F1 Brdce (06/02/2019)
Wednesday 6 February 2019
Category: F1 (noční)
1:10.000 Brdce, ČR, Středočeský
noční
KAM trénink Všedobrovice (03/02/2019)
Sunday 3 February 2019
Category: Tréninky
1:10.000 Kozlíček, KAM, ČR, Středočeský
PZL Kavčí hory (02/02/2019)
Saturday 2 February 2019
Category: PZL
1:6000 MTBO Zimní Kavky, ČR, Praha
free order, sprint
PGP trénink - Dobřichovice (02/02/2019)
Saturday 2 February 2019
Category: Tréninky
1:asi 8300 Červená hlína, PGP Kalimero, ČR, Středočeský
PZL Mosty 5 (31/01/2019)
Thursday 31 January 2019
Category: PZL
schematická, ČR, Praha
noční, sprint
F1 Borek (30/01/2019)
Wednesday 30 January 2019
Category: F1 (noční)
1:10.000 Bor, DOK, ČR, Středočeský
noční
PZL Opět na Kozla (27/01/2019)
Sunday 27 January 2019
Category: PZL
1:16.000 Kozel I a II (1977 a 1980), ČR, Středočeský
F1 Studený vrch (23/01/2019)
Wednesday 23 January 2019
Category: F1 (noční)
1:10 000 Studený vrch, ČR, Středočeský
noční
KAM trénink Vavřetice (20/01/2019)
Sunday 20 January 2019
Category: Tréninky
Gabrhele, 1:10000, KAM
middle
PZL Veltruský park (19/01/2019)
Saturday 19 January 2019
Category: PZL
Veltruský park, 1:10000, KPY
klasika
F1 Ostrov (16/01/2019)
Wednesday 16 January 2019
Category: F1 (noční)
1:15.000 Ostrov, ČR, Středočeský
noční
RIC trénink Jureček (13/01/2019)
Sunday 13 January 2019
Category: Tréninky
Jureček, 1:15000, RIC
middle
PZL Po stopách trilobita (12/01/2019)
Saturday 12 January 2019
Category: PZL
Skryje, 1:10000, Tonda Semerád
PZL Noční Hrádek (10/01/2019)
Thursday 10 January 2019
Category: PZL
Pootočený Hrádek MTBO, 1:10000, Příba
noční scorelauf 2h
zmatený začátek - na 1. kontrolu zbytečně daleko po cestě, dalo se odbočit dřív, navíc jsem potom netrefila správnou ce...
F1 Černý mlýn (09/01/2019)
Wednesday 9 January 2019
Category: F1 (noční)
Černý mlýn bez cest, 1:10000, Jelínkovi
noční
k2 - moc dloho jsem se nahoře držela cesty a potom zvolila jistotu s lávkou a známou cestou,což asi byla trošičku ztráta; ...
KAM trénink Ládví (06/01/2019)
Sunday 6 January 2019
Category: Tréninky
Valnovka, 1:10000, KAM, ČR, Středočeský
middle
k3 - zřejmě bylo zbytečné jít po cestě, stačilo jít na směr, k6 - za domečkem jsem se nasměrovala na k17, místo na svo...
F1 Valnovka (02/01/2019)
Wednesday 2 January 2019
Category: F1 (noční)
1:10.000 Valnovka, ČR, Středočeský
noční
Zvolský novoroční paměťák (01/01/2019)
Tuesday 1 January 2019
Category: Závody
velká na zemi, žádná v ruce, OB Zvole, ČR, Středočeský
paměťák
1. místo mezi ženami :) ale konkurence nebyla nijak urputná...