RSS Feed

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvoval.

Orienteering Adventure E4 - middle (H35A) (10.08.2019)
Samstag 10 August 2019
Přední Planina, 1:10000, OAV
middle
Loko Tour E2 - middle (H35) (04.08.2019)
Sonntag 4 August 2019
Vodní zámek, 1:10000, LLI
middle
Loko Tour E1 - long (H40) (03.08.2019)
Samstag 3 August 2019
Kanál, 1:10000, LLI
long
Bohemia Orienteering E5 - long (H40A) (28.07.2019)
Sonntag 28 Juli 2019
Pod Strážištěm, 1:7500, BOR
long
Bohemia Orienteering E4 - middle (H40A) (27.07.2019)
Samstag 27 Juli 2019
Srbský kámen, 1:7500, BOR
middle
Bohemia Orienteering E3 - long (H40A) (26.07.2019)
Freitag 26 Juli 2019
Údolí vzdechů, 1:10000, BOR
long
Bohemia Orienteering E1 - long (H40A) (24.07.2019)
Mittwoch 24 Juli 2019
Radvanecké houpačky, 1:10000, BOR
long
HSH Vysočina E3 - zkrácená (H21B) (14.07.2019)
Sonntag 14 Juli 2019
U zabitýho, 1:10000, CHT
zkrácená
HSH Vysočina E2 - long (H21B) (13.07.2019)
Samstag 13 Juli 2019
Formanovo bahno, 1:10000, CHT
long
HSH Vysočina E1 - middle (H21B) (12.07.2019)
Freitag 12 Juli 2019
U zabitýho, 1:10000, CHT
middle
Třemošná E3 - long (H35) (07.07.2019)
Sonntag 7 Juli 2019
Jakpa tutady, 1:15000, LPM
long
Třemošná SMIK (06.07.2019)
Samstag 6 Juli 2019
Pocem, nýčko tuta,dýl popondaná, 1:10000, LPM
SMIK 45 minut
Třemošná E2 - middle (H35) (06.07.2019)
Samstag 6 Juli 2019
Třemošná E2, 1:10000, LPM
middle
Třemošná E1 - zkrácená (H35) (05.07.2019)
Freitag 5 Juli 2019
Třemošná E1, 1:10000, LPM
shortened long
MČR a Veterániáda middle - finále (H40B) (23.06.2019)
Sonntag 23 Juni 2019
Čížkovy kameny, 1:10000, LTU
middle
PPŽ Klacky (mix) (19.06.2019)
Mittwoch 19 Juni 2019
Nad Motolem, 1:5000, VSP
štafety, Strecke 1
OŽ Brdce - middle (H21L) (09.06.2019)
Sonntag 9 Juni 2019
Brdce, 1:10000, LME
middle
ŽA, ŽB Skalka u Doks - long (H40B) (01.06.2019)
Samstag 1 Juni 2019
Selská rokle, 1:10000, DKP, DOK
long
OŽ ZČ Hluboká - long (H35) (26.05.2019)
Sonntag 26 Mai 2019
Kuchyňka, 1:15000, KRL
long
MO long Myšlín (H35L) (25.05.2019)
Samstag 25 Mai 2019
Vlčí halíř, 1:10000, RIC
long
MČR ve sprintu (H40) (18.05.2019)
Samstag 18 Mai 2019
Čáslav, 1:4000, LPU
sprint
SAXBO - middle (H35) (12.05.2019)
Sonntag 12 Mai 2019
Česká brána, 1:7500, CHA, Zittau
middle
SAXBO - long (H35) (11.05.2019)
Samstag 11 Mai 2019
Heideberg, 1:10000, Zittau, CHA
long
Liga Vysočiny Lipnice - middle (H21C) (04.05.2019)
Samstag 4 Mai 2019
Brettschneiderovo ucho, 1:10000, JHB
middle
MO JČ middle - Tábor (H21L) (27.04.2019)
Samstag 27 April 2019
Pintovka, 1:10000, VTA
middle
MO ve sprintu - Grőbovka (H21L) (06.04.2019)
Samstag 6 April 2019
Grőbovka, 1:4000, KAM
sprint
OŽ Kejkol - middle (H21L) (31.03.2019)
Sonntag 31 März 2019
Horka, 1:10000, SLA
middle
MO v nočním OB (H35) (30.03.2019)
Samstag 30 März 2019
Kejkol, 1:10000, SLA
noční
OŽ Travčice - long (H35L) (24.03.2019)
Sonntag 24 März 2019
Travčický les, 1:15000, ROU
long
Jarní pohár - štafety (H135) (23.03.2019)
Samstag 23 März 2019
Na haltýři, 1:10000, PHK
štafety
Jarní pohár - noční (H35) (22.03.2019)
Freitag 22 März 2019
Cesta myslivců, 1:10000, PHK
noční
Jarní skály (H35) (16.03.2019)
Samstag 16 März 2019
Kost 2019, 1:10000, TUV
klasika
MO JČ v nočním OB (H21) (15.03.2019)
Freitag 15 März 2019
Kozí Hrádek, 1:10000, KTA
noční
Zvolský novoroční orienťák (01.01.2019)
Dienstag 1 Jänner 2019
Zvolský les, 1:1000, ZVO
paměťák