RSS feed

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvoval.

SMIK (17/11/2019)
Niedziela 17 Listopada 2019
Na Rovinách, 1:10000, SLP
SMIK
OŽ Kytín - long (H35K) (03/11/2019)
Niedziela 3 Listopada 2019
Na Rovinách, 1:10000, VSP
long
OŽ JE Staré Splavy - sprint (H21B) (28/09/2019)
Sobota 28 Września 2019
Staré Splavy, 1:4000, DOK
sprint
OŽ JE Staré Splavy - middle (H40) (28/09/2019)
Sobota 28 Września 2019
Na Pancíři, 1:10000, DOK
middle
MČR a Veteraniáda klasika - Maliník (H40B) (22/09/2019)
Niedziela 22 Września 2019
Maliník - Bručoun, 1:10000, TJN
long
MČR a Veteraniáda klasika - Maliník (H40) (21/09/2019)
Sobota 21 Września 2019
Maliník - Hašlerka, 1:10000, TJN
long
Žákovské štafety Krčák (OPEN) (18/09/2019)
Środa 18 Września 2019
Hrádek, 1:10000, ZVO
štafety, zmiana 1
ČPŠ Český Dub (H105) (15/09/2019)
Niedziela 15 Września 2019
Rasova rokle, 1:10000, VLI
štafety, zmiana 1
ŽA Český Dub - sprint (H40) (14/09/2019)
Sobota 14 Września 2019
Český Dub, 1:4000, VLI
sprint
ČP štafet Kořenov (H105) (14/09/2019)
Sobota 14 Września 2019
Zvonice, 1:10000, TUR
štafety, zmiana 2
ŽB Požáry - middle (H40B) (08/09/2019)
Niedziela 8 Września 2019
Požáry, 1:10000, KAM
middle
ŽB Požáry - long (H40B) (07/09/2019)
Sobota 7 Września 2019
Grybla, 1:10000, KAM
long
Pěkné prázdniny E3 - middle (H40) (25/08/2019)
Niedziela 25 Sierpnia 2019
Stávek, 1:7500, TUR
middle
Pěkné prázdniny E2 - long (H40) (24/08/2019)
Sobota 24 Sierpnia 2019
Bukovec, 1:10000, TUR
long
Pěkné prázdniny E1 - middle (H40) (23/08/2019)
Piątek 23 Sierpnia 2019
Vyskeř, 1:7500, TUR
middle
Rumcajsovy míle E2 - long (H40) (17/08/2019)
Sobota 17 Sierpnia 2019
Pařez, 1:10000, SJC
long
Rumcajsovy míle E1 - middle (H40) (16/08/2019)
Piątek 16 Sierpnia 2019
Kazatelna, 1:10000, SJC
middle
Orienteering Adventure E5 - zkrácená (H35A) (11/08/2019)
Niedziela 11 Sierpnia 2019
Dívčí lávky, 1:10000, OAV
zkrácená
Orienteering Adventure E4 - middle (H35A) (10/08/2019)
Sobota 10 Sierpnia 2019
Přední Planina, 1:10000, OAV
middle
Orienteering Adventure E3 - long - (H35A) (09/08/2019)
Piątek 9 Sierpnia 2019
Hromovka, 1:10000, OAV
long
Orienteering Adventure E2 - middle (H35A) (08/08/2019)
Czwartek 8 Sierpnia 2019
Krakonoš, 1:10000, OAV
middle
Orienteering Adventure E1 - sprint (H35A) (07/08/2019)
Środa 7 Sierpnia 2019
Špindl, 1:4000, OAV
sprint
Loko Tour E2 - middle (H35) (04/08/2019)
Niedziela 4 Sierpnia 2019
Vodní zámek, 1:10000, LLI
middle
Loko Tour E1 - long (H40) (03/08/2019)
Sobota 3 Sierpnia 2019
Kanál, 1:10000, LLI
long
Bohemia Orienteering E5 - long (H40A) (28/07/2019)
Niedziela 28 Lipca 2019
Pod Strážištěm, 1:7500, BOR
long
Bohemia Orienteering E4 - middle (H40A) (27/07/2019)
Sobota 27 Lipca 2019
Srbský kámen, 1:7500, BOR
middle
Bohemia Orienteering E3 - long (H40A) (26/07/2019)
Piątek 26 Lipca 2019
Údolí vzdechů, 1:10000, BOR
long
Bohemia Orienteering E2 - middle (H40A) (25/07/2019)
Czwartek 25 Lipca 2019
Jezírko, 1:10000, BOR
middle
Bohemia Orienteering E1 - long (H40A) (24/07/2019)
Środa 24 Lipca 2019
Radvanecké houpačky, 1:10000, BOR
long
HSH Vysočina E3 - zkrácená (H21B) (14/07/2019)
Niedziela 14 Lipca 2019
U zabitýho, 1:10000, CHT
zkrácená
HSH Vysočina E2 - long (H21B) (13/07/2019)
Sobota 13 Lipca 2019
Formanovo bahno, 1:10000, CHT
long
HSH Vysočina E1 - middle (H21B) (12/07/2019)
Piątek 12 Lipca 2019
U zabitýho, 1:10000, CHT
middle
Třemošná E3 - long (H35) (07/07/2019)
Niedziela 7 Lipca 2019
Jakpa tutady, 1:15000, LPM
long
Třemošná SMIK (06/07/2019)
Sobota 6 Lipca 2019
Pocem, nýčko tuta,dýl popondaná, 1:10000, LPM
SMIK 45 minut
Třemošná E2 - middle (H35) (06/07/2019)
Sobota 6 Lipca 2019
Třemošná E2, 1:10000, LPM
middle
Třemošná E1 - zkrácená (H35) (05/07/2019)
Piątek 5 Lipca 2019
Třemošná E1, 1:10000, LPM
shortened long
MČR a Veterániáda middle - finále (H40B) (23/06/2019)
Niedziela 23 Czerwca 2019
Čížkovy kameny, 1:10000, LTU
middle
MČR a Veterániáda middle - kvalifikace (H40) (22/06/2019)
Sobota 22 Czerwca 2019
Horní panská, 1:10000, LTU
middle
PPŽ Klacky (mix) (19/06/2019)
Środa 19 Czerwca 2019
Nad Motolem, 1:5000, VSP
štafety, zmiana 1
ŽB Mariánské lázně - long (H40B) (16/06/2019)
Niedziela 16 Czerwca 2019
Nimrod, 1:15000, MLA
long
ŽB Mariánské lázně - middle (H40B) (15/06/2019)
Sobota 15 Czerwca 2019
Kamzík, 1:10000, MLA
middle
OŽ Brdce - middle (H21L) (09/06/2019)
Niedziela 9 Czerwca 2019
Brdce, 1:10000, LME
middle
ŽA, ŽB Skalka u Doks - long (H40B) (01/06/2019)
Sobota 1 Czerwca 2019
Selská rokle, 1:10000, DKP, DOK
long
OŽ ZČ Hluboká - long (H35) (26/05/2019)
Niedziela 26 Maja 2019
Kuchyňka, 1:15000, KRL
long
MO long Myšlín (H35L) (25/05/2019)
Sobota 25 Maja 2019
Vlčí halíř, 1:10000, RIC
long
MČR sprintových štafet (DH180) (19/05/2019)
Niedziela 19 Maja 2019
Polabiny 3, 1:4000, LPU
sprint
MČR ve sprintu (H40) (18/05/2019)
Sobota 18 Maja 2019
Čáslav, 1:4000, LPU
sprint
SAXBO - middle (H35) (12/05/2019)
Niedziela 12 Maja 2019
Česká brána, 1:7500, CHA, Zittau
middle
SAXBO - long (H35) (11/05/2019)
Sobota 11 Maja 2019
Heideberg, 1:10000, Zittau, CHA
long
Liga Vysočiny Lipnice - middle (H21C) (04/05/2019)
Sobota 4 Maja 2019
Brettschneiderovo ucho, 1:10000, JHB
middle
Liga Vysočiny Lipnice - sprint (H21C) (04/05/2019)
Sobota 4 Maja 2019
Lipnice, 1:4000, JHB
sprint
Oblastní žebříček - Chyňava (H35) (28/04/2019)
Niedziela 28 Kwietnia 2019
Schrboroh, 1:10000, SCP
long
MO JČ middle - Tábor (H21L) (27/04/2019)
Sobota 27 Kwietnia 2019
Pintovka, 1:10000, VTA
middle
OŽ Týnec nad Sázavou - middlle (H21L) (07/04/2019)
Niedziela 7 Kwietnia 2019
Holý vrch, 1:10000, EKP
middle
MO ve sprintu - Grőbovka (H21L) (06/04/2019)
Sobota 6 Kwietnia 2019
Grőbovka, 1:4000, KAM
sprint
OŽ Kejkol - middle (H21L) (31/03/2019)
Niedziela 31 Marca 2019
Horka, 1:10000, SLA
middle
MO v nočním OB (H35) (30/03/2019)
Sobota 30 Marca 2019
Kejkol, 1:10000, SLA
noční
OŽ Travčice - long (H35L) (24/03/2019)
Niedziela 24 Marca 2019
Travčický les, 1:15000, ROU
long
Jarní pohár - štafety (H135) (23/03/2019)
Sobota 23 Marca 2019
Na haltýři, 1:10000, PHK
štafety
Jarní pohár - noční (H35) (22/03/2019)
Piątek 22 Marca 2019
Cesta myslivců, 1:10000, PHK
noční
Jarní skály (H35) (16/03/2019)
Sobota 16 Marca 2019
Kost 2019, 1:10000, TUV
klasika
MO JČ v nočním OB (H21) (15/03/2019)
Piątek 15 Marca 2019
Kozí Hrádek, 1:10000, KTA
noční
Zvolský novoroční orienťák (01/01/2019)
Wtorek 1 Stycznia 2019
Zvolský les, 1:1000, ZVO
paměťák