RSS kanál

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvovala.

O-Liga Milíčák (20.08.2019)
Úterý 20 srpen 2019
Kategorie: Tréninky
1:10.000 Milíčák a halda, Mrazák, ČR, Praha
Rumcajsovy míle E3 - krátká (D21A) (18.08.2019)
Neděle 18 srpen 2019
Kategorie: Závody
1:10.000 Hůrka, SJC, ČR, Královehradecký
krátká
Rumcajsovy míle E2 - klasika (D21A) (17.08.2019)
Sobota 17 srpen 2019
Kategorie: Závody
1:10.000 Pařez, SJC, ČR, Královehradecký
klasika
Rumcajsovy míle E1 - krátká (D21A) (16.08.2019)
Pátek 16 srpen 2019
Kategorie: Tréninky
1:10.000 Kazatelna, SJC, ČR, Královehradecký
krátká
O-Liga Zbraslav (13.08.2019)
Úterý 13 srpen 2019
Kategorie: Tréninky
1:10.000 Keltské hradiště, Mrazák, ČR, Praha
Orienteering Adventure E5 - zkrácená (D21A) (11.08.2019)
Neděle 11 srpen 2019
Kategorie: Závody
1:10.000 Dívčí lávky, OAV, ČR, Královehradecký
zkrácená
Orienteering Adventure - E4 middle (10.08.2019)
Sobota 10 srpen 2019
Kategorie: Závody
1:10.000 Přední Planina, OAV, ČR, Královehradecký
middle|Výsledky
Orienteering Adventure - E3 downhill klasika (09.08.2019)
Pátek 9 srpen 2019
Kategorie: Závody
1:10.000 Hromovka, OAV, ČR, Královehradecký
klasika|Výsledky
Orienteering Adventure E3 - middle (D21A) (08.08.2019)
Čtvrtek 8 srpen 2019
Kategorie: Závody
1:10.000 Krakonoš, OAV, ČR, Královehradecký
middle
Orienteering Adventure - nočák (07.08.2019)
Středa 7 srpen 2019
Kategorie: Závody
1:5000 Dolská, OAV, ČR, Královehradecký
noční
Orienteering Adventure E1 - sprint D21A (07.08.2019)
Středa 7 srpen 2019
Kategorie: Závody
1:4000 Špindl, OAV, ČR, Královehradecký
sprint|Výsledky
Loko Tour - middle (04.08.2019)
Neděle 4 srpen 2019
Kategorie: Závody
1:10.000 Vodní zámek, ČR, Liberecký
middle
Loko Tour - klasika (D21A) (03.08.2019)
Sobota 3 srpen 2019
Kategorie: Závody
1:10.000 Kanál, ČR, Liberecký
klasika
Bohemia Orienteering 2019 - E5 (D21A) (28.07.2019)
Neděle 28 červenec 2019
Kategorie: Závody
1:10.000 Pod Strážištěm, OK Nový Bor, ČR, Ústecký
klasika|Výsledky
Bohemia Orienteering 2019 - E4 (D21A) (27.07.2019)
Sobota 27 červenec 2019
Kategorie: Závody
1:7500 Srbský kámen, OK Nový Bor, ČR, Ústecký
krátká|Výsledky
Bohemia Orienteering 2019 - E3 (D21A) (26.07.2019)
Pátek 26 červenec 2019
Kategorie: Závody
1:10.000 Údolí vzdechů, OK Nový Bor, ČR, Liberecký
klasika|Výsledky
Bohemia Orienteering 2019 - E2 (D21A) (25.07.2019)
Čtvrtek 25 červenec 2019
Kategorie: Závody
1:10.000 Jezírko, OK Nový Bor, ČR, Liberecký
krátká|Výsledky
Bohemia Orienteering 2019 - E1 (D21A) (24.07.2019)
Středa 24 červenec 2019
Kategorie: Závody
1:10.000 Radvanecké houpačky, OK Nový Bor, ČR, Liberecký
klasika|Výsledky
O-Liga - Šárka B (16.07.2019)
Úterý 16 červenec 2019
Kategorie: Tréninky
1:10.000 Divoká Šárka, Mrazák, ČR, Praha
HSH Vysočina - zkrácená E3 (D21A) (14.07.2019)
Neděle 14 červenec 2019
Kategorie: Závody
10.000 U Zabitého, ČR, Vysočina
zkrácená|Výsledky
HSH Vysočina - klasika (D21A) (13.07.2019)
Sobota 13 červenec 2019
Kategorie: Závody
1:10.000 Formanovo bahno, ČR, Vysočina
klasika|Výsledky
HSH Vysočina - krátká (D21A) (12.07.2019)
Pátek 12 červenec 2019
Kategorie: Závody
1:10.000 U Zabitého, ČR, Vysočina
krátká|Výsledky
O-Liga Ládví - A (09.07.2019)
Úterý 9 červenec 2019
Kategorie: Tréninky
1:7500 Ládví, Mrazák, ČR, Praha
free order
Třemošná E3 - klasika D21 (07.07.2019)
Neděle 7 červenec 2019
Kategorie: Závody
1:15.000 Jakpa tutady?, LPU, ČR, Plzeňský
klasika|Výsledky
Třemošná - SMIK (06.07.2019)
Sobota 6 červenec 2019
Kategorie: Závody
1:10.000 Pocem, nýčko tuta, dýl popondaná, LPU, ČR, Plzeňský
SMIK|Výsledky
Třemošná E2 - krátká D21 (06.07.2019)
Sobota 6 červenec 2019
Kategorie: Závody
1:10.000 Třemošná E2, LPU, ČR, Plzeňský
krátká|Výsledky
Třemošná E1 - zkrácená D21 (05.07.2019)
Pátek 5 červenec 2019
Kategorie: Závody
1:10.000 Třemošná E1, LPU, ČR, Plzeňský
zkrácená|Výsledky
O-Liga Hrádek (AU) (25.06.2019)
Úterý 25 červen 2019
Kategorie: Tréninky
1:10.000 Hrádek (vrstevnicovka), Mrazák, ČR, Praha
MČR krátká - T (23.06.2019)
Neděle 23 červen 2019
Kategorie: Závody
1:10.000 Horní panská, LTU, ČR, Královehradecký
krátká
MČR krátká - T (22.06.2019)
Sobota 22 červen 2019
Kategorie: Závody
1:10.000 Čížkovy kameny, LTU, ČR, Královehradecký
krátká
PPŽ Klacky štafety (19.06.2019)
Středa 19 červen 2019
Kategorie: Závody
1:5000 Řepy, USK, ČR, Praha
štafety, úsek 1
O-Liga Chuchle (18.06.2019)
Úterý 18 červen 2019
Kategorie: Tréninky
1:10.000 Klobouk, Mrazák, ČR, Praha
krátká
ŽA klasika Kamzík (16.06.2019)
Neděle 16 červen 2019
Kategorie: Závody
1:15.000 Nimrod, MLA, ČR, Karlovarský
klasika|Výsledky
ŽB krátká Kamzík (15.06.2019)
Sobota 15 červen 2019
Kategorie: Závody
1:10.000 Kamzík, MLA, ČR, Karlovarský
krátká|Výsledky
PPŽ Balabenka (12.06.2019)
Středa 12 červen 2019
Kategorie: Závody
1:4000 Máchalka, KAM, ČR, Praha
sprint?
EPO Všenory (11.06.2019)
Úterý 11 červen 2019
Kategorie: EPO
1:10.000 Červená hlína, EPO, ČR, Středočeský
krátká
OŽ Poteplí (09.06.2019)
Neděle 9 červen 2019
Kategorie: Závody
1:10.000 Brdce, LOS Mělník, ČR, Středočeský
krátká|Výsledky
MO JM a Vy Křižánky (08.06.2019)
Sobota 8 červen 2019
Kategorie: Závody
1:15.000 Čtyři palice, OSN, PBM, ČR, Vysočina
klasika|Výsledky
PPŽ Prosek (T5) (05.06.2019)
Středa 5 červen 2019
Kategorie: Tréninky
Park přátelství, 1:4000, TAP
sprint
O-Liga #1 - Hostivař (04.06.2019)
Úterý 4 červen 2019
Kategorie: Tréninky
1:10.000 Přehrada, Mrazák, ČR, Praha
ŽA Skalka u Doks - krátká D21A (02.06.2019)
Neděle 2 červen 2019
Kategorie: Závody
1:10.000 Dlouhý důl, DKP, DOK, ČR, Liberecký
krátká|Výsledky
ŽA Skalka u Doks - klasika D21A (01.06.2019)
Sobota 1 červen 2019
Kategorie: Závody
1:10.000 Selská rokle, DKP, DOK, ČR, Liberecký
klasika|Výsledky
PPŽ Krčák - T5 Ultimate (29.05.2019)
Středa 29 květen 2019
Kategorie: Závody
1:10.000 Hrádek (bez cest), PGP, ČR, Praha
bez cest|Výsledky
OŽ klasika Hluboká (D21) (26.05.2019)
Neděle 26 květen 2019
Kategorie: Závody
1:15.000 Kuchyňka, KRL, ČR, Plzeňský
klasika|Výsledky
MO klasika Myšlín (D21L) (25.05.2019)
Sobota 25 květen 2019
Kategorie: Závody
1:15.000 Vlčí halíř, RIC, ČR, Středočeský
klasika|Výsledky
PPŽ Troja (T5) (22.05.2019)
Středa 22 květen 2019
Kategorie: Tréninky
Horní Troja, 1:5000, TJP
krátká
MČR sprintových štafet (Open) (19.05.2019)
Neděle 19 květen 2019
Kategorie: Tréninky
Polabiny open, 1:4000, LPU, ČR, Pardubický
sprint
MČR ve sprintu (D21A) (18.05.2019)
Sobota 18 květen 2019
Kategorie: Závody
Čáslav, 1:4000, LPU, ČR, Středočeský
sprint
PPŽ Divoká Šárka (15.05.2019)
Středa 15 květen 2019
Kategorie: Tréninky
Divoká Šárka, 1:10000, FSP
krátká
Saxbo - krátká (12.05.2019)
Neděle 12 květen 2019
Kategorie: Závody
1:10.000 Bömisches Tor / Česká brána, Turbine Zittau / OK Chrastava, Německo
krátká
Saxbo - klasika (11.05.2019)
Sobota 11 květen 2019
Kategorie: Závody
1:10.000 Heideberg / Vřesový vrch, Turbine Zittau / OK Chrastava, Německo
klasika|Výsledky
MO krátká Všenory (D21L) (08.05.2019)
Středa 8 květen 2019
Kategorie: Závody
1:10.000 Červené hlína západ, VSP, ČR, Středočeský
krátká|Výsledky
OŽ krátká VY - Lipnice (04.05.2019)
Sobota 4 květen 2019
Kategorie: Závody
1:10.000 Bretschneiderova ucho, ČR, Vysočina
krátká
OŽ Čelákovice (D21L) (01.05.2019)
Středa 1 květen 2019
Kategorie: Závody
Čelákovice, 1:4000, SPC
sprint
OŽ klasika - Chyňava (28.04.2019)
Neděle 28 duben 2019
Kategorie: Závody
1:10.000 Schrboroh, SCP, ČR, Středočeský
klasika
MO krátká Pintovka (D21) (27.04.2019)
Sobota 27 duben 2019
Kategorie: Závody
1:10.000 Pintovka, VTA, ČR, Jihočeský
krátká
EPO Bohnice (23.04.2019)
Úterý 23 duben 2019
Kategorie: Závody
1:5000 Bohnice, EPO, ČR, Praha
free order
Velikonoce ve skalách E3 (21.04.2019)
Neděle 21 duben 2019
Kategorie: Závody
1:10.000 Skleněný vrch, DKP, ČR, Liberecký
klasika
Velikonoce ve skalách E2 (20.04.2019)
Sobota 20 duben 2019
Kategorie: Závody
1:10.000 Kozelská rokle, DKP, ČR, Liberecký
klasika
Velikonoce ve skalách 2019 (19.04.2019)
Pátek 19 duben 2019
Kategorie: Závody
Pavlínino údolí 1:10.000, DKP, ČR, Liberecký
zkrácená
EPO Hostivař (09.04.2019)
Úterý 9 duben 2019
Kategorie: EPO
1:7500 Hostík 2019, EPO, ČR, Praha
OŽ krátká Týnec nad Sázavou (07.04.2019)
Neděle 7 duben 2019
Kategorie: Závody
1:10.000 Holý vrch, EKP, ČR, Středočeský
krátká
MO sprint Gröbovka (06.04.2019)
Sobota 6 duben 2019
Kategorie: Závody
1:4000 Gröbovka, KAM, ČR, Praha
sprint
OŽ krátká - Kejkol (D21L) (31.03.2019)
Neděle 31 březen 2019
Kategorie: Závody
1:10.000 Horka, SKOB Slaný, ČR, Středočeský
krátká
MO P+StČ v nočním OB - Kejkol (D21) (30.03.2019)
Sobota 30 březen 2019
Kategorie: Závody
1:10.000 Kejkol, SKOB Slaný, ČR, Středočeský
noční|Výsledky
MO JČ štafet - Dobrá Voda (MIX) (30.03.2019)
Sobota 30 březen 2019
Kategorie: Závody
1:5000 Dobrovodské lomy, OPI, ČR, Jihočeský
štafety, úsek 1
MO JČ ve sprintu - Dobrá Voda (D21) (30.03.2019)
Sobota 30 březen 2019
Kategorie: Závody
1:5000 Mariánský pramen, ČR, Jihočeský
sprint
F1 MrrDěd (27.03.2019)
Středa 27 březen 2019
Kategorie: F1 (noční)
1:10.000 MrrDěd (vrstevnice + cesty), JK, ČR, Středočeský
noční
EPO Motol (FO) (26.03.2019)
Úterý 26 březen 2019
Kategorie: EPO
1:10.000 Sauna + apendixy, EPO, ČR, Praha
free order
OŽ Trávčice (24.03.2019)
Neděle 24 březen 2019
Kategorie: Závody
1:15.000 Travčický les, ROU, ČR, Ústecký
klasika
Jarní pohár - štafety MIX / 1 (23.03.2019)
Sobota 23 březen 2019
Kategorie: Závody
1:10.000 Na haltýři, PHK, ČR, Královehradecký
štafety, úsek 1
Jarní pohár - noční D21A (22.03.2019)
Pátek 22 březen 2019
Kategorie: Závody
1:10.000 Cesta myslivců, PHK, ČR, Královehradecký
noční
K1 - špatný směr při přeběhu cesty K4 - na rozcestí špatná cesta (paralelní chyba) a potom jsem vůbec nevěděla, kde ...
F1 Mrak a vy (20.03.2019)
Středa 20 březen 2019
Kategorie: F1 (noční)
Mrákavy, 1:10000, Cáš a Kájule
noční
PZL Jarní sprint (17.03.2019)
Neděle 17 březen 2019
Kategorie: PZL
Opatov, 1:4000, švýcárna, Baldrianovi
sprint, volné pořadí
Jarní skály - D21A (16.03.2019)
Sobota 16 březen 2019
Kategorie: Závody
1:15.000 Kost - jih, TUV, ČR, Královehradecký
klasika|Výsledky
MO JČ oblasti v NOB - D21 (15.03.2019)
Pátek 15 březen 2019
Kategorie: Závody
1:10.000 Kozí hrádek, KTA,VTA, ČR, Jihočeský
noční|Výsledky
F1 Vrstevnicový Vrabec (13.03.2019)
Středa 13 březen 2019
Kategorie: F1 (noční)
1:10.000 Vrabec - vrstevnicovka, ČR, Středočeský
noční
EPO Šárka z Nebušic (12.03.2019)
Úterý 12 březen 2019
Kategorie: EPO
1:7500 Šárka z Nebušic, ČR, Praha
free order
PZL Hostivické sprintování (10.03.2019)
Neděle 10 březen 2019
Kategorie: PZL
1:4000 Hostivické uličky, HCE, ČR, Středočeský
sprint
PZL Praga Magica (09.03.2019)
Sobota 9 březen 2019
Kategorie: PZL
Praga Caput Regni MMXIX, 1:4500, 1:5000, Jéňa Šváb
volné pořadí
KAM trénink Požáry (03.03.2019)
Neděle 3 březen 2019
Kategorie: Tréninky
1:10:000 Požáry, KAM, ČR, Středočeský
F1 Gabrhele - střední (bez cest) (27.02.2019)
Středa 27 únor 2019
Kategorie: F1 (noční)
1:10.000 Gabrhele, ČR, Středočeský
noční, bez cest
PGP trénink Jíloviště (23.02.2019)
Sobota 23 únor 2019
Kategorie: Tréninky
Jíloviště jih, 1:10000, PGP
middle
F1 Bzdinka (20.02.2019)
Středa 20 únor 2019
Kategorie: F1 (noční)
Bzdinka, 1:10000, Jockey
noční
RIC trénink - Senohraby (17.02.2019)
Neděle 17 únor 2019
Kategorie: Tréninky
1:10.000 Vávrův palouk, Hláska a spol., RIC, ČR, Středočeský
Kaňk - sběr (16.02.2019)
Sobota 16 únor 2019
Kategorie: Tréninky
Kaňk 1:10.000, ČR, Středočeský
Kaňk - věšení (16.02.2019)
Sobota 16 únor 2019
Kategorie: Tréninky
Kaňk 1:10.000, ČR, Středočeský
F1 Ondřejov (bez cest) (13.02.2019)
Středa 13 únor 2019
Kategorie: F1 (noční)
1:10.000 Cirkumzenitál, ČR, Středočeský
noční, bez cest
F1 Brdce (06.02.2019)
Středa 6 únor 2019
Kategorie: F1 (noční)
1:10.000 Brdce, ČR, Středočeský
noční
KAM trénink Všedobrovice (03.02.2019)
Neděle 3 únor 2019
Kategorie: Tréninky
1:10.000 Kozlíček, KAM, ČR, Středočeský
PZL Kavčí hory (02.02.2019)
Sobota 2 únor 2019
Kategorie: PZL
1:6000 MTBO Zimní Kavky, ČR, Praha
free order, sprint
PGP trénink - Dobřichovice (02.02.2019)
Sobota 2 únor 2019
Kategorie: Tréninky
1:asi 8300 Červená hlína, PGP Kalimero, ČR, Středočeský
PZL Mosty 5 (31.01.2019)
Čtvrtek 31 leden 2019
Kategorie: PZL
schematická, ČR, Praha
noční, sprint
F1 Borek (30.01.2019)
Středa 30 leden 2019
Kategorie: F1 (noční)
1:10.000 Bor, DOK, ČR, Středočeský
noční
PZL Opět na Kozla (27.01.2019)
Neděle 27 leden 2019
Kategorie: PZL
1:16.000 Kozel I a II (1977 a 1980), ČR, Středočeský
F1 Studený vrch (23.01.2019)
Středa 23 leden 2019
Kategorie: F1 (noční)
1:10 000 Studený vrch, ČR, Středočeský
noční
KAM trénink Vavřetice (20.01.2019)
Neděle 20 leden 2019
Kategorie: Tréninky
Gabrhele, 1:10000, KAM
middle
PZL Veltruský park (19.01.2019)
Sobota 19 leden 2019
Kategorie: PZL
Veltruský park, 1:10000, KPY
klasika
F1 Ostrov (16.01.2019)
Středa 16 leden 2019
Kategorie: F1 (noční)
1:15.000 Ostrov, ČR, Středočeský
noční
RIC trénink Jureček (13.01.2019)
Neděle 13 leden 2019
Kategorie: Tréninky
Jureček, 1:15000, RIC
middle
PZL Po stopách trilobita (12.01.2019)
Sobota 12 leden 2019
Kategorie: PZL
Skryje, 1:10000, Tonda Semerád
PZL Noční Hrádek (10.01.2019)
Čtvrtek 10 leden 2019
Kategorie: PZL
Pootočený Hrádek MTBO, 1:10000, Příba
noční scorelauf 2h
zmatený začátek - na 1. kontrolu zbytečně daleko po cestě, dalo se odbočit dřív, navíc jsem potom netrefila správnou ce...
F1 Černý mlýn (09.01.2019)
Středa 9 leden 2019
Kategorie: F1 (noční)
Černý mlýn bez cest, 1:10000, Jelínkovi
noční
k2 - moc dloho jsem se nahoře držela cesty a potom zvolila jistotu s lávkou a známou cestou,což asi byla trošičku ztráta; ...
KAM trénink Ládví (06.01.2019)
Neděle 6 leden 2019
Kategorie: Tréninky
Valnovka, 1:10000, KAM, ČR, Středočeský
middle
k3 - zřejmě bylo zbytečné jít po cestě, stačilo jít na směr, k6 - za domečkem jsem se nasměrovala na k17, místo na svo...
F1 Valnovka (02.01.2019)
Středa 2 leden 2019
Kategorie: F1 (noční)
1:10.000 Valnovka, ČR, Středočeský
noční
Zvolský novoroční paměťák (01.01.2019)
Úterý 1 leden 2019
Kategorie: Závody
velká na zemi, žádná v ruce, OB Zvole, ČR, Středočeský
paměťák
1. místo mezi ženami :) ale konkurence nebyla nijak urputná...