RSS

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvoval.

OŽ Kytín - long (H35K) (2019-11-03)
Domingo 3 Noviembre 2019
Na Rovinách, 1:10000, VSP
long
OŽ JE Staré Splavy - sprint (H21B) (2019-09-28)
Sábado 28 Septiembre 2019
Staré Splavy, 1:4000, DOK
sprint
OŽ JE Staré Splavy - middle (H40) (2019-09-28)
Sábado 28 Septiembre 2019
Na Pancíři, 1:10000, DOK
middle
MČR a Veteraniáda klasika - Maliník (H40B) (2019-09-22)
Domingo 22 Septiembre 2019
Maliník - Bručoun, 1:10000, TJN
long
MČR a Veteraniáda klasika - Maliník (H40) (2019-09-21)
Sábado 21 Septiembre 2019
Maliník - Hašlerka, 1:10000, TJN
long
Žákovské štafety Krčák (OPEN) (2019-09-18)
Miércoles 18 Septiembre 2019
Hrádek, 1:10000, ZVO
štafety, posta 1
ČPŠ Český Dub (H105) (2019-09-15)
Domingo 15 Septiembre 2019
Rasova rokle, 1:10000, VLI
štafety, posta 1
ŽA Český Dub - sprint (H40) (2019-09-14)
Sábado 14 Septiembre 2019
Český Dub, 1:4000, VLI
sprint
ČP štafet Kořenov (H105) (2019-09-14)
Sábado 14 Septiembre 2019
Zvonice, 1:10000, TUR
štafety, posta 2
ŽB Požáry - middle (H40B) (2019-09-08)
Domingo 8 Septiembre 2019
Požáry, 1:10000, KAM
middle
ŽB Požáry - long (H40B) (2019-09-07)
Sábado 7 Septiembre 2019
Grybla, 1:10000, KAM
long
Pěkné prázdniny E3 - middle (H40) (2019-08-25)
Domingo 25 Agosto 2019
Stávek, 1:7500, TUR
middle
Pěkné prázdniny E2 - long (H40) (2019-08-24)
Sábado 24 Agosto 2019
Bukovec, 1:10000, TUR
long
Pěkné prázdniny E1 - middle (H40) (2019-08-23)
Viernes 23 Agosto 2019
Vyskeř, 1:7500, TUR
middle
Rumcajsovy míle E2 - long (H40) (2019-08-17)
Sábado 17 Agosto 2019
Pařez, 1:10000, SJC
long
Rumcajsovy míle E1 - middle (H40) (2019-08-16)
Viernes 16 Agosto 2019
Kazatelna, 1:10000, SJC
middle
Orienteering Adventure E5 - zkrácená (H35A) (2019-08-11)
Domingo 11 Agosto 2019
Dívčí lávky, 1:10000, OAV
zkrácená
Orienteering Adventure E4 - middle (H35A) (2019-08-10)
Sábado 10 Agosto 2019
Přední Planina, 1:10000, OAV
middle
Orienteering Adventure E3 - long - (H35A) (2019-08-09)
Viernes 9 Agosto 2019
Hromovka, 1:10000, OAV
long
Orienteering Adventure E2 - middle (H35A) (2019-08-08)
Jueves 8 Agosto 2019
Krakonoš, 1:10000, OAV
middle
Orienteering Adventure E1 - sprint (H35A) (2019-08-07)
Miércoles 7 Agosto 2019
Špindl, 1:4000, OAV
sprint
Loko Tour E2 - middle (H35) (2019-08-04)
Domingo 4 Agosto 2019
Vodní zámek, 1:10000, LLI
middle
Loko Tour E1 - long (H40) (2019-08-03)
Sábado 3 Agosto 2019
Kanál, 1:10000, LLI
long
Bohemia Orienteering E5 - long (H40A) (2019-07-28)
Domingo 28 Julio 2019
Pod Strážištěm, 1:7500, BOR
long
Bohemia Orienteering E4 - middle (H40A) (2019-07-27)
Sábado 27 Julio 2019
Srbský kámen, 1:7500, BOR
middle
Bohemia Orienteering E3 - long (H40A) (2019-07-26)
Viernes 26 Julio 2019
Údolí vzdechů, 1:10000, BOR
long
Bohemia Orienteering E2 - middle (H40A) (2019-07-25)
Jueves 25 Julio 2019
Jezírko, 1:10000, BOR
middle
Bohemia Orienteering E1 - long (H40A) (2019-07-24)
Miércoles 24 Julio 2019
Radvanecké houpačky, 1:10000, BOR
long
HSH Vysočina E3 - zkrácená (H21B) (2019-07-14)
Domingo 14 Julio 2019
U zabitýho, 1:10000, CHT
zkrácená
HSH Vysočina E2 - long (H21B) (2019-07-13)
Sábado 13 Julio 2019
Formanovo bahno, 1:10000, CHT
long
HSH Vysočina E1 - middle (H21B) (2019-07-12)
Viernes 12 Julio 2019
U zabitýho, 1:10000, CHT
middle
Třemošná E3 - long (H35) (2019-07-07)
Domingo 7 Julio 2019
Jakpa tutady, 1:15000, LPM
long
Třemošná SMIK (2019-07-06)
Sábado 6 Julio 2019
Pocem, nýčko tuta,dýl popondaná, 1:10000, LPM
SMIK 45 minut
Třemošná E2 - middle (H35) (2019-07-06)
Sábado 6 Julio 2019
Třemošná E2, 1:10000, LPM
middle
Třemošná E1 - zkrácená (H35) (2019-07-05)
Viernes 5 Julio 2019
Třemošná E1, 1:10000, LPM
shortened long
MČR a Veterániáda middle - finále (H40B) (2019-06-23)
Domingo 23 Junio 2019
Čížkovy kameny, 1:10000, LTU
middle
MČR a Veterániáda middle - kvalifikace (H40) (2019-06-22)
Sábado 22 Junio 2019
Horní panská, 1:10000, LTU
middle
PPŽ Klacky (mix) (2019-06-19)
Miércoles 19 Junio 2019
Nad Motolem, 1:5000, VSP
štafety, posta 1
ŽB Mariánské lázně - long (H40B) (2019-06-16)
Domingo 16 Junio 2019
Nimrod, 1:15000, MLA
long
ŽB Mariánské lázně - middle (H40B) (2019-06-15)
Sábado 15 Junio 2019
Kamzík, 1:10000, MLA
middle
OŽ Brdce - middle (H21L) (2019-06-09)
Domingo 9 Junio 2019
Brdce, 1:10000, LME
middle
ŽA, ŽB Skalka u Doks - long (H40B) (2019-06-01)
Sábado 1 Junio 2019
Selská rokle, 1:10000, DKP, DOK
long
OŽ ZČ Hluboká - long (H35) (2019-05-26)
Domingo 26 Mayo 2019
Kuchyňka, 1:15000, KRL
long
MO long Myšlín (H35L) (2019-05-25)
Sábado 25 Mayo 2019
Vlčí halíř, 1:10000, RIC
long
MČR sprintových štafet (DH180) (2019-05-19)
Domingo 19 Mayo 2019
Polabiny 3, 1:4000, LPU
sprint
MČR ve sprintu (H40) (2019-05-18)
Sábado 18 Mayo 2019
Čáslav, 1:4000, LPU
sprint
SAXBO - middle (H35) (2019-05-12)
Domingo 12 Mayo 2019
Česká brána, 1:7500, CHA, Zittau
middle
SAXBO - long (H35) (2019-05-11)
Sábado 11 Mayo 2019
Heideberg, 1:10000, Zittau, CHA
long
Liga Vysočiny Lipnice - middle (H21C) (2019-05-04)
Sábado 4 Mayo 2019
Brettschneiderovo ucho, 1:10000, JHB
middle
Liga Vysočiny Lipnice - sprint (H21C) (2019-05-04)
Sábado 4 Mayo 2019
Lipnice, 1:4000, JHB
sprint
Oblastní žebříček - Chyňava (H35) (2019-04-28)
Domingo 28 Abril 2019
Schrboroh, 1:10000, SCP
long
MO JČ middle - Tábor (H21L) (2019-04-27)
Sábado 27 Abril 2019
Pintovka, 1:10000, VTA
middle
OŽ Týnec nad Sázavou - middlle (H21L) (2019-04-07)
Domingo 7 Abril 2019
Holý vrch, 1:10000, EKP
middle
MO ve sprintu - Grőbovka (H21L) (2019-04-06)
Sábado 6 Abril 2019
Grőbovka, 1:4000, KAM
sprint
OŽ Kejkol - middle (H21L) (2019-03-31)
Domingo 31 Marzo 2019
Horka, 1:10000, SLA
middle
MO v nočním OB (H35) (2019-03-30)
Sábado 30 Marzo 2019
Kejkol, 1:10000, SLA
noční
OŽ Travčice - long (H35L) (2019-03-24)
Domingo 24 Marzo 2019
Travčický les, 1:15000, ROU
long
Jarní pohár - štafety (H135) (2019-03-23)
Sábado 23 Marzo 2019
Na haltýři, 1:10000, PHK
štafety
Jarní pohár - noční (H35) (2019-03-22)
Viernes 22 Marzo 2019
Cesta myslivců, 1:10000, PHK
noční
Jarní skály (H35) (2019-03-16)
Sábado 16 Marzo 2019
Kost 2019, 1:10000, TUV
klasika
MO JČ v nočním OB (H21) (2019-03-15)
Viernes 15 Marzo 2019
Kozí Hrádek, 1:10000, KTA
noční
Zvolský novoroční orienťák (2019-01-01)
Martes 1 Enero 2019
Zvolský les, 1:1000, ZVO
paměťák