RSS feed

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvoval.

SAXBO - middle (H35) (12/05/2019)
Sunday 12 May 2019
Česká brána, 1:7500, CHA, Zittau
middle
SAXBO - long (H35) (11/05/2019)
Saturday 11 May 2019
Heideberg, 1:10000, Zittau, CHA
long
Liga Vysočiny Lipnice - middle (H21C) (04/05/2019)
Saturday 4 May 2019
Brettschneiderovo ucho, 1:10000, JHB
middle
Liga Vysočiny Lipnice - sprint (H21C) (04/05/2019)
Saturday 4 May 2019
Lipnice, 1:4000, JHB
sprint
Oblastní žebříček - Chyňava (H35) (28/04/2019)
Sunday 28 April 2019
Schrboroh, 1:10000, SCP
long
MO JČ middle - Tábor (H21L) (27/04/2019)
Saturday 27 April 2019
Pintovka, 1:10000, VTA
middle
OŽ Týnec nad Sázavou - middlle (H21L) (07/04/2019)
Sunday 7 April 2019
Holý vrch, 1:10000, EKP
middle
MO ve sprintu - Grőbovka (H21L) (06/04/2019)
Saturday 6 April 2019
Grőbovka, 1:4000, KAM
sprint
OŽ Kejkol - middle (H21L) (31/03/2019)
Sunday 31 March 2019
Horka, 1:10000, SLA
middle
MO v nočním OB (H35) (30/03/2019)
Saturday 30 March 2019
Kejkol, 1:10000, SLA
noční
OŽ Travčice - long (H35L) (24/03/2019)
Sunday 24 March 2019
Travčický les, 1:15000, ROU
long
Jarní pohár - štafety (H135) (23/03/2019)
Saturday 23 March 2019
Na haltýři, 1:10000, PHK
štafety
Jarní pohár - noční (H35) (22/03/2019)
Friday 22 March 2019
Cesta myslivců, 1:10000, PHK
noční
Jarní skály (H35) (16/03/2019)
Saturday 16 March 2019
Kost 2019, 1:10000, TUV
klasika
MO JČ v nočním OB (H21) (15/03/2019)
Friday 15 March 2019
Kozí Hrádek, 1:10000, KTA
noční
Zvolský novoroční orienťák (01/01/2019)
Tuesday 1 January 2019
Zvolský les, 1:1000, ZVO
paměťák