RSS feed

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvoval.

OŽ Kytín - long (H35K) (2019-11-03)
Domenica 3 Novembre 2019
Na Rovinách, 1:10000, VSP
long
OŽ JE Staré Splavy - sprint (H21B) (2019-09-28)
Sabato 28 Settembre 2019
Staré Splavy, 1:4000, DOK
sprint
OŽ JE Staré Splavy - middle (H40) (2019-09-28)
Sabato 28 Settembre 2019
Na Pancíři, 1:10000, DOK
middle
MČR a Veteraniáda klasika - Maliník (H40B) (2019-09-22)
Domenica 22 Settembre 2019
Maliník - Bručoun, 1:10000, TJN
long
MČR a Veteraniáda klasika - Maliník (H40) (2019-09-21)
Sabato 21 Settembre 2019
Maliník - Hašlerka, 1:10000, TJN
long
Žákovské štafety Krčák (OPEN) (2019-09-18)
Mercoledì 18 Settembre 2019
Hrádek, 1:10000, ZVO
štafety, frazione 1
ČPŠ Český Dub (H105) (2019-09-15)
Domenica 15 Settembre 2019
Rasova rokle, 1:10000, VLI
štafety, frazione 1
ŽA Český Dub - sprint (H40) (2019-09-14)
Sabato 14 Settembre 2019
Český Dub, 1:4000, VLI
sprint
ČP štafet Kořenov (H105) (2019-09-14)
Sabato 14 Settembre 2019
Zvonice, 1:10000, TUR
štafety, frazione 2
ŽB Požáry - middle (H40B) (2019-09-08)
Domenica 8 Settembre 2019
Požáry, 1:10000, KAM
middle
Orienteering Adventure E5 - zkrácená (H35A) (2019-08-11)
Domenica 11 Agosto 2019
Dívčí lávky, 1:10000, OAV
zkrácená
Loko Tour E2 - middle (H35) (2019-08-04)
Domenica 4 Agosto 2019
Vodní zámek, 1:10000, LLI
middle
Bohemia Orienteering E5 - long (H40A) (2019-07-28)
Domenica 28 Luglio 2019
Pod Strážištěm, 1:7500, BOR
long
Bohemia Orienteering E3 - long (H40A) (2019-07-26)
Venerdì 26 Luglio 2019
Údolí vzdechů, 1:10000, BOR
long
Bohemia Orienteering E1 - long (H40A) (2019-07-24)
Mercoledì 24 Luglio 2019
Radvanecké houpačky, 1:10000, BOR
long
HSH Vysočina E3 - zkrácená (H21B) (2019-07-14)
Domenica 14 Luglio 2019
U zabitýho, 1:10000, CHT
zkrácená
HSH Vysočina E2 - long (H21B) (2019-07-13)
Sabato 13 Luglio 2019
Formanovo bahno, 1:10000, CHT
long
HSH Vysočina E1 - middle (H21B) (2019-07-12)
Venerdì 12 Luglio 2019
U zabitýho, 1:10000, CHT
middle
Třemošná E3 - long (H35) (2019-07-07)
Domenica 7 Luglio 2019
Jakpa tutady, 1:15000, LPM
long
Třemošná SMIK (2019-07-06)
Sabato 6 Luglio 2019
Pocem, nýčko tuta,dýl popondaná, 1:10000, LPM
SMIK 45 minut
Třemošná E2 - middle (H35) (2019-07-06)
Sabato 6 Luglio 2019
Třemošná E2, 1:10000, LPM
middle
Třemošná E1 - zkrácená (H35) (2019-07-05)
Venerdì 5 Luglio 2019
Třemošná E1, 1:10000, LPM
shortened long
MČR a Veterániáda middle - finále (H40B) (2019-06-23)
Domenica 23 Giungo 2019
Čížkovy kameny, 1:10000, LTU
middle
PPŽ Klacky (mix) (2019-06-19)
Mercoledì 19 Giungo 2019
Nad Motolem, 1:5000, VSP
štafety, frazione 1
ŽA, ŽB Skalka u Doks - long (H40B) (2019-06-01)
Sabato 1 Giungo 2019
Selská rokle, 1:10000, DKP, DOK
long
OŽ ZČ Hluboká - long (H35) (2019-05-26)
Domenica 26 Maggio 2019
Kuchyňka, 1:15000, KRL
long
MO long Myšlín (H35L) (2019-05-25)
Sabato 25 Maggio 2019
Vlčí halíř, 1:10000, RIC
long
MČR ve sprintu (H40) (2019-05-18)
Sabato 18 Maggio 2019
Čáslav, 1:4000, LPU
sprint
SAXBO - middle (H35) (2019-05-12)
Domenica 12 Maggio 2019
Česká brána, 1:7500, CHA, Zittau
middle
SAXBO - long (H35) (2019-05-11)
Sabato 11 Maggio 2019
Heideberg, 1:10000, Zittau, CHA
long
Liga Vysočiny Lipnice - middle (H21C) (2019-05-04)
Sabato 4 Maggio 2019
Brettschneiderovo ucho, 1:10000, JHB
middle
MO v nočním OB (H35) (2019-03-30)
Sabato 30 Marzo 2019
Kejkol, 1:10000, SLA
noční
OŽ Travčice - long (H35L) (2019-03-24)
Domenica 24 Marzo 2019
Travčický les, 1:15000, ROU
long
Jarní pohár - štafety (H135) (2019-03-23)
Sabato 23 Marzo 2019
Na haltýři, 1:10000, PHK
štafety
Jarní pohár - noční (H35) (2019-03-22)
Venerdì 22 Marzo 2019
Cesta myslivců, 1:10000, PHK
noční
Jarní skály (H35) (2019-03-16)
Sabato 16 Marzo 2019
Kost 2019, 1:10000, TUV
klasika
MO JČ v nočním OB (H21) (2019-03-15)
Venerdì 15 Marzo 2019
Kozí Hrádek, 1:10000, KTA
noční
Zvolský novoroční orienťák (2019-01-01)
Martedì 1 Gennaio 2019
Zvolský les, 1:1000, ZVO
paměťák